Yüzükler

Yüzükler Fiyatları

40165 Ürün gösteriliyor.
Yüzükler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yüzükler modelleri ve Yüzükler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yüzükler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Gümüş Yüzük, Altın Yüzük, Pırlanta Tek Taş Yüzük, Bijuteri Yüzük, Swarovski Yüzük. 40165 adet Yüzükler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yüzük

En sık kullanılan aksesuarlardan biri olan yüzükler, farklı tasarımları ile her zevke hitap eder. Farklı madenler ile üretilen yüzükler, kadın ve erkek kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği aksesuarlar arasında yer alır. Yüzük modelleri, değerli taşlar ile süslenerek göze hitap eden şekiller alır. Altın, gümüş ve metal yüzükler, büyük ve küçük her kullanıcıya hitap eden model çeşitliliğine sahiptir. Sürekli kullanılan aksesuarlardan biri olan yüzük çeşitleri arasında alyans modelleri ön plana çıkan ürünler arasında yer alır. Altın ve gümüş alyans modelleri yeni evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tarih tasarımları ile hoş bir görünüm sunan altın alyans modelleri, farklı kıyafetler ile uyum sağlar. Sürekli kullanıma uygun zarif tasarımları ile altın alyans modelleri her zevke hitap eder. Gümüş alyans modelleri de zarif tasarımları ile dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Alyans modelleri şık ve zarif tasarımları ile her zevke hitap eder. Modern tasarımları ile uzun süreli kullanım imkanı sunan alyans modelleri, farklı madenler ile tasarlanır. Günlük kullanım ve özel günler için de farklı tasarımlar ile üretilen yüzükler, her yaştan kullanıcıya hitap eden seçeneklere sahiptir.      

Yüzük Modelleri

En popüler takılar arasında yer alan yüzükler, kadın ve erkek kullanıcılar için farklı modeller sunar. Değerli madenlerden üretilen yüzük modelleri, farklı tasarımları ile sembol ürünlerdendir. Pırlanta tektaş yüzük modelleri genellikle evlilik teklif ederken hediye edilir. Ayrıca, altın ve gümüş alyans modelleri de medeni durumu gösteren semboller arasında yer alır. Alyans olarak kullanımı dışında günlük kullanımı en yaygın takılardan biri olan yüzükler, çeşitliliği sayesinde her zevke hitap eder. Kıyafetleriniz ile birlikte çeşitli yüzükleri kullanarak tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Bijuteri yüzük modelleri geniş ürün seçeneği sayesinde farklı tarzlara uygun modeller sunar. Çeşitli boyutlarda üretilen yüzük modelleri, farklı taşlar ile süslenir. Renkli taşlı yüzük modelleri ile tarzınıza farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Kadın ve erkek yüzük modelleri arasında renkli taşlı yüzük seçeneklerine sıklıkla yer verilir. Zarif ve şık tasarımları ile her zevke hitap eden taşlı yüzük modellerinin bazıları doğal taşlar ile süslenir. Farklı doğal taşlar ile tasarlanan yüzük modelleri günlük kullanım için uygun seçenekler arasında yer alır. Şık tasarımları ile yüzükler, sizlere özel günlerinizde de sizlere eşlik eder. Ayrıca, şık bir hediye seçeneği olan Swarovski yüzük modelleri zarif tasarımları ile ön plana çıkar. Erkek kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği takı çeşidi olan yüzükler, farklı tasarımları ile ön plana çıkar. Her zevke hitap eden çeşitli taşlar ile üretilen erkek yüzük modelleri, altın ve gümüş gibi farklı madenlerden üretilir. Kadın ve erkek kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği altın yüzük modelleri, sarı ve beyaz renkleri ile sizlere farklı seçenekler sunar. Her zaman ağırlığını gösteren altın yüzük modelleri, özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şık seçenekler arasında yer alır. Ayrıca, yıldönümü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde pırlanta beş taş yüzük modelleri sıklıkla tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alır. Her zaman şık ve zarif duran pırlanta yüzük modelleri, ideal hediye seçenekleri arasında yer alır.  

Yüzük Fiyatları

Kadın ve erkek kullanıcıların sıklıkla kullandığı takılar arasında yüzükler yer alır. Farklı madenler ile üretilen yüzük modelleri, çeşitliliği sayesinde her zevke hitap eder. Altın, gümüş ve metal gibi farklı madenler ile tasarlanan yüzük modelleri değerli taşlar ile süslenir. Alyans, tek taş gibi farklı seçenekler sunan yüzük çeşitleri farklı durumları simgeler. Kadın ve erkek kullanıcılara hitap eden alyans modelleri evliliği simgeler. Pırlanta yüzük modelleri ise evlilik teklifini simgeler. Çeşitli kullanım amaçları sunan yüzüklerin günlük kullanımı oldukça yaygındır. Tarzınıza şık bir dokunuş katan yüzükler; farklı seçenekleri ile her bütçeye hitap eder. Yüzüğün üretildiği maden ve işçilik yüzük fiyatlarını etkileyen durumlar arasında yer alır. Altın, pırlanta ve gümüş yüzük çeşitleri uygun fiyatlı seçenekleri ile her bütçeye uyum sağlar. Uygun fiyatlar sunan bijuteri yüzük çeşitleri de sıklıkla tercih edilen takılar arasında yer alır. Dilerseniz sayfamızda yer alan yüzük modellerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.   

Yüzük Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Zarif ve şık tasarımları ile ön plana çıkan yüzük çeşitleri; kadın ve erkek kullanıcılar için çeşitli modeller sunar. Yüzük satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek, sizlere avantaj sağlar. Parmak ölçünüze uygun yüzük modellerini tercih etmelisiniz. Bol ve dar yüzük modelleri sorun yaratabilir. Pırlanta tamtur yüzük modellerinden satın alacaksanız, yüzük kalınlığına dikkat etmelisiniz. Tam tur dönen taşlar parmağınızı rahatsız edebilir. Doğal taşlar ile süslenen yüzük modellerinde taşlar tırnaklama yada yapıştırma işlemi ile yüzüğe takılır. Taşların yüzüğe takılma işlemine dikkat etmelisiniz. Gümüş ve altın yüzük modellerinde yer alan ayar değerlerini yüzükleri satın almadan önce inceleyebilirsiniz. Pırlanta yüzük modellerinde, taşın ağırlık ölçüsü karat ile belirtilir. Farklı karat modelleri sunan pırlanta yüzük modelleri arasında uygun karata sahip seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca, kararmayan madenler ile üretilen yüzük çeşitleri, sizlere uzun süreli kullanım imkanı sağlar.  Farklı birçok renk seçeneği sunan yüzük modelleri çeşitliliği sayesinde her zevke hitap eder.     

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery