track source
track source
track source

Aksiyon Kameralar

Aksiyon Kameralar Fiyatları

107 Ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu
Wi-Fi
Sürekli Çekim
Bluetooth
HDMI
Görüntü Oranı
Görüntü Sabitleyici
Dokunmatik Ekran
Video Kaydı
GPS
Dijital Zoom
Suya Dayanıklılık
USB
Yavaş Çekim
Hafıza Kart Desteği
Optik Zoom
Toza Dayanıklılık
Dahili Hafıza
Zaman Aralıklı Çekim
Hafıza Kart Maksimum Kapasitesi
Pil Özellikleri
Ağırlık
Aksiyon Kameralar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Aksiyon Kameralar modelleri ve Aksiyon Kameralar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Aksiyon Kameralar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Sony, Canon, Ricoh, Powermaster. 107 adet Aksiyon Kameralar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Aksiyon Kameralar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Aksiyon Kameralar markası:

En Çok İncelenen Aksiyon Kameralar Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Aksiyon Kameralar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 107 Aksiyon Kameralar modeli içerisinde en ucuz Aksiyon Kameralar fiyatı 102.5 TL iken, en yüksek Aksiyon Kameralar fiyatı 40079.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Aksiyon Kameralar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Aksiyon Kameralar fiyatı ise 1980.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Aksiyon Kameralar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Aksiyon Kamerası

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesi sayesinde birçok farklı kullanım amacına yönelik üretilen teknolojik aletler piyasada yer alır. Her gün kullanılan cep telefonu gibi temel teknolojik aletlerin yanı sıra kullanıcıların farklı amaçlar için sahip olabileceği teknolojik aletlerde bulunur. Temel teknolojik aletlerin yapabileceği şeylerden daha fazlasını yapar. Bu aletlerden biri olan aksiyon kamerası, piyasadaki çoğu akıllı telefonların kameralarından daha yüksek bir görüntü kalitesine sahiptir. Aynı şekilde çoğu fotoğraf makinesinden ufak olması da avantajdır. Aksiyon kamerası gopro boyutu fotoğraf makinelerinden daha küçük ebatlı olması sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Çoğu kullanıcı fotoğraf ve kayıt ihtiyaçlarını akıllı telefonlarının kameralarıyla giderse de bazı kullanıcılar için bu yeterli olmayabilir. Aksiyon kameraları, video vlog  çekimi yapanlar, trekking severler, doğa sporlarına ilgi duyanlar, dalış sevenler, kayak tutkunları, amatör veya profesyonel snowboard yapanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca bisiklet gezisi yapanlar ve güvenlik için trafikte video kaydı tutan motosikletçiler tarafından küçük boyutu ve işlevsel yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılır.

Aksiyon Kamerası Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcı farklı bir amaç nedeniyle aksiyon kamerasına ihtiyaç duyar. Dünyanın her yanına ulaşan internet siteleri sayesinde dünyanın insanlar internet üzerinden bazı işlerle haşır neşir olur. Video izlenebilen siteler için çekilen birbirinden farklı konudaki videolar takipçilere ulaşır. Bu videolar, kullanılan aksiyon kameraları sayesinde çok daha rahat bir şekilde çekilebilir. Birbirinden farklı konular içeren bu videoları kaydetmek için de birbirinden farklı veya aynı özelliklere sahip aksiyon kameraları kullanılır. Bu yüzden piyasada birçok farklı aksiyon kamerası modelleri bulunur ve kullanıcının video kaydederken önem verdiği özelliklere uygun bir aksiyon kamerası seçmesi gerekir. Örneğin, günlerce sürebilen doğa gezileri yapan ve bu gezilerini kaydeden bir kullanıcı için aksiyon kamerasının batarya performansının ve hafıza kapasitesinin yüksek olması çok önemlidir. Bu kullanıcı için aksiyon kamerasının bataryasının uzun süre dayanması ve hafıza sınırının yüksek olması işini oldukça kolaylaştırır. Bir aksiyon kamerası satın alırken en çok dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri de çözünürlük kalitesidir. Kullanıcı, aksiyon kamerası modellerinin arasından bir seçim yaparken video kaydının amacını göz önünde bulundurarak aksiyon kamerası 4k veya full HD özellikli yüksek çözünürlüklü ve görüntü kalitesine sahip kameralardan birini tercih edebilir. Ekstrem sporlarla uğraşan ve bunu kaydetmek isteyen kullanıcılar için yüksek çözünürlüğe sahip bir aksiyon kamerası ideal olur. Aksiyon kameralarının ek özellikleri de kullanıcılar için büyük önem taşır. Modeline göre farklı aksiyon kameraları farklı ek özellikler taşıyabilir. Video çekiminin yanı sıra fotoğraf çekimi, çekim yaparken sarsılan kameranın bunu videoya yansıtmaması için birçok özelliğinin iyi olması gerekir. Görüntü sabitleme özelliği, saniye başına çekilen kare sayısı olarak bilinen FPS değeri, görüntünün rengini veya tonunu çekilen nesnenin en doğal görünümü ile kameraya yansımasını sağlayan beyaz dengesi gibi birçok ek özellik aksiyon kameraları için önem taşır. Bu özellikler ufak ayrıntılar gibi görünse de kullanıcının bir aksiyon kamerası satın alırken dikkat etmesi gereken özelliklerden bazılarıdır. Bu nedenle kullanıcılar öncelikle kendi ihtiyaç duydukları özellikleri belirlemeli ve aksiyon kamerası satın alırken piyasadaki bu özellikleri bulunduran kameraları dikkatli bir şekilde inceleyerek aralarından tercih yapmalıdır.

Aksiyon Kamerası Fiyatları

Aksiyon kamerası fiyatları birbirinden farklı modellerinin sahip olduğu farklı özellikler dolayısıyla değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bir aksiyon kamerası satın alırken öncelik verdiğiniz özelliği göz önünde bulundurarak birbirinden farklı özelliklere sahip olabilecek aksiyon kameraları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bu özelliklerden bazıları düşük ışık kalitesinde çekim kalitesi, batarya performansı veya su geçirmezlik özellikleridir. Örneğin, aksiyon kamerası 1080p görüntü kalitesine sahip bir aksiyon kamerası ile görüntü kalitesi daha düşük olan bir kamera arasında fiyat farkı olabilir. Farklı markaların sattığı aksiyon kameralarının fiyatları markanın kalitesine ve kendini ispatlamış olmasıyla ilgili olarak da değişiklik gösterebilir. Aksiyon kamerası Sony markasının ürünleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Teknoloji dünyasında önde gelen markalarından olan Sony ve Sjcam ile kullanıcılar arasında henüz kendini ispatlamamış herhangi başka bir markanın aksiyon kamerası fiyatları arasında farklılıklar olabileceğine dikkat etmek gerekir. Tüm seçenekler arasında tercihinizi yaparken fiyatların değişikliği üzerinde etkisi olan özellikleri göz önünde bulundurarak bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Aksiyon kamerası Sjcam markasının ve diğer markaların fiyatlarını cimri.com’dan karşılaştırabilirsiniz.

Aksiyon Kamerası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aksiyon kameralarının birbirlerinden farklı fonksiyonlarla piyasaya sunulmasından dolayı kullanıcının ihtiyacının hangi özelliklere dayalı olduğuna göre dikkat edilmesi birçok özellik vardır. Bu sebeple aksiyon kamerası satın alırken önem verdiğiniz özellikler sayesinde aksiyon kameranızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin; dalış yaparken su altını yüksek çözünürlükle kaydetmek isterseniz bu amaca uygun olan aksiyon kamerası su geçirmez özellikli olmalıdır. Bu sayede aksiyon kameranızda bir sorun çıkmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bir diğer açıdan, görüntü kalitesinin önemli olduğu gibi ses kayıt kalitesinin iyi olmasının da oldukça önemi vardır. Net çekilen görüntülerin ses kalitesi açısından da tatmin edici olması gerekir. Ses kayıt kalitesi yüksek olan aksiyon kameraları yalnızca görüntü değil ses için de kayıt yapan kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Ek olarak, piyasadaki aksiyon kamera seti sayesinde kayıt yapmanıza yardımcı olacak tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu setlerin içinde; kafa bandı, göğüs bandı, tripod, buğu önleyici, bisiklet için bağlayıcı aparatlar, taban destek aparatı, kask uzatma ve bağlantı aparatı, hızlı tak çıkar aparatı veya çanta gibi işinizi kolaylaştıracak birçok aksesuar bulunur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery