track source
track source
track source

Barbie Oyuncak Bebekler

Barbie Oyuncak Bebekler Fiyatları

537 Ürün gösteriliyor.
Markalar

Barbie Oyuncak Bebekler

Barbie Oyuncak Bebekler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Barbie Oyuncak Bebekler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Barbie Oyuncak Bebekler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Barbie Oyuncak Bebekler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Anıl Bayan Pijama
 • Brianze Kravat Seti
 • Sarar Eşarp
 • Soffio Bebek Bezi
 • Follow Pratik Mutfak Gereçleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Barbie Oyuncak Bebekler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Barbie

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Barbie Oyuncak Bebekler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Barbie Oyuncak Bebekler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 537 Barbie Oyuncak Bebekler modeli içerisinde en ucuz Barbie Oyuncak Bebekler fiyatı 3.47 TL iken, en yüksek Barbie Oyuncak Bebekler fiyatı 1340.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Barbie Oyuncak Bebekler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Haziran 2021 tarihinde ortalama Barbie Oyuncak Bebekler fiyatı ise 74.46 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Barbie Oyuncak Bebekler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Barbie Bisikletli Barbie
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Barbie Oyuncak Bebek

  Barbie oyuncak bebek markası, 1950'li yıllardan itibaren dünyada oldukça büyük ses getiren bir marka haline gelmiştir. Barbi oyuncak bebek ince uzun bacakları olan, sarışın bir bebektir. Başlarda çocuklar için tasarlanmamış olan bu bebek zamanla çocuklar için oyuncak statüsüne gelir. Kendisinin yanı sıra kıyafetleri, yanında bulunan araç ve gereçleri ile kullanıcıların hayallerini süsleyen bir oyuncak olur. Son zamanlarda dayatmış olduğu beden ölçüsü ve benzeri özellikler ile tepki toplar. Tepki toplayan konulardan biri ise alışılagelmişin dışındaki ince vücut ölçüleridir. Barbie’nin bu gibi özelliklerinin çocuklar üzerinde yarattığı etkinin oldukça yıkıcı sonuçları olduğu görülür. Bunun sonucunda ise Barbi oyuncak bebekler marka genelinde bir yenileşme hareketine gider. Bu yenileşme hareketine kısaca beden olumlama hareketi denilebilir. Bu sayede Barbie bebekler daha normal vücut ölçülerine ve ten-saç rengi gibi özelliklere sahip olur. Bu hareket ile oldukça büyük beğeni ve takdir kazanan Barbie markası, üretimlerine daha yenilikçi bir görüş ekler. Burada anlatılmak istenen ise, her çocuğun farklı özelliklere ve karaktere sahip olduğudur.

  Barbie Oyuncak Bebek Modelleri

  Barbie oyuncak bebek modelleri, bebeklerin kıyafetlerine, eşyalarına ve görünüşlerine göre değişiklik gösterir. Örneğin; her Barbie bebek eşyaları aynı değildir. Çanta ve kıyafet renkleri farklı olabilir. Bunun yanı sıra sahip olduğu kişilik özellikleri de farklılık gösterir. Bazı modellerde teknolojinin de yardımı ile çeşitli kelimeler söyleyebilen bebekler de geliştirilmiştir. Barbie bebeklerin modelleri arasındaki farklılıklardan biri de elastiklik özelliğidir. Bazı bebekler oturma, yatma gibi temel özellikler içerir. Bazı modeller ise eklemsel özellikleri yerine getirebilir. Örneğin; motora binen Barbie bebeklerin bacaklarını dizlerinden bükebilme özelliği vardır. Bunun yanı sıra tam esneklik özelliği olan bebekler de vardır. Bu bebeklere uygun konsept kıyafetler ve yan ürünler de vardır. Buna örnek olarak da yüzücü Barbie ya da atletizm ile ilgilenen Barbie oyuncakları verilebilir. Bu alanlara uygun olarak vücudu istenildiği kadar esnetilebilen bebekler tasarlanır. Bu özelliklerine ek olarak yan malzemeler de Barbie bebekler ile kullanıcılara sunulur. Barbie evi, yüzme havuzu, oyuncak at gibi ürünler de bebeklerin konseptine uygun olarak hazırlanır. Kullanıcılar bu gibi ürünleri Barbie bebek oyuncak seti adı altında bulma imkanına sahiptir. Barbie oyuncak seti içeriklerinde bu ürünlerden farklı olarak birden fazla oyuncak bebek de bulunabilir. Barbie bebeğin yan ürünü olarak üretilmiş olan Ken adlı bebek de Barbie bebek setlerine dahil olabilir. Bunun dışında tek olarak da almak mümkündür. Bu bebekler çocukların hayal gücünü geliştirmek adına oldukça fazla başarı yakalayan oyuncaklardır. Ayrıca Barbie markası sadece oyuncak üretimi yapmaz. Bunların yanında perde, halı, çocuk odası, kırtasiye eşyaları gibi ürünleri de vardır. Öte yandan Barbie bebeklerin çizgi film ve film gibi çocuklar için eğlenceli olabilecek projeleri de vardır. Çocuklar bu filmleri izleyerek ellerindeki oyuncakları izlediklerine uyarlamak isteyebilirler. Bu da çocukların hayal gücünün gelişmesindeki önemli faktörlerden biridir. Barbie bebekler sadece çocuklar için üretilmiş oyuncaklar olarak görünse de günümüzde birçok Barbie bebek koleksiyonu yapan yetişkin insan bulunur. Bu da bu oyuncakların yetişkinlere de hitap eden bir yanının olduğunun kanıtıdır.

  Barbie Oyuncak Bebek Fiyatları

  Barbie bebekleri oyuncak statüsünde yer aldıkları için fiyatları da oyuncak alanında çeşitlenir. Oyuncak Barbi bebek fiyatları bebeklerin sahip oldukları özelliklere göre değişiklik gösterir. Tek bir barbi bebeğin fiyatı, ev ve araba gibi yan ürünlere sahip olan Barbie bebeğin fiyatından farklıdır. Bu fiyatlara, ikinci bebekler de dahildir. Öte yandan Barbie bebeğin sahip olduğu esneklik özelliği de fiyatlara etki eder. Bunların yanı sıra bazı bebeklerin saçları boyanabilir, banyo yaptırılabilir. Bunlar da Barbie bebeğe ekstra özellik kazandırdığı için fiyatlara etki eder. Çocukların hayal dünyasını harekete geçirmek amacıyla fantastik karakterlere sahip olan bebekler de üretilir. Buna örnek olarak, deniz kızı Barbie ya da vampir Barbie gösterilebilir. Barbie bebek ve fiyatları bebeklerin yapısına göre de şekillenir. Vücudunda hareket ettirebildiği yerlerine göre ya da mıknatıs bulunan modellere göre fiyatlarda değişiklik gözlenir. Fiyatlara etki eden özelliklerinden birisi de bazı bebeklerin karanlıkta parlayabilmesidir. Bunun yanı sıra bazı bebekler pille çalışan küçük bir sistem ile uçabilir ya da yüzebilir. Bunlar da fiyatlarda değişikliğe sebep olan özelliklerden biridir.

  Barbie Oyuncak Bebek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kullanıcılar öncelikli olarak çocuklarına alacakları oyuncakların kanserojen madde içermemesine, doğaya ve insan sağlığına zararlı olmamasına dikkat etmelidir. Bunun yanı sıra kullanıcılar çocukları için tek bir işlevi olmayan yani birden çok eylem gerçekleştirebilen bir oyuncak istiyor olabilir. Bunun için üretilmiş olan bazı modeller mevcuttur. Kısaca Barbie bebekler oyuncakları ile etkileşim halinde olabilir. Bu modeller de çocuklar için hayal gücü geliştirici özellikler taşır. Bunların dışında oyuncak bebek Barbi çocukların rol modeli olabilir. Bu nedenle tek bir kalıba sahip olan bebekler yerine çeşitli özelliklere ve görünüşlere sahip olan bebekler tercih edilmelidir.  Bu, çocukların daha doğru bir dünya görüşüne sahip olmasına olanak sağlar. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir diğer özellik ise alınan oyuncağın uzun süre kırılıp bozulmadan kullanılabilir olmasıdır. Bunun nedenlerinden birisi ise çocukların oyuncakları ile oldukça güçlü bağlar kurması olarak gösterilebilir. Oyuncağı kırılan bir çocuk yetişkinlerin tahmin edemeyeceği şekilde üzülebilir. Tüm bu detaylara dikkat ederek çocuğunuz için en doğru oyuncağı kolaylıkla bulabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery