track source
track source

Kol Saatleri

Kol Saatleri Fiyatları

130159 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kronometre
Takvim
Alarm
Kasa Şekli
Renk
Kol Saatleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kol Saatleri modelleri ve Kol Saatleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kol Saatleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, Apple, Teleplus, Samsung. 130159 adet Kol Saatleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kol Saatleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kol Saatleri markası:

En Çok İncelenen Kol Saatleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kol Saatleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 130159 Kol Saatleri modeli içerisinde en ucuz Kol Saatleri fiyatı 4.9 TL iken, en yüksek Kol Saatleri fiyatı 325000.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kol Saatleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kol Saatleri fiyatı ise 412.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kol Saatleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kol Saati

Saatler icadından bu yana en çok kullanılan aletlerdir. Günümüzdeki teknik gelişmeler ile oldukça geniş bir ürün yelpazesinde satışa sunulur. Her marka; kendine özgü tasarım, özellikler ve işlevsellikte saat modelleri üretir. Saatler öncelikle teknik özelliklerine sonrasında ise tasarım görsellerine göre çeşitlilik gösterir. Kol saati; ihtiyaçlar doğrultusunda veya bir aksesuar olarak kullanılır. Mekanik ve akıllı olmak üzere teknik donanımlarına göre kol saatleri ikiye ayrılır. Mekanik kol saatleri, klasik görünümlü modelleri seven kullanıcılar için çeşitli alternatif model seçeneklerine sahiptir. Akıllı kol saatleri; teknik, fonksiyonel, işlevsel, görsel özellikleri nedeniye dikkatleri üzerine çeker. Akılı saatler; teknik cihazlara bağlanabilir, adım sayabilir, nabız ölçebilir, mesaj ve bildirimleri bağlantı yoluyla gösterebilir. Bu sebeple pek çok fonksiyonel işlemi, akıllı saat özellikleri sayesinde yapabilirsiniz. Günün her anında yanınızda olan kol saatlerinin özellikleri sayeisnde günlük hayattaki pek çok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Görsel tasarımları sayesinde de farklı stillerde kombinler oluşturabilirsiniz. 

Kol Saati Modelleri

Kol saati modelleri; görsel tasarımlarına, malzeme türlerine, teknik donanımlarına, renklerine, işlevsel ve fonksiyonel özelliklerine göre çeşitli seçenekler üretilir. Kol saatlerinin özellikleri, kullanım amaç ve alanlarına göre farklılık gösterir. Günlük kullanımlar için daha sade görsellere sahip modeller tercih edilir. Yapılan iş koluna veya spor aktivitesine göre farklı özelliklere sahip kol saati modelleri üretilir. Dalış sporuyla ilgilenen kullanıcılar için sualtı basıncına uygun özelliklerde saat modelleri tasarlanır. Bu saat modelleri, su geçirmez, dijital ve genelde akıllı teknik donanımlar ile işlevsel kullanımlar için tasarlanır. Kullanıcı profillerine göre saatlerin, görsel tasarım ve özellikleri farklılık gösterir. Kol saati kadın modelleri, renk ve desen alternatifleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesinde üretilir. Kadınların en sık tercih ettikleri aksesuar çeşidi, kol saatleridir. Kişisel beğeni ve zevklere uygun olarak kol saati modellerinin, özellikle görsel tasarımlarında çeşitlilik oldukça fazladır. Kıyafet kombinleri ile bütünlük oluşturması için trend renk ve desenler kullanılarak saat model tasarımı yapılır. Kullanım konforunun sağlanması için kordon ve donanım malzemeleri; kaliteli, çeşitli ve işlevsel olarak üretilir. Erkek kullanıcılar için tasarlanan saat modelleri;  dijital, sportif ve teknik özelliklerine göre farklı modellerde üretilir. Erkek kol saati modelleri; akıllı işlevsel ve fonksiyonel özellikleri bakımından oldukça geniş bir skalada üretilir. Bu saat özellikleri, kullanıcıların beğeni ve kullanım amaçlarına göre tasarlanmasından kaynaklanır. Kullanım amaçları doğrultusunda, zengin işlevsel özelliklere sahip kol saati dijital modelleri tasarlanır. Dijital saat modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesinde, kullanıcıların beğenisine sunulur. Spor tasarımları nedeniyle genelde erkek ya da sporla uğraşan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Dijital kol saatleri; görsel tasarımları ve özellikleri nedeniyle teknolojiyi seven her kullanıcının, saat tercihleri arasında yer alır. Kol saati spor modelleri; dijital ve mekanik olarak teknik anlamda iki türde üretilir. Dijital donanımlara sahip saat modelleri, genede sportif bir görsele sahiptir. Genelde spor saat modelleri, mekanik donanımlara ve görsel özelliklerine göre farklılık gösterir. Teknik donanımların çeşitliliği sayesinde günümüzde kol saati dokunmatik modelleri; akıllı işlevsel ve fonksiyonel özelliklere sahip olarak üretilir. Bu modellerin dokunmatik dijital ekrana sahip olması, kullanımlarının hızlı ve kolay olmasına imkan tanır.

Kol Saati Fiyatları

Kol saati fiyatları; kullanılan malzeme türüne ve kalitesine, özelliklerine, işlevselliklerine, markasına göre belirlenir. Kol saatleri, kullanım amaçlarına göre farklı işlevsel özelliklere sahip olarak üretilir. Kol saatlerinin fiyatlarının belirlenmesinde; kordon malzeme türü, mekanik donanım özellikleri ve tasarımları oldukça etkilidir. Saatler tasarım özelliklerine göre farklı görsel detaylara sahiptir. Modellerde çeşitlilik sağlanması için farklı aksesuar çeşitleri kullanılır. Teknik donanım farklılıkları, saat özelliklerinin değişkenlik göstermesini sağlar. Saat fiyatlarını teknik donanımları dışın da en etkileyen unsur kordon çeşitleridir. Saat kordonları; deri, silikon, plastik, bazı kumaş türleri kullanılarak üretilir. Renk alternatiflerine ve farklı desenlerle ile kordon çeşitliliği yapılır. Kol saati deri kordon; klasik tasarımları seven kullanıcılar için çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Kordon malzeme türü, saat fiyatlarının farklı aralıklarda olmasına neden olur. Fiyat aralığının belirlenmesi için saat mekanizmasının; dijital veya mekanik donanıma sahip olması oldukça önemlidir. Su geçirmezlik gibi özellikler, üretimde kullanılan malzeme türünü etkilediği için fiaytaları da doğrudan etkiler. En uygun fiyat aralığına sahip saat modellerini, cimri.com sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Kol Saati Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Saat tercihlerinde ilk olarak, görsel tasarım özelliklerine dikkat edilir. Görsel olarak beğenilen modellerin, kullanım amaçlarına göre özellikleri incelenir. Saat tercihlerinde saat boyutları, kullanım kolaylığı için önemlidir. Bilek ölçülerine uygun saat modelinin tercih etmesi pratik ve konforlu kullanım sunar. Saat modellerinin; özellikleri, işlevsellikleri, renkleri, tasarımları, teknik donanımları kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Özellikle kıyafet kombinlerine göre saat modellerinin; sportif, klasik, dokunmatik, dijital tasarımlara sahip olması tercih edilebilir.Spor kıyafet kombinlerine ya da yapılan spor türüne göre kol saati su geçirmez, özellikleri nedeniyle tercih edilir. Günlük ve uzun süreli kullanımlar içinde, su geçirmez malzemelerden üretilen saat modelleri kullanılır. Dijital ve led göstergeye sahip kol saati modelleri tüm hava koşullarında kolay kullanım imkanı sunar. Kullanıcıların tasarım detayları nedeniyle en sık tercih ettikleri saat modeli, g shock kol saatidir. Bu model hem görsel hem işlevsel özellikleri nedeniyle oldukça popülerdir. Saat modelleri; alarm, kronometre, tasarım, renk, dokunmatik, akıllı teknik özelliklere sahip olmasına göre kullanıcılara farklı alternatiflerde sunulur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery