İşbu sözleşme öncesi bilgilendirme formu, "cimri.com" adresli internet sitemizdeki hizmetlerden yararlanmak için üye olmak isteyen kullanıcıların imzalayacakları kullanıcı sözleşmesi hakkında sözleşme öncesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. “cimri.com. sitesi, İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü’nün 658285 sicil numarasında kayıtlı,0210021260500010 MERSİS no.lu, merkezi Kozyatağı Mah. Saniye Ermutlu Sok. No:6 Şaşmaz Plaza Kat:7 Kozyatağı - Kadıköy / İstanbul adresinde bulunan, Cimri Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri A.Ş. tarafından kurulmuş ve işletilmektedir. Şirketimize “destek@cimri.com” adresine e-posta göndererek veya (216) 468 1280 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

- Cimri.com, internet üzerinden ürünleri, fiyatları, mağazaları karşılaştırmanıza yardımcı olan bir alışveriş arama motorudur. Cimri.com ayrıca ürünlerin teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını, kullanıcı yorumlarını, aradığınız ürünlere benzer ürünleri, yeni ürünleri ve popüler ürünleri görebileceğiniz oldukça geniş bir kataloğa sahiptir. Cimri ile ilgili detaylı bilgiye footerdaki Cimri Hakkında başlığından ulaşabilirsiniz.

- Üyelik sözleşmesini kabul ederek üye olmanız için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir:

- Üyelik, Site’nin ilgili bölümünden veya sitedeki ürünlere yorum yapmak suretiyle, Üye olmak isteyen kişi tarafından Site’ye üye olmak için gerekli kimlik bilgilerinin gönderilmesi suretiyle kayıt işleminin yaptırılması ve Cimri tarafından kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır. Üyelik işlemi tamamlanmadan, işbu sözleşmede tanımlanan Üye olma hak ve yetkisine sahip olunamaz. Kullanıcı sözleşmesine footer’daki Kullanıcı Sözleşmesi başlığından her zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kullanıcı sözleşmesini bu kısımdan bilgisayarınıza indirebilir ya da yazdırabilirsiniz. Sözleşme metninde zaman zaman şirketimiz tarafından değişiklikler yapılabilir. Şirketimiz, değişikliklerden sonra önceki versiyonları saklamamaktadır. Bu nedenle, sözleşmeyi onayladığınız andaki halini saklamak istiyorsanız, bilgisayarınıza indirmenizi öneririz.

- Üyelik işlemlerini yaparken veri girişinde hata yaparsanız, hatayı tespit etmek ve düzeltmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir:

Hesabım sayfasına giderek hesap bilgilerinizi güncelleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Diğer tüm sorunlarınız için “destek@cimri.com” adresine mail atabilirsiniz.

- Şirketimiz, üyelere ilişkin kişisel bilgileri, üyeleri ve kullanıcıları ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik politikası hükümlerinde istisnai bazı hallerde kişisel bilgilerin üçüncü kişilere açıklanabilmesi veya kullanılması öngörülmüştür. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda Cimri, üyelere ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.

A. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulması;

B. Cimri’nin üyeleri ve kullanıcıları ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulması; Cimri’nin üyelere ticari elektronik ileti göndermek amacıyla bu bilgileri elektronik ileti gönderme hizmeti veren kişi ve kurumlara vermesi;

C. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi

D. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesi ve

E. Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik politikası hükümleri çerçevesinde kullanma ve açıklama izninin verildiği diğer haller.

Detaylı bilgiye footer’da yer alan Gizlilik Politikası bölümünden ulaşabilirsiniz.

- Cimri.com kullanıcılara anlaşmalı olduğu web sitelerinin fiyatlarını sunmaktadır. Fiyat bilgileri belirli periyodlarla güncellenmektedir. Ancak mağazalar fiyat değişiklikleri yaptığında Cimri.com’a anlık olarak yansımayabilir. Bu tür durumlar da göz önünde bulundurularak mağazaya yönlenip, mağaza fiyatlarını dikkate almanız gerekmektedir.

- Cimri.com’a üye olan kullanıcılar kampanya ve indirimli fırsatlardan haberdar olabilir, Ürünlere ve mağazalara yorum yazabilir, karşılaştırma listesindeki ürünlere dilediği zaman ulaşabilirler.

- Cimri.com’a üye olmak ücretsizdir. Cimri, ilerde Hizmetleri ücretli hale getirme ve/veya ücret karşılığı Hizmetler ilave etme hakkını saklı tutar.

- Üye, kullanıcı sözleşmesini onayladıktan sonra 14 gün içinde sözleşmeden cayma hakkını kullanabileceği gibi, cimri.com’a üye olan kullanıcılar istedikleri zaman üyeliklerini sonlandırabilirler. Cayma hakkını kullanmak veya üyeliğini sonlandırmak isteyen kullanıcılar profil sayfalarından üyelikten ayrıl seçeneği ile veya destek@cimri.com mail adresine üyeliğini sonlandırmak istediklerine dair mail atarak sözleşmeyi feshedebilir ve üyelikten ayrılabilirler.

- Tüm şikayetlerinizi, soru ve önerilerinizi destek@cimri.com adresine e-posta göndererek veya şirketimizin (216) 468 1280 numaralı telefonundan arayarak bize iletebilirsiniz. Şikayetlerinize en geç 15 gün içinde cevap verilecektir.

- Üyeler, kullanıcı sözleşmesi ile ilgili uyuşmazlık konusundaki başvurularını Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabilirler.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery