track source
track source

Saat

Saat Fiyatları

110379 Ürün gösteriliyor.
Saat fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Saat modelleri ve Saat fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Saat kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kol Saatleri, Kol Saati Aksesuarı, Cep Saatleri. 110379 adet Saat fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Saat

Zamanı ölçmeye yarayan alet olarak bilinen saat, hemen hemen her alanda kullanıma uygun bir aksesuar sayılabilir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan saat modelleri, zamanını doğru ve planlı kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bazı kullanıcılar bulunduğu ortamı dizayn ederken saat modellerini tercih edebilir. Özellikle evinde yada işyerinde mobilyalarına uyum sağlayacak aksesuar arayışında olan kullanıcılar zevkine uygun olacak saat modelleri tercih edebilir. Evin her alanında kullanıma uygun olan saat modelleri birbirinden farklı tasarımları sayesinde kullanıcıların zevkini kolay bir şekilde yansıtabilmesini sağlar. Her zevke hitap edecek şekilde üretilen saat modelleri, kullanıcıların kombinlerinde de tamamlayıcı olan aksesuarlardan sayılabilir. Birçok tasarım ve özelliği bulunan kol saatleri, kullanıcıların saate daha basit bir şekilde ulaşabilmelerini sağlar. Spor yaparken yada şık bir davete giderken kullanılabilecek modelleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez ürünlerinden olur. Birbirinden farklı özelliğe sahip olacak şekilde tasarlanan kol saatleri, kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri göz önünde bulundurularak üretilir. Bu sayede birçok kullanıcı zevkine hitap edecek saat modellerine kolaylıkla ulaşabilir. 

Saat Modelleri ve Özellikleri

Birçok alanda kullanıma uygun olan saat modelleri, zamanı doğru kullanmak isteyen kullanıcılar için olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında yer alır. Kullanıcıların en çok tercih ettiği saat modelleri arasında yer alan kol saatleri, birbirinden farklı tasarım ve özellikleriyle kullanıcı karşısına çıkar. Kol saatlerinin kendi aralarında üç modele ayrıldığı söylenebilir. Bu modeller analog saatler, dijital saatler ve akıllı saatler olarak kullanıcıya sunulur. Bilinen en eski saat modelleri arasında yer alan analog saatler, birçok özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilir. Şık görünümünün yanı sıra, kronometre, timer gibi özellikleri bulunan tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber saat sektöründe de değişimlerin meydana geldiği söylenebilir. Bu değişimlere bağlı olarak geliştirilmiş tasarım özellikleriyle dijital saatler üretilmeye başlar. Dijital gösterge özelliği ile akrep ve yelkovan özellikli saat modellerini arka planda bıraktığı söylenebilir. Dijital görünümünün yanı sıra alarm, kronometre, takvim gibi özelliklere sahip olan bu saat modelleri birçok renk seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkar. Ayrıca bilinen en dayanıklı saat kordonları özelliklerinden biri olan titanyum özelliğinde ki dijital kol saatlerini tercih eden kullanıcılar olabilir. Bu özelliğe sahip erkek saat modellerini tercih eden kullanıcılar, şık görünümünün yanı sıra sağlam ve uzun süreli bir kullanım sağlayabilir. Akıllı saat modellerinin gelişmiş en yeni özelliklere sahip saat tasarımlardan olduğu söylenebilir. Akıllı saatler kalp atış hızı, çeşitli uygulamalara erişim ve daha birçok özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilir. Ayrıca spor saatleri tercih eden kullanıcılar estetik görünümü sayesinde akıllı saatleri gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Kullanıcılar, bu modellerin yanı sıra günümüzde de şıklığını koruyan cep saatlerini tercih ederek farklı bir tarz oluşturabilir. Her zaman şık ve gösterişli bir görünüme sahip olmak isteyen kadın kullanıcılar için özel olarak tasarlanan kadın kol saatleri markalara ve modellere göre değişiklik gösterir. Kullanıcılar saat tercihini yapmadan önce üründen beklentilerini belirleyerek daha doğru kararlar verebilir. Ayrıca kullanıcılar tercih ettiği saat modelini satın alırken beraberinde kol saati aksesuarlarını tercih ederek farklı saat tarzlarını zevkine göre oluşturabilir. 

Saat Fiyatları

Kullanıcılar kombinlerinde farklılık yaratmak için saat modellerini zamanla değiştirmek ister. Her kullanıcı tercih ettiği tasarıma sahip olmadan önce birçok ayrıntıyı göz önünde bulundurur. Bu ayrıntıların içerisinde fiyat kısmı da yer alır. Saat fiyatları, ürünün markasına, renklerine, özellikleri ve tasarımlarına göre farklılık gösterir. Saat ürünleri, kombinlerde kullanılan diğer aksesuar ürünlerine kıyasla daha yüksek olabilir. Saat markalarının kendine has ürün modelleri bulunur. Çok bilinen bir markanın saat fiyatları, diğer marka ürünlerinin fiyatlarına kıyasla daha yüksek olabilir. Bunun sebepleri arasında ürünün kalitesi ve özellikleri yer alabilir. Saat özelliklerine bakıldığında ise klasik bir saat modeli ile alarm, adım sayar gibi özelliklere sahip saat modellerinin fiyatları aynı olmayabilir. Günümüzde vintage modeller arasında yer alan cep saatleri kendine has tasarım ve kullanıma sahip olması sebebiyle yüksek fiyatlara sahip olabilir. Ayrıca yaz ve kış mevsimlerinde kullanıma uygun olan su geçirmeyen özellikte ki saat modellerinin fiyatları diğer modellere kıyasla daha yüksek olabilir. Bunun sebepleri arasında ürünün tasarımında kullanılan özel materyaller yer alabilir.

Saat Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir saat modeli satın alırken birçok ayrıntıya dikkat ederek tarzınıza en uygun ürünü seçmek istersiniz. Marka ve model tercihi yapmadan önce tercihinizin ne yönde olduğunu belirlemek daha uygun kararlar vermenizi sağlar. Satın alacağınız saat modelinin kombinleriniz ile uyum sağlamasını istiyorsanız öncesinde mevcut kıyafetlerinizi göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Bazı kadın kol saatlerinin tasarımlarında kullanılan taş işlemeleri zamanla düşebilir. Bu yüzden kullanıcılar saati satın almadan önce bu tarz işlemeleri sahip modellerin garanti seçeneği olmasına dikkat etmelidir. Bu sayede kullanıcı güvenli bir kullanım sağlayabilir. Ayrıca su geçirmez özellikte ki erkek kol saatlerini tercih eden kullanıcılar uzun süreli bir kullanım sağlanabilmesi için düzenli olarak saat bakımının yapılması gerekir. Bu sayede saatlerin kalite ve özellikleri korunabilir. Kullanıcılar tercih ettiği saat modelini satın almadan önce sağlığı açısından da gerekli kontrolleri sağlamalıdır. Örneğin, metal alerjisi olan bir kullanıcı mutlaka saat kayışlarının sahip olduğu özelliğe dikkat etmelidir. Ayrıca tercih edilen saat modelinin camı çizilme yönünden de dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery