track source
track source

GPS Cihazı

GPS Cihazı Fiyatları

28 Ürün gösteriliyor.
GPS Cihazı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. GPS Cihazı modelleri ve GPS Cihazı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. GPS Cihazı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Baseus, Alcatel, Garmin, Oregon, Celestron. 28 adet GPS Cihazı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen GPS Cihazı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 GPS Cihazı markası:

2021 yılı GPS Cihazı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 28 GPS Cihazı modeli içerisinde en ucuz GPS Cihazı fiyatı 69.8 TL iken, en yüksek GPS Cihazı fiyatı 11455.58 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm GPS Cihazı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama GPS Cihazı fiyatı ise 2747.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan GPS Cihazı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Polar M430 Kalp Atış Monitörü Gri Renkli Bilekten Nabız Ölçümlü, GPS Nabız Kontrol Saati
Polar M430 Kalp Atış Monitörü Gri Renkli Bilekten Nabız Ölçümlü, GPS Nabız Kontrol Saati
Foxshot FC-01 HD 1920x1080 Wi-Fi Su Ge�irmez Mini Aksiyon Kamera
Foxshot FC-01 HD 1920x1080 Wi-Fi Su Ge�irmez Mini Aksiyon Kamera
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

GPS Cihazı

Kamp severler, izciler, keşif yapan kişiler için son derece önem taşıyan bir alet konumunda yer alan bu cihaz bilinmedik bir yerde, kaybolma riskini sıfıra indirir. İnsanlar yeni bir bölgeye tatile gittiklerinde, farklı bir rota oluşturduklarında, güvenliği riske etmemek açısından GPS cihazı ve türevlerine ihtiyaç duyar. Bu sayede gönül rahatlığı ile yeni bir bölge gezilebilir ve kişilerin aklında kaybolma düşüncesi de ortadan kalkarak gayet neşeli ve huzurlu yolculuklar sağlanmış olur. Pek çok modeli ve tasarımı ile kişilerin zevkine göre de tercih edilebilen bu ürünler kullanışlılık ve ergonomik tasarımı sayesinde kolay kullanım imkanı da verir. Pek çok alanda kullanılan bu ürünler, her kullanım alanında üst düzey verim sunarak her alanda etkin kullanım imkanı verir. Bu sayede artık yürüyüşler, geziler daha zevkli hale gelirken, bu ürünlerle yolculuğa çıkma hevesiniz de kat be kat artar. Her yıl çeşitli fonksiyonel özelliklerin de üzerine eklendiği bu ürün, çeşitli ve birçok marka tarafından da piyasada bulunabilmekte. Bu durum, GPS cihazlarına ulaşmayı mümkün bir hale getirir.

GPS Cihazı Modelleri

Teknolojinin gelişmesi ile beraber GPS cihazlarına da her yıl yeni bir fonksiyon eklenir. Bu özelliklerin yanında tasarım anlamında da daha kompakt daha ergonomik bir yapıya sahip olan cihazlar kullanım kolaylığı açısından üst düzey kullanışlılık sağlar. Anlaşılabilir arayüz küçük boyutu ile saklama açısından da oldukça basitlik sunar. Bunun yanı sıra günümüzde ise pek çok markadan pek çok model sıralamak mümkün. Bu modellerden bahsetmek gerekirse GPS takip cihazı sim kartlı seçenekleriyle de kullanım imkanını kişilere verir. Böylece sim kartının takılı olduğu her an boyunca çalışma işlevi gösterir.  Araçlar için de kullanılan bu durum güvenlik açısından da son derece önem taşır. Olası bir çalınma esnasında arabanın kolayca bulunmasını sağlar. Bunun yanı sıra bu gibi aletlerin kontrolünü sağlamak açısından GPS izleme cihazı güvenlik gerektiren her eşyanın izlenmesini, mevcut konumunu gösterir. Kişiler çocuklarının çantasına da koyarak olası çocuk kayıp vakalarının da önüne geçmekte. Bunun yanı sıra gezi ve yolculuk programlarında da el tipi GPS cihazı son derece elverişli bir konumda bulunur. Kolay kullanımı ve yüksek çekim gücü ile beraber şebeke sorunu da yaşamaksızın üst düzey verim sunar. Bunun yanı sıra pek çok yolculuğu da kişiler arabalarında geçirmekte. Bu nedenle araç GPS cihazı fiyatları her bütçeye uygunluğunun yanı sıra içerisinde barındırdığı fonksiyonlar ile birlikte üst düzey verim sunarak araç rotalarının takibinde sürücülere de büyük ölçüde yarar sağlar. Bununla beraber araç güvenliği ve olası hırsızlık vakalarının da önüne geçer. Son derece kişilere hem kılavuzluk anlamında hem de güvenlik anlamında yarar sunan bu ürünler herkes tarafından kullanılması son derece ideal bir tercih olmakta. Ayrıca elektronik ürünler olduğunu unutmadan hassas GPS cihazı kullanımı da bir hayli özen ister. Cihazdan verim almak isteyen kişiler için doğru ve dikkatli kullanımı büyük önem arz eder. Genel itibariyle her yıl yeni bir özellikle daha kullanıcıların karşısına çıkan bu ürünler her açıdan kişilere fayda sağlamakta. Kayıp ve çalınma vakalarının düşürmede son derece etkili olması ile beraber, yol bulma ve bilinmedik tatil rotalarında son derece veri sağlaması ile kişilere katkıda bulunur.

GPS Cihazı Fiyatları

Güvenlik açısından ve kılavuzluk açısından oldukça tercih edilen bu ürünler maliyet açısından da pek çok uygunluğu beraberinde getirir. Pek çok model olması fiyat açısından da farklılıklar yaratsa da bu model çeşitliliği her bütçe yapısına da kucak açıyor. Her yıl bu ürünlerin üstüne eklenen fonksiyonel özellikler fiyatları değişime götürür. Sim kartlı veyahut pilli gibi model bazlı değişimler de fiyatları değişikliğe sürükler. Donanımlı yönleriyle kişilerin çokça işine de yarayan GPS takip cihazı hassas ürün olduklarından tasarım açısından, kullanılan malzeme dolayısı ile de değişime uğrar. Ancak GPS cihazı fiyatları internetten alışveriş yapan kişiler için siteden siteye göre de farklılık oluşturur. Cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yaparak doğru ürüne uygun fiyatlarla ulaşma imkanı verir. Böylelikle kişiler fazladan harcama yapmadan bütçe olarak da avantaj elde ederek, büyük ölçüde tasarruf eder. Bu nedenle iyi bir planlama ve araştırma süreci vasıtası ile uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak da böylelikle mümkün bir hale gelir.

GPS Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son derece avantaj sağlayan  bu ürünler doğrultusunda tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok faktör bulunur. Doğru ürünü almak alınan verime de oldukça katkı sağlar. Bu nedenle alınacak üründe istenilen özelliklerin bulunmasına dikkat edilmesi son derece önem arz eder. Bir diğer nokta ise tasarımsal faktörler olmakta. El tipi veyahut mini cihazların tercih edilmesi de büyük önem taşır. Bununla beraber GPS takip cihazı sim kartsız modellerinin tercih edilmesi de oldukça fazla yarar sağlar. Ekstra bir sim kartı maliyetine girmeden olduğu gibi kullanım sağlamak verimi de arttırır.  Fiyat konusuna da dikkat etmek gerekir. Ancak uzun ömürlü kullanım için ise pilli GPS cihazı olması uzun vadeli kullanım sunarken son derece elverişlidir. Bu nedenle iyi bir araştırma süreci ve ön bilgi toplamak en uygun cihaza ulaşmayı daha da mümkün bir hale getirir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery