track source
track source

Gümüş Yüzük

Gümüş Yüzük Fiyatları

3766 Ürün gösteriliyor.
Gümüş Ayarı
Taş Özellikleri
Gümüş Yüzük fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Gümüş Yüzük modelleri ve Gümüş Yüzük fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Gümüş Yüzük kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Harem Altın, Mavio, Fossil, Chavin. 3766 adet Gümüş Yüzük fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Gümüş Yüzük Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Gümüş Yüzük markası:

2021 yılı Gümüş Yüzük Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3766 Gümüş Yüzük modeli içerisinde en ucuz Gümüş Yüzük fiyatı 6.99 TL iken, en yüksek Gümüş Yüzük fiyatı 7630.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Gümüş Yüzük fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Gümüş Yüzük fiyatı ise 83.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gümüş Yüzük

Maden olarak bulunuşu milattan önce 2500 lü yıllara rastlayan gümüşün işlenebilirliğinin kolay olması nedeni ile takı tasarımlarında da kullanılmaya başlanması milattan önce 4 bin yıllarına rastlar. Parlaklığı sayesinde birçok farklı millet tarafından küpe, yüzük, kolye, bileklik gibi tasarımlar yapılarak takı haline gelen gümüş, hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği takı ürünleri arasında gelir. Geçmişten günümüze çeşitli şekillerde tasarlanan gümüş yüzükler Osmanlı da dahil olmak üzere oldukça önemli bir yere sahiptir. Gümüş yüzükler, kadınlara oranla erkeklerin çok daha sık kullandığı takı çeşitlerindendir. Bunun nedeni ise erkekler için tasarlanan takı türlerinin, kadınlara kıyasla daha az alternatife sahip olması olarak gösterilebilir. Erkekler her ne kadar altın madeninden üretilen ürünleri de kullanıyor olsa da stil bakımından gümüş yüzük ürünleri çok daha sık kullanılan yüzük çeşitleri arasında gelir. Gümüş yüzük erkek çeşitleri günümüzde birçok farklı takı tasarımcısı tarafından tasarlanarak farklı markalar tarafından satışa sunulan ürünlerdir. Tasarımlarının çeşitliliği sayesinde yüzük kullanmayı seven birçok erkek tarafından birden fazla çeşitte gümüş yüzük çeşidi koleksiyonlar arasına alınabilir. Bakımı da kolay olan gümüş yüzükler paslanmaz, kararmaz özelliklere sahip olduklarından kullanımları da oldukça uzun ömürlü sayılabilir. 

Gümüş Yüzük Modelleri

Tarihi çok eskilere dayanan gümüş yüzükler birçok farklı çeşitte tasarlanan ve uzun yıllar boyunca kullanılan ürünlerdir. Özellikle yüzük kullanmayı seven kişiler tarafından tercih edilen bu ürünler oldukça fazla sayıda model alternatifi ile üretilir. Günümüzde kolye, bileklik, küpe ve yüzük olarak tasarlanan gümüş takılar kadınlar tarafından da sık tercih edilse de erkeklerin sık tercih ettiği aksesuar çeşitlerindendir. Türkiye  bilindiği üzere takı tasarımı konusunda Osmanlı’dan bu yana oldukça ses getiren bir ülke olarak sayılabilir. Bu nedenle geçmiş dönem motiflerinin günümüzde hala kullanılır durumda olduğu söylenebilir. Erkekler için tasarlanan gümüş yüzük modelleri arasından özellikle tuğra ve benzeri işlemeli olanlar en sık tercih edilen çeşitler arasında gelir. Birçok gümüş tasarımcı marka tarafından üretilen gümüş yüzük kadın ve erkek modelleri birbirlerinden oldukça farklı şekillenir. Kadınlar için tasarlanan yüzük çeşitleri daha ince formda ve çeşitli ek aksesuarlar olarak tasarlanırken, erkek yüzükleri genelde işlemeli ya da figürlü tasarımlarda ve daha kalın formlarda olabilir. Erkek gümüş yüzük çeşitlerinde kimi zaman taşlı modellere de rastlanabilir. Ancak bu ürünler üzerinde bulunan taşların kadın yüzüklerinde kullanılanlara kıyasla daha sade ve ışıltısız taşlar olduğu söylenebilir. Ancak hem kadınlar hem erkekler için yüzüklerin formları yüzlerce farklı çeşitte bulunabilir. Örneğin erkekler için işlemeli ve desenli yüzükler, tuğra işlemeli, armalı ya da figürlü olabilir. En çok satan modellerin ise tercihe göre ayyıldız ve benzeri armalı ya da osmanlı motiflerini içeren yazılı ya da tuğralı yüzükler olduğu söylenebilir. Cimri.com sayfalarında yer alan ve erkek gümüş yüzükleri konusunda yüzlerce farklı seçenek sunan A.C Silver markasının ürünleri yüzük seven erkekler tarafından en çok tercih edilen markalar arasında gelir. Kadınlar için tasarlanan yüzük çeşitlerinden bahsetmek gerekirse bu ürünlerde de zirkon, yakut, tek taş, üç taş, zultanit gibi taş çeşitleri ile kombinlenmiş tasarımlara bulunabilir. Yine cimri.com sayfalarında A.C Silvers, Gumush, Jelux Silver ve daha birçok marka tarafından tasarlanan gümüş yüzük çeşitleri bulunabilir. 925 maden ayarına sahip olan gümüş yüzük çeşitler içinden dileyen kullanıcılar gümüş yüzük çift tasarımlarını da inceleyebilir. Genel olarak diğer madenlere göre daha uygun fiyatta ancak en az diğer değerli madenler kadar şık tasarımlara sahip olan gümüş yüzük modelleri bu sayfalarda güncel fiyat etiketleri ile listelenir. 

Gümüş Yüzük Fiyatları

Gümüş yüzükler takı kullanmayı seven hemen herkesin kullandığı aksesuarlar arasında gelir. İlk tasarlandıkları günden bugüne kadınlar ve erkekler tarafından en sık kullanılan takı çeşitlerinden olan bu ürünler 925 ayara sahiptir. İşlenmesi oldukça pratik olan gümüş madeninden yapılan yüzük çeşitleri tasarlanırken, madenin yanında birçok farklı taş da kullanılabildiğinden bu ürünlerin fiyatları da farklı aralıklarda belirtilir. Gümüş yüzük fiyatları genel olarak ürünlerin tasarımlarında kullanılan işçiliğe göre şekillenir. Tasarımlarında çok fazla işleme kullanılan ve bu işlemelere ek olarak taşlara yer verilen ürün çeşitleri düz tasarımlara göre daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Ancak gümüş yüzüklerin fiyatlarını değiştiren en önemli özellikleri ürünlerin gramajları olabilir. Çok uzun bir geçmişe sahip olan gümüş yüzükler kimi zaman içlerinde safir ve benzeri değerli taşları da barındırabilir. Bu tip tasarımlarda da fiyatlar diğer taşlı modellere göre daha yüksek olabilir. Gümüş yüzüklerin fiyatlarını etkileyebilecek bir diğer etken ise ürünlerin üretici markaları olabilir. Kişiye özel tasarım yapan markalar ile çok çeşitli ürün seçeneği sunan markalar arasında da mutlak suretle fiyat farkları gözlenebilir. 

Gümüş Yüzük Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gümüş yüzük modelleri genel tasarımları bakımından oldukça çeşitli takılar arasında gelir. Kadınların ve erkeklerin günlük yaşamlarında sıklıkla kullandıkları bu ürünler kimi zaman set halinde de satılabilir. Bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar ürünlerin tasarımları ve ölçüleridir. Sevdiklerine hediye almak isteyen her kişinin öncelikli tercihleri arasında gelen gümüş yüzükler daima farklı ölçülerde üretilir. Bu nedenle ürün satın almadan önce kullanacak kişinin yüzük ölçülerinin bilinmesi önemlidir. Bunun yanı sıra gümüş yüzükleri alırken kişinin tarzına ve zevkine uygun modelleri tercih etmek kullanım sıklığı açısından önemlidir. Yüzüklerin modellerine karar verirken aynı zamanda ürünler üzerindeki işlemeler ya da taşların kalitesine de dikkat etmek gerekir. Örneğin; kadınlar için daha zarif modeller tercih edilirken erkekler için kalın formdaki gümüş yüzükler daha iyi bir seçenek olabilir. Çiftler için tercih yapılacak ise bu durumda çift yüzüklerinin incelenmesi önerilebilir. Cimri.com sayfalarında gümüş yüzük sevenler için birçok farklı markanın çok sayıda gümüş yüzük modeli listelenir. Dileyen kullanıcılar sitenin filtreleme özelliklerini kullanarak yalnızca bütçelerine en uygun modelleri görüntüleyebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery