track source

Casio Kol Saatleri

Casio Kol Saatleri Fiyatları

6406 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kronometre
Takvim
Alarm
Kasa Şekli
Renk

Casio Kol Saatleri

Casio Kol Saatleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Casio Kol Saatleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Casio Kol Saatleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Casio Kol Saatleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Peyman Kuruyemiş ve Çerez
 • Fossil Bavul / Valiz
 • GF Ferre Kol Saatleri
 • Benetton Okul Çantası
 • Q&Q Kol Saatleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Casio Kol Saatleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Casio

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Casio Kol Saatleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Casio Kol Saatleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6406 Casio Kol Saatleri modeli içerisinde en ucuz Casio Kol Saatleri fiyatı 15.39 TL iken, en yüksek Casio Kol Saatleri fiyatı 45741.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Casio Kol Saatleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Casio Kol Saatleri fiyatı ise 745.09 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Casio Kol Saatleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Casio Kol Saati Modelleri

  Kol saatleri artık sadece zamanı gösterme işlevi için satın alınmıyor. Günümüzde kol saatleri, kıyafeti tamamlayan vazgeçilmez bir aksesuara dönüştü. Bazı insanlarının tarzının göstergesi olarak ayrı bir moda sektörü haline geldi. Kadın, erkek, çocuk herkesin kullandığı saatlerin birçok markası, değişik modeli ve buna bağlı olarak da çok geniş bir fiyat yelpazesi var. 

  Çok farklı tarzda kol saati modelleri bulunuyor. Klasik, abiye, şık, spor… Dalış için kullanılan kol saat ayrı, şık bir davette takılan saat modeli ayrı. Retro modeller, vazgeçilmeyen klasik tarzdakiler, metal kayışlı olanlar, deri kayışlılar… Dijital ya da klasik saatlerden, değerli taşlarla süslü olanlardan, plastik kasalı ve silikon kayışlılardan ya da çelik kasalı modellerden hangisini isterseniz seçebilirsiniz. Ama kol saati satın almadan önce kullanım alanını belirlemeniz gerekir. İş adamlarının takım elbiseyle kullanacağı kol saati klasik, sade ve şık bir modelken, dalgıcın kullanacağı model büyük kasalı,  tek taraflı olarak döndürülebilen bezellere sahip bir sualtı saati olacaktır.

  Kol saatlerinin modelleri dışında fonksiyonları ve çalışma prensipleri de farklılık gösterir. Kurmalı, otomatik, mekanik, dijital, akıllı… Akıllı saatlerdeki fitness takip özelliği ile kaç adım attığınızı, kaç km koştuğunuzu ya da yüzdüğünüzü takip edebilirsiniz. Bu saatler ihtiyacınız olan ölçümleri de yapar: Mesafe, kalp atış hızı, harcanan kalori, nabız, uyku takibi…

  Saat, Takvim, Telefon Rehberi Bir Arada

  Kol saatlerinde bulunan alarm, takvim, aydınlatma ve dünya saati, darbelere dayanıklılık, kronometre, sessizlik modu da birçok ihtiyaca cevap veren önemli nitelikler. Teknolojik modelleri de unutmamak lazım. Bazı akıllı kol saatleri telefon ajandası olarak kullanılabiliyor, bu saatlerde hesap makinesi özelliği bulunuyor. Ayrıca birçok elektronik cihazı uzaktan kumanda edebiliyor, nabız ölçebiliyor. Çocukların güvenliği için seçilen bazı kol saatleri navigasyon özelliği ile çocuğun bulunduğu yeri bildiriyor. Bazı kol saatlerinin Bluetooth özelliği bulunuyor, cep telefonuna bağlanabiliyor. 

  Teknoloji ilerledikçe kolumuzdaki saatlerin de yetenekleri çoğalıyor ve işlevleri saati göstermenin çok ötesine geçiyor. Üstün teknoloji, şık tasarım, sağlamlık ve dayanıklılık gibi özelliklerin hepsini bir arada bulabileceğiniz modeller artıyor. Casio kol saati modelleri de çok çeşitli: Casio dijital kol saati, Casio klasik kol saati, Casio asker saati. 

  Casio Kol Saati Fiyatları

  Bazıları için sadece zamanı gösteren bir cihaz, bazıları için takmadan dışarı çıkılamayacak kadar vazgeçilmez bir aksesuar olan kol saatini satın alırken önce bütçenizi ve ihtiyacınızı belirleyin. Alacağınız kol saati, sadece zamanı mı göstersin yoksa başka teknolojik artıları, zarif ve şık detayları da olsun mu? Sizin için görüntüsü mü işlevi mi öncelikli?

  Marka ve modeli seçip kendi tarzınıza uygun bir çeşidi bulmaya çalışın. Kolunuzdaki duruşuna bakın. Günlük mü kullanacağınıza yoksa şık bir davette mi takacağınıza karar verin. Kol saati fiyatları, markasına, modeline, üretildiği malzemeye, kalitesine ve garanti süresine göre değişiklik gösterir. Klasik, spor oluşuna göre farklı şekillerde fiyatlandırılır. Casio kol saati fiyatları arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. 

  Saatlerdeki Su Geçirmezlik Nedir?

  Kol saatlerinin su geçirmeme özelliği, su altındaki basınca dayanıklılık anlamında kullanılır. Saatlerin su altındaki basınca dayanma ölçülerini belirleyen derece, Atmosfer (ATM) olarak adlandırılır. Deniz seviyesindeki basınç 1 ATM’dir ve yaklaşık 10 metreye karşılık gelir, basınç her 10 metrede 1 ATM yükselir. 

  Kol saati satın alınmadan önce, ihtiyaca göre ideal su direncine sahip modeli belirlemek gerekir. 3 ATM saatler, kol saatlerindeki en düşük basınç derecesine sahiptir ve suya en dayanıksız modellerdir. Saatiniz 3 ATM (30 metre) ise sudan uzak tutmaya özen gösterin. 5 ATM’lik bir kol saatini duşta ve sığ sularda yüzerken kullanabilirsiniz. 10 ATM saatler, şnorkel kullanarak yüzme sırasında kullanmak için uygundur. 20 ATM ve üzerindeki modeller ise dalgıçların kullanımına uygun sualtı modellerdir. Casio kol saatleri arasında bu tarz modelleri bulmanız mümkün. 

  Kaliteli Kol Saati Nasıl Anlaşılır?

  Kol saati, sahtesi (replikası) kolayca üretip satılabilen bir ürün. Sahte olduğu halde, orijinalmiş gibi pazarlanabiliyor. Beğendiğiniz, orijinal ve kaliteli olduğunu düşündüğünüz sahte bir saate ciddi bir meblağ ödemek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız.

  Öncelikle malzemesine dikkat etmelisiniz. Kaliteli saate dokunduğunuzda herhangi bir pürüz hissetmezsiniz. Camın kalitesi önemlidir. Camda dalgalı bir görüntü ya da çizik olmamalıdır. Camı incelediğinizde bu tür olumsuzlukları fark ediyorsanız, kalitesiz ya da sahtedir. Sesi de ipucu verir. Mekanik saatleri kulağınıza yaklaştırdığınızda, kusursuz ve ince bir tik tak sesi duyarsınız. Kol saatini bilinen, kalitesi tescilli bir markadan ya da doğru distribütörden almaya özen gösterin.

  Casio Kol Saati Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Gün özelliği, tarih göstergesi, kronometre, ışık ya da fosforlu rakam özelliği, döner çerçeve, dünya saatlerini gösterme, kol saatlerinin işlevleri gittikçe artıyor. Siz hangi fonksiyonları kullanacaksanız, ona uygun bir saat modeli seçmeye özen gösterin.

  Eğer otomatik ya da mekanik kol saatinizi uzun yıllar kullanabilmeyi istiyorsanız, kaliteli bir markanın ürününü seçmeye özen gösterin. Saat seçerken kadran rengini, kadran tasarımını, akrep-yelkovanı ve diğer göstergelerini, saat kasasıyla arkasındaki işlemelerini, ağırlığını, camını, kasasının şeklini, bilezik veya kordonunu dikkatle inceleyin. 

  El bileğinize oturan bir saat almaya çalışın; bol ya da gevşek durmamasına, bileğinizi sıkmamasına, büyük durmamasına özen gösterin. Kasası büyük saatler moda olsa da, bileğinizden taşan bir model almayın. El bileğiniz inceyse kasa çapı 38-40 mm, kalınsa kasa çapı 42-44 mm olan saatleri tercih etmeniz uygun olur.

  Farklı materyallerden üretilmiş kayışlar ya da kordonlar arasında kendinize uygun olanını belirleyin. Çelik kordon, deri kayış, hasır kordon, silikon veya kauçuk kayıştan birini seçebilirsiniz. En sağlam ve ağırı çelik kordonlardır, silikon ve kauçuk kayışlar ise en hafifleridir. Deri kayış, saati zarif ve şık gösterir. Saat ve kayış rengi birbiriyle uyumlu olmalıdır. 

  Sert Köşeler

  Saatinizde sert köşe kalmışsa, bu saatin işçiliğinin kötü olduğunu gösterir. Köşelerin kusursuz yuvarlaklıkta ve pürüzsüzlükte olmasına dikkat edin. Kol saati satın alırken köşelerini dikkatlice inceleyin. 

  Çizilmez Cam

  Saat camının çizilmeye karşı dayanıklı olmasına dikkat edin. Safir camı olan saatler, çizilmeye karşı daha dayanıklıdır. Daha düşük kalite camlı saatler, kolay kırılabildiği için sonrasında sorun çıkartabilir.

  Suya Dayanıklılık

  Saatinizin yüzerken, elinizi yıkarken, banyo yaparken zarar görmemesini isteyebilirsiniz. Bunun için saatin su geçirmez özellikte olmasına dikkat edin. Genellikle su geçirmez modellerin kadranının altında, o saatin su altında kaç metredeki basınca dayanıklı olduğuna dair bilgi yer alır. 

  Kayış ve Kordon

  Doğru kayış ya da kordon seçimi, saati şık gösteren en önemli unsurlardan biridir. Metal alerjiniz varsa, deri kayışları tercih etmelisiniz. Saatiniz suyla fazla temas edecekse silikon ya da kauçuk kayışlar daha doğru bir seçim olacaktır. Düşük maliyetli olduğu için seçtiğiniz kayışların incelip yıpranma ve kopma riski fazladır. 

  Saat Bakımı

  Kol saatinizi uzun süre kullanmak istiyorsanız, düzenli aralıklarla bakımını yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Bakımı yaptırılan saatler, kalitesini uzun süre koruyabilir. Metal aksam temizlenmeli, kayışları ve pili kontrol edilmelidir. 

  Tarza Uygun Kullanım

  Klasik model saatlerinizi gündelik yaşamda kullanmamaya özen gösterin. Günlük saat olarak, sizi daha rahat ve özgüvenli gösterecek spor modelleri tercih edebilirsiniz. Özel bir davette klasik saat modellerini seçmeniz daha uygun olacaktır. Karar vermekte zorlanıyorsanız, farklı kullanıma uygun iki farklı model seçebilirsiniz. İş ya da özel günler için klasik model bir kol saati, günlük hayatta ya da spor aktiviteleri sırasında daha spor bir model kol saati kullanabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery