Kronometre

Kronometre Fiyatları

36 Ürün gösteriliyor.
Kronometre fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kronometre modelleri ve Kronometre fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kronometre kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Casio, Q&Q, Nacar, Delta, Modacar. 36 adet Kronometre fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kronometre Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kronometre markası:

En Çok İncelenen Kronometre Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kronometre Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 36 Kronometre modeli içerisinde en ucuz Kronometre fiyatı 19.0 TL iken, en yüksek Kronometre fiyatı 1286.83 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kronometre fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kronometre fiyatı ise 48.28 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kronometre Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kronometre modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Kronometre modeli:
Cimri'nin Seçimi
33
Polar M430 Kalp Atış Monitörü Gri Renkli Bilekten Nabız Ölçümlü, GPS Nabız Kontrol Saati
Polar M430 Kalp Atış Monitörü Gri Renkli Bilekten Nabız Ölçümlü, GPS Nabız Kontrol Saati
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kronometre

Belirlenmiş zaman aralıklarını doğru bir şekilde tespit etmek, bilgileri doğru almak ve zamanı daha anlamlı hale getirerek hassas ayarlamalar yapabilme olanağı tanıyan kronometre ürünleri, başta spor dalında olmak üzere pek çok alanda kullanılan ürünlerin başında gelir. Dalış, tırmanış, koşu, yüzme gibi sporlarda rahatlıkla kullanılabilen kronometreler, denizcilik ve havacılıkta da temel ekipmanlardan birisidir. Genel olarak kronometre modelleri özellik bakımından çeşitlilik gösterir. İlgili kronometre çeşitleri arasında dilediğiniz tercihte bulunmadan önce araştırma yapmanızda yarar vardır. Hafızalı, askılı, kalori hesaplayan, adımsayar özelliği bulunanlar, su geçirmeyen kronometreler başlıca çeşitler arasındadır. Sporcular için en ideal olan ürün en hızlı zaman ortalamasını gösteren modellerdir. Fonksiyonel özellikleri ile beraber kronometreler, standart modeller ve hafızalı modeller olmak üzere temelde iki yapıya ayrılır. Kısa zaman aralıklarını kaydetme olanağı hafızalı ürünlerde bulunurken, standart modellerde bu özellik yer almaz. %100 performans sayesinde bu ürünler ile daha fonksiyonel işlemler yapabilirsiniz. Bununla beraber hafızalı kronometreler dijital formattadır ve aynı zamanda alarm, takvim, hatırlatma, geri sayım özellikleri bulunur.

Kronometre Modelleri ve Özellikleri

Kronometrelerin özellikler bakımından pek çok farklı modelleri bulunur ve çeşitlilik, özellik, tasarım, boyut, kullanım amacı gibi unsurlar bakımından sağlanır. Aynı zamanda saat özelliği de bulunan kronometre saat ürünleri sayesinde zamanınızı daha anlamlı hale getirebilir, spor yaparken maksimum bilgiye ulaşabilirsiniz. Bununla beraber kronometre sayaç ürünleri, sayım işlemlerini sağlıklı bir şekilde yaparak size daha doğru bilgileri ulaştırır. Sitemizde yer alan masaüstü kronometre ürünlerine ise ilgili aramaları yaparak ulaşabilir ve inceleyerek mağazalar arasında en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Masaüstü kronometreler özellikle ders çalışma zamanlarında saat tutmak için ideal ürünler olarak karşımıza çıkar. Bu sayede vaktinizi daha verimli kullanabilirsiniz. Belli bir saniyeden başlayarak geriye doğru gitme özelliği bulunan geri sayımlı kronometre ürünlerinde ise daha pratik bir kullanım imkânı elde edebilirsiniz. Kronometreler günümüzde tamamen dijital formata bürünmüş durumdadır. Dijital formattaki ürünlere ulaşmak için sitemizin arama bölümüne kronometre dijital yazıp aramanız ve karşınıza çıkan ürünleri incelemeniz yeterli olacaktır. Dijital kronometre çeşitleri arasında zamanlayıcı, ara zaman, dinlenme özelliğine sahip ürünler de mevcuttur. Üç farklı hız seçeneği ile tempo ayarlama olanağı sağlayan ürünler de mevcuttur. Farklı geri sayım modelleri arasında maç, yarış ya da antrenman gibi ekstra durumları yönetmek için ürünler de bulunur. Çok fonksiyonlu modeller arasında ise adım sayar gibi ek özellikler sayesinde kullanım imkanı geniş tutulabilir. Su geçirmez kronometreler ise özellikle yüzme, dalış yapma gibi sporlarda ön plana çıkan ürünlerdir. Bu ürünler, ortalama olarak 10 yıl garanti sürelerine sahiptir ve bu, olası arıza durumlarına karşı sizi güvende tutar. Denizciler için özel olarak tasarlanan modellerden olan su geçirmez ürünler, avuç içine sığan ergonomik tasarımı ya da bileğe takmayı sağlayan ip ile oldukça fonksiyonel bir yapıya bürünür. Özellikle yağmur altında koşma durumları için de bu ürünler oldukça idealdir. Markalar arasında tercihte bulunurken detaylı bir araştırma yapmayı ve ürünleri karşılaştırarak en uygun fiyatı bulmayı cimri.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kronometre Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dikkat edilecek özelliklere geçmeden önce ürün alımında tercihlerinizi belirlemeniz yerinde olacaktır. Tercihlerinizi belirleyerek ihtiyacınız olmayan ürünleri eleyebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bunun haricinde ilk olarak ürün kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Ürün kalitesi, ürünün performansı ile doğrudan alakalıdır. Bu nedenle yüksek performanslı bir ürün arıyorsanız kalite faktörüne dikkat etmeniz gerekir. Öte yandan ürün dayanıklılığı ve sağlamlığı gibi faktörlere de dikkat etmek durumundasınız. Bu özelliklere de dikkat ederek uzun süreli kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Örneğin alacağınız ürün su geçirmez bir ürünse, bu özelliğin varlığına, kapasitesine ve genel yapısına dikkat etmek durumundasınız. Aynı zamanda fonksiyonel bir ürün almışsanız adım sayar gibi özelliklerin doğru çalıştığından emin olmanız gerekir. Bununla beraber kalori hesabı yapan ürünler de mevcuttur ve ilgili hesaplama işlemlerinin doğruluğundan emin olmalısınız. Bu nedenle bu özelliklere de dikkat ederek verimli bir alışveriş yürütebilirsiniz. Özellikler genel olarak bu şekildeyken son olarak ürünün kendisi ile ilgili bir özellik olmasa da satın alım esnasında önem kazanan bir faktör olan fiyat faktörüne de dikkat etmeniz halinde sağlıklı bir alışveriş sizleri bekliyor olacaktır.

Kronometre Fiyatları

Fiyatları etkileyen ve belirleyen bazı faktörler vardır. Bu faktörlerden ilki ürün kalitesidir ve kalite, direkt olarak kronometre fiyatlarını belirleyen ve etkileyen faktörler arasındadır. Bununla beraber dijital bir ürün alıyorsanız ilgili ürünün teknolojik bakımdan özellik sayısı da fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Ürüne eklenecek her özellik ürünü geliştireceğinden dolayı fiyatlar da bu durumdan etkilenecektir. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör sağlamlık ve dayanıklılık olarak dikkat çeker. Dayanıklılık arttıkça ürün fiyatı da artacaktır. Dayanıklılık faktörü ile ayrıca uzun seneler boyunca ürünü kullanma olanağı elde edebilirsiniz. Firma maliyetleri, marka ismi, ürünün satılacağı ülkenin genel ekonomik durumu, ürün piyasası, ürüne olan talep miktarı, rekabet durumu gibi spesifik faktörler de dolaylı olarak ürün fiyatını etkileyecektir. Bu faktörlerde meydana gelecek bir olumsuzluk, fiyatlara da olumsuzluk şeklinde yansıyacaktır. Son olarak satışı gerçekleştirecek işletmelerin yürüteceği kampanyalar da fiyat üzerinde etkiye sahip olacaktır. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olarak bu unsuru iyileştirebilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery