track source
track source

Prima Premium Care 1

Prima Premium Care 1 Fiyatları

86 Ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
Prima Premium Care 1 fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Prima Premium Care 1 fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 86 adet Prima Premium Care 1 ürünü bulduk. Prima Premium Care 1 kategorisinde en favori Bebek Bezi ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Prima Premium Care 1 mağaza fiyatları ve Prima Premium Care 1 ürün özellikleri incele!
prima premium care 1” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "98" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Prima Premium Care 1 Numara Bebek Bezi

Bebekler, yeni doğdukları andan itibaren ebeveynleri tarafından bakılmaya ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaçların en başında ise tuvalet ihtiyaçları gelir ve tuvalet süreci oldukça temiz bir şekilde geçirilmesi gerekir. Bebek bezleri, bu noktada sürekli olarak kullanılması gereken ürünlerden biridir. Bebeğinizin kalça kısmını en iyi şekilde sararak tuvaletin bezin dışına taşmasını engeller. Onların rahat hareket etmesini sağlayan bu ürünleri tuvalet eğitimine başlayana kadar kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için severek kullanabileceğiniz bezleri üreten sayısız marka bulunur. Bunlardan biri olan Prima Premium, 1950 yılından itibaren üretim hayatına başlar. Kullan-at özelliğine sahip bezler ile sektöre girişi yaparak adını duyurmaya başlar. Bu nitelikte ürettiği bezler, devrim niteliği taşır ve marka için büyük bir adımdır. Tamamen bebeklerin sağlığını düşünerek ve ebeveynlerin mutlu olmasını düşünerek üretim yapmaya devam eder. Teknolojinin ilerlemesi ile bez çeşitleri artış göstermesinin yanı sıra konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Bebeklerin bedenlerine göre üretilen bezleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 2 ve 5 kg aralığında bulunan bebekleriniz için Prima Premium Care 1 numara bebek bezini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Prima Premium Care 1 Numara Bebek Bezi Çeşitleri

Prima Premium Care 1 özellikleri geniş bir kapsama sahip olduğu için bebeğinizin yaşayabileceği tüm sorunlar engellenir. Bunun yanı sıra konforlu bir şekilde hareket etmesi sağlanır. Pediatristler tarafından onaylanan bu bezler, ebeveynler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Yumuşak dokusu bebeğin cildine zarar vermez ve yüksek düzeyde koruma sağlar. Bezin üretiminde kullanılan tüy gibi malzemeler sayesinde beze ekstra bir yumuşaklık kazandırılır. Bez, ıslaklığın hızlı bir şekilde emmesini sağlar ve bebeğin poposunun sürekli olarak kuru kalmasına yardımcı olur. Prima Premium Care 1 numara bezlerin sahip olduğu emici kanallar, kuruluğu sağlarken bebeğin en iyi şekilde hava almasını sağlar. Son teknoloji ile donatılan bezlerde ıslaklık göstergesi bulunur. Bu gösterge, ıslaklık seviyesini ölçerek bebeğin bezinin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini belirler. Bebek bezlerinin tasarımında bulunan göbek oyuntusu ise bebeğin konforunda ciddi önem taşır. Cilt ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bu oyuntu, bezin bedene tam olarak oturmasını sağlar. Prima Premium Care 1 92 adet ise içerdiği çok sayıdaki bez sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Paket içerisindeki adet sayısının çok olmasının yanı sıra bezlerin tasarımı da ön plana çıkar. Esnek yan bantlara sahip olan bu ürünler, vücuduna uyum sağlar ve bebeğin rahat bir şekilde hareket etmesine yardımcı olur. Bebeğiniz 12 saat boyunca kuru ve esnek bezi ile rahat bir gün geçirir. Prima Premium Care 1 56'lı ürünler, kalpli tasarımı ve sıcak renkleri ile hoş bir görünüme sahiptir. Bezlerde bulunan hava kanalları, dışarıdaki temiz havayı içeriye iletirken içerideki nemli havayı da dışarıya iletir. Böylece bebeğin cildinin uzun süreler boyunca kuru kalmasını sağlar. Prima Premium Care 1 68'li ürünler aynı zamanda ekonomik paket olarak ta bilinir. Bütçenize uygun olan bu bezler sayesinde hem siz hem de bebeğiniz mutlu olabilir. Bebeklerin hassas cildine uyumlu olan bu ürünler, derinin tahriş olmasını engeller ve bebeğinizin her zaman huzurlu bir uyku çekmesine yardımcı olur. Bebeğin bedenine uyum gösteren ürünler seçeneklerinden diğeri de Prima Premium Care 1 120 adet olur. Uzun vadede kullanabileceğiniz 120 bez ile sürekli alışveriş yapma sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. 

Prima Premium Care 1 Numara Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeğinizin sağlığı ve huzurlu olması büyüme sürecinde fazlasıyla önem taşınır. Bu nedenle sürekli olarak kullanacağınız bebek bezlerini satın alırken oldukça dikkatli davranmalısınız. Öncelikle eğer Prima Premium Care 1  alacaksanız bebeğinizin kilosunun 2 ile 5 kg arasında olduğundan emin olmalısınız. Bezin, bebek bedeni ile tamamen uyumlu olması için bu detaya fazlasıyla dikkat etmeniz gerekir. Satın alacağınız ürünün kuru kalma süresinin ne kadar olduğu da araştırılması gereken detaylar arasında bulunur. Bez, ne kadar kuru kalırsa size o derecede kullanım avantajı sağlar. Hava kanallarına sahip olan bezleri seçmeniz bu sürenin uzun olmasına yardımcı olur. Bebeğinizin cildinin tahriş olmasını engellemek amacıyla yumuşak dokuya sahip olan bezleri tercih etmelisiniz. Prima Premium markasının kalpli ve yumuşak dokulu ürünlerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bez alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise esnek yan bantlara sahip olmasıdır. Bebeğin rahat hareket edebilmesi için bu detay fazlasıyla önemlidir. Göbek oyuntusunun vücut ile uyum sağlayıp sağlamadığı da bez seçiminde etkili olur.  

Prima Premium Care 1 Numara Bebek Bezi Fiyatları

Bebeğinizin tuvalet ihtiyacına çözüm olacak bebek bezlerini seçerken fiyat unsuruna dikkat etmelisiniz. Kaliteli ürünleri ile adından sık sık bahsettiren Prima Premium Care, geniş yelpazede üretim yaptığından dolayı her ürünü farklı fiyattan satışa sunulur. Prima Premium Care 1 bebek bezi çeşitleri genellikle 56, 68, 92 ve 120’li paketlerde satılır. Bu durum fiyat faktörünü etkileyen en önemli unsurdur. Az sayıda adede sahip olan ürünler biraz daha uygun fiyata sahip olur iken çok sayıda bez barındıran paketler yüksek fiyata sahiptir. Hava kanallarına ve emici yüzeye sahip olan bezlerde de fiyat farkı bulunur. Bebeğinizi rahat ettirecek bu ürünleri satın alarak kullanabilirsiniz. Göbek oyuntusunun bebeğe uyumlu olması ve esnek yan bantlarda bezlerin en önemli özelliklerindendir. Bu nedenle satışa sunulan fiyatlarda fark olmasına neden olur. Cimri.com sayfası üzerinden fiyat karşılaştırması yapmak sizin için avantaj sağlar. Bu sayede bebeğinizin vücuduna uyum sağlayacak ve bütçenizi aşmayacağınız bezleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery