Bebek Bezi-Alt Açma

Bebek Bezi-Alt Açma Fiyatları

2616 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    pusetbebek arabası
Bebek Bezi-Alt Açma fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Bezi-Alt Açma modelleri ve Bebek Bezi-Alt Açma fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Bezi-Alt Açma kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bebek Bezi, Bebek Alt Açma Örtüsü, Bebek Alıştırma Külodu, Bebek Alt Açma Minderi, Bebek Bezi Çöp Poşeti. 2616 adet Bebek Bezi-Alt Açma fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Bebek Bezi ve Alt Açma

Bebeklerin tuvalet eğitimini tamamlamadan önce doğal ihtiyaçlarını karşılamak için bebek bezi ve alt açma ürünleri kullanılır. Konforlu ve pratik kullanım sayesinde bebeğinizi büyük bir rahatlık bekler. Geleneksel olarak hazırlanan kumaş bezlere nazaran daha konforlu ve gelişmiş teknolojiler ile birlikte üretilen ürünler olan bebek bezi ürünleri, aynı zamanda sağlıklı bir şekilde üretilerek bebeğinizin cildine zarar vermez. Modern bir şekilde üretilen bezler ise her yaş grubunda olan bebeklerinize özel olarak üretilen ürünleri içerir. Böylelikle bebeğinizin rahatlığını korurken, kolayca toplanabilme özelliği ile kendi rahatınızı da sağlayabilirsiniz. Üretilen bebek bezi modellerindeki çeşitlilik ile her yaş grubuna ait bir bebek bezi ürünü bulabilirsiniz. Yeni doğan bebekler adına tasarlanan ürünler çok daha küçük ebatlardayken, ebatlar ileri yaşlar için büyür ve daha geniş bir yapıya sahip olur. Çocukların yaş kapasitesi ilerledikçe bezin emiş gücü, ebat ve kalınlığı da artış gösterir. Bezlerin bağlama stilleri, tasarımı, kullanım detayları, ölçüleri birbirinden farklı olarak tasarlanır.

Bebek Bezi ve Alt Açma Ürün Çeşitleri

Bebek bezi çeşitleri özelliklerine göre, boyutlarına göre, malzeme türüne göre değişiklik gösterebilir. Bu çeşitlilik ebat olarak 1 ve 6 arasındaki rakamlara göre belirlenir. Hemen her durumda, numara aralığında bebeğinize uygun bir bez bulabilmeniz mümkündür. Bez çeşitlerinin yanı sıra alt açma ürünleri de mevcuttur. Bu ürünlerden birisi olan bebek alt açma örtüsü, bebeğinizin altını bu ürünün üzerinde değiştirmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu ürünü bebek alt açma minderi ile tamamlayabilir, konforlu bir deneyim yaşatabilirsiniz. Özellikle yaş olarak biraz daha ilerlemiş bebeğinize tuvalet alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız emiş gücü yüksek bebek alıştırma külodu tercih ederek bu yönde bir kullanım sağlayabilirsiniz. Özellikle bebek bezi ürünlerini nereye atacağınız da büyük bir sorun teşkil eder. Bu durumda özel olarak bebek bezi çöp kovası ve bebek bezi çöp poşeti ürünleri üretilir. Bebek bezi çeşitleri arasında 1 numaralı ürünler genellikle yeni doğmuş bebekler için kullanılır. 2 numara ürünler ise 3 – 6 kg arasındaki tüm bebekler için ideal olarak üretilmiştir. Orta boy durumunda olan 3 numaralı ürünler 4 – 9 kg arasındaki bebeğiniz için uyumlu olarak üretilmiştir. 4 ve 5 numaralı ürünler 7 – 18 kg arasındaki bebeğiniz için önerilir. Maksi beden olarak da ifade edilen 6 numaralı ürünler 15+ kg da olan bebeğiniz için özel olarak üretilmiştir. Bedenler uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmıştır fakat uyum sağlama konusunda sıkıntı yaşamamak için deneme yanılma yöntemi ile en uygun ürünü bulabilirsiniz. Bebek bezi ürünlerinin fiyatları da çok değişik olarak seyreder. Boyuta göre belirlenen fiyatlar arasında uygun olanı bulabilmek için sitemiz üzerinden fiyat araştırması ve karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca söz konusu bebeğiniz ve sağlığı olduğu için kaliteli ürün tercih etmek durumundasınız. Bebeğinizin cildine uyumlu olan ürünü bulmak için kaliteden asla ödün vermemeniz gerekir. Genel olarak bu ürünler sağlık koşullarına uygun olarak üretilir fakat bebeğinizin cildi ile uyumlu olmayabilir. Bu nedenle ürün tercihinde titiz olmanız, en sağlıklı sonucu verecektir.

Bebek Bezi ve Alt Açma Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Söz konusu bebeğiniz olunca onun sağlığı için birçok faktöre dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bu nedenle de ilk olarak ürünün sağlık koşullarına uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bazı bebek bezleri, bebeğinizin cildi ile uyum göstermeyebilir ve bazı sağlıksız durumlara yol açabilir. Bu nedenle sağlık konusunda ciddi araştırmalar yapıp buna uygun bir ürün tercih etmeniz yerinde olacaktır. Öte yandan ürün tercihinde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ürünün kalitesidir. Kaliteli ürün tercih ederek olabilecek en iyi şartları sağlamış olursunuz. Bu da size ek bazı avantajlar kazandıracaktır. Diğer yandan dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ürünün ergonomik tasarıma sahip olmasıdır. Ergonomik tasarıma sahip olan ürünler bebeğinizin rahatı için ekstra koşullar sağlar. Böylelikle bebeğinizi sıkmadan rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Öte yandan da dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ürünün fiyatıdır. Fiyat faktörünü iyileştirmek için cimri.com adresinden fiyat karşılaştırması ve araştırması yapabilirsiniz. Bu şekilde bütçenizden tasarruf edebilir, birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

Bebek Bezi ve Alt Açma Ürün Fiyatları

Fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunsa da ürün kalitesi, temel olarak bebek bezi ve alt açma ürünlerinin fiyatını belirleyen etkendir. Kalite ve fiyat doğru orantılı olarak şekillenir. Böylelikle kalite arttıkça fiyat da artış göstererek fiyat etkilenmiş olacaktır. Öte yandan da ürünün ek özelliklere sahip olması, emiş gücü gibi özellikler de fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Bununla beraber ürünün dayanıklılığı, fiyatları etkileyen bir başka faktörlerden bir tanesidir. Dayanıklılık sayesinde yıllarca ürünü kullanabilirsiniz. Bu da size ek masraflar çıkarmayarak tek bir ürünle daha fazla süreler kullanma imkanı sağlayacaktır. Ürünün fiyatını belirleyen ve etkileyen bir diğer faktör ürünü üreten markaların katlanmış olduğu maliyetlerdir. Maliyetlerde yaşanacak değişimler, fiyatları da değiştirerek etkileyecektir. Bu nedenle fiyatları etkileyen faktörler arasında marka koşulları ve maliyetleri de sayabiliriz. Fiyatlar hakkında detaylı bir araştırma ve karşılaştırma yaparak bu faktörü iyileştirebilirsiniz. Siz de aradığınız ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarına cimri.com ile ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play