Burun Spreyi

Burun Spreyi Fiyatları

57 Ürün gösteriliyor.
Burun Spreyi fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Burun Spreyi fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 57 adet Burun Spreyi ürünü bulduk. Burun Spreyi kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Burun Spreyi mağaza fiyatları ve Burun Spreyi ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Burun Spreyi

Mevsim değişikliği, iklim değişikliği, havaların soğuması gibi durumlardan dolayı insanlar hasta olabilir. Hasta olan kişiler için birçok marka çeşitli ürün üretir. Bu ürünler kişilerin iyileşmesine yardımcı olur. Burun tıkanıklığı, burun akıntısı ve burun kaşıntısı en rahatsız edici hastalıklardan biridir. Bu durumu yaşayan kişilerin çabuk atlatabilmesi için burun spreyi üretilir. Burun spreyleri, dünya piyasasında yaygın olarak kullanımı tercih edilen sağlık ürünlerinden biridir. Alerjik rinit en çok yaşanan hastalıklardan biridir. Alerjik rinit yani genel olarak bilinen ismiyle saman nezlesi, burun solunum yollarında ortaya çıkan iltihaplardan biridir. Polen, toz, hayvan tüyü, dökülen cilt, saç parçacıkları gibi nesnelere alerjisi olan kişilerin bunları soluması durumunda alerjik rinit hastalığına yakalanır. Alerjik rinit belirtileri genel olarak burun tıkanıklığı, burun kaşıntısı, hapşırma gibi septomlardır. Ülkemizde sık olarak yaşanan bu durum için bir çok çeşitte burun spreyi üretilir. Burun spreyi, burun tıkanıklığını, burun akıntısını, hapşırmayı kısa bir süre içerisinde geçirir ve kullanan kişilerin rahatlamasına yardımcı olur. Burun spreyi piyasada en çok kullanımı tercih edilen tıbbi ilaçlardan biridir. 

Burun Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri

Burun tıkanıklığı, burun kaşıntısı, burun akıntısı, damar yolu enfeksiyonu, alerjik rinit gibi rahatsızlıklar için birçok çeşitte burun spreyi üretir. Burun spreyi bu rahatsızlıkların kısa süre de geçmesine yardımcı olur. Dünya piyasasında yoğun olarak tercih edilen burun spreyleri, özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Burun açıcı spreyler, grip, nezle olma gibi durumlarda sık olarak kullanımı tercih edilir. Kış aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Deniz ve okyanus suyu, kortizon, antihistaminik ve psödoefedrin gibi çeşitli içeriklere sahip burun spreyleri üretilir. Burun spreyleri kullanılarak burun içerisinde yer alan iltihaplanmayı ve ödemin atılması sağlanır. Kortizon içerikli burun spreyleri alerjik rinit gibi rahatsızlıkların birinci tedavisi olarak görülebilir. Aksırma, kaşıntı, hapşırma ve burun akıntısı gibi rahatsızlıklar için antihistaminik içeriklere sahip burun spreyi kullanımı tercih edilebilir.  Bu burun spreyi çeşidi, içindeki azaltılan tuz oranı sayesinde kullanım esnasında burnu yıkamak suretiyle mekanik bir temizlik sağlar ve burun tıkanıklığını açar. Burun spreyleri her yaştan kesimin kullanması gereken ürünlerden biridir. Her yaş kesime uygun olarak birçok çeşitte burun spreyi üretilir. Deniz suyu burun spreyleri bebeklerde, burnun nemlendirilmesi amacıyla kullanımı tercih edilebilir. Bebekler burun spreyi kullandıktan sonra bebeğin daha iyi süt emmesi ve rahat uyuması sağlanır. Deniz suyu burun spreyler 0- 3 yaş bebekler için uygun olarak üretilir. Bunların yanı sıra burun spreyleri satış boyutuna göre de farklı çeşitlere ayrılır. 50 ml, 75 ml, 100 ml, 125 ml, 150 ve daha çok artış gösteren birçok satış boyutuna sahip burun spreyi bulunur. Burun spreyleri, kullanım sürelerine göre birçok çeşide ayrılır. Kullanım alanına ve ihtiyacına uygun birçok çeşitte burun spreyi bulmak mümkündür. 

Burun Spreyi Fiyatları

Burun tıkanıklığı, damar yolu enfeksiyonu ya da alerjik rinit gibi rahatsızlıklar da yaygın olarak kullanılan burun spreyleri, birçok çeşitte üretilir. Bu çeşitler bireyler tarafından yoğun olarak kullanımı tercih edilir. Burun spreyi kullanmak isteyen bireylerin en merak ettikleri ve araştırdıkları konulardan birisi fiyat oranlarıdır. Burun spreyi fiyatları bazı etkenlere göre farklılık gösterir. Burun spreyi birçok marka tarafından üretilir. Marka çeşitliliği fazla olduğu için fiyat seneklerinde de değişkenlik söz konusudur. Markadan markaya fiyat değişiklikleri gösteren burun spreyleri, özelliklerine göre de değişkenlik gösterir. Burun spreyi fiyatları belirlenirken içeriği, ebatı, çeşidi, kullanım süresi gibi özellikler göz önünde bulundurulur. Burun spreyi fiyatını belirleyen en önemli özelliklerden birisi ebatıdır. Burun spreyi 100 ml, 125 ml, 150 ml, 175 ml gibi ve daha birçok ebata sahip olarak üretilir. Ebatının artması kullanım süresinin de artmasına sebep olur. Bu da fiyatın değişmesine ve artmasına da sebep olur. Birçok içerikten üretilen burun spreyi, kullanıcıların rahatsızlıklarından kurtulmasına yardım eder. İçerik farklılığına göre fiyat oranları da değişkenlik gösterir. Bütçenize uygun güvenilir markalara sahip burun spreyleri hakkında bilgi sahibi olmak için Cimri.com sitesine göz atabilirsiniz. 

Burun Spreyi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Burun spreyi en gerekli olan tıbbi ilaçlardan biri olduğu için yoğun olarak kullanımı tercih edilir. Burun spreyi satın almayan isteyen birçok birey bulunur. Bu bireylerin burun spreyi satın alırken dikkat etmesi gereken bazı önemli bilgiler ve özellikler bulunur. Burun spreyi satın alırken markasına, içeriğine, kullanım süresine, satış boyutuna ve kullanım amacına dikkat etmesi oldukça büyük önem taşır. Alerjik rinit ve üst solunum enfeksiyon durumlarında burun spreyi kullanımı tercih edilir. Bu gibi durumlar için farklı içeriklere sahip birçok çeşitte burun spreyi üretilir. Burun spreyi deniz suyu içerikli çeşit örnek olarak verilebilir. Tuzlu su içeren bu çeşit burun tıkanıklığı için birebir çözüm olarak görülebilir.  Burun sprey satın alma esnasında markasına dikkat etmek oldukça önemlidir. Güvenilir markalardan almaya özen göstermeniz gerekir. Alerjik, tahriş gibi durumlar yaşamamak için marka araştırması yapmanız önerilir. Markadan markaya satış boyutlarında farklılık yaşanabilir. Kullanım süresine göre satış boyutu seçimine özen göstermeniz gerekir. Tıbbi ilaçlar genel olarak belli bir süre içerisinde tüketilmesi gerekir. Bu süreyi aşmamak için tüketim süresine ve satış boyutuna dikkat etmeniz gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery