track source
track source

Akıllı Bileklik

Akıllı Bileklik Fiyatları

170 Ürün gösteriliyor.
Bluetooth
Ekran
Uyumlu İşletim Sistemi
Ağırlık
Toza Dayanıklılık
Suya Dayanıklılık
Batarya Ömrü(Ortalama)
Batarya Teknolojisi
Titreşim
Mikrofon
Kalp Atış Hızı
Jiroskop
Wi-Fi
NFC
Konum Bilgisi(GPS)
Değiştirilebilir Kordon
Askeri Sağlamlık
Uyku Monitörü
Yüzme
Adımsayar
Hafıza Kartı
Şarj Etme Şekli
Akıllı Bileklik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akıllı Bileklik modelleri ve Akıllı Bileklik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akıllı Bileklik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Samsung, Xiaomi, Adidas, Lenovo. 170 adet Akıllı Bileklik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Akıllı Bileklik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Akıllı Bileklik markası:

En Çok İncelenen Akıllı Bileklik Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Akıllı Bileklik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 170 Akıllı Bileklik modeli içerisinde en ucuz Akıllı Bileklik fiyatı 14.9 TL iken, en yüksek Akıllı Bileklik fiyatı 4628.05 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akıllı Bileklik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Akıllı Bileklik fiyatı ise 230.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Akıllı Bileklik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Apple Watch Series 4 44 mm Nabız Ölçer GPS Bluetooth 5.0 Akıllı Saat Beyaz
Apple Watch Series 4 44 mm Nabız Ölçer GPS Bluetooth 5.0 Akıllı Saat Beyaz
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akıllı Bileklik

Akıllı bileklik 2010’lardaki üretimiyle günlük yaşamımıza hızlı bir giriş yapsa da ilk olarak prototipleri 1980’li yıllara dayanmaktadır. İlk tasarımında bir “hafıza bankası” olarak tasarlanan bu bileklikler teknolojinin gelişimiyle birlikte birçok şeyi bir arada bulunduran ve giyilebilir teknoloji olarak adlandırılan bir noktaya evrilmiştir. 2013 yılıyla birlikte Acer, Samsung, Apple ve Microsoft gibi markalar bu alanda büyük adımlar atmış ve hepsi kendine özgü bir tasarımla alanlarında farklı özellikler ve gelişmişlik düzeyleri ile piyasada önemli bir pay elde etmişlerdir. Akıllı bileklikler, bilgisayar ve akıllı telefonların teknolojik olarak her geçen gün daha ileri bir noktaya taşınmasıyla birlikte birbiri ile senkronize çalışan önemli cihazlar haline gelmiştir. Günlük rutininizi, sağlıklı yaşam planlarınızı, spor kayıtlarınızı ve bir ajanda gibi yapılacak şeyleri kayıt altına alması ve tüm bunları bileğinizde taşıyor olmanızın konforu sayesinde dünyada birçok kişi tarafından büyük bir talep görmektedir.

Akıllı Bileklik Modelleri

Akıllı bileklik özellikleri ihtiyaca göre farklı biçimlerde tasarlanmıştır. Özellikle günlük yaşam rutini bu tasarımların en önemli ayağını oluşturur. Akıllı bileklik nedir sorusunun en net cevabı hemen her bilginize kolaylıkla ulaşabileceğiniz, telefonunuzla senkronize olarak kullanabileceğiniz bir giyilebilir teknoloji ürünü olmasıdır. Bir akıllı bileklik saat olarak kullanılabilmesinin yanı sıra adım sayar, nabız ölçer, egzersiz rutini ve SMS, arama bildirimlerinize de kolaylıkla ulaşabileceğiniz çok fonksiyonlu bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Birbirinden farklı tasarımlarla üretilen akıllı bileklik sim kartlı ve sim kartsız olarak farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Sim kartlı olan bileklikler sayesinde aynı zamanda arama ve SMSlerinize rahatlıkla cevap verebilir, böylece telefonunuzdan uzak bir noktadayken de günlük işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Akıllı bileklik kullanımı sırasında aynı zamanda uyku takibinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Özel sensörler bulunduran akıllı bileklik modellerinde kaç saat uyuduğunuzu, üstelik uykunuzun ne kadarını derin uyku sürecinde geçirdiğinizi ve daha birçok istatistiki veriyi bilekliğinizde tutabilirsiniz. Ayrıca egzersiz rutininiz sırasında ne kadar kalori harcadığınızı ve bu sürede nabzının ölçümü de bu bileklikler tarafından sağlanabilmektedir. Böylece tüm sağlıklı yaşam hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilir ve takibinizi yapabilirsiniz. Akıllı bileklik uygulamaları ile aynı zamanda farklı hedeflerinizi bir araya getirebilirsiniz. Örneğin; GPS uygulaması bulunduran bir akıllı bileklik sayesinde yaptığınız yürüyüş rutininize ayrıca rotanızın nasıl ilerlediğini de ekleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı bilekliklerin modellerinin gelişmişlik düzeyine göre sizlere gelen bildirimleri görebileceğiniz gibi bazı modellerde bildirimlerin içeriğini de görebilirsiniz. Böylece telefonunuza ulaşmasanız da bildirimlerinizin içeriğinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca sabahları uyanmakta zorluk çekenler için önemli bir adıma imza atarak uyanma saati geldiğinde hafif titreşimlerle kullanıcılarını uyandıran saatler sayesinde günlük yaşam rutininizi daha kolay düzenleyebilirsiniz.

Akıllı Bileklik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Akıllı bileklik satın alırken öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu tespit etmeniz gerekmektedir. Böylece kendiniz için en doğru bilekliği tercih etmiş olarak uzun süreli memnun bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. Öncelikle eğer ihtiyacınız sağlıklı yaşam için bir takipse egzersiz rutininizde geçirdiğiniz süre ve harcadığınız kaloriyi doğru bir şekilde hesaplayabilen bir bileklik olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca böyle bir bileklik nabız ölçer sayesinde kalp sağlığınızı ve performansınızı ölçmenizde yardımcı olacaktır. Bir diğer önemli nokta da iletişim sağlamak için kullanmanın sizin için ne kadar gerekli olduğunu tespit etmek olacaktır. Eğer iş yaşamı yoğun ve sürekli bildirimlerinize bakmanız gerekiyorsa telefonunuzla senkronize olabilecek bir akıllı bilekliğe sahip olmanız önemlidir. Tüm bunları seçmekte zorlanmanız durumunda akıllı bileklik inceleme yazılarına ve videolarına göz gezdirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Akıllı Bileklik Fiyatları

Akıllı bileklik fiyatları tercih edeceğiniz ürünün teknolojik gelişmişlik düzeyine göre farklılık göstermektedir. Örneğin; bedensel verileriniz, egzersiz kayıtlarınız ve günlük yaşam rutininizi kayıt almak isterseniz buna uygun bir akıllı bilekliği uygun fiyata alabilirsiniz. Fakat aynı zamanda telefonunuzla senkronize çalışan ve bildirimlerinizi alacağınız bir bileklik isterseniz bu gelişmişlik düzeyine fiyatları biraz daha yüksek olacaktır. Sim kartlı modeller de buna ek olarak daha farklı bir fiyatlandırma ile satışa sunulmaktadır. Bu nedenle sıklıkla takip edeceğiniz web sitelerinde dönemsel olarak yapılan kampanyalara ve indirimlere denk gelebilir böylece akıllı bileklik en ucuz fiyatlarla sizlerin olabilir. En ucuz akıllı bileklik birçok değişkene bağlı olarak satışa sunulmaktadır bu nedenle istediğiniz akıllı bilekliği tercih ederken kararsız kalırsanız akıllı bileklik yorumları seçim yapmanızda yararlı olacaktır.

Akıllı Bileklik Kullanımı

Akıllı bileklik kullanımı sayesinde günlük yaşamınızın birçok alanına daha önce olmadığı kadar büyük bir konfor kazandırabilirsiniz. Fakat bu kullanımınız esnasında en iyi performansı almanız için dikkatli bir kullanıcı olmanız ve akıllı bilekliğinizin özelliklerini tam olarak tespit etmeniz gerekmektedir. Örneğin; satın aldığınız akıllı bileklik su geçirmez özelliklere sahipse eğer hem daha uzun süreli bir kullanıma sahip olabileceğiniz dayanıklılığı olur hem de suda yaptığınız spor sırasında elde ettiğiniz verileri kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca uzun süreli pil ömrü de kullanımız sırasında en iyi performansı size sağlayacak önemli bir özelliktir. Tek şarj ile bir hafta süresince kullanacağınız bir akıllı bileklik hem verilerinizi düzenli olarak saklamanıza yardımcı olur hem de uzun süreli bir kullanım vaat eder. Tüm bunlara karar verebilmek için  web siteleri üzerinden okuyabileceğiniz akıllı bileklik önerileri sizlere yardımcı olacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery