• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bilezik Ürünleri Nelerdir?

Altın bilezik, kıymetli bir metal olan altından üretilmiş, birçok farklı modele sahip bilezik çeşididir. Altın bilezik ayarları; 14, 18 ve 22 ayar olarak değişir. En çok tercih edilen 14 ayar ve 22 ayar bileziktir. Altın bilezik gramları ise oldukça değişkenlik gösterir. Genelde 5 gramdan başlayarak 40 grama kadar gider. Birçok farklı modelde ve çeşitte bilezik bulunmaktadır. İşçiliğe ve zevke göre farklı tercihler yapmak mümkündür. Bilezikler içerisinde en çok bilinen model; burma altın bileziktir. Takıyı kullanacağınız kıyafet ve yer, takı seçiminde çok önemlidir. İşyerinde takı kullanacaksanız, olabildiğince düz ve yalın modeller seçmeli, klasik gümüş bileziklere yönelmelisiniz. Gece dışarı çıkarken daha ışıltılı ve taşlı gümüş bilezik modellerinden birini seçebilirsiniz. Spor kıyafetlerle hemen hemen her gümüş fantezi bilezik kullanılabilir. Davetlerde elbisenizi tamamlayacak otantik gümüş bilezik ile birçok iltifat toplayabilirsiniz. Aile yadigârı havasındaki antika gümüş bilezik sizi ortamda fark edilebilir kılacaktır. Değerli taşlardan yapışmış takılar, pek çok kadın tarafından ihtişam, zarafet ve zenginlik göstergesi olarak ilgiyle kullanılmaktadır. Değerli taş sınıfında olan elmas, dünyadaki elmas madenlerinin sınırlı olması dolayısıyla diğer birçok değerli taşa göre yüksek fiyatlıdır. Elmasın madenlerden çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetli bir iştir. Elmasın işlenmesi ve özel şekilde kesilmesi ile elde edilen taşa pırlanta denir. Pırlanta özünde elmastır ve pırlanta bilezik bu şekilde işlenmektedir. Günümüzde kullanımı oldukça yaygın olan şahmeran bilezikler de şık bir görünüm kazandırmaktadır. Bilekten parmağa kadar olan ve yüzük şeklinde bağlanan bu ürünler son zamanlarda oldukça popülerdir. Gündelik yaşamınızda kullanabileceğiniz bijuteri bilezikler de mevcuttur. Bijuteri bilezikteki metal parçalarda kıymetli metaller kullanmak yerine ekonomik ve dayanıklı olması için gümüş suyuna veya altın suyuna batırılmış aparatlar kullanılır. Altın, gümüş gibi kıymetli metal içeren bileziklere oranla çok daha uygun fiyatlı olduğu için bijuteri bilezik, her yaş ve kesimden insana hitap eder. Ayrıca doğal taşlı bilezikler ve swarovski bilezikler de bu kategoride yer almaktadır. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız altın, takı ve aksesuar kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Altın Bilezik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bilezik alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri işçiliğidir. Çok işçilikli bir bileziği alırken ücret ederken satarken sadece bileziğin gramına bakılmaktadır. Bu nedenle bu noktaya önem göstermelisiniz. Bir diğer önemli nokta ise altın ayarıdır. Ayarı yüksek olan altın bilezikler her zaman daha iyi bir yatırım olarak bilinmektedir.

Bilezik Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bilezik ürünlerinin fiyat aralığı marka, ürün çeşidi ve modele göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.