track source

Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil

Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil Fiyatları

149 Ürün gösteriliyor.
Mendil Sayısı
Kapak Tipi
Yenidoğana Uygun
Alkol
Paraben
Parfüm

Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil

Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Özdilek Havlu & Bornoz Takımı
 • Sinbo Tost Makineleri
 • Ttec Bluetooth Kulaklık
 • Sylvanian Families Oyuncak
 • Goldmaster Uydu Alıcıları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Sleepy

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Aralık 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 149 Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil modeli içerisinde en ucuz Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatı 1.35 TL iken, en yüksek Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatı 757.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Aralık 2021 tarihinde ortalama Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatı ise 63.19 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Sleepy Bebek Mendil-Islak Mendil Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Uni Baby Yenidoğan 40x30'lu 1200 Yaprak Islak Mendil
  Uni Baby Yenidoğan 40x30'lu 1200 Yaprak Islak Mendil
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Sleepy Bebek Islak Mendil

  Günlük hayatımızda kullandığımız ve bize pratiklik sağlayan ıslak mendiller hayatımızın artık büsbütün içindedir. Bebeğinizin hassas tenine uygun alkol ve paraben içermeyen sleepy ıslak mendiller yüksek performansları ile alıcıları mutlu eder. Doğdukları ilk dakikadadan bu yana sevgiyle kucakladığımız minik bebeklerin  simdiki ve gelecekteki sağlığı için anne ve babalar sürekli en doğruyu bulmak için araştırma yapar. Onlar için önemli olan bebeklerinin cildi için özel formüle edilmiş ve güvenli olması şartıdır. Bu sebeple sık sık bebeğin alt temizliğinde kullandığımız sleepy ıslak mendiller onları koruyarak bebeklerin hassas ciltlerini tahriş olmaktan korur. Özellikle doğumdan sonra ilk defa hava ile temas eden bebekler 6. aylarına kadar çok daha hassas ve narin bir cilde sahiptir. Bu duruma  dikkat çeken 2004 yılında çocuk bezi üretimi ile başlayan sleepy bebek ıslak mendil emin adımlarla sektörde yürümeye devam ediyor. Sleepy bebek ıslak mendil Eruslu Sağlık ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından hayata geçirilmiştir. Tüm ihtiyaç anında kullanıcılara kaliteli ürünler suna mevcut ürünlerini geliştirerek sunmaya devam ediyor.

  Sleepy Bebek Islak Mendil Modelleri

  Sleepy ıslak mendil sadece annelerin bebeklerinin alt değişiminde kullanmaları yanında insanların günlük hayatında da büyük rol oynar. İnsanların el, yüz, beden temizliklerinde kullandıkları ıslak mendiller insanlara pratik çözümler sunar. Günümüzde birçok anne ve baba bebekleri hasta olduğu zaman bebeklerini banyo yaptıramayabilir. Bu gibi durumlarda sleepy ıslak mendiller pamuksu dokusuyla bebeklerin el, boyun, koltuk altı temizliğinde kullanılır. Kişisel temizlikte de çoğu zaman büyük kolaylık sağlayan sleepy ıslak mendiller sabun ve suyun olmadığı durumlarda çok işe yarar. Islak mendillerin önem taşıyan özelliği dermatolojik testlerin yapılmış olması ve bu testlerden de uygunluk onayı almış olmasıdır. İş yerlerinde, okulda, dışarıda her an gerektiği durumlarda ter kokusunu uzun süre ortadan kaldırır. Büyük ebatlarının yanında küçük ergonomik yapısıyla çantada taşıyabileceğimiz bu ıslak mendil spor yapıldıktan sonra da acil bi yere gitmesi gereken ya da duş alma fırsatı bulamayanlar için de büyük rahatlık sağlar. Günlük hayatımıza bu kadar katkı sağlayan sleepy ıslak mendiller tek paket ya da set halinde olmak üzere sleepy ıslak mendil çeşitleri adı altında piyasaya sürülür. Zeytinyağı özlü olan sleepy zeytinyağlı ıslak mendil içerisindeki zeytinyağı ve pamuksu lifler ile narin ve hassas ciltlere mis kokusuyla yumuşacık bir hassasiyet sunar. Diğer bir çeşidi olan gül özlü sleepy gül kokulu ıslak mendil çiçeklerin sunduğu ferahlatıcı kokuları ile bebeklerin o güzel kokusuna eşlik edebilir. Diğer çiçek kokusu olan sleepy lavanta kokulu ıslak mendil ise anne ve bebeklerinin vazgeçilmez kokusudur. Hem saf hem doğal hem de organik yapıda olan sleepy ıslak mendiller hayatımıza güzel bir dokunuş yapar. İçerdiği doğal bambu lifleri ıslak mendil içindeki saf suları daha iyi yutar ve havluya homojen yani eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Bulundurduğu pratik kapak koruyucu sayesinde de kullanım kolaylığı sunar. Sleepy ıslak mendillerin hipoalerjenik olduğu mikrobiyolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Saf su ile buluşan yumuşak yapısı ile de temizlikte ideal bir bakım sağlar.

  Sleepy Bebek Islak Mendil Fiyatları

  Sleepy ıslak mendiller çeşitli özellikleri ile dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Özellikle işlevsel olması ve günlük hayata pratik çözümler sunması ve temel bir uygulama alanına sahip olması fiyatlar konusunda sleepy ıslak mendil fiyatlarını dikkat çekici kılar. Kullanıcılar tarafından sleepy ıslak mendil fiyatları değerlendirildiğinde olumlu sonuçlar ortaya çıkar. Özellikle çok sayıda ürün çeşidine sahip olması bu durumu fiyat açısından da avantaja çevirir. Sleepy ıslak mendillerin sahip olduğu fiyatlar içerisinde bulundurduğu ıslak mendil sayısına göre değişkenlik gösterir. Ürün çeşitliliği bulunması doğal olarak fiyat çeşitliliğini de etkiler. En ucuz sleepy bebek ıslak mendil fiyatları araştırması içine giren alıcılar ise pakette daha az ıslak mendil bulunan sleepy ıslak mendil paketlerine yönelmek durumunda kalır. En ucuz sleepy bebek ıslak mendili paketin içinde 90 tane bulunduran sleepy zeytinyağlı ıslak havlu 90’lı paketidir. Çeşit çeşit fiyata sahip olan bu ıslak mendillerin en ucuz sleepy ıslak mendil çeşitleri ise set halinde bulunmayan tekli ve içinde az sayıda ıslak mendil bulunduran türlerdir.

  Sleepy Bebek Islak Mendil Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Bebeği olacağını öğrenen anneler daha o dakikadan itibaren onun için her şeyin en iyisi olsun ister. Yenidoğan bebekler için de kullanılan her ürün çok önemlidir. Islak mendil içeriklerinin çoğu aynıdır. Fakat satın almadan önce ıslak mendil ambalajının üstündeki içindekileri kısmını okuyun. Eğer bebeğinizin cildine zarar verebilecek kimyasallar bulunduruyorsa satın almayın. Bir ıslak mendilin içinde olması gerekenler su, gliserin, limon yağı, çay ağacı yağı, lavanta yağı, aloe vera özü, papatya özüdür. Mümkün olduğu kadar az kokulu olan ıslak mendilleri tercih edin. Çünkü bebekler genellikle kimyasal madde ve değişik tür kokulara tepki verebilen çok hassas bir cilde sahiptir. Uzmanlar da kokusuz ıslak mendil kullanımını önerir. Sonuç olarak hassas cilde sahip olan bebekler için yumuşak kokulu ve kimyasal madde bulundurmayan ıslak mendilleri tercih edebilirsiniz. Alacağınız ıslak mendiller kesinlikle paraben içermemelidir. Son olarak da bebeğinizin cilt tipine uygun ıslak mendilleri satın alabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery