Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Alıştırma Külodu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Alıştırma Külodu markası:

En Çok İncelenen Bebek Alıştırma Külodu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Alıştırma Külodu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 146 Bebek Alıştırma Külodu modeli içerisinde en ucuz Bebek Alıştırma Külodu fiyatı 16.15 TL iken, en yüksek Bebek Alıştırma Külodu fiyatı 78.92 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Alıştırma Külodu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Alıştırma Külodu fiyatı ise 28.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Alıştırma Külodu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Alıştırma Külodu

Bebeklere verilen tuvalet eğitimi bebekler ve ebeveynler için zorlu bir süreç olur. Bu süreçte işi kolaylaştırmak amacıyla alıştırma külotları kullanılır. Bebek alıştırma külotları, ebeveynler için de rahat bir kullanım sunar. Bu sebeple tuvalet eğitimi sırasında tercih edilen ürünler arasında yer alır. Alıştırma külotları, bebeklerin tuvalet eğitimi süresince, yeni bir alışkanlık kazanmasına yönelik bir amaç taşır. Alıştırma külodu sayesinde bebeklerin artık bez bağlanmadan yaşamaya alışmaları amaçlanır. Bebeklerin tuvaletleri geldiğinde söyleyebilmesi, bunu belli edebilmesi ve bunun ardından tuvalete gitmesini sağlamakla alıştırma külodu işlevini görmüş olur. Bu noktada alıştırma külotları bebeklerin tuvalet alışkanlığı kazanmasında etkili rol oynar. Tekrar kullanılabilir olması, bebekler için sağlıklı ürünler olması tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Bebekler için yumuşak, uygun özelliklerde olduğundan rahat bir kullanım sunar. Farklı yapılarda alıştırma külotları, farklı özelliklerdeki bebekler için uygun olarak üretilir. Bebeğiniz için uygun olan alıştırma külotlarını kullanabilirsiniz.

Bebek Alıştırma Külodu Modelleri

Farklı özelliklerde bebek alıştırma külodu üretimi bulunur. Bebeklerin farklı özellikleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak alıştırma külotları üretilir. Bebeklerin yaşı, kilosu gibi özelliklerine göre alıştırma külotları bulunur. Farklı yaş gruplarında kullanılabilecek bebek alıştırma külotları üretilir. Bebeklerin yaşına, kilosuna göre ürünler tercih edebilirsiniz. Bebeğin yaşına göre üretilen alıştırma külotları özelliklerinde, bunu kullanacak bebeğin sahip olması gereken ortalama özellikler bulunur. Örneğin; 2 yaş alıştırma külodu üzerinde, bebeğin yaşının yanı sıra bedeni, yani kilosu da yazar. Bu doğrultuda uygun ürün bulunur. Bebek alıştırma külotlarının organik pamuk alıştırma külodu veya bambu alıştırma külodu olarak üretilen seçenekleri bulunur. Organik pamuk alıştırma külodun dış tarafı %100 organik pamuk interlok ve iç tarafı emici olması için %100 organik pamuk havlu yapıdan oluşur. Katmanlar arasında emici bir orta katman bulunur. Bebeğin bacak bölgesine oturan kısım ise yumuşak, bebeği rahatsız etmeyecek özellikte olur. Organik pamuk bebek alıştırma külotları hava geçirebilen ancak sıvı geçirmeyen bir özelliğe sahip olur. Külotlar yapısında plastik benzeri bir madde bulunmayacak şekilde üretilir. Üzerindeki boya ve desenler de organik üretim kriterlerine uygun malzemelerle yapılır. Yüksek kalite standardına sahip üretim yapılır. Bambu alıştırma külotları ise ekstra yumuşak bambu kumaşından üretilir. Bambu alıştırma külotları alerji yapmaz ve pamuk dokusuna göre daha fazla emiciliği bulunur. Bebek ürünleri için verilen en yüksek standartlı üretim sertifikasına sahiptir. Dış katmanı doğa için zararsız çözülebilen bir maddeden yapılır. İç katmanı ise yumuşak, emici bambudan üretilir. Emiciliği artırmak için arada bir emici katman bulunur. Plastik yapılı, kanserojen içeren hiçbir madde bambu alıştırma külodu üretiminde kullanılmaz. Erkek bebeklerde sperm sayısının düşük olmaması için ilk iki yıl yumurtalık bölgesinin serin tutulması gerekir. Bu sebeple organik ve bambu alıştırma külotlarının hava geçiriciliği yüksektir. Ayrıca bebek alıştırma külotlarının, bebeklerin ilgisini çekebilecek desenlere sahip olanları da bulunur. Üzerinde sevimli hayvan motifleri olan, bebeklerin ilgisini çekebilecek alıştırma külotları bulunur. Bebekler için tercih edilebilecek mavi ve pembe renkte alıştırma külotları bulunur.

Bebek Alıştırma Külodu Fiyatları

Alıştırma külotları yıkanıp tekrar kullanılabildiği için ekonomik avantajlar sunar. Bebek alıştırma külotları sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırılır. Üretiminde kullanılan malzeme çeşidi, kalitesi fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Babyneo alıştırma külotları organik pamuk veya bambu malzemelerinden üretilir. İki çeşitte de en yüksek kalite standartlarına uygun üretim yapılır. Bebek için sağlıklı, çevreye dost bu malzemeler plastik malzemelere göre maliyetli malzemeler olduğundan bu tür alıştırma külotlarının fiyatı yüksek olabilir. Bu farklılıklar beraberinde fiyat farklılıklarını da getirir. Kız ve erkek bebek alıştırma külodu bulunur. Yapıları ve özellikleri arasında fark olmadığından aralarında bir fiyat farklılığı yoktur. Alıştırma külotlarının emicilik, yumuşaklık gibi özellikleri bebekler için konforu arttıracağı gibi sağlıklı bir kullanım sunar. Bu özelliklerde bir bebek alıştırma külodunun fiyatı yüksek olabilir. Mavi, pembe renklerde ve üzerinde desenlerde olabilen alıştırma külotları bulunur ancak bunlar arasında fiyat farklılığı yoktur. Bebeğinizin ilgisini çekebilecek ürünü tercih edebilirsiniz. Bebek alıştırma külotlarının özelliklerine ve bunun için ayırdığınız bütçeye göre seçim yapabilirsiniz.

Bebek Alıştırma Külodu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Bebeklerin rahat olacağı yumuşak malzemelerden üretilmiş, bacak bölgelerini tahriş etmeyen ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebek alıştırma külodunun emiciliği de dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Emiciliği yüksek külotlar bebekleri rahat ettirdiği gibi çevreye kötü koku bırakmaz ve kullanımı daha rahattır. Organik malzemelerden üretilmiş bebeklere bir zararı olmayacak ürünler bulabilmek mümkün. Bebeklerin yaşına orantılı fiziksel özellikler taşımadığı durumlar görülebilir. Bu durumda, yaşa göre bir seçim değil, üründe bulunan kiloya göre bir seçim yapmak gerekir. İki yaşında iri yapılı bir bebek için 3 yaş alıştırma külodu kullanılabilir. Bu durumda bebek için en rahat beden tercih edilir. Alıştırma külotlarının üzerinde, üretiminde kullanılan maddeler bulunur. Bebek alıştırma külodunu kullanacak bebeğin, ürünün içerisinde bulunan herhangi bir etken maddeye alerjisinin olmamasına dikkat edilerek tercih yapabilirsiniz. Alıştırma külotlarının farklı fiyat aralıklarda olanları bulunur. Cimri.com kullanıcılar için ürünler arasında fiyat karşılaştırmaları yapar. Bu sayede uygun fiyatlı bebek alıştırma külotlarını bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery