track source
track source
track source

Peluş Oyuncaklar

Peluş Oyuncaklar Fiyatları

1778 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Peluş Oyuncaklar fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Pişik Önleyici Krem Fiyatları
 • Portatif Mama Sandalyesi Fiyatları
 • Portbebe Fiyatları
 • Priz Kapağı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Peluş Oyuncaklar Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Peluş Oyuncaklar markası:

  En Çok İncelenen Peluş Oyuncaklar Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Peluş Oyuncaklar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1778 Peluş Oyuncaklar modeli içerisinde en ucuz Peluş Oyuncaklar fiyatı 2.92 TL iken, en yüksek Peluş Oyuncaklar fiyatı 1803.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Peluş Oyuncaklar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Haziran 2021 tarihinde ortalama Peluş Oyuncaklar fiyatı ise 45.28 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Peluş Oyuncaklar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Giochi Preziosi LPN00000 Little Live Pets Canım Köpeğim Peluş
  Giochi Preziosi LPN00000 Little Live Pets Canım Köpeğim Peluş
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Peluş Oyuncaklar

  Herkesin çocukluk anılarında favori bir peluş oyuncağı bulunur. Yetişkinlerin bile çocukluktaki peluş oyuncaklarından vazgeçemedikleri olur. Peluş oyuncaklar doğum günleri, sevgililer günü gibi özel günlerin de en çok tercih edilen hediyeleri arasındadır. Herkesin beğeneceği bir hediye olacağından hem çok yakın olmadığınız bir arkadaşınıza alabilirsiniz, sevgiyi çok iyi gösteren bir hediye olduğundan hem de çok yakınınızdaki birine alabilirsiniz. Peluş oyuncak hayatınızda bu kadar uzun süredir var olan ve bu kadar büyük yer kaplayan bir eşya olsa da o da zamanla değişime uğrar. Günümüzde eskiden olandan çok daha farklı çeşitlerde peluş oyuncaklar bulmak mümkündür. Küçük bir parmak boyutundan, yetişkin bir insan boyutuna kadar her boyutta peluş oyuncağı da piyasada bulabilirsiniz. Sektör bu kadar geniş olunca onlarca markanın bu alanda üretim yaptığı da söylenebilir. Siz oyuncak severler de zahmetli olsa da binlerce çeşit arasından seçim yapmanın zevkini çıkarabilirsiniz.

  Peluş Oyuncak Çeşitleri

  Peluş oyuncak çeşitleri genelde hayvan figürlerinden oluşur. Bu figürler kimi zaman oldukça gerçekçi kimi zaman oldukça karikatürize olabilir. Peluş oyuncak ayı belki de peluş formda karşılaştığımız en yaygın hayvan figürü olabilir. Neredeyse her boyutta ve her formda oyuncak ayı bulmak mümkündür. Sevgiliniz için kocaman bir insan boyutunda oyuncak ayı bulabileceğiniz gibi çocuğunuzun gece uyurken arkadaşı olması için onun kollarına sığacak küçük bir model de bulabilirsiniz. Peluş oyuncak ayılar hem sevilen bir insandan gelen anlamlı bir hediye hem de çocukluğunuza dair en tatlı anılardan biri olabilir. Peluş panda oyuncak ise peluş ayıların biraz daha farklılaşmış bir versiyonudur. Klasik ayı figürleri kadar sık rastlanmasalar da pandaların sevimliliğinden hoşlananlar tarafından tercih edilir. Peluş oyuncak köpek, gerçek bir köpeğin bakımına hazır veya uygun olmayan aileler tarafından tercih edilebilir. Çocuğunuz bu sayede evcil bir hayvanı olması deneyimine hazırlanmış olur. Peluş oyuncak kedi modelleri de peluş oyuncak köpek modellerine benzer bir amaca hizmet edebilir. Peluş oyuncak tavşan modelleri sevimlilikleriyle yetişkinlerin de beğenisini kazanabilecek olsalar da genellikle çocuklar tarafından tercih edilir. Çiftlik gibi bir ortamda bulunmadığınız sürece doğada sık rastlayamayacağınız bir hayvan türünü çocuğunuza oyuncaklar aracılığıyla tanıtmak faydalı olacaktır. Bazı çocuklar vahşi doğaya ilgili olabilir. Bu yüzden istedikleri peluş oyuncaklar da peluş bir köpek yerine vahşi doğada yaşayan hayvanların figürleri olacaktır. Peluş oyuncak fil bahsedilen diğer hayvanlar kadar sık rastlanmayan bir oyuncak türü olabilir. Yine de bulunup satın alındığında çocuğunuz için oyuncak koleksiyonundaki en güzel ve değerli parçalardan biri olacaktır. Peluş oyuncak hayvanlar gerçek hayattaki tüylü dostlarınızı evinizde barındırmanın en eğlenceli ve zahmetsiz yoludur. Onlar sayesinde kocaman bir çiftliğe de sahip olabilirsiniz, vahşi doğada safaride gibi de hissedebilirsiniz. Yetişkinler olarak çocuğunuzla eğlenceli vakitler geçirebilir ve birlikte unutulmaz anılar yaratabilirsiniz. Çocuğunuzun hayvanları tanıması ve en önemlisi onlara sevgiyi ve şefkati öğrenmesi de avantaj sağlar.

  Peluş Oyuncaklar Fiyatları

  Peluş oyuncaklar hemen hemen oyuncak sektöründe faaliyet gösteren tüm markalar tarafından üretilir. Peluş oyuncak fiyatları da bu markaların izlediği fiyat politikaları ve markaların kullanıcı nezdindeki itibarı gibi faktörlerin farklı olmasından dolayı farklı olabilir. Bazı peluş oyuncaklarda konuşabilme veya hareket edebilme gibi özellikler bulunur. Bu ek özellikler çok yüksek bir teknoloji gerektiren eklentiler olmasalar da ürünlerin fiyatlarında artışa sebep olurlar. Oyuncakların boyutu da fiyatları üzerinde etkili olur. Fİyatların oyuncakların boyutları ile genelde doğru orantılı olacağı söylenebilir. Peluş oyuncaklar farklı mecralarda satılıyor olabilir. Aynı markanın aynı modeli için bile farklı mecralarda farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Bu durumun sebebi satış yapan mecraların farklı işletim maliyetlerine sahip olması olabileceği gibi yine bunların kullanıcılar tarafından farklı taleplerle karşılaşıyor olması olabilir. Çocuğunuzun hoşuna gidebilecek peluş oyuncakları seçerken bütçenizi mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu nedenle cimri.com sayfasının cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

  Peluş Oyuncaklar Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Peluş oyuncaklar çocuklar ve yetişkinler için vazgeçilmez eşyalar olsalar da satın alınmaları sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi çocukların sağlığı ve güvenliğidir. Çocuğunuzun sağlığı için satın almayı düşündüğünüz peluş oyuncağın toksik veya kanserojen bir boya veya kimyasal madde içermemesine dikkat etmelisiniz. Bunun yanında çocuğunuzun yaşı küçükse düğme göz gibi aksesuarların boyutlarının onun soluk borusunu tıkamayacak boyutlarda olmasına özen göstermelisiniz. Bu aksesuarların oyuncağa iyi sabitlenmiş olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Peluş oyuncak modelleri çocuklar tarafından genelde beğenilse de bazen bazı tiplemeler onların hoşuna gitmeyebilir veya onları korkutabilir. Bu yüzden eğer çocuğunuz için alışveriş yapıyorsanız mutlaka onun da fikrini almanızda fayda var. Herkes için olan bu oyuncaklar elbette evcil hayvanlarınızın da favori eğlence kaynağı olabilir. Evdeki köpeğiniz için bir peluş oyuncak satın almayı düşünüyorsanız bebeğiniz için dikkat ettiğiniz tüm sağlık önlemlerine evcil hayvanınız için de dikkat etmelisiniz. Bunun yanında ısırma, fırlatma gibi davranışlara karşı daha uzun ömürlü olacak bir oyuncağa sahip olabilmek için ürünün kaliteli dikişlere ve sağlam bir materyale sahip olması gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız. Çocuğunuz hayvan figürü sevmiyorsa peluş bebek oyuncağı da tercih edebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery