track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Saç Fırça-Tarak Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Saç Fırça-Tarak markası:

En Çok İncelenen Bebek Saç Fırça-Tarak Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Saç Fırça-Tarak Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 76 Bebek Saç Fırça-Tarak modeli içerisinde en ucuz Bebek Saç Fırça-Tarak fiyatı 6.42 TL iken, en yüksek Bebek Saç Fırça-Tarak fiyatı 104.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Saç Fırça-Tarak fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Haziran 2021 tarihinde ortalama Bebek Saç Fırça-Tarak fiyatı ise 42.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Saç Fırça-Tarak Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Bebek Saç Fırça-Tarak modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bebek Saç Fırça-Tarak modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Saç Fırça ve Tarak

Bebeklerin ciltleri yetişkinlerin ciltleri ile kıyaslandığında oldukça hassas olduğunu görebilirsiniz. Saç ve saç derisi bakımı için de aynı durum geçerlidir. Bebeklerin saç derisini korumak ve saçlarına gereken özeni göstermek için çok daha yumuşak ve hassas bebek saç fırçası çeşitlerini tercih etmeniz gerekebilir. Saçlarımızın bakımlı ve gür görünmesi için gereken özellikler genetik olabileceği gibi bakımlı olması ve özen gösterilmesi ile de alakalıdır. Bu özen çocukluklarından beri gelen bakım sayesinde olabildiğince aza indirilir. Bunun olabilmesi için gerekli araçlardan biri de saç fırçası ve bebek saç tarağı çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Saçları düzenli taramak aynı zamanda saç derisi için kan dolaşımını hızlandıran ve saçların daha sağlıklı ve canlı uzaması için gerekli olan işlemlerden biri olarak bilinir. Bu nedenle saçlara gerekli bakımı sağlamak ve bebeklerin ilerde çok daha sağlıklı saçlara ve saç derisine ulaşmayı sağlamaya yardımcı olur. Doğru araçlarla doğru uygulanan tarama işlemi ile bebeklerin hassas ciltleri zarar görmeden verimli bir tarama işlemi gerçekleştirilebilir. 

Bebek Saç Fırça ve Tarak Modelleri

Bebek saç fırçası modelleri incelendiğinde öncelikle yetişkin tarak ve fırçalarından çok daha yumuşak ve ince olduğunu görebilirsiniz. Kullanılan tarak ya da fırça kadar yapılan uygulamanın da önemli olduğunu görebilir ve saç derisine zarar vermemek için hassas davranılması gerektiğini unutmamalısınız. Yeni doğmuş bebeklerde görülen saç derisinin pullanması ve kabuklanması gibi durumları önlemek için bebek saç fırça seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu setler içinde kısa ve yumuşak telli bebek saç fırçaları ile saç uzunluğuna göre ve saç derisinin hassaslığına göre nazik bakım yapan bebek saç tarağı çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz. Bebeklerin saç derisinde görülen kabulmanmas ve pullanma gibi durumları en aza indirmek için saç derisine nazikçe bakım yapan tarak ve fırça çeşitleri ile bebeklerde görülen çeşitli saç derisi hastalıklarının da önüne geçebilirsiniz. Bebek cildinin yetişkinlere oranla daha hassas olması aynı zamanda beraberinde birden fazla hastalık için ya da alerjik durumlar için de sebep yaratabilir. Bu durumların önlenmesi için en gerekli bakım araçlarından biri de saç fırçalarıdır. Sert modeller yerine çok daha yumuşak ve kısa tarak modellerini tercih ederek bebeklerin ihtiyaçlarını sağlayabilirsiniz. Saç derisine nazikçe masaj yapan ve kan dolaşımını artıran fırça ve tarak modelleri arasında hem kuru hem de ıslak kullanım elde edebileceğiniz seçenekleri bulabilir ve dilerseniz banyo sırasında da bebeklerin saçlarını tarayabilirsiniz. Bebeğin günlük bakım rutininde bulunması gereken saç tarama özellikleri arasına tarama işlemini yerleştirirken de seçtiğiniz modelin bebek saç fırçası özelliklerini inceleyerek karar verebilirsiniz. Yuvarlak uçlu fırça ve tarak çeşitleri ile saçları taranan bebeklerin çok daha huzurlu uyku uyuduklarını görebilir ve onların çok daha sağlıklı büyümesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli saç derisi hastalıkları için de ince ve sık dişli tarak ve fırça modellerini tercih edebilirsiniz. Banyoda saç derisi yumuşayan bebekler için çok daha rahat kullanılan bu modellerle bebeklerin rahatlamasını ve oluşabilecek kaşıntı, kızarıklık gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Çoğu insan saçlarıyla oynanmasını sever ve bu durum çoğu insanın uykusunu getiren rahatlatan bir işlemdir. Saç taramanın da çocuklar için çok rahatlatıcı bir işlem olduğunu unutmamalı ve doğru bir şekilde uygulayarak onların huzurla büyümesini sağlamalısınız. 

Bebek Saç Fırça ve Tarak Fiyatları

Bebek saç fırçası çeşitleri ve fiyatları değerlendirilirken öncelikle seçtiğiniz markanın önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Bu anlamda çok daha doğal ve bebek sağlığı için uygun materyallerden üretim yapan bebek markaları için çok daha yüksek rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Hem dermatolojik açıdan hem de bebeğin huzurlu olması açısından önemli olan tüm bebek ürünleri için aynı durumu gözetebilirsiniz. Bebek tarak ve fırça modellerinin fiyatlarının değerlendirilmesini sağlayan en önemli etkenler arasında tarağın hem ıslak hem de kuru olarak kullanılıp kullanılmadığı gelir. Her iki kullanım için de aynı tarağı kullanmamak bebeğin saç derisi için daha sağlıklı bir seçim olabilir. Eğer bebeğin saç derisinde tıbbi bir rahatsızlık varsa yumuşak dokulu, yuvarlak uçlu ve sık dokulu modelleri tercih edebilir ancak daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Eğer sıradan günlerde kullanmak için tarak ve fırça seçimi yapıyorsanız daha seyrek ve soft dokulu seçimler yapmanız gerekebilir. Set şeklinde seçimler yaparak hem ıslak hem de kuru kullanım sağlayabilirsiniz. Tek tek satın almak çok daha uygun rakamlar gibi görünse de çoklu paketlerde birim fiyat için daha uygun rakamlar ödeyebilirsiniz. 

Bebek Saç Fırça ve Tarak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek saç fırçası kullanımı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve çok daha doğru kararlar verebilirsiniz. Marka seçimine özen göstermeli ve mümkünse bebek ürünleri üretimi üzerinde uzmanlaşmış seçenekleri tercih etmelisiniz. Seçilen markanın ürün kalitesi ve ergonomik tutumu bebeklerin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur ve ebeveynlerin gönül rahatlığı ile hayatlarına devam etmelerine olanak sağlar. Ayrıca kullanılan ürünlerin kalitesi olması bebeğin sonraki hayatı için önemli olan detayların da sağlıkla yer edinmesini de sağlar. Bu nedenle bebek tarak ve fırça seçiminde bebeğin saç derisine zarar vermeyecek olan modelleri tercih etmeli ve bebek saç fırçası yorumlarını okumalıısınız. Fırça ucunun hassas ve yumuşak olmasına dikkat etmeli, eğer bir rahatsızlık yoksa sık dokulu seçimlerden kaçınmalısınız. Ebeveynlerin tarama işlemini rahatlıkla sağlaması için geniş saplı ve ergonomik tutuş sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ıslak kullanım sağlayacaksanız suya dayanıklı olmasına özen göstermeli ve banyo sonrası fırçasının kurutulmasını sağlamalısınız. Tarak ya da fırça bakımından seçim yaparken saç derisini incelemeli ve mümkünse doktorunuzdan tavsiye almalısınız. Tercihlerinizi set şeklinde olan paketlerden yana kullanarak her iki kullanım için de uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery