Saat

En Ucuz Saat Fiyatları

123080 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    saatswatchkol saati
Saat fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Saat modelleri ve Saat fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Saat kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kol Saatleri, Kol Saati Aksesuarı, Cep Saatleri. 123080 adet Saat fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tommy Hilfiger TH1781214 Analog Çelik Kordon Spor Bayan Kol Saati
Tommy Hilfiger TH1781214 Analog Çelik Kordon Spor Bayan Kol Saati
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Saat Hangi Kola Takılır?

Saat kullanımında takılan taraf erkek ya da kadın olarak ayrılmaktadır. Genellikle saat, ayarları sağ tarafta olduğu için kolay ayarlanabilmesi önemlidir ve bu nedenle sol kola takılmaktadır. Farklılık yaratmak isteyen kişiler ise saatlerini sağ kollarına takabilmektedir.

Saat Nasıl Temizlenir?

Saatinizi temizlerken en önemli nokta saatin türüdür. Kayış kısmı metal, deri ya da süet olarak farklılık gösterebildiği için temizlik yöntemleri de farklılık göstermektedir. Temizliğin ilk aşamasında kayışı çıkartmanız gerekmektedir. Temizleme işlemi için toz bırakmayacak bir bez, 1 damla kadar bulaşık deterjanı ve oda sıcaklığında su yeterli olacaktır. Kayış kısmınız deri ise deterjan yerine sirke kullanmanız gerekmektedir. Kayışınızı bez yardımıyla su ve deterjanı karıştırarak silebilirsiniz. Saatin kasa kısmındaki camı ise kuru bir bez yardımıyla silerek temizleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise kasa ve kayışı tekrardan birleştirebilirsiniz.

Saat Ürünleri Nelerdir?

Saat kategorisinde en çok tercih edilen ürün kol saati olarak bilinmektedir. Kol saati hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılan en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yapmış olduğunuz kıyafet kombinine göre kolunuza takacağınız saat de değişmektedir. Spora gidiyorsanız ya da arkadaşlarınızla buluşup bir kahve içecekseniz gündelik veya spor bir kol saati tercih edebilirsiniz. Düğüne ya da özel bir yemeğe gidiyorsanız şık ve gösterişli bir kol saati tercih etmenizde fayda vardır. Günümüz modern saatlerinden çok daha eski tarihlere dayanan, dedelerimizin zamanında bir statü sembolü olan, hepimizin köstekli cep saati olarak bildiği bu nostalji kaynağı saatlerden birine sahip olabilirsiniz. Cepte taşınabilecek kadar küçük, yuvarlak şekilli, kapaklı veya kapaksız olarak üretilen saat modelidir. Zincirli ve zincirsiz modelleri bulunur. Zincirli olan modele; köstekli cep saati denir. Cep saati modelleri mekanik veya kurmalı olarak ikiye ayrılır. Bu klasik ve şık saatler, genellikle yelekli takım elbiselerle birlikte kullanılır. Zincirin bir ucu yeleğin düğmelerinden birine geçirilirken, diğer ucundaki saat yelek cebine yerleştirilir. Cep saati yeleğe nasıl takılır sorusu böylece cevaplanmış olur. Takım elbisenin klasikliğini daha da öteye taşımak isteyen nostalji tutkunu erkekler tarafından tercih edilmelidir. Günümüzde yeniden trend haline gelen bu tarih kokan saatlerden birine sahip olabilirsiniz.

Saat Neden Önemlidir?

İnsanlar için zaman çok önemli bir kavramdır. İnsanlar zamanı doğru kontrol edebilmek için saat kullanırlar. Kol saatleri veya cep saatleri her zaman, insanların zaman kontrolünde önemli bir faktördür. Saatler aynı zamanda şık birer aksesuar olarak da kullanılır. Cimri.com onlarca kaliteli markanın ürünlerini tek platformda toplayıp, fiyat ve kalite bakımından en uygun ürünün seçiminde yardımcı olur.

Kol Saati Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Kol saatleri, dijital, analog ve dijital analog olarak üçe ayrılır. Dijital saatlerde akrep ve yelkovan yoktur. Saati dijital bir ekrandan öğrenirsiniz. Analog saatlerde akrep ve yelkovan vardır, saati öğrenmek için dijital bir ekran yoktur ve saati akrep ve yelkovanın konumuna bakarak anlarsınız. Dijital analog saatler ise hem dijital hem de analog olarak saati gösterirler. Dijital saatler genellikle genç kesim tarafından tercih edilir. Analog saatler ise her kesim tarafından rağbet görmektedir. Saatler aynı zamanda aksesuar da kullanıldıkları için, kullanıcılar yaşam tarzlarına göre bir saat modeli seçerler. Sportif tarz seven insanlar için “Casio PRG- 260G- 1DR Erkek Kol Saati” gibi modeller öne çıkarken, daha çok klasik tarz seven insanlar için “Emporio Armani AR1979 Erkek Kol Saati” gibi modeller öne çıkar.

Cep Saati Nedir?

Tarihi 15. yy’e kadar dayanan cep saatleri popülaritesini günümüze kadar korumuştur. Cepte taşınan ve genellikle kapaklı olan cep saatleri, tarihi dokusu ile çok güzel bir aksesuar olarak kullanılabilir. Şıklığı ve uygun fiyatı ile “Hislon 9053-121120 Kurmalı Cep Saati” cep saatleri arasından göz kırpıyor.

Saat fiyatları Ne Kadardır?

Saat fiyatları çok değişim göstermektedir. Saatler 3 (Üç) TL ile 1.000.000 (bir milyon) TL aralığında fiyata sahiptirler. Saatlerin fiyatlarındaki faktörler; kalite, işçilik, ve kullanılan madenlerdir (altın, gümüş, bakır). Genel anlamda saatler için uygun fiyat aralığı 50 (Elli) TL ile 1.000 (Bin) TL aralığıdır. Sizde bütçenize ve tarzınıza en uygun saati satın almak istiyorsanız Cimri.com farkı ile hemen binlerce markada saati karşılaştırıp en uygun fiyatlı saati bulabilirsiniz.