Saat

En Ucuz Saat Fiyatları

89422 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Saat Hangi Kola Takılır?

Saat kullanımında takılan taraf erkek ya da kadın olarak ayrılmaktadır. Genellikle saat ayarları sağ tarafta olduğu için kolay ayarlanabilmesi önemlidir ve bu nedenle sol kola takılmaktadır. Farklılık yaratmak isteyen kişiler ise saatlerini sağ kollarına takabilmektedir.

Saat Nasıl Temizlenir?

Saatinizi temizlerken en önemli nokta saatin türüdür. Kayış kısmı metal, deri ya da süet olarak farklılık gösterebildiği için temizlik yöntemleri de farklılık göstermektedir. Temizliğin ilk aşamasında kayışı çıkartmanız gerekmektedir. Temizleme işlemi için toz bırakmayacak bir bez, 1 damla kadar bulaşık deterjanı ve oda sıcaklığında su yeterli olacaktır. Kayış kısmınız deri ise deterjan yerine sirke kullanmanız gerekmektedir. Kayışınızı bez yardımıyla su ve deterjanı karıştırarak silebilirsiniz. Saatin kasa kısmındaki camı ise kuru bir bez yardımıyla silerek temizleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise kasa ve kayışı tekrardan birleştirebilirsiniz.

Saat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Saat alırken dikkat etmeniz en önemli noktalardan biri kullanıp kullanmayacağınızdır. Beğendiğiniz bir saati beğendiğiniz için alıp bazen kullanmayabilirsiniz. Bu nedenle kullanacağınız alanları aklınıza getirerek seçim yapmanızda fayda vardır. Dayanıklılık ve su geçirmeme özelliğine de dikkat etmelisiniz. Seçim yaparken renk de oldukça önemlidir. Kıyafetlerinizin tonuna uygun bir renk seçimi yapmanızda fayda vardır.

Saat Ürünleri Nelerdir?

Saat kategorisinde en çok tercih edilen ürün kol saati olarak bilinmektedir. Kol saati hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılan en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yapmış olduğunuz kıyafet kombinine göre kolunuza takacağınız saat de değişmektedir. Spora gidiyorsanız ya da arkadaşlarınızla buluşup bir kahve içecekseniz gündelik veya spor bir kol saati tercih edebilirsiniz. Düğüne ya da özel bir yemeğe gidiyorsanız şık ve gösterişli bir kol saati tercih etmenizde fayda vardır. Günümüz modern saatlerinden çok daha eski tarihlere dayanan, dedelerimizin zamanında bir statü sembolü olan, hepimizin köstekli cep saati olarak bildiği bu nostalji kaynağı saatlerden birine sahip olabilirsiniz. Cepte taşınabilecek kadar küçük, yuvarlak şekilli, kapaklı veya kapaksız olarak üretilen saat modelidir. Zincirli ve zincirsiz modelleri bulunur. Zincirli olan modele; köstekli cep saati denir. Cep saati modelleri mekanik veya kurmalı olarak ikiye ayrılır. Bu klasik ve şık saatler, genellikle yelekli takım elbiselerle birlikte kullanılır. Zincirin bir ucu yeleğin düğmelerinden birine geçirilirken, diğer ucundaki saat yelek cebine yerleştirilir. Cep saati yeleğe nasıl takılır sorusu böylece cevaplanmış olur. Takım elbisenin klasikliğini daha da öteye taşımak isteyen nostalji tutkunu erkekler tarafından tercih edilmelidir. Günümüzde yeniden trend haline gelen bu tarih kokan saatlerden birine sahip olabilirsiniz.

Saat Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Saat ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Kol saati 10 TL - 110.000 TL fiyat aralığındayken cep saati ise 10 TL - 1500 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız saat, moda, takı kategorisinde istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.