track source

Kol Saatleri

En Ucuz Kol Saatleri Fiyatları

128966 ürün gösteriliyor.
Markalar
Çalışma Şekli
Kasa Çapı
Kronometre
Takvim
Çok Arananlar
Kol Saatleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kol Saatleri modelleri ve Kol Saatleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kol Saatleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, Xiaomi, DeFacto, Koton. 128966 adet Kol Saatleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Saat kategorisinin, gündelik hayatta en çok kullanılan kol saati ile zamanın nasıl geçtiğini farkına varabileceksiniz! Cimri.com’da Casio, Momentus, Seiko, Pierre Cardin ve Fosil gibi binlerce markanın içerisinden size en uygun kol saati modellerini bulabilir; farklı renk, çalışma şekli ve tarzınıza göre en ucuz kol saatlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Yaygın Olarak Kullanılan Kol Saatleri Hangileridir?

Saat ürünleri günlük hayatın vazgeçilmez malzemeleri arasında yer almaktadır. Zamanı öğrenmek ve yapılması gereken işlerin tam zamanında, aynı zamanda da düzenli olarak yapılabilmesi için gerekli olan saatler, kol saati olarak da kullanılmaktadır. Pek çok farklı özellik ve boyutlarda üretilmekte olan kol saatleri günümüzde erkek, kadın, çocuk ve de unisex olarak görülmektedir. Çeşitli renklerde üretilen kol saatleri erkek ve kol saatleri kadın çeşitleri ile farklı markalar tarafından piyasaya sürülmektedir. Söz konusu olan tüm saat çeşitleri ve de markalar için Cimri.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz. Piyasadaki en uygun fiyatlı ve indirimli saatleri sizlere sunan site, aynı zamanda müşterilerin yaptığı yorumlara da yer vermektedir.

Kol Saati Seçiminde Neye Dikkat Edilmesi Gerekir?

Genel olarak deri malzemeleri ve gümüş malzemeleri kullanılarak üretilmekte olan kol saati çeşitleri seçiminde acele davranılmaması gerekmektedir. Orijinal parçalar kullanılarak satışa sunulan ürünlerin ve de kişilerin bilek ölçülerine uygun olacak ürünlerin tercih edilmesi doğru olmaktadır. Bahsi geçen malzemelerin satışa sunulduğu online alışveriş sitelerinde, genellikle az sayıda marka ve ürün yer almaktadır. Bu nedenler ile birlikte insanlar istedikleri ürünlere ulaşamamakta ve seçimler kısıtlı olarak yapılmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermekte olan Cimri.com sitesi, tüm marka ve ürünleri tek bir çatı altında toplamakta ve kişilere sunmaktadır.

Kol Saati Çeşitleri Nelerdir?

Casio, Seiko, Momentus, Pierre Cardin ve Slazenger gibi markalar tarafından farklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan saat çeşitleri; kimi zaman sağ kola ve kimi zaman ise sol kola takılabilmektedir. Klasik ve spor tarzlarında ve takvim gibi farklı uygulamalarda sunulan ürünler için Cimri.com adresinden yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Kol Saati Hangi Kola Takılmalıdır?

Kol saatinin genellikle hangi kola takılması gerektiğini saatin kendisi belirler. Bu sebeple çoğunlukla hem kadınlar hem de erkekler kol saatlerini sol bileklerine takmaktadırlar. Bunun nedeni ise; kol saatlerinin kurma kolu, yani saat ayarının yapılmasını sağlayan küçük pim, saatin sağ tarafında yer almakta ve ayarlama işlemini kolaylıkla yapabilmekten kaynaklanmaktadır. Genellikle sağlak insanların sol bileğine takma nedeninin bir diğer sebebi ise; yazı yazarken ya da sağ elleri ile bir iş yaparken de rahatça saatine bakabilmelerinden kaynaklanır. Solak olan insanlar ise; bunun aksini gerçekleştirmekte ve hatta saat ayarının yapıldığı pimin sol tarafta olan kol saati modellerini tercih etmektedirler.

Kol Saati Nasıl Temizlenir?

Bir kol saati her gün kullanmak; tabanında, kordonunda ya da bilekliğinde ter, krem ve pisliğin birikmesine sebep olur. Eğer temizlenmezse, kayışına bağlı olarak, koku veya kolunuza bırakacağı siyah izler bırakmaya başlar. Kol saatiniz eğer temizlenmeye uygunsa; evde kullanabileceğiniz belirli malzemeler ile temizliğini kolayca sağlayabilirsiniz. Bu noktada ihtiyacınız olan malzemeler; tuvalet ispirtosu, yumuşak diş fırçası, tüy bırakmayan tüysüz bez, beyaz sirke ve kabartma tozudur. Öncelikle eğer mümkünse kol saatinizin kordonunu çıkartmalısınız. Kol saatinizin kordonunu çıkaramıyorsanız, saatiniz su geçirmez olsa bile kordonu temizlerken saate su değmediğinden emin olmalısınız. Kordonu, birkaç saat su ve bulaşık deterjanı karışımına ya da tuvalet ispirtosuna batırarak, kol saatinizin temizlik işlemini başlatabilirsiniz. Buradaki en önemli detay, kol saatinizin kordonlarını ne kadar uzun süre bu karışımların içerisinde bırakırsanız, biriken kirler o kadar çabuk yumuşar ve fırçalamanız kolaylaşır. Yumuşak bir diş fırçası ile kol saatinizin kordonunlarının bağlantı noktalarının hem iç hem de dış taraflarını fırçalayarak ardından da bez yardımı ile kurulayabilirsiniz. Kol saatinizin deri kordonlarını beyaz sirke ve su karışımı ile aynı işlemi yaparak yine bir diş fırçası yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Kol Saatlerinde Fiyatları Nelerdir?

Ürünlerin özellikleri, kullanılan malzeme çeşidi, üretimi sağlayan markalar ve de boyutları gibi içeriklere bağlı olarak; farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulmakta olan saatler, Cimri.com adresinde kol saatleri en pahalı ve en ucuz olarak tüm çeşitleri ile sergilenmektedir. Bu sayede tüm malzeme fiyatları ve ürünlere tek bir adres üzerinden erişmeniz sağlanmaktadır.