Kamp Malzemeleri

Kamp Malzemeleri Fiyatları

34696 Ürün gösteriliyor.
Kamp Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kamp Malzemeleri modelleri ve Kamp Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kamp Malzemeleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Termos, Çadır, Kamp Sandalyesi, El Feneri, Sinek-Kene-Haşere Kovucu. 34696 adet Kamp Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Uzspace 6018 Yeşil 500 ml Su Matarası
Uzspace 6018 Yeşil 500 ml Su Matarası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kamp Malzemeleri

Doğayı seven insanlar için arada sırada şehrin gürültüsünden kaçıp kafayı dinleyebilmek büyük önem taşır. Şehirden kaçmak ve doğaya karışmak için en güzel aktivitelerden biri de şüphesiz son dönemlerde popülerliği artan kampçılıktır. Kampçılık, çadır gibi ekipmanlar kullanılarak doğada yapılan konaklama aktivitesi olarak tanımlanır. Kamp yapmanın insan üzerinde pozitif etkiler bırakır. Kamp yapmak; oksijen ihtiyacını giderir, biyolojik saati düzenler, daha kaliteli bir uyku  sağlar, gürültüden uzaklaşıldığı için mental olarak daha huzurlu olmayı sağlar, azla yetinmeyi öğretir, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, doğada hayatta kalmayı öğretir ve hayal gücünü teşvik ederek ilham yollarını açar. Her türlü aktivite gibi kampçılık aktivitesini de düzgün bir şekilde yapabilmek için çadır gibi bazı kampçılık malzemelerine ihtiyaç duyulur. Daha verimli bir şekilde kamp yapmamızı sağlayacak bu malzemeler hem konfor hem de aktivite çeşitliliği açısından önem arz eder. Eğer siz de şehirden uzaklaşıp kendisinizi doğanın kollarına bırakmak istiyorsanız en kısa zamanda kamp malzemelerini edindikten sonra kamp yapmak için yola koyulabilirsiniz.

Kamp Malzemeleri Çeşitleri

Kamp aktivitesi son senelerde oldukça popülerleşmiş ve hem genç hem yetişkin birçok kişi tarafından çokça tercih edilen bir aktivite halini alır. Kaliteli bir kamp yapabilmek için bazı temel ve bazı ekstra kamp malzemelerine ihtiyaç duyulur. Gerekli kamp malzemeleri kamp yapılacak yer, zaman gibi çevresel şartlara göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple nerede, ne şekilde, ne zaman kamp yapılacağına karar verdikten sonra ona uygun malzeme listesini çıkarmalı ve alışverişinizi buna göre gerçekleştirmeniz gerekir. Şüphesiz ki neredeyse her kamp için en olmazsa olmaz malzeme çadır olur. Çadır; çeşitli tekstil ürünlerinden üretilme örtülerin bir iskelet sisteminin üstüne oturtulmasıyla oluşur ve dışarıda barınma imkanı sağlar. Birçok kamp çadırı çeşidi bulunur. Çadırları birbirinden ayıran en önemli etkenler, mevsimsel etkiler ve kişi sayısıdır. Her mevsim için farklı tipte çadırlar üretilir. Mevsimin hava şartlarına uygun çadırlar, kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan korunmayı sağlar. Aynı zamanda çadırda kaç kişinin barınacağı da çadır modelleri arasında fark yaratan bir unsurlar arasında bulunur. Tek kişilik çadırlar bulunduğu gibi, 5 – 6 kişilik aile boyu çadırlar da bulunur. Çadırdan sonraki en önemli malzemeler arasında şüphesiz çadır matları ve şişme yataklar bulunur. Çadır matları ve şişme yataklar sayesinde çadırın üzerinde kendimize yumuşak bir zemin hazırlayabilir ve huzurla uyuyabilirsiniz. Çelik termos, içine konulan sıvının sıcaklığını muhafaza edebilme özelliğiyle kamplarda çokça tercih edilen malzemeler arasında bulunur. Birbirinden farklı hacim boylarında satılır. Aynı zamanda sıvı sıcaklığını daha da uzun tutmak adına üretilen vakumlu termos seçenekleri de bulabilmek mümkündür. Katlanır sandalyeler de kamplarda büyük huzur sağlayan ürünler listesinin başında gelir. Doğada istediğimiz yere kurarak keyifle oturabilir ve doğayı seyre dalabilirsiniz. Kampta kullanılacak ve mutlaka yanımızda bulunması gereken en önemli malzemelerden biri de el feneridir. Kamp yapılan birçok alanda akşam saatlerinde ışık kaynağı bulunması mümkün olmadığından, yanımızda bir ışık kaynağı taşımak akıllıca olur. Şimdiye kadar bahsedilen kamp malzemeleri genel olarak temel ihtiyaçları gidermeye yönelik malzemelerdir. Sadece bu malzemelere sahip olunarak rahatlıkla kamp yapılabilir. Ama bunların haricinde, ilk aşamada gerekli olmayan ama kamptan aldığımız keyfi arttırabilecek bazı malzemeler de bulunur. Örneğin kampa giderken yanımızda getireceğimiz bir teleskop, zifiri karanlıkta parlak yıldızları gözlem yapmaya olanak tanır.   

Kamp Malzemeleri Fiyatları

Kampçılık artık çok sevilen ve tercih edilen bir aktivite olduğu için bu alanda büyük bir pazar oluşmuş ve birçok marka kampçılık malzemeleri üretip satmaya başlamıştır. Bu sebeple birçok kampçılık malzemesi fiyatlandırma aralığına rastlamak mümkün olur.  Kamp malzemeleri dendiğinde akla hem çadır gibi çok temel, hem de dürbün gibi o kadar da temel olmayan birçok malzeme gelebilir. Bu sebeple de ürünler hakkında net bir fiyatlandırmadan bahsetmek imkansız denilebilir. Ama genel olarak ürünler, kaliteleriyle doğru orantılı olarak fiyatlandırılır. Kampçılık aktivitesi; lüks olmayan, her kesimden insanın gerçekleştirebileceği bir aktiviteler arasında bulunur. Dolayısıyla her bütçe grubuna uygun kampçılık malzemeleri bulabilirsiniz. Eğer çeşitli kamp malzemelerini incelemek ve farklı platformlardaki satış fiyatlarını kıyaslamak isterseniz cimri.com a göz atabilirsiniz.

Kamp Malzemeleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kamp yapmak, çok çeşitli varyasyonları olan bir aktiviteler arasında bulunur. Sadece aile veya arkadaşlarıyla doğanın tadını çıkarmak için, az uğraşlı kamp yapmayı tercih eden insanlar olduğu gibi, minimum malzemeyle, zor şartlarda doğanın imkanlarını kullanarak kamp yapmayı tercih eden insanlar da bulunabilir. Kamp malzemeleri satın almadan önce, nasıl bir kamp tercih ettiğinizi iyi belirlemeli ve alışverişlerinizi bunu göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir. Şayet ailenizle, arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek ve kafa dinlemek için kamp yapmayı düşünüyorsanız, kamp sürecinizi kolaylaştıracak şişme koltuk, şişme yatak gibi daha konforlu seçeneklere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda doğada çok fazla haşereyle karşılaşabileceğiniz için yanınızda bir böcek ilacı bulundurmak da mantıklı olabilir. Aynı zamanda yemek yapmanızı kolaylaştıracak taşınabilir yemek takımları veya mangal gibi malzemelerle kamp keyfinizi arttırabilirsiniz. Ama eğer kendinizi zorlamak ve doğada hayatta kalma heyecanını yaşamak istiyorsanız; çadır, bıçak gibi sadece zaruri malzemeleri yanınıza alarak kampa çıkabilirsiniz. Böylece her ihtiyacınızı doğadan karşılayabilir ve zor şartlarda hayatta kalabilmenin tatminini yaşayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery