Sinek-Kene-Haşere Kovucu

Sinek-Kene-Haşere Kovucu Fiyatları

329 Ürün gösteriliyor.
Sinek-Kene-Haşere Kovucu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sinek-Kene-Haşere Kovucu modelleri ve Sinek-Kene-Haşere Kovucu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sinek-Kene-Haşere Kovucu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Xiaomi, Fakir, Modatools, Hiper. 329 adet Sinek-Kene-Haşere Kovucu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sinek-Kene-Haşere Kovucu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sinek-Kene-Haşere Kovucu markası:

En Çok İncelenen Sinek-Kene-Haşere Kovucu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sinek-Kene-Haşere Kovucu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 329 Sinek-Kene-Haşere Kovucu modeli içerisinde en ucuz Sinek-Kene-Haşere Kovucu fiyatı 2.81 TL iken, en yüksek Sinek-Kene-Haşere Kovucu fiyatı 1750.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sinek-Kene-Haşere Kovucu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sinek-Kene-Haşere Kovucu fiyatı ise 27.79 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sinek-Kene-Haşere Kovucu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Haşere Kovucu

Günlük hayatta birçok kullanıcı evini çeşitli tehlikelerden korumak için önlemler alır. Bunların yanı sıra ev ortamında tehlike yaratmasa da sizi rahatsız eden bazı sorunlar olabilir. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte doğa hareketlendiği için birçok canlı ev ortamına geçiş yapar. Buna bağlı olarak birçok böcek ve sinek çeşidi ev ortamındaki yerini alır. Çoğu kullanıcı böyle sorunlar ile mücadele etmek için farklı yöntemler geliştirir. Kapı ve pencereleri kapalı tutarak çözüm üretmek yerine bu alan için üretilen maddelerden yardım alabilirsiniz. Haşere kovucu ilaçlar bu konudaki en büyük yardımcınız olur. Bu ilaçlar sayesinde birçok canlıya zarar vermeden ortamdan uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde eve girip çıkan sineklerin yanı sıra başka türler de bulunur. Bunların başında hamam böceği, fare ve karınca gibi türler gelir. Bunların ev gibi ortamlara yuva yapması durumunda ilaç desteğine ihtiyaç duyarsınız. Böcekleri ev gibi alanlardan uzaklaştırmak için birden fazla ilaç şekli sunulur. Böcek ilacı birçok marka tarafından farklı formlarda hazırlanır. Ürünleri kullanacağınız alana göre ilaç tercihi yapabilirsiniz. 

Haşere Kovucu Çeşitleri

Herkes evinde yoğunluk kazanan bazı canlılardan dönem dönem rahatsız olur. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte birçok böcek türü evlerinize yuva yapabilir. Bunun yanı sıra kış aylarında yoğunluk kazanan fare gibi canlıları ortamdan uzaklaştırmak için farklı yöntemlere ihtiyaç duyarsınız. Haşere ilacı sayesinde evinizde ve işyerinizdeki birçok böceği uzaklaştırabilirsiniz. Haşere kovucu ürünler birden fazla marka tarafından hazırlanır. Ürünlerin özellikleri ve kalitesi gibi unsurlar markaya göre değişebilir. Haşere ve böcek kovucu ilaçlar farklı seçeneklerle satışa sunulur. Ürünlerin içeriğinden formuna kadar birçok alanda farklılık görülebilir. Bu tarz ilaçlar kullanacağınız ortama göre değişiklik gösterebilir. Ev gibi kendinize ait alanlarda tane şeklindeki ilaçları tercih edebilirsiniz. Bu sayede ilacı gören canlılar ortamdan kısa sürede uzaklaşır. Bunun yanı sıra sinek ve karınca gibi canlılar birçok ortamda kendini gösterebilir. Özellikle ofis gibi alanlarda bu canlıları uzaklaştırmak için daha pratik ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Sprey şeklindeki ilaçlardan yardım alarak bu soruna pratik bir şekilde çözüm üretebilirsiniz. Sineksavar spreylerin yanı sıra farklı seçenekler de bulunur. Özellikle ışıklı yapısı ile dikkat çeken sineksavarlar elektrikli aletler arasında yer alır. Ürünü fişe takarak ortamdaki sineklerin uzaklaşmasını izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra elektriksiz bir şekilde kullanılan sinek kovucu ürünler de bulunur. Hamam böceği ve karınca gibi canlılar sıcak havanın artması ile mutfaklar başta olmak üzere birçok alanda kendini gösterir. Sadece ev ortamında değil birçok ortamda kendini gösteren hamam böceği ve karıncalar için özel ilaçlar bulunur. Hamam böceği ve karınca jeli sayesinde bu canlıları bulunduğunuz ortamdan kısa sürede uzaklaştırabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan jel ürünler sayesinde birçok canlıya kolay ve acısız bir şekilde müdahale edebilirsiniz. Hamam böceği ve karınca ilacı sadece jel formu ile satışa sunulmaz. Bunun yanı sıra farklı yapıdaki ürünler de bulunur. Haşere kovucular farklı formlarla satışa hazırlanır. Her canlı için kullanabilceğiniz ürünler değişiklik gösterir. Sineklerden korunmak için kullanılan ürünler genelde makine ya da sprey şeklinde kullanıcıya ulaşır. Haşereler ve fareler için kullanacağınız ürünler ise pasta ya da iri taneli ilaçlardan oluşur.

Haşere Kovucu Fiyatları

Günlük hayatta evde ve doğada birçok canlı türüne şahit olabilirsiniz. Dışarıdayken o kadar rahatsız etmeyen canlılar ev ortamına geldiğinde hayat kalitenizi düşürebilir. Özellikle sinek ve karınca gibi haşere türleri ev ortamında sizi oldukça rahatsız edebilir. Bu tarz canlıları kısa sürede uzaklaştıran ilaçlardan yardım alarak anında çözüm bulabilirsiniz. Haşere kovucu ilaçlar farklı yapıda olduğu için ürün fiyatları da buna bağlı olarak değişir. İlaç fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Bunların başında ilaçların formu ve markası gelir. Markalara göre ilaçlara ödeyeceğimiz ücretler artıp azalabilir. Böcek yemi ile sinek kovucu spreyler farklı kategorilerde yer alır. Bu nedenle kategoriden dolayı fiyat farkları oluşabilir. Fare kovucu ürünler yem ve pasta şeklinde hazırlanır. Her ikisinin de yapısı farklı olduğu için ürünlere ödeyeceğiniz ücretler değişebilir. Haşere kovucu ürünler farklı şekillerde paketlenir. Bazı ürünler şişelerde satışa sunulduğu için ürün miktarına göre fiyatlar değişebilir. Haşere kovucu ürününüze karar verdikten sonra fiyatlar hakkında kısa bir araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Cimri.com’u ziyaret ederek en uygun ürünün nerede olduğunu görebilirsiniz. 

Haşere Kovucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evde ve dış dünyada birçok canlı türü ile karşılaşırsınız. Evde bulunan bazı haşere türleri fazlalaştığında hayat kalitenizi düşürebilir. Bu nedenle ilaç ve haşere kovucu ürünlerin desteğine ihtiyaç duyarsınız. Her canlı için hazırlanan ilaçlar form ve içerik bakımından farklılık gösterir. Bu nedenle öncelikle hangi canlı için ürün alacağınıza karar vermeniz gerekir. Karıncalar için bir ürün alıyorsunuz yem şeklindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Karınca yemi şeklindeki ürünleri satın alarak pratik bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Ev ortamındaki haşereler için kullanacağınız ürünler ile iş ortamındaki ürünler farklılık gösterir. Özellikle sinekler için kullanacağınız bir ürün arıyorsanız elektrikli seçeneklere yönelebilirsiniz. Ev ortamı içinse çeşitli sinek ilacı seçenekleri bulunur. Sprey şeklindeki formları kullanarak pratik bir şekilde ortamları sinekleri uzaklaştırabilirsiniz. Fare ve böcek gibi canlılar evinizde çok fazla bulunuyorsa daha büyük ürün içeriklerine yönelebilirsiniz. Sprey alıyorsanız ürün boyutunun büyük olmasına dikkat edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery