track source

Legolar ( Yapım Oyuncakları )

Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Fiyatları

5443 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Mama Isı Ölçer Fiyatları
 • Mama Kaşığı Fiyatları
 • Mama Önlüğü Fiyatları
 • Mama Sandalyesi Kılıfı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Legolar ( Yapım Oyuncakları ) markası:

  En Çok İncelenen Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5443 Legolar ( Yapım Oyuncakları ) modeli içerisinde en ucuz Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatı 9.95 TL iken, en yüksek Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatı 18999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatı ise 321.87 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Legolar ( Yapım Oyuncakları ) modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Legolar ( Yapım Oyuncakları ) modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Lego

  Lego, Danimarka merkezli bir oyuncak grubu olan marka hem küçükler hem de yaşça büyük yetişkinler için eğlenceli oyuncaklar üretir. Bu oyuncaklar bilinenlerden farklı olarak birbirine eklemlenerek birleştirilir ve belirli bir forma sokulur. Bu küçük parçaların üzerinde yer alan girinti ve çıkıntılar sayesinde parçalar birbirine birleştirilir ve büyütülür. Bu ürünler set ya da takım olarak satılır. Setlerin içinde belirli bir hikâyeye uyan oyuncaklar bulunur. Bu ürünler birleştirilerek kullanılır. Bazı modellerde elektrikli ya da elektronik aksamlar da bulunur. Ağırlıklı olarak kaliteli plastikten imal edilen parçalar küçük çocukların sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilir. Daha büyük yaştaki kullanıcılar için üretilen modeller ise elektrikli ya da pilli ürünleri de içerir. Ünlü film ve oyun temalarını da bünyesinde bulunduran markanın büyükler için olan tematik setleri film ve dizi severlere farklı hobiler kazandırır. Harry Potter, Star Wars gibi ünlü film ve oyun temalarının legolarını da bulabileceğiniz ürünler içinde itfaiye, ambulans ya da bina ve kent temalı ürünleri de bulabilirsiniz.

  Lego Modelleri ve Özellikleri

  Dağınık ve girintili, çıkıntılı minik parçalardan oluşan bu setlerin içinde birbirine eklemlenerek büyütülen ve birleştirilen parçalar bulunur. Bu parçaları ürünün içinden çıkan katalog ya da yönlendirme kağıtları ile birbirine uyacak şekilde birbirine birleştirebilirsiniz. Hem büyük hem de küçük yaştaki kullanıcılar için üretilen bu oyuncaklar basit bir oyuncak olmanın ötesinde birer hobi nesnesi olur. Yaşça büyük kullanıcılar bu ürünleri hobi olarak yaparlar. Büyük kullanıcılar için üretilen setlerin içinde büyük ve dünyaca bilinen yapıların legoları, kent legoları ve klasik araba ve uçak gibi eşyaların Legoları bulunur. Bunlar tek tek birleştirildikten sonra evin ya da ofisin bir noktasına bir süs eşyası ya da biblo gibi yerleştirilir. Oldukça görkemli setler olan bu setlerin bazılarının içinde bini aşan parçalar çıkar. Lego oyuncak tatil karavanı, isminden de anlaşılacağı gibi oyuncak formunda üretilir. Yaşça daha küçük kullanıcılar için üretilen bu modelde bir tatil karavanı oluşturulmaya çalışılır. Karavanın parçaları dağınık olarak gelir. Paketin içinden çıkan bu parçaları yine paketten çıkan katalog ve yönlendirme çizelgesine bakarak birleştirebilirsiniz. Parçalar birleştiğinde bir karavan formunu alır. Karavanın parçaları arasında arabanın tekerlek gibi tüm ayrıntılı parçaları bulunur. Lego oyuncak büyük boy ürünler yaşça daha büyük yaşlı kullanıcılar için üretilir. İsminden de anlaşıldığı gibi ürünler büyük boy setler olarak satılır. Bu büyük kapsamlı ürünler içinde bir köy ya da kent legosu bulunur. Oldukça ayrıntılı ve detaylı ürünler içeren bu modeller daha büyük oldukları için daha çok parça sayısı ile dikkat çeker. Oldukça kapsamlı parçalar bulunduran bu ürünlerin içinde yer alan her ürün en ince ayrıntısına dek düşünülerek üretilir. Parçaların tümü genelde plastikten imal edilir. Plastikten yapılan bu parçaların dışında araba ve uçak gibi bazı oyuncakların bazı parçaları elektrikli ya da pilli olabilir. Pil ya da elektrik ile çalışan bu oyuncaklar ses ve ışık gibi özelliklere sahip olur. Modellerin paketleri ve ürün bilgileri üzerinde hangi yaş aralığı için uygun olduğu da yazılır.

  Lego Fiyatları

  Lego fiyatları genel olarak setler ve oyuncak kutusu içinde bulunan parça sayısına, lisans özelliklerine ve oyuncakların diğer teknik özelliklerine göre değişir. Hem büyük hem de küçük her yaştan kullanıcının severek kullandığı ve oyuncak olmanın ötesinde birer hobi nesnesi olan bu ürünlerin birbirinden farklı özellikleri olur. Genellikle bir tema ya da bir fikre bağlı kalınarak tasarlanan bu modellerin her biri farklı büyüklüklerde ve parça özelliklerin de üretilir. Büyük boy oyuncakların kutuları içinden daha fazla küçük girintili ve çıkıntılı parçalar çıkar. Büyük boy oyuncakların ya da setlerin fiyatları küçük boy ve set halinde satılmayan ürünlere göre daha yüksek olur. Fiyatların yükselmesi sadece boyut bilgisi ile sınırlı kalmaz. Ürünlerin içinde elektrikli ya da pilli oyuncaklar bulunursa bu da o oyuncakların fiyatının artmasına neden olur. Pil ve elektrik ile çalışan oyuncaklar genel olarak ses ve ışık verdikleri için daha yüksek fiyata satılır. Tatil karavanı ya da itfaiye istasyonu, robot temalı gibi temalı ya da lisanslı ürünler de normal modellere göre daha yüksek fiyatlara satılır.

  Lego Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Lego modelleri oldukça geniş ve çeşitli olması ile dikkat çeker. Her yaştan kullanıcının severek kullandığı bu oyuncakların birbirinden farklı temalarda ve modellerde ürünleri bulunur. Bu modellerin kimisi ünlü film ve oyunlara dayanarak lisanslı olacak şekilde üretilir. Kimisi de markanın kendi tasarımı ile üretilir. Eğer hobi amaçlı bir oyuncak satın almak isterseniz daha büyük ve çok parçalı ürünleri satın alabilirsiniz. Bu ürünleri birleştirdikten sonra evin ya da ofisin bir köşesinde bir biblo ya da süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Uçak ya da ünlü araba modellerinin Legolarının olduğu modeller özellikle yaşça büyük kullanıcılar tarafından satın alınır. Küçükler için eğitici ve geliştirici ürünler olan Legoların daha küçük ve az parçalı modelleri çocuklar için hem öğretici hem de eğlenceli olur. Bu ürünlerle çocukların motor becerileri ve akılları gelişir. Eğer çocuğunuzun motor becerilerini ve pratik zekasını geliştirmek isterseniz tatil veya ambulans, itfaiye temalı ürünleri satın alabilirsiniz. Hoşunuza giden ürünü satın almadan önce kullanıcı yorumlarını da okumayı unutmayınız. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery