Bebek Bezi-Alt Açma

En Ucuz Bebek Bezi-Alt Açma Fiyatları

2593 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    pusetbebek arabası
Bebek Bezi-Alt Açma fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Bezi-Alt Açma modelleri ve Bebek Bezi-Alt Açma fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Bezi-Alt Açma kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bebek Bezi, Bebek Alt Açma Minderi, Bebek Alt Açma Örtüsü, Bebek Alıştırma Külodu, Bebek Bezi Çöp Poşeti. 2593 adet Bebek Bezi-Alt Açma fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Bebek Bezi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek bezi alırken bebeğinizin cinsiyeti önemlidir. Genellikle bebek bezlerinin üzerinde kız ya da erkek olarak ayrım yapılmaktadır ve buna göre alınmaktadır. Hijyenik olup olmadığı bebeğinizin sağlığı için önemlidir. Bebeğinizin kilosuyla bebek bezi seçiminizde doğru orantılıdır. Bunların yanı sıra emiş gücü, hava alıp almadığı ve ergonomik olup olmadığı da dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer almaktadır.

Bebek Bezi Seçimi Neden Önemlidir?

Bebek bezi seçimi bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. Yanlış bez seçiminde oluşan pişik ya da kabarcıklar yüzünden bebeğiniz huzursuzlaşacak ve ağlamaya daha çok eğimli olacaktır. Bu nedenle bebek bezi seçimine dikkat etmeniz ve önem göstermeniz gerekmektedir.

Bebek Bezi ve Alt Açma Ürünleri Nelerdir?

Bebek bezi ve alt açma kategorisinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri de şüphesiz bebek bezleridir. Bebeğinizi beslemek, gazını çıkartmak, sallamak ve uyutmanın ötesinde bebek bakımı için en uygun bebek bezinin de kararı verilmelidir. Bebeğinizin henüz tuvaletini kontrol edemediğinden, bu dönemlerde kullanılması gerekilen bebek bezlerinin de değiştirilmesi gerekmektedir. Bebek bezlerinin değişimi için kesin bir süre bulunmamaktadır. Bebek bezindeki ıslaklığı en aza indirmek için bezin mümkün olduğunca sık değiştirilmesi ve bebeğinizin altının daima kuru tutulması gerekmektedir. Bebek bezindeki ıslaklıklar, deride tahrişe yol açabileceğinden, bebeğinizin sağlığı açısından da bu değişimin sıklığı oldukça önemlidir. Yeni doğan bebeklerin henüz mesane kasları gelişmediğinden, ilk zamanlarda günde 7 ya da 8 kere bezin değiştirilmesi oldukça normaldir. İleriki zamanlarda ise bu sayı günde 4 bebek bezi değişimine kadar düşecektir. Bebeklerin altını açarken yardımcı ürünler arasında yer alan bebek alt açma minderi sayesinde kolaylıkla değişikliği yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı işlevi gören bebek alt açma örtüsü ürününü de kullanabilirsiniz. Bebeğinizi tuvalete alıştırmak için alabileceğiniz bebek alıştırma külodu sayesinde daha rahat eğitim verebilirsiniz. Belli bir yaştan sonra bebeklere tuvalet eğitimi vermek gerekmektedir. Artık zamanı geldiğini düşündüğünüzde aile için zor bir dönem başlamış olur. Bu dönemde çocuğunuzu eğitim sırasında zorlayarak eğitime küstürmemek adına kesinlikle bilinçlenmeli ve bol bol araştırma yapıp okumalısınız. Ayrıca bu bazen zorlayacak süreci aşabilmek adına belli ürünlerden destek alabilirsiniz. Günümüzde bebek endüstrisinin gelişmesiyle birlikte, çocukların alt temizliğinin rahat yapılabilmesi için birçok ürün üretilmiştir. Bunlardan biri de çocuk bezlerini atmak için üretilen çöp kovalarıdır. Bebek bezi çöp kovası sayesinde bezler farklı bir yere atıldığı için daha sağlıklı ve hijyenik olmaktadır. Bunun yanı sıra kovanın içine koyulan bebek bezi çöp poşeti de bu ürünler arasında yer almaktadır. Sizde tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız bebek kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bebek Bezi ve Alt Açma Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bebek bezi ve alt açma ürünlerinin fiyat aralığı marka ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.