track source

Samsung Akıllı Saat

Samsung Akıllı Saat Fiyatları

30 Ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu
Ekran Şekli
Kalp Atışı
Kronometre
Titreşim
Piksel Yoğunluğu
Adımsayar
Suya Dayanıklılık
Mikrofon
Sürekli Açık Ekran
Force Touch
Dahili Depolama
GPS
Kavisli Ekran
Arayan İsmi Gösterimi
Çoklu Dokunmatik
Bisiklet
Bluetooth
Wi-Fi
Eliptik Bisiklet
Fitness
Koşu
Yüzme
Kürek Çekme
Kayak
Navigasyon
Müzik Çalar
Hatırlatıcı
Askeri Sağlamlık
Stres Seviyesi Gösterimi
Zamanlayıcı
Acil Durum Araması
Aktivite Tanımala ve İzleme
Videolu Görüşme
Mesafe Ölçer
Suya Dayanıklılık Seviyesi
Toza Dayanıklılık Seviyesi
Kamera
Video Kayıt
SIM Desteği
Bluetooth Versiyonu
İvmeölçer
Jiroskop
Kalp Atış Hızı Sensörü
Pusula
Barometre
Termometre
Altimetre

Samsung Akıllı Saat

Samsung Akıllı Saat fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Samsung Akıllı Saat ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Samsung Akıllı Saat Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Samsung Akıllı Saat incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Apliqa Aplikler
 • Network Erkek Takım Elbise
 • Prado Ayakkabılık
 • Rimmel London Kaş Makyajı
 • Swarovski Bijuteri Küpe
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Samsung Akıllı Saat fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Samsung
  Cimri'nin Seçimi
  Samsung Gear S3 Frontier 1.3 inç 512 MB Akıllı Saat Koyu Gri
  Samsung Gear S3 Frontier 1.3 inç 512 MB Akıllı Saat Koyu Gri
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Samsung Akıllı Saat

  İlk olarak 1938 yılında Byung-Chull Lee tarafından Kore’de bir gıda şirketi olarak açılan Samsung, 1969 yılına geldiğinde ilk siyah beyaz televizyonun üretimi ile elektronik şirketini kurmuş oldu. Bu süreçte günümüze kadar birçok alanda yatırımları bulunan şirket teknoloji alanında adından lider bir marka söz ettirmektedir. Telefon piyasasında neredeyse lider bir konumda bulunan Samsung şimdi de ürettiği akıllı saatlerle kullanıcılarına hem konforlu hem de teknik açıdan gelişmiş bir deneyim vaat ediyor. Bilgisayar sistemi ile birleştirilmiş bu saatler giyilebilir teknoloji olarak ürünü olarak biliniyor. Birçoğu görünüşte normal saatlerden ayırt edilemezken aslında oldukça gelişmiş bir teknolojiye sahip saatler kullanılmaktadır. Bu alanda ilk adımlardan birini atan Samsung birçok ihtiyaca yönelik olarak tüm dünyadan kullanıcı buluyor. Samsung akıllı saatler telefonunuzla entegre bir biçimde kullanılarak büyük bir kullanım rahatlığı sağlarken aynı zamanda ulaşmanız gereken acil bilgilere, maillerinize veya aramalara ulaşmanızı sağlamaktadır. Böylece günlük kullanımda vaat ettiği birçok kolaylığa ufak bir saat üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Samsung Akıllı Saat Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Her geçen gün piyasaya sürülen farklı teknik detaylara sahip akıllı saatleri tercih ederken en önemli nokta ihtiyacın ne olduğunu tespit etmektir. Bu nedenle Samsung akıllı saat özellikleri de her ihtiyaca ve bütçeye uygun olarak geniş bir yelpazede üretim yapmaya devam etmektedir. Telefonunuza senkronize bir biçimde çalışan bu saatler arka plan, ses ve renk gibi birçok özelliği değiştirebilirsiniz. Daha teknik detaylara bakılacak olursa bilinen en önemli özelliği adımsayar olan bu saatler hassas algılamaları ile günlük hareketinizi ölçmenize yardımcı olur. Ayrıca talimatlarınıza yönelik olarak telefonunuza gelen bildirimleri titreşim ile saatiniz üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu bildirimler yalnızca arama ve mesaj gibi özellikleri değil aynı zamanda sosyal medya mecralarında aldığınız bildirimleri de kapsayabilmektedir. Üstelik telefonunuzu kaybetme durumunda kolaylıkla telefonunuzu bulmanızda da yardımcı bir özelliğe sahiptir. Nabız, kalp, uyku gibi bedensel süreçlerinizi de bu saatle takip ederek kişisel verilerinizi kayıt altında tutabilir böylece sağlıklı bir yaşam için yapmanız gereken değişiklikler veya devam etmeniz gereken bedensel aktivitelerin seviyesini ölçmek için oldukça yardımcı olacaktır. Samsung akıllı saat modelleri de tüm bu özelliklere farklı seviyelerde kullanıcılarının isteğine bağlı olarak tasarlanmıştır. Örneğin; Samsung Gear S akıllı saat değiştirilebilir kadran ve kayışı ile farklı estetik zevkleri bir araya getirmesinin yanı sıra 3G, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı sayesinde birçok farklı noktadan iletişim kurmanıza olanak tanır. Samsung Gear S3 akıllı saat ise tüm bu özelliklerinin yanı sıra bildirimlerinize kolayca ulaşmanız için döndürülebilir çerçeve ile tasarlanarak ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Tüm bu teknik özellikler giyilebilir teknolojinin tüm ayrıcalıklarını sağmaktadır. Ayrıca Samsung akıllı saat sim kartlı tasarımları ile aynı zamanda arama cevaplama teknolojisini de beraberinde sunarak kolunuzda hızla yaşayabileceğiniz bir akıllı telefon deneyimi yaşamanızı sağlar. Samsung Galaxy Fit e akıllı saat ise özellikle tüm bedensel verilerinizi tek bir noktadan takip edebilmeniz için tasarlanmıştır. Tüm egzersiz rutininizi takip edebileceğiniz bu model ile spor sırasında elde etmek istediğiniz verilere ihtiyacınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  Samsung Akıllı Saat Fiyatları

  Samsung akıllı saat fiyatları birçok değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Teknik özelliklerin detayları ve gelişmişlik düzeyi fiyatların da düşük ve yüksek olmasında en önemli etkendir. Örneğin sim kartlı modeller diğerlerine göre daha yüksek fiyatlı olmasının yanı sıra daha az noktaya odaklanarak örneğin yalnızca bedensel verilere odaklanarak üretilmiş akıllı saatler daha düşük fiyatlı olarak piyasaya sürülmüştür. Teknik detayların yanı sıra akıllı saatlerin tasarımları da bu fiyatların değişken olmasında etkendir. Tüm bu farklı fiyatlandırmalar arasında doğru seçimi yapabilmek için öncelikle ihtiyacınızı tespit edebilmeniz gerekmektedir. Böylece satın almaya karar verdiğiniz akıllı saat fiyatına da daha rahat karar verebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden sıklıkla fiyat takibi yaparak büyük indirimler ve kampanyalar yakalayabilir, böylece Samsung akıllı saat en ucuz fiyatlarla satışa sunularak bunlardan birine sahip olabilirsiniz. Bu nedenle günlük yaşamdaki aktivitelerinizi ve ihtiyaçlarınızı tam olarak tespit ederek en iyi teknik detayları içeren saatlere en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Samsung Akıllı Saat Kullanımı

  Akıllı saat alırken ve aldıktan sonra tercihiniz oldukça önemlidir. Özellikle kullanım sırasında birçok noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. İlk olarak seçtiğiniz akıllı saatinizin kullandığınız telefon ile senkronize edilerek çalışacağını unutmamalısınız. Bu nedenle telefonunuz ve seçtiğiniz akıllı saatin işletim sisteminin birbirine uyumlu olması önemlidir. Böylece Samsung akıllı saat her an sizin kullanımınıza uygun olarak senkronize halde konforlu bir kullanıcı deneyimi sunacaktır. Bir diğer önemli özellik ise akıllı saatinizi dokunmatik ekran mı yoksa tuşlu mu istediğinize karar vermeniz olacaktır. Ayrıca tercihinize göre akıllı saatinizin görünümünü değiştirilebilir kayışlarla istediğiniz zaman estetik zevklerinize uygun olarak değiştirme imkanınız da bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra akıllı saatinizde SMS ve e-maillerinize bildirim yoluyla rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi teknik özelliklerin gelişmişliğine bağlı olarak sosyal medya hesaplarınızın bildirimlerini ve ulaşılabilirliğini de bu saat üzerinden ayarlayabilirsiniz. Depolama alanı da kullanımınız için önemli kıstaslardan biridir. Müzik dinleme, fotoğraf depolama gibi amaçlarla da kullanacaksanız eğer depolama alanınızı geniş tutabileceğiniz saatleri seçmeniz faydalı olacaktır. Tüm bu kıstaslara dayalı olarak seçeceğiniz saatler yaşamınızın ayrılmaz bir parçası haline gelecek ve konforlu bir kullanıcı deneyimi sunacaktır. 

  track source