track source
track source

Bilezikler

Bilezikler Fiyatları

8259 Ürün gösteriliyor.
Bilezikler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bilezikler modelleri ve Bilezikler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bilezikler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Altın Bilezik, Bijuteri Bilezik, Gümüş Bilezik, Doğal Taşlı Bilezikler, Pırlanta Bilezik. 8259 adet Bilezikler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bilezikler

Bilezikler insan hayatında oldukça önemli aksesuarlar olarak yer alır. Dolayısıyla bileziklerin yapıldığı altın veya diğer değerli madenler yüzyıllardan beri kullanılır. Sıklıkla yediden yetmişe herkesin tercih ettiği bu aksesuarlar çeşitli modellerde kullanıcılarına sunulur. Kola takılan ve günlük hayatta giyilen kıyafeti kombinleyen bu takılar kişinin zevk ve stiline göre tercih ettiği aksesuarlardandır. Altın, gümüş ve demir gibi değerli madenlerden yapılan bilezikler kolay şekil alması ve kola takıldığında şık bir görünüm elde edilmesi için günlük hayatta sıklıkla kullanılır. Herhangi bir deformasyona uğramaması ve eski zamanlardan beri kadınların güzelliklerini tamamlamaları açısından tercih ettikleri madenlerden elde edilen bilezik modelleri geçmiş yıllarda günlük kıyafetleri tamamlamak ve toplum içerisinde güzel görünebilmek amacıyla kullanılır. Altın gibi değerli bir maden dünyanın pek çok yerinde ekonomik gücün bir göstergesi olarak görülür. Geçmiş yıllarda ve günümüzde insanlar yatırım amacıyla kullandıkları bilezikler altın madeninden yapıldıysa oldukça değerli olarak bilinir. Diğer açıdan bakıldığında gümüş de altın kadar olmasa da değerli bir madendir. Günlük hayatta aksesuarlar, ekonomik olabilmesi amacıyla gümüş, demir, bakır gibi madenlerden de yapılır.

Bilezik Modelleri ve Özellikleri

Sıklıkla kadınların aksesuar olarak kullandıkları bilezikler kolda şık durarak kişinin tarzını yansıtan materyaller olarak bilinir. Geçmişten 21, yüzyıla kadar çeşitli madenlerden bilezikler yapılmış olup kuyumcular ve bu işin ustaları bileziklerin üzerine birtakım modeller işleyerek kullanıcılara sunar. Daha sonra piyasaya sürülen bilezik modelleri değişik ayar ve gramajlarda kullanıcıları ile buluşur. Bilezik ölçüleri kişinin bileğinin genişliğine göre değişmekle beraber her türden ölçülerde aksesuarı bulabilirsiniz. 8 ayar, 22 ya da 24 ayar bilezikler çeşitli madenlerden yapılır ve insanların günlük hayatlarında kıyafetlerine, ayakkabı ve çantalarına uygun olacak şekilde kullanılır. 8 ayar bilezik diğer 22-24 ve daha üst sayıda ayara sahip bileziklere göre daha ekonomiktir. Dostunuz da ya da sevdiğiniz herhangi birine özel günlerinde hediye amaçlı düz bilezikler tercih edebilirsiniz ya da üzerinde çeşitli işlemelerin yer aldığı bilezik modellerine göz atabilirsiniz. Örneğin pırlanta bilezikler hediye amaçlı oldukça sık tercih edilir. Bilezikler 22 ayar olduğunda diğer düşük ayar bilezik çeşitlerine göre fiyatı değişiklik gösterir. Daha ekonomik modeller düşünüyorsanız 8 ya da 14 ayar bilezik çeşitlerine bakabilirsiniz. Lazerli bilezikler günlük kullanım için son derece dikkat çekici ve zarif bir görünüm elde etmenize neden olabilir. Günlük kullanım için ideal olduğu kadar özel gün ve gecelerinizde de bu bilezik türlerini tercih edebilirsiniz. Bilezikler burma model olarak da karşınıza çıkabilir. Son yıllarda bileziklerin üzerine işlenen burma motifleri kullanıcılarına günlük hayatta şık bir görünüm katabilir. Bu anlamda tercih edeceğiniz ürünleri kıyafetinize uygun bir şekilde seçmeli ve gideceğiniz ortama taktığınız aksesuar uygun olmalıdır. 7'den 70'e herkesin bilezik çeşitlerinden faydalandığını düşünürsek bu sektörde birçok firmanın kaliteli ve şık bir tasarıma sahip aksesuar üretimi gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Müşterilerine her zaman kaliteyi uygun fiyata sunmayı hedefleyen firmalar herkesin günlük hayatlarında aksesuar olarak kullandıkları bilezik modellerinde her zaman modayı takip etmek durumundadır.

Bilezik Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatınızda aksesuar olarak bilezik almayı düşünüyorsanız bileğinize uygun ve stilinize yakışan bir ürünü tercih etmelisiniz. Ayrıca bileziğin yapıldığı maden altın, bakır, gümüş ya da demir olarak değişkenlik gösterir. Dünya üzerinde yaşayan birçok insanda alerjik hastalık olarak bu elementlere hassasiyet yer alır. Bilezik alırken bileğinize uygunluğuna, tarzınıza yakışıp yakışmadığına, tercih edeceğiniz maddenin cinsine ve bu maddenin cildinizde herhangi bir alerjik hastalık oluşturup oluşturmayacağına dikkat etmelisiniz. Tüm özelliklere dikkat ettikten sonra ekonomik anlamda bilezikler 22 ayar, 14 ayar, 8 ayar ya da 24 ayar olmak üzere çeşitli gramajlarda üretilir. Ekonomik olarak uygun bir aksesuar düşünüyorsanız daha düşük ayarda bir bilezik tercih edebilirsiniz. Model olarak pırlanta bilezikler özel gün veya gecelerde kullanılabilir. Eğer günlük bir kullanım düşünüyorsanız bu durumda daha sade ya da tarzınıza daha fazla uygun olan bir ürünü satın alabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir yakınınıza hediyelik bilezikler alıp onu bu özel gününde daha fazla mutlu edebilirsiniz.

Bilezik Fiyatları

Bilezik fiyatları aksesuarın yapıldığı maddenin cinsine, üzerinde yer alan motiflerin sayısına ve işçiliğine, gramajına, ayarına ve ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Uygun fiyatta bir bilezik tercih etmeyi düşünüyorsanız daha düşük gramajlarda ürünlere göz atabilirsiniz. Yakın arkadaşınıza hediye etmek amacıyla bilezik arayışı içerisindeyseniz hediyelik bilezik ürünlerine bakabilir ve beğendiğiniz herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz. Hediyelik bileziklerde en önemli sorun hediye edeceğiniz kişinin bilek ölçülerini bilmediğinizden kaynaklı bilezik ölçülerinde yaşanan sıkıntıdır. Bunun için esneyebilen yapıya sahip bilezik modellerini tercih ederek böyle bir sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece bilek ölçülerine uygun olacak şekilde aksesuarı sevdiğinize hediye ederek onu daha fazla mutlu edebilirsiniz. Daha nostaljik bir model düşünüyorsanız bilezikler burma motif olarak da karşınıza çıkabilir. Son yıllarda düğünlerde ve özel günlerde gelin adaylarına hediye etmek amacıyla burma bileziklerin tercih edilme oranlarında büyük bir artış yer alır. Tercih edilme oranının artması ile birlikte bu ürünlerin fiyatlarında da yükselme görülebilir. Tercih edeceğiniz tüm bilezik modellerinde herhangi bir ürünü satın almadan önce cimri.com’u ziyaret edebilir ve tüm bilezik çeşitlerini tek tek inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery