track source
track source

Tripodlar

Tripodlar Fiyatları

871 Ürün gösteriliyor.
Tripod Tipi
Kafa Tipi
Tripodlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tripodlar modelleri ve Tripodlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tripodlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Bosch, Sony, Canon. 871 adet Tripodlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tripodlar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tripodlar markası:

En Çok İncelenen Tripodlar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tripodlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 871 Tripodlar modeli içerisinde en ucuz Tripodlar fiyatı 13.19 TL iken, en yüksek Tripodlar fiyatı 21999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tripodlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Tripodlar fiyatı ise 1147.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tripodlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Subgreen Taylor Profesyonel Tripod
Subgreen Taylor Profesyonel Tripod
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Subgreen Denice Profesyonel Tripod
Subgreen Denice Profesyonel Tripod
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tripod

Fotoğraf ve video çekmeyi yaşamlarının merkezi haline getiren kullanıcılar için bu noktada tripod seçenekleri devreye girer. Kullanım avantajı sunması sebebiyle gidilen her yere taşınabilir. Örneğin, bir seyahat sırasında ya da doğa fotoğraf çekimlerinde zorlu noktalarda bile taşınabilir bir üründür. Bu kullanım avantajı elde kolay taşınmasına ve birçok yere kolaylıkla yerleştirilebilmesine avantaj sağlar. Çok fazla ekipman ve kişi gerekmeden video ve fotoğraf çekiminde kaliteyi tek başınıza yakalamanıza yardımcı olur. Fotoğraf çekimi özen ister, en ufak bir rüzgar veya kalabalık bu düzenin bozulmasını sağlayabilir. Bu noktada seçilen ürünün ağır olması sarsılmasını en aza indireceği için ortaya iyi bir iş çıkmasını sağlar. Masa üzerinde obje veya küçük alan çekimlerinde ‌tripod‌ ‌telefon modelini seçerek kendi telefonunuz ile kısa sürede istenilen kalitede sonuç alınmasında yardımcı olur. Özellikle günümüzde sosyal medya üzerinden hayatın her anını ölümsüzleştirme ve paylaşma durumu söz konusudur. Bu noktada ev düzeninden, çıkılan seyahatin detaylarına kadar paylaşım yapabilme özelliği için bu üründen yararlanan kullanıcıların sayısı oldukça fazladır.

Tripod Modelleri

Tripod modelleri, kullanım alanlarına, sağlamlığına, uzayabilen parça ve kullanılacak makineye göre değişiklik gösterir. Kullanım alanında yapılan tercih ile ürün seçimine gidilebilir. Özellikle fotoğraf ve video kalitesine fazla önem veren kullanıcılar bu noktada ürün özelliklerine fazlasıyla dikkat ederler. Çekimin yapılacağı alan, mevsim koşulları ve ışığın yeterliliği de üzün özelliğinde ön plana çıkar. Bu açıdan seçim yapılan ürünü iyi araştırmak, kullanıcı deneyimlerine göz atmak ve sonrasında karar vermek daha doğru olur. Elde edilen kalitenin yakalanması ve rahat bir kullanım sunması kullanıcıyı mutlu eder. Bu noktada fotoğrafın kullanılacağı yerin önemi olmadan iyi bir sonuç almak için makinenin yanında kullanılan ekipmanlara fazlasıyla özen gösterilmesi gerekir. Sürekli makinenin yanında kullanılacak olan bu ürünün doğru seçilmesi fotoğraf kalitesinde etkili olur. Işığın yeterli olmadığı noktada hem kamerayı rahat sabitlemek hem de rahat bir çalışma alanı oluşturabilmek için tripod kameraları tercih edilmesi doğru olur. Fotoğraf makinesi ve kameralarda istenilen görüntünün titremeden çekilmesine avantaj sağlayan bu ürün kolaylıkla takılması önemlidir. Ayrıca set olarak ya da ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Ayrı almanız sürekli güncellenen ürünleri kullanabilme imkanı sunar. Uygun fiyatlar ile garantili ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Videolarda sadece sabit değil hareketli çekimlerde de  kaliteli sonuçlar elde edilebilir. Ayrıca gökyüzünüzü fotoğraflamak isteyebilir bu noktada ürün desteği ile ışığın aynı kalmasını sağlayarak istenilen fotoğrafların yakalanmasında başarı elde edilir. Sağlam olmasına önem verilmesi durumunda tekerlekli olan üründe karar verilmesi uygun olur. Ayak uçlarına dikkat etmeniz mevsim koşullarında değiştirilmesinde size avantaj sunacaktır. Yağmurlu havalarda plastik ayak uçları takılabilir sonrasında ise metal ayak uçları ile değiştirebilir. Ürünü kullanan kişinin kendi boyuna göre seçim yapması eğilmeden daha rahat kullanmasına yardımcı olur. İlgili ürünü satın alma aşamasında önce kamerayı veya cep telefonu yerleştirerek test etmek en doğru seçenek olur. Bu açıdan güvenliğini kontrol ederek sonrasında diğer özellikleri değerlendirmeye geçilebilir. Kolay taşınması ve hafif olmasının yanında detaylara odaklanmayı ve kaliteli bir çekim yapmanın keyfi için ürünün özelliklerine dikkat edilmesi faydalı olur.

Tripod Fiyatları

Tripod fiyatları, ürünün parçalarının kalitesine, ağırlığına, değişebilir ve güncellenebilir parça özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, kullanılan materyalin sağlamlığı ürün fiyatına etkili olmuş olur. Tercih edilen materyalin kalitesinin artması uzun süre kullanım imkanı sunmuş olur. Plastik ürün tercihi zorlu dış çekimlerde kırılmaya sebebiyet verebilir ve kısa sürede aynı ürünün alınmasına neden olur. Ayrıca tripod ‌Huawei seçeneklerinin uzayabilir çubuğu ile kendi selfilerini rahatlıkla çekmek isteyen kullanıcılar bu noktada kullanım avantajından faydalanmış olurlar. Örneğin, ürün özelliği avantaj sağladıkça ve güncellendikçe fiyatları değişkenlik göstermiş olur. Ancak daha çok günlük yaşam için çekilmesi durumunda bütçeyi zorlamayacak ürünlere kolaylıkla ulaşılabilir. Bu noktada fotoğraf ve video çekimlerine yön verecek ve kalitelerini arttıracak özellikleri olan ürünlerin seçiminin yapılması fiyat aralıklarının değişmesinde etkili olur. Hem yüksek kalite avantajı sunan hem de piyasaya göre orta düzey fiyat aralıkları olan ürünlerin çeşitleri oldukça fazladır. Bunun sebebi kullanıcılarının ilgisinin fazla olması ve ürün çeşitliliğinin de sürekli güncellenmesidir. Yenilenen ürünlerin artması ve ilginin de azalmaması bütçeyi zorlamadan özelliği yüksek olan ürünlere kolay sahip olma seçeneği sunar.

Tripod Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edimeli?

Hayatlarının her noktasında fotoğraf ve video çekmeyi bir tutku haline getirmiş kullanıcılar profesyonelliklerine destek sunmak için fazlasıyla bu ürüne önem gösterirler. Doğada yer alan fotoğraf çekimlerinde rüzgarda ürünün sarsılmaması için daha ağır modellerin tercih edilmesi doğru olur. Çekilen fotoğrafın kalitesi böylelikle sağlanır. Seyahat sırasında kolay kullanım ve rahatlık özelliği için daha hafif bir ürün seçimi yapılması kullanıcı için rahat bir kullanım imkanı sunar. Ayrıca her yere sığması ve hafifliği ile tripod mini alınması seyahat sırasında kolay taşıma özelliği sağlar. Aynı zamanda daha çok ev içerisinde fotoğraf çekimi yapılması tripod ışıklı model sayesinde ek bir ışığa gerek kalmadan pürüzsüz bir fotoğraf kalitesinden yararlanılmış olur. Seçimi sırasında ürünün kafasını ve ayaklarını ayrı ayrı alınması aynı ürünün değişmesine imkan sunar. Kullanım tercihlerinize göre kendinize özel bir ürün oluşturma avantajınız olur. Aynı zamanda tek bir ürünün kendi seçimleriniz doğrultusunda sınırlama olmadan değiştirmesi kullanım süresinin artmasını sağlar. Kullanım konforu ve süresinin artması sonucunda video ve fotoğraf çekimlerinde istenilen kalite yakalanmış olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery