Bebek Bakım

Bebek Bakım Fiyatları

5066 Ürün gösteriliyor.
Bebek Bakım fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Bakım modelleri ve Bebek Bakım fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Bakım kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Pişik Önleyici Krem, Bebek Mendil-Islak Mendil, Bebek Şampuanı, Burun Aspiratörü, Bebek Vücut Kremi. 5066 adet Bebek Bakım fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Mustela Hydra Bebe Body Crops 300 ml Bebek Losyonu
Mustela Hydra Bebe Body Crops 300 ml Bebek Losyonu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Bakım Ürünleri

Popülerleşen ve gün geçtikçe gelişen bebek bakım ürünleri; tekstil, kozmetik ve sağlık grubunda birçok seçenek ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Farklı renk, boyut ve markalarda bakım örtüleri; bebek bakım çantası, bezlik, kremler ve banyo ürünleri gibi sınırsız seçenekler ile geniş fiyat aralıklarında ve türlü modeller ile oldukça büyük bir ürün yelpazesine sahiptir. Bebeklerin bakımı sırasında ebeveynlerin işini oldukça kolaylaştıran bu ürünler, bebeklerin sağlıkları ve konforları için oldukça önemlidir. Yıllar içinde kullanıcıların talepleri doğrultusunda gerek resmî kurumların şartları gerekse markaların kendi belirledikleri standartlar ile gelişen bebek bakım ürünleri; zamanla daha ileri teknoloji kullanarak öncelikle bebeklerin, daha sonrasında ailelerin günlük rutinlerini kolaylaştırır. Ortamda bebeklerin sağlığına karşı tehdit olabilecek durumları da korumaya yönelik geliştirilen bebek bakım ürünleri, bu sayede bebekleri olanların vazgeçilmezi durumundadır. Antibakteriyel özellikleri ve bebek cildine uygun yapıları ile bu ürünler, geliştirildikleri yaş grubunun isterlerini önemli ölçüde karşılar.

Bebek Bakım Ürünü Modelleri

Her yaş aralığına hitap eden, kız ve erkek bebeklerin tüm ihtiyaçlarının hızlı ve güvenilir biçimde karşılanmasını sağlayan bebek bakım ürünleri, farklı model ve seçeneklerle ailelerin yardımına koşar. Bebek bakım ürünleri denildiğinde akla ilk gelen ürün grubu taşıma çantaları olup, çeşitli hacimlerde ürünleri bulmak oldukça kolaydır. İç çamaşırlarından atletlere, bebek bezlerinden biberon ve takviye gıda gibi birçok ürün için genelde çok gözlü olarak imal edilen bu çantalar, dayanıklı malzeme teknolojileri ile günlük kullanımda ebeveynlerin işini oldukça kolaylaştırır. Bebeklerin yaş gruplarına göre artan kıyafet boyutlarıyla bu çantaların da hacimleri artar ve yine farklı renk seçenekleriyle beraber kullanıcıların beğenisine sunulur. Bez ve kıyafet değiştirme esnasında en önemli yardımcılardan biri olan ve malzeme kalitesinin ön planda olduğu bir diğer ürün ise bebek bakım örtüleridir. Kumaşlarında alerjen madde içermemesi ve kanserojen boyaları barındırmamasıyla vazgeçilmez haline gelen bu ürünler, farklı markalara ait birçok model ile beğeniye sunulur. Genellikle pembe ve mavi renkteki ürün skalasının yanında sınırsız renk seçeneği ile her boyut ve teknolojide bebek bakım örtüsü bulmak oldukça kolaydır. Bez değişimi esnasında yaşanabilecek olan ufak kazaların etkilerinin uzun sürmemesi içinse kir tutmayan yapıda kumaş teknolojileri ile tasarlanmış modeller tercih edilebilir. Katlandığında oldukça az yer kaplayan mikro fiberler de en çok sevilen modeller arasında yer alır. Bebek bakımı deyince akla gelen bir diğer ürün grubu ise krem, şampuan ve pudra gibi ürünlerin beraber değerlendirilebileceği bebek bakım setidir. Bebeklerin hassas ciltlerini tahriş etmeyecek, alerjen ve kanserojen madde içermeyen ve belli yaş grupları için özel olarak tasarlanan modeller olduğu gibi, spesifik hastalık ve sağlık problemlerinin önüne geçmesi için özel formüller ihtiva eden ürünlerde bulunabilir. Bebek bakım banyo seti seçeneklerinde ise bebeğin tenine ve varsa hastalığına en uygun marka ve model seçilmesi ise günümüz geniş ürün yelpazesinde oldukça kolaylaşmıştır. Pişik önleyici kremlerde ise doktor yardımıyla alınması gereken ürünler olduğu gibi, cildi rahatlatan ve yan etkisi neredeyse sıfır olan ürünlerde mevcuttur.

Bebek Bakım Ürünü Fiyatları

Kullanılacak olan bebek bakım ürünlerinin fiyatlarını etkileyen faktörler öncelikle tür ve marka ile başlayarak daha sonrasında model, renk, boyut ve kullanım şekli olarak devam eder. Bebek bakım çantası fiyatlarını etkileyen önemli özelliklerden biri, içinde bulundurduğu ürünleri yıpratmayan, dış etkenlerden koruyan ve kolay temizlenebilen kumaşa sahip olmasıdır. Geniş iç hacmi, kolay taşınabilir oluşu ve dayanıklılığıdır. Renk ve markaları da bu ürünün fiyatlarının belirlenmesinde önemli etkenlerdendir. Krem ve banyo ürünleri gibi bebek bakım seti fiyatlarında, markanın yanında ürünün kanserojen olmayıp, bebeklerin cildinde herhangi bir alerjik etmen yaratmaması ise fiyat etiketinin belirlenmesinde oldukça önemlidir. Cildi besleyen, pişik önleyici ve güzel kokulu ürünler daha çok rağbet görüp, dolayısıyla fiyatları daha yüksektir. Bez değişimi sırasında ve gerektiğinde bebeği sarıp sarmalamak için kullanılan örtülerinde kir tutmayan teknolojiler ile hazırlanması ve üzerindeki sevimli desenleri bebek bakım örtüsü fiyatlarını etkileyen önemli parametrelerdendir. İnce ve kolay taşınabilir oluşu ve katlandıklarında az yer kaplamaları ise fiyat etiketinin belirlenmesinde etkili faktörlerdendir.

Bebek Bakım Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcıların bebek bakım ürünlerinin sayısız çeşitliliği aralarında kaybolmamaları için ilk başta ne istediklerine ve tam olarak neye ihtiyaçları olduklarında belirleyici ve kesin olmaları gerekir. Bebek bakım çantasında taşınması gereken ürünlerin miktarına direkt olarak etki eden iç hacim, kullanıcıların en çok dikkat etmesi gereken özelliklerdendir. Çok fazla gözlü oluşu ise taşımayı ve erişimi kolaylaştıracağından önde gelen özelliklerdendir. Kumaşın kir tutmaması ve yıkanabilir oluşu da dayanıklılığı kadar dikkat edilmesi gereken parametrelerdendir. Bebek bakım örtüsünde de tekstil grubuna dahil olan diğer ürünler gibi kolay katlanabilir, yıkanabilir, az yer kaplayan ve tahrişi önleyip alerjik olmayan kumaş ile tasarlanması dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerdendir. Kozmetik ve sağlık ürünlerine dahil olan bebek banyo bakım ürünlerinde ise, çocuğunuzun gözlerini ve tenlerini rahatsız etmeyen, kanserojen olmayan ve aynı zamanda da cildi besleyen içeriklere sahip seçenekler tercih edilmelidir. Bebek bakım kremi çeşitlerinde ise yan etkileri en az olan, pişik önleyici modeller göz önünde bulundurulmalıdır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery