track source
track source

Elektronik (Outdoor)

Elektronik (Outdoor) Fiyatları

257 Ürün gösteriliyor.
Elektronik (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Elektronik (Outdoor) modelleri ve Elektronik (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Elektronik (Outdoor) kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Aksiyon Kameralar, Kronometre, Balık Bulucu, GPS Cihazı, Pedometre & Adımsayar. 257 adet Elektronik (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Polar M430 Kalp Atış Monitörü Gri Renkli Bilekten Nabız Ölçümlü, GPS Nabız Kontrol Saati
Polar M430 Kalp Atış Monitörü Gri Renkli Bilekten Nabız Ölçümlü, GPS Nabız Kontrol Saati
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Elektronik ( Outdoor ) Ürünleri Nelerdir?

Elektronik ( outdoor ) ürünleri her an kullandığımız eşyalar arasında yer almaktadır. Genellikle sporcular tarafından tercih edilen kronometre, bir olayın başlangıç ve bitiş süresini hesaplamak için kullanılmaktadır. Yüzme, koşu, yürüyüş, bisiklet, dağcılık ve kayak gibi spor dallarında kullanılan bu ürünün farklı seçenekleri de bulunmaktadır. Dijital kronometreler hafifliği ve küçük boyutları nedeniyle tercih edilirken hafızalı kronometre modelleri son koşularını da kaydederek günlük kıyaslama yapma imkanı sağlamaktadır. Işıklı kronometreler gece spor parkurlarında koşanların koşu alanında dikkat çekmeleri için kullanılmaktadır. Yağmur altında spor yapan kişiler için ise su geçirmez kronometreler bulunmaktadır.

Aynı zamanda maraton koşuları için oldukça önemli ürünler arasında yer almaktadır. Fazlalıklarından kurtulmak isteyen kişilere yardımcı olmak üzere üretilen pedometre ve adımsayar, gün içinde ne kadar adım attığınızı kaç kilometre ilerlediğinizi ya da kaç kat çıktığınızı ölçmektedir. Aynı zamanda kalori yakma hesabı ve nabız ölçümü için olan çeşitleri de vardır. Bunun yanı sıra günlük verileri kaydederek hangi gün ne kadar adım attığınız ya da kalori yaktığınızı kıyaslamanıza yardımcı olmaktadır. Gün boyunca kalp atışınızı kontrol etmek istiyorsanız nabız ölçerler ve kol bilgisayarları sayesinde bunu başarabilirsiniz. Özellikle kalp atışında problem olan kişilerin yanlarında sürekli bulundurması gereken ürünlerden biridir. Boyutlarının küçük olması nedeniyle yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Ayrıca genellikle saat şeklinde kola takılan ürünler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda sıkça kullanılan ve uzay bağlantılı olarak yer, zaman bilgelerini sağlayan gps cihazları seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Cihazın alıcı tipi, kanal sayıları, hafıza kapasitesi ve rota çıkarma özelliğine göre satın alınmalıdır. Çoğu kişinin hobisi olan balık tutmak için kullanılan balık bulucu cihazları sayesinde suyun altındaki ses dalgaları tespit edilir ve ekrana yansıtılır. Bir diğer ilgi alanları arasında yer alan yeryüzü ya da havadaki cisimlerin incelenmesini sağlayan spotting scope ve yer gözlem cihazlarıdır. Genellikle doğa sporları ya da doğada yapılan av işlemleri içinde kullanılan bu ürün dürbünden daha fazla büyüme oranına sahiptir. Ayrıca teleskoplardan daha küçük olduğu için bir yerden farklı bir yere taşınması kolaydır.

Elektronik ( Outdoor ) Ürünleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Elektronik ( Outdoor ) ürünleri seçerken öncelikle ihtiyacınıza uygun olan ürünü belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise ayırabileceğiniz bütçenizi belirlemelisiniz ve buna göre ürünleri listelemelisiniz. Ürünler kendi aralarında farklı çeşitlere de ayrılmaktadır. Nokta atışı yapmak için ne için kullanacağınız ve size uygun olan cihazın hangisini olduğunu özellikle belirlemelisiniz.

Elektronik ( Outdoor ) Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Elektronik ( Ourdoor ) ürünlerinin fiyat aralıkları marka, model ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan elektronik ( outdoor ) ürünlerini listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde seçtiğiniz herhangi bir ürün için fiyat değişikliği olduğunda haberdar olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery