Kamp Malzemeleri

En Ucuz Kamp Malzemeleri Fiyatları

5723 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    çadır
Kamp Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kamp Malzemeleri modelleri ve Kamp Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kamp Malzemeleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Termos, El Feneri, Kamp Aksesuarı, Çakı, Matara. 5723 adet Kamp Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Goldmaster Lam-823 El Feneri
Goldmaster Lam-823 El Feneri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Police PC-816P El Feneri
Police PC-816P El Feneri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Hangi Kamp Malzemeleri Tercih Edilmeli?

Kamp yapmak ciddi bir iştir. Öncesinde ve kamp yaparken bir sürü malzemeye ve plana ihtiyaç duyacaksınız. Bizler kısa süreli kamplar için olmazsa olmaz malzemelerden bir kaçını ve bunları neye bakarak tercih etmeniz gerektiğini irdeleyeceğiz bu yazımızda kamp malzemeleri oldukça çeşitlilik gösterir fakat en önemlileri Çadır, uyku tulumu, kamp çantası, ilk yardım çantası, matara, fener, harita ve pusuladır. Bunlara sizin orada azami şekilde gün geçirmenizi sağlayacak olmazsa olmaz ihtiyaçlar diyebiliriz.

Kamp Çadırı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kamp çadırları yapıları gereği dardır. Siz de o kadar dar bir yerde rahat edemem diyorsanız iki kişilik çadırları tercih edebilirsiniz. 3 Mevsim ve 4 Mevsim çadırlarını tercih etmeye özen gösterin. 3 Mevsim Çadırları sizi hafif yağışlardan korurken 4 Mevsim kamp çadırları daha dayanıklı yağışlardan ve soğuktan korur fakat daha ağır taşıması daha zordur.

Kamp Çantası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kamp çantası sizin yol boyunca arkadaşınız olacaktır. Bu yüzden doğru kamp çantası seçimi sizi yol boyunca rahatlatacak konforunuzu sağlayacaktır. İlk dikkat etmeniz gereken Kamp çantanızın hacmi bu sizin içine ne kadar eşya koyabileceğiniz belirleyen önemli etkendir. Ne kadar çok eşya, o kadar çok beklenmeyen duruma karşı savunma demek. İkinci en önemli etken Kamp çantanızın dayanıklılığıdır burada dikkat etmeniz gereken ise askılar ve fermuarlardır onlar ne kadar dayanıklıysa siz o kadar güvendesiniz.

Kamp Uyku Tulumu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kamp uyku tulumun seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli etken gideceğiniz yerin hava sıcaklığıdır. Bu hayati önem taşır. Eğer gideceğiniz yer (1 - 2 C) ve ya üstünde ise yazlık uyku tulumu seçmelisiniz. Eğer gideceğiniz yer (+2 C - (-12 C) ) aralığında ise 3 mevsim uyku tulumunu tercih etmelisiniz. Gideceğiniz yer yüksek bir yer ve soğuksa yani (-12 ve -23 C) aralığında ise Kışlık uyku tulumu tercih etmelisiniz.

Kamp İlk Yardım Çantanızda Neler Olmalı?Yiyecek, su matarası, yedek suyu kesinlikle unutmamınız gereken. Ateşi yakmak için kibrit, çakmak gibi eşyaları da çantanıza atmayı unutmayın Reçeteli ilaçlarınız, Ağrı kesiciler, Sargı bezi, Çengelli iğne, Oksijenli su, Antibiyotik, Yara bandı, Küçük bir makas ise kamp ilk yardım çantanısında olmazsa olmazlardandır.

Kamp Malzemeleri Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kamp malzemeleri ürünlerinin fiyat aralıkları marka, model ve ürüne göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan kamp malzemeleri ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız kamp malzemeleri ürünlerinin fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra kamp malzemeleri ürünlerini incelemek istiyorsanız spor ve outdoor kategorisi altında bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.