Bebek Diş Fırçası Kabı

Bebek Diş Fırçası Kabı Fiyatları

24 Ürün gösteriliyor.
Bebek Diş Fırçası Kabı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Diş Macunu Fiyatları
 • Bebek Dolap Kilidi Fiyatları
 • Bebek Elbise Askısı Fiyatları
 • Bebek Eldiveni Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Diş Fırçası Kabı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Diş Fırçası Kabı markası:

  En Çok İncelenen Bebek Diş Fırçası Kabı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek Diş Fırçası Kabı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 24 Bebek Diş Fırçası Kabı modeli içerisinde en ucuz Bebek Diş Fırçası Kabı fiyatı 2.5 TL iken, en yüksek Bebek Diş Fırçası Kabı fiyatı 71.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Diş Fırçası Kabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Diş Fırçası Kabı fiyatı ise 20.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Diş Fırçası Kabı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Diş Fırçası Kabı

  Yapılan birçok araştırma, ağız ve diş sağlığına gereken önemi göstermeyen bireylerin vücut sağlığı açısından da istediği tatmini yaşayamadığını gösterir. Esasında bu gerçek bugünün dünyasında birçok birey tarafından bilinen gerçekler arasında yer alır. Etkili ağız ve diş sağlığı bakımın bebeklik yaşlarından itibaren başlaması gerektiği de yine kabul edilen olgular arasında yerini alır. Dahası bebeğinin sağlığına gereken özeni göstermek ve hatta ziyadesiyle titizlenmek, tüm anne babaların ortak özelliklerinden birini oluşturur. Fakat ağız ve diş bakımında yapılan hatalı uygulamaların bebeklerin bugünü ve yarını üzerinde yol açabileceği etkiler, dahası alınması gereken bazı tedbirler genellikle atlanır.  Ağırlıklı olarak gözden kaçan, eksik veya hatalı olarak uygulanan; fakat en önemli tedbirler arasında yer alan bir tanesini de bebek diş fırçalarının etkin korunması oluşturur. Bebek diş fırçası kabı modelleri arasından yapılacak doğru seçimle kolaylıkla adım atabileceğiniz bu tedbirin sağladığı fayda ise ancak tek bir kelime ile, mucize ile ifade edilebilir.

  Bebek Diş Fırçası Kabı Modelleri ve Özellikleri

  Açıkta duran diş fırçaları, bulunduğu ortamda bulunan bakteri ve mikroplardan kolaylıkla etkilenir. Aynı şekilde ebeveyn fırçalarıyla aynı bardakta bulunan bebek diş fırçaları da bulaşan bakteriler nedeniyle sağlıksız bir hal alır. Oysa bebeğinizin diş fırçasını korumaya alarak steril koşullarda saklanmasını sağlayan bebek diş fırçası kabı, bebeğinizin ağız ve diş sağlığına tek bir adımla köklü çözümler sunar. Böylelikle bebeğinizin ağız ve diş sağlığını korumaya alabilir; diş çürükleri, enfeksiyon ve ilerde oluşabilecek bazı önemli hastalıklara karşı tedbir oluşturabilirsiniz. Dahası ağız, diş ve boğaz bölgesine nüfus edebilecek bakteriler nedeniyle oluşacak iştah kaybının da önüne geçebilirsiniz. Bebek diş fırçası koruma kabı, küçük detaylar gibi görünen fakat fonksiyonel açıdan çok büyük faydalar sunan belli başlı standart özellikleri ile bunu başarmanıza yardımcı olur. Havalandırma delikleri ayrıntısına yer verilen bazı modeller, bebek fırçanızın ıslak ortamlarda çoğalmayı seven bakterilerden uzak bir şekilde kurumasını sağlar. Dahası bebek fırçanızın üzerine konabilecek toz ve kirlere karşı üstün koruma sağlar. Deliksiz olarak üretilen ve soğutucu boşluk detayından ötürü tercih edilen modeller, bebek diş fırçanızın dış ortamla olan bağını tamamen kesebilmek için ideal seçeneği oluşturur. Özellikle dış mekan kullanımlarının favori seçenekleri arasında gelir. Şarjlı bebek diş fırçası kapları ise hem diş fırçası hem yedek başlıklar ve ilave aksesuarları bir arada saklayabilme kolaylığından ötürü tercih edilir. Seçenekler arasında yer alan mini başlık kutularını bebek fırçanızın yalnızca başlık bölümüne kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz kompakt fırsatlar olarak görebilirsiniz. Bebek diş fırçanızın tamamını içine koyup saklayabileceğiniz kapaklı kutu modellerini ise bebek diş fırçanızın hem başlık hem gövde detayı için etkin muhafaza çözümü olarak. Tek bir hareketle otomatik olarak açılıp kapanan kapak modellerini hayatınıza daha fazla konfor katabilmek adına tercih edebilirsiniz. Vakumları sayesinde ayna, fayans gibi yüzeylere kolaylıkla yapışan modelleri tercih ederek bebek diş fırçanızı ıslak bölgelerden uzak, hijyenik, havadar bir ortamda muhafaza edebilirsiniz. Üstelik birbirinden sevimli tasarımlarıyla kendini sevdiren bebek diş fırçası saklama kabı modelleri arasından bebeğinizin en sevdiği görsele kolaylıkla erişebilirsiniz. Böylelikle bebeğinizin diş fırçalama deneyimlerine alışmasını ve zevkli bir aktivite olarak görmesini sağlayabilirsiniz.

  Bebek Diş Fırçası Kabı Fiyatları

  Bebeğiniz için hem sağlıklı hem eğlenceli bir adım olan bebek diş fırçası kapları, uygun fiyatlı bebek aksesuarları arasında yer alır. Beraberinde sunduğu geniş fiyat yelpazesi ise dileyen herkesin kolaylıkla alım yapabilmesini sağlar. Bebek diş fırçası kabı fiyatları üzerinde etki eden temel faktörü kalite değerleri oluşturur. Kalite ve hijyen değerleri açısından kendini kanıtlamış markalar tarafından üretilen bebek diş fırçası kabı fiyatları, marka bilinirliği düşük markalarca üretilen modellerden daha yüksek değerlere sahip olabilir. Aynı şekilde boyut olarak daha büyük veya fonksiyonel açıdan daha işlevsel olan bir saklama kabı da daha küçük ve standart bir saklama kabına nazaran daha fazla ödeme yapmanızı gerektirebilir. Modeller arasında değişen fiyat farklılıklarına eşlik eden dış fiyat unsurunu ise satış noktaları arasında değişen fiyat değerleri oluşturur. Böylelikle beğendiğiniz bebek diş fırçası saklama kabı, karşınıza farklı fiyat değerleriyle çıkar. Sizse pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u ziyaret ederek en cazip fiyat teklifini sunan satış noktasına bir çırpıda erişebilir, alımlarınızı en yüksek kar oranıyla tamamlayabilirsiniz.

  Bebek Diş Fırçası Kabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebeklerinizin diş fırçalarını yerleştireceğiniz saklama kutuları arasından seçim yaparken bazı önemli detaya dikkat etmeniz gerekir. Bunların ilkini saklama kabınızı kullanmayı düşündüğünüz mekan özellikleri oluşturur. Ev ortamında bebek diş fırçasını yüzeyle temastan korumak için vakumla yan yüzeylere yapışabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Banyo alanınız darsa ve ağırlıklı olarak su buharının etkisinde kalıyorsa soğutucu boşlukları olan deliksiz modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş alanlı ve nemsiz banyo ortamlarınız içinse havalandırma deliklerine sahip olan modelleri ideal seçenek olarak görebilirsiniz. Fakat dış mekan kullanımlarınız, seyahat planlarınız ve çanta içinde taşıyacağınız bebek diş fırçalarınız için tamamen kapalı modeller arasından seçim yapmak daha doğru bir karar olabilir. Diğer önemli detayı ise bebeğinizin seveceği tasarım ve ilgisini çeken renklere yönelmek oluşturur. Misal renklerden en çok maviyi, hayvanlardan en çok fili seven bebeğiniz için mavi fil bebek diş fırçası kutusu alabilirsiniz. Böylelikle oyuncaklarından çok dış dünyada gördüğü sevimli, renkli ve minimal detaylara ilgi duyan bebeklerinize diş fırçalama deneyimini sevdirmeyi de başarabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery