iştirakidir.

YÜZÜKLER

En Ucuz Yüzükler Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+

Pırlanta tek taş yüzük, altın yüzük, gümüş yüzük, altın alyans, gümüş alyans, swarovski yüzük, erkek yüzük, pırlanta tam tur yüzük, inci yüzük ve bijuteri yüzük modellerini cimri.com sitesinden inceleyebilir, beğendiğiniz modellerin fiyatlarını karşılaştırarak, en ucuz yüzükleri bulabilirsiniz.

Yüzükler takıldıkları parmağa göre bir anlam ifade eder mi?

Yüzük hem kadınlar hem de erkeklerin kullandığı aksesuarların arasında gelir. Yüzük, takıldığı parmağa göre de anlam kazanabiliyor. İşaret parmağına takılan yüzük, ilişkim yok, ilişkiye açığım anlamına gelebilirken, baş parmağa takılan yüzük, özgürlüğe düşkünlüğü, kısa süreli aşklara açık olunduğunu gösterebiliyor, yüzük, orta parmağa veya küçük parmağa takılmış ise, güvenilir bir kişi imajı çizebiliyor. Hatta, günümüzde kadınlar arasında moda olan, tüm parmaklara takılan eklem yüzükleri de vardır. Son moda bijuteri yüzük modellerini, cimri.com sitesinden inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bu yüzükler, tam parmak ve el birleşimine kadar inmez. Parmağın üst boğumuna kadar gelen, küçük çaplı ürünlerdir. Evlilik, nişan ve söz yüzüğü ise yüzük parmağına takılır.

Evlilik yüzükleri ve tek taş pırlantaların anlamı nedir?

Evlilikte yüzük takılması inancı Antik Mısır’a dayanır. Yüzük, form itibariyle başlangıç ve bitiş noktası bulundurmadığından sonsuzluk sembolü olarak da kullanılır. Sol ele takılmasının nedeni de eskiden, kalbe giden damarın sol elimizdeki yüzük parmağından geçtiğine inanılmasıydı. Böylece, ‘’bütün kalbimle sonsuza dek…’’ anlamına gelen evlilik yüzüğü kavramı doğmuştur. Genellikle tek taş pırlanta modeller tercih edilir. Tek taş, tekliği ve birliği ifade eder. Tek taş evlilik yüzüğü, pırlanta tam tur yüzük modelleri ile birlikte kullanıldığında oldukça şık durur. Evlenme teklifi etmeyi düşündüğünüz kişi için en güzel tek taş pırlanta modellerini en ucuz fiyatlı olarak cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca, çift alyans modellerini de inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

En ucuz yüzük modelleri nerden incelenebilir?

Kendiniz veya sevdikleriniz için yüzük almayı düşünüyorsanız, cimri.com sitesinde, altın, takı &aksesuar kategorisi altında bulunan, yüzükler sekmesini tıklayabilir, ürünleri inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Cimri.com, beğendiğiniz ürünün satışını yapan online alışveriş mağazalarını sizin için gezerek, en ucuz alternatifi tek tıkla ekranına getirir.

https://www.cimri.com/yuzukler