track source
track source
track source

Akıllı Gözlük

Akıllı Gözlük Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Akıllı Gözlük fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akıllı Gözlük modelleri ve Akıllı Gözlük fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akıllı Gözlük kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sony, Huawei, Upright. 3 adet Akıllı Gözlük fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Akıllı Gözlük Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Akıllı Gözlük markası:

En Çok İncelenen Akıllı Gözlük Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 3 Akıllı Gözlük ürünü:

2021 yılı Akıllı Gözlük Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3 Akıllı Gözlük modeli içerisinde en ucuz Akıllı Gözlük fiyatı 49.98 TL iken, en yüksek Akıllı Gözlük fiyatı 4699.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akıllı Gözlük fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Akıllı Gözlük fiyatı ise 1702.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Akıllı Gözlük Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Akıllı Gözlük modelleri arasında en çok indirim bulunan 3 Akıllı Gözlük modeli:
Cimri'nin Seçimi
Apple Watch Series 5 40 mm Altın Alüminyum Kasa Akıllı Saat
Apple Watch Series 5 40 mm Altın Alüminyum Kasa Akıllı Saat
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akıllı Gözlük

Akıllı gözlük teknolojisi, son yıllarda hayatımıza giren yeniliklerdendir. Akıllı gözlükler sağlık uygulamalarında artan talepler ve sanal gerçekliğe olan ilginin artması sonucu daha çok talep edilen ürünlerden biri olmuştur. Eğlence ve oyun sektöründe başa takılan teknolojik aksesuarlara ve giyilebilen teknolojilere olan talebin artması ile de akıllı gözlük talebi ortaya çıkmıştır. Akıllı gözlükler ile pek çok farklı işi bir arada yapabilirsiniz.Gözlüğün hitap ettiği birbirinden farklı kullanıcı alanları bulunur.Bluetooth, wifi ve GPS desteğine sahip olan akıllı gözlükler ile birçok işinizi halledebilirsiniz. Akıllı gözlüklerin cam ekranı üzerinden bir akıllı telefonun sahip olduğu tüm özellikler görüntülenebilir. Bluetooth wifi ve GPS ile entegre olarak çalışan akıllı gözlükler bir bilgisayar ekranı gibi iş görür. Kalp atış hızı, nabız ölçümü, atılan adımların ve katedilen mesafelerin sayısı gibi farklı fonksiyonel özellikleri de gösterir. Aktivitelerinizi gözlüklerini üzerinden takip edebilirsiniz. Akıllı gözlüklere olan talep; sağlık, inşaat gibi farklı sektörlerde de hızla artar.

Akıllı Gözlük Çeşitleri

Akıllı gözlükler göze takılabilen Android sistem, 4G teknolojisi ve sanal gerçeklik teknolojisi olarak çalışır.Akıllı gözlük özelliklerine bakıldığında camlarında; touchpad, kamera mikrofon ve bluetooth özelliği bulunur.Bu sayede gözlük kullanırken bir akıllı telefona gelen bütün bildirimleri entegre olarak görebilirsiniz. Bluetooth ve wifi özelliği sayesinde internet ve diğer cihazlara bağlanabilir.Akıllı gözlükler ile video izlemek ve kamera kaydı yapmak mümkündür. Ürünün kullanımı akıllı telefon ve bilgisayarlar aracılığı ile kontrol edilebilir.Akıllı gözlük modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Google’ın Google Glass, Microsoft’un Hololense’i   piyasada en yaygın bulunan akıllı gözlük çeşitlerindendir. Akıllı gözlükler kişisel kullanımın yanı sıra sağlık, bilişim, mimari ve askeriye gibi pek çok farklı alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Akıllı  gözlük teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte hayatınızda daha çok yer kaplayacağı öngörülür. Akıllı gözlükler kişisel kullanımlarda özellikle görme engelli kişilere oldukça  fayda sağlayacak bir üründür. Bu gözlükler sayesinde günlük işlerini halletmek isteyen görme engelli kişilerin renk tanıma ve cisimlerin isimlerini öğrenme gibi istekleri karşılanabilir. Dokunmatik ekran kolay yönlendirilebilir ve bulunulan alanı hızlı bir şekilde tarayarak etrafta bulunan cisimler hakkında görme engelli kişilere bilgi verir. Akıllı gözlükler farklı alanlarda da kullanılır. Örneğin inşaat alanında şantiye bölgesine gitmeye gerek kalmadan projeler hakkında akıllı gözlükler sayesinde kolaylıkla bilgi alınabilir. Doktorlar tarafından ameliyatlarda kullanılması ise sağlıkta kullanımına örnek olarak gösterilebilir. Akıllı gözlükler sayesinde insan gözünün göremeyeceği çok daha küçük detaylar kolaylıkla fark edilerek müdahale edilebilir. Akıllı gözlük teknolojisi savunma sanayinde de kullanılan bir teknolojidir. Günlük hayatınızı renklendirmek için akıllı gözlük almayı düşünüyorsanız gözlüğünüzü pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Örneğin müze ve turistik alan gezilerinde de akıllı gözlük kullanımı, son yıllarda oldukça yaygınlaşan  aktivitelerdendir. Akıllı gözlük seçimi yaparken marka model ve özelliklere göre seçim yapmak doğru olur. Pek çok farklı alanda yararlanabileceğiniz akıllı gözlükler ile günlük hayatınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle görme engelli kişilerin akıllı gözlük teknolojisinin faydalarından büyük oranda yararlanmaları beklenir. Akıllı gözlükler görme engelli bireylerin günlük rutin işlerini kendi başlarına halledebilmeleri için yardımcı  olacak teknolojik ürünlerden biridir.

Akıllı Gözlük Fiyatları

Akıllı gözlükler farklı markalar tarafından farklı özelliklerde üretilir. Akıllı gözlük fiyatları ürünün modelini ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyen en önemli faktör gözlüğün özellikleri ve markasıdır. GPS Bluetooth ve touchpad gibi özellikleri bulunan bir akıllı gözlük ile pek çok günlük iş kolayca halledilebilir. Akıllı gözlük almayı düşünüyorsanız sizin için en doğru ürünü bulmak için fiyat araştırması yapmak faydalı olabilir. Ürünlerin modellerine göre özellikleri artar ve fiyatları da bu oranda etkilenir. Yapay zeka teknolojisini bünyesinde barındıran akıllı gözlükler günlük işleri oldukça kolaylaştıran teknolojik ürünlerdendir.Sağlık ve inşaat sektöründe kullanmak için akıllı gözlük almayı düşünüyorsanız yüksek özellikleri bulunan modelleri tercih etmek daha faydalı olacaktır. Gelişmiş özellikteki akıllı gözlükler, başlangıç seviyesindeki modellere göre fiyat olarak daha pahalıdır. Ancak bu modellerin yardımcı olduğu konular sıradan modellere göre daha fazladır. Bu  modellerle işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Genellikle her yeni bir model çıktığında bir önceki modelin fiyatı daha uygun olarak fiyatlandırılır. Sadece günlük işlerinizde yardımcı olması için akıllı gözlük almayı düşünüyorsanız önceki sezon ürünlerini daha uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Smart gözlük fiyatları ve özelliklerini değerlendirmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Akıllı Gözlük Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Akıllı gözlükler GPS ve wi-fi gibi teknolojik özellikleri bünyesinde barındıran ürünlerdir. Pek çok farklı alanda kullanılan akıllı gözlüklerin seçimini yaparken dikkat edilecek en önemli şey, kullanacağınız alana uygun model tercihi yapmaktır. Akıllı gözlükler; sağlık, inşaat  sektörü vb. alanlarda ve günlük kullanım için tercih edilebilir. Akıllı gözlüğünüzü nerede kullanmak istediğinizi belirleyerek buna göre model seçimi yapmak faydalı olur. Görme engelli kişiler akıllı gözlüklerden günlük işlerini yaparken faydalanabilirler. Bu amaçla akıllı gözlük almayı düşünüyorsanız GPS ve mikrofon desteği olan ürünleri tercih etmek daha faydalı olacaktır. Bu sayede bulunduğunuz yerin konumunu gönderebilir ya da ürünlerin sesli olarak tanıtılmasını dinleyebilirsiniz. Akıllı gözlük çerçevesi bir akıllı telefonun sahip olduğu wi-fi Bluetooth, mikrofon, kamera gibi özellikleri mikro bağlantılar ile sağlayabilir. Siz de akıllı gözlük almayı düşünüyorsanız farklı özellikler sunan modeller arasından ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery