track source
track source
track source

Bebek Mendil-Islak Mendil

Bebek Mendil-Islak Mendil Fiyatları

980 Ürün gösteriliyor.
Mendil Sayısı
Kapak Tipi
Yenidoğana Uygun
Alkol
Paraben
Parfüm
Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Mevlut Kıyafeti Fiyatları
 • Bebek Montu Fiyatları
 • Bebek Nevresim Takımı Fiyatları
 • Bebek Odası Duvar Süsü Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Mendil-Islak Mendil Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Mendil-Islak Mendil markası:

  En Çok İncelenen Bebek Mendil-Islak Mendil Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Bebek Mendil-Islak Mendil Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 980 Bebek Mendil-Islak Mendil modeli içerisinde en ucuz Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatı 1.8 TL iken, en yüksek Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatı 1940.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatı ise 124.59 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Mendil-Islak Mendil Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Uni Baby Yenidoğan 40x30'lu 1200 Yaprak Islak Mendil
  Uni Baby Yenidoğan 40x30'lu 1200 Yaprak Islak Mendil
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Islak Mendil

  Günümüzde ıslak mendillerin çok çeşitli kullanım alanları vardır. Yetişkinler için üretilen bu ürünlerin yanı sıra bebek ıslak mendilleri de hijyen açısından önemli bir yere sahiptir. Farklı esanslarda bulunan ıslak mendiller el değmeden üretilir. Sağlık alanında etkin rol oynayan bu ürünler, ebeveynler tarafından bebekler için tercih edilir. Bebek için ıslak mendil üreten birçok marka vardır.  Her markanın kendine has ürünü bulunur ve bebekler üzerinde tam hijyen sağlayan bu ürünlere yoğun talep vardır. Bebek ıslak mendilleri hassas dokusu ile bebeklerin cildini korur ve gün boyu ferah kalmalarını sağlar. Aynı zamanda antibakteriyel özelliği bulunan bu ürünler, bulaşıcı hastalıkları minimum seviyede tutmak için iyi birer koruyucu niteliktedir. Ebeveynler tarafından bebek bakımı için sıklıkla kullanılan ıslak mendiller, yemek öncesi ve yemek sonrası işlevini yerine getirir. Ayrıca bebek altı değişimlerinde bu ürünlerden yararlanılır. Bebek ıslak mendilleri yüksek teknoloji ile el değmeden üretilir. Hijyenik şartlardaki bu üretim aşamasında ürünler çeşitli sağlık testlerine tabi tutulur.

  Bebek Islak Mendil Çeşitleri ve Özellikleri

  Hijyenik bir ortamın oluşması için etkin rol oynayan bebek ıslak mendillerinin farklı çeşitleri vardır. Bebek ıslak mendil markaları farklı esanslarda ve kokulara üretim üretimde yer verirler. Böylece ebeveyn kendi bebeği için en uygun ıslak mendili seçebilme imkanı bulur. Kolonyalı bebek ıslak mendilleri antibakteriyel özellik taşıdığı için hijyenik bir ortamın oluşmasına zemin hazırlar. Kullanıldıkları andan itibaren istenmeyen kokuları bastırır ve bebeklere gün boyu ferahlık verir. Her markanın farklı ambalajı vardır. En ucuz bebek için ıslak mendiller kutusundan rahat bir şekilde çıkartılıp kullanıma hazır bir halde satılırlar. Kolonya içerikli ürünlerin yanı sıra bazı meyve kokusuna sahip bebek ıslak mendilleri de vardır. Buna uygun olarak Baharat esanslı ıslak mendiller de piyasada satışa sunulmuştur. Islak mendiller antibakteriyel olması nedeni ile yetişkin sağlığı için de önemlidir. Ebeveynler bebek bakımı sırasında kendi hijyenlerini de bu ürünler ile sağlayabilirler. Ayrıca yüzey temaslarında bu ürün kullanılabilir. Dar alanlardaki tozlar, masa yüzeyleri, sandalye ve kapı kolları bu mendiller ile silinebilir ve hijyenik bir ortam oluşturulabilir. Bebek ıslak mendilleri yumuşak bir dokuya sahiptir. Bebekleri rahatsız etmeyen bu ürünler, narin ciltlerde uygulanabilir. Tahrişe ve pişiğe karşı etkili olan bebek ıslak mendilleri, kuru ciltleri nemlendirir. Suyun bulunmadığı yerlerde veya piknik alanlarında bebek ıslak mendilleri kullanılabilir. Aynı zamanda spor yaptıktan sonra ya da kirli bir yüzeye temas ettikten sonra bu ürünler ile hijyen sağlanabilir. Bebek ıslak mendilleri kullanım alışkanlığına göre istenilen adet sayısı ile satın alınabilir. Her markanın farklı adetlerde ürünleri bulunur. 12’li, 20’li 30’lu ya da 100’lü adet sayıları gibi pek çok bebek ıslak mendil çeşidi vardır. Ambalajlı ve kutu içinde satılan bu ürünler, kolay kullanım özelliğine sahiptir. Evde, iş yerinde kreşlerde, hastanelerde bebek ıslak mendiline büyük rağbet vardır. Ürünler, tek kullanımlıktır ve istenilen sonucu kısa sürede verir. Yüzey temizliklerinin yanı sıra, çalışma ortamının hazırlanması ve masabaşı işlerde eşyalar ile temastan sonra bebek ıslak mendiller el ve cilt için kullanılabilir.

  Bebek Islak Mendil Fiyatları

  Bebek sağlığı için sıklıkla kullanılan ıslak mendiller, ebeveynlerin önem verdiği ürünlerden biridir. Bebek ıslak mendil fiyatları ucuz ve ekonomiktir. Yapı itibari ile içeriğinde bulunan malzemelere göre fiyatlar arasında değişiklik olabilir. Markalar arasında olan bu fiyat farklılıklarını belirleyen en önemli unsurlardan biri kutu içerisindeki adet sayısıdır. Buna göre en ucuz bebek ıslak mendil her ortamda işlevini yerine getirir ve tüketicinin bütçesine uygun olarak satılır. Islak mendiller uzun ömürlü ürünlerdir. Kapalı kutusunda muhafaza edilip istenilen zamanda kullanıma hazırdır. Ayrıca tek seferlik olduğu için etkili bir hijyen ürünüdür. Kolonyalı bebek ıslak mendilleri antibakteriyel olarak kullanılabilir. Sadece bebekler değil, yetişkinler de bu ürünlerden faydalanabilir. Bebek ıslak mendilleri toplu olarak da satın alınabilir. Kullanım sıklığına göre az sayıda bebek ıslak mendil almak mümkün olduğu gibi çok adet bulunan ürünler de tercih edilebilir. Bebek ıslak mendilleri aynı zamanda kuru mendillerin yaptığı işlevi de yerine getirir. Böylece tek bir ürün ile müşteriler tasarruf yapmış olur.

  Bebek Islak Mendil Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kendi bütçenize en uygun bebek ıslak mendillerini farklı markaların ürettiği ürünleri tercih ederek satın alabilirsiniz. En ucuz bebek ıslak mendil fiyatlarını sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilir ve fikir elde edebilirsiniz. Bebeğiniz hijyenik bir ortam oluşturmak istiyorsanız bebek ıslak mendillerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler ile kendi sağlığınızı da korumaya almış olursunuz. En ucuz bebek ıslak mendil markaları bütçenize göre sizlere seçenek sunar. Böylelikle tercih etmiş olduğunuz ürünü ucuza satın alabilirsiniz. Bebekleriniz için kullandığınız bu ürünleri yetişkin olarak alışveriş öncesi ve sonrası, spor öncesi ve sonrası ve yemek öncesi gibi zamanlarda kullanabilirsiniz. Sürekli seyahat halinde biriyseniz, pratik olarak bu ürünleri cebinizde veya çantanızda taşıyabilir gerekli gördüğünüz hallerde cildinize uygulayabilirsiniz. Ayrıca suyun bulunmadığı ortamlarda bu ürünlerden faydalanıp kişisel temizliğinizi yapabilirsiniz. Bebek ıslak mendilleri ile zorunlu temas halinde kullandığınız eşyaların yüzeylerini silebilir ve hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri kapalı kutusunda saklayabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery