Bebek Diş Fırçası Kabı

Bebek Diş Fırçası Kabı Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  bebek çantasısebamed
Bebek Diş Fırçası Kabı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Diş Macunu Fiyatları
 • Bebek Dolap Kilidi Fiyatları
 • Bebek Elbise Askısı Fiyatları
 • Bebek Eldiveni Fiyatları
 • Humble Brush Bambu Çocuk Diş Fırçası Saklama Kabı

  Humble Brush Bambu Çocuk Diş Fırçası Saklama Kabı

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Cimri'nin Seçimi

  Çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırabilmek adına neler yapılabilir?

  Çocuklara diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak adına yapılabilecek bazı rutinler vardır. Bunlardan biri, çocuk henüz bebekken, yeni diş çıkartmaya başladığında, yemeklerden sonra dişlerini temiz bir tülbentle silmektir. Çocuğun dişlerinin kaşınmaya başladığı bu dönemde, dişleri üzerinde gezdirilen bir tülbent, oldukça hoşuna gider. İlerleyen yıllarda, bebeğin motor kasları geliştikçe, onunla birlikte ayna karşısına geçerek dişleri fırçalamak ve bunu keyifli bir hale dönüştürmek de etkili olur. Çocuklar, dişlerini fırçaladıktan sonra genellikle ön dişlerini fırçalayıp bırakırlar. Anne babalar ise fırçalama sonrası dişleri kontrol ederek, arka dişlerinin de fırçalanması gerektiğini öğretir, fırçalanmayan yerleri birlikte fırçalayarak düzeltirler. Çocukların diş fırçalama alışkanlığı kazandığı bu dönemde, onların sevebileceği tarzda hazırlanmış diş fırçası kapları da kullanılabilir.

  Bebek diş fırçası kaplarının özelliği nedir?

  Yetişkin diş fırçaları ve bebek diş fırçasının ayrı bir yerde tutulması, birbirleri ile temas etmemesi, hijyenik açıdan avantajlı olur. Bebek diş fırçalıkları, genellikle her türlü yüzeye kolayca yapışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece bebeğin elini uzatıp alabileceği yüksekliğe monte edilebilir. Bu ürünlerin çoğu yapışkanlıdır. Arka yüzeylerindeki koruma bantları çıkartılarak, lavabonun yanına, bebeğin erişebileceği yüksekliklere kolayca yapıştırılabilirler. Genellikle ağızları kapalı konumdadır ve otomatik açma kapama sistemi ile çalışırlar. Böylece, bebeğin diş fırçası, istenmeyen tozlardan ve havadaki mikroplardan korunmuş olur. Tasarım itibariyle çocukların sevecekleri şekilde hazırlanırlar. Hayvan figürleri, renkli çizgi film karakterleri olan diş fırçası saklama kapları, bebekleri ve çocukları diş fırçalamaya teşvik eder. Ayrıca seyahatlerde taşınabilecek bebek diş fırçası saklama kutuları da vardır. Bebeğiniz için en uygun fiyatlı diş fırçası kaplarını, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

  Bebek diş fırçası kabı fiyatları ne kadardır?

  Flipper marka en ucuz bebek diş fırçası kabı modellerini, cimri.com sitesinde, bebek bakım kategorisi altında yer alan, bebek diş fırçası kabı sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri inceleyip fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız çocuk diş fırçası saklama kaplarının satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz çocuk diş fırçası kaplarını bulmanıza yardımcı olur.

  https://www.cimri.com/bebek-dis-fircasi-kabi