Kamp Sandalyesi

Kamp Sandalyesi Fiyatları

153 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    çadır
Kamp Sandalyesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kamp Sandalyesi modelleri ve Kamp Sandalyesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kamp Sandalyesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Remixon, Freecamp, Ferrino, Cosfer. 153 adet Kamp Sandalyesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kamp Sandalyesi

Kamp sandalyeleri hem rahatlıkları hem de az yer kaplama özellikleri ile kamp yapan insanların en çok kullandığı kamp ekipmanlarından biridir. Kamp yaparken belki de en çok çadırınızla ve kamp sandalyenizle vakit geçirmektesiniz. Örneğin; çadırda hem dinlenip hem geceleri barınma alanı oluşturuyoruz ancak kamp sandalyesini de dinlenirken, çalışırken, yemek yerken, sohbet ederken vb. sık sık kullanıyoruz. Hal böyle olunca kamp sandalyelerinin kullanıcılarına büyük ölçüde konfor sağlaması çok önemlidir. Bu kadar çok kullanılan kamp sandalyesinin size evdeki rahatlığı sunması gerekmektedir. Örneğin oturduğunuz kumaş kısmı soğuk havalarda rüzgârı geçirmemeli, sıcak havalarda da sizi ter içinde bırakmamalı. Ayrıca tabi ki kamp sandalyelerinin uzun ömürlü olması da verdiğiniz paranın karşılığını alabilmek için çok önemlidir. Seçtiğiniz kamp sandalyesi size uzun yıllar yarenlik edebilmeli ve yanınızda olabilmelidir. 

Kamp Sandalyesi Modelleri

Kamp sandalyesi modelleri farklı renk ve model seçenekleri ile tercih edebileceğiniz başlıca kamp ekipmanları arasında geliyor. Bu birbirinden farklı kamp sandalyesi modelleri içinde rahatınızı düşünen kamp sandalyelerinde genel olarak iki adet kolçak bulunmaktadır. Böylece rahat sandalyenizde otururken aynı zamanda kollarınızı yanlara da yaslayabiliyorsunuz. Dolayısıyla bu pozisyon sayesinde oturma pozisyonunuz sağlıklı bir duruşla desteklenmiş oluyor. Aynı zamanda son zamanlarda üretilen pek çok kamp sandalyesi modelinde bir bardak bölmesi de bulunuyor. Nasıl olsa doğa içinde ya da parkta, konserde keyifle geçirilen anlar onlara eşlik eden rahatlatıcı içecekler olmadan düşünülemez. 

Kamp sandalyesi çeşitleri içinde yer alan ayaklı kamp sandalyelerinden tercih ederek, kamp ya da diğer gezi deneyimlerinizi biraz daha konforlu hale getirebilirsiniz. Katlanır kamp sandalyesi modelleri ise hem çok çeşitli olup hem çok az yer kaplarlar ve hafiflikleriyle her yere kolayca taşınabilirler ve ayrıyeten de doğa ortasında en keyifli sohbetlerinizin kahramanı olurlar. Sandalyenin altında bulunan taşıyıcı ayaklar kolayca açılıp kapanabilirler. Dayanıklı çelik ayaklar genellikle 110 kg’a kadar ağırlık taşıyabilirler. 

Eğer başka bir model olan tabure ilginizi çekiyorsa yani taburede oturmak hep daha çok hoşunuza gitmişse; kamp için dizayn edilmiş kamp tabureleri de doğadaki ve diğer etkinliklerinizdeki konforunuz için bir başka seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu taburelerin özelliği ise taşımayı kolaylaştıran entegre kayışı olması ve aynı zamanda katlanabilir olup çok hafif bir yapıda olması sebebi ile her nerede olursanız olun gözünüze kestirdiğiniz bir alana kurulmanıza izin veriyor. Bu ürünler de genel olarak en fazla 110 kg ağırlık taşıyabilmektedirler ve bu kamp tabureleri kesinlikle kendi boyundan büyük bir performans sunmaktadır.

Kamp sandalyesi modelleri arasından bakılacak olursa genel olarak bu ürünlerin iskeleti maksimum sağlamlıkta olan materyaller yani %100 çelik olan borularla üretilmektedir. Ayrıca bu borulara döşenen kumaşlar da en fazla yük taşıma kapasitesi için bir o kadar dayanıklı oluyor. Genel olarak istisnalar dışında en fazla 110 kg’a kadar ağırlık taşıyabilen kamp sandalyeleri pek çok doğayı sever birey için oldukça ideal ürünlerdir. Kamp sandalyelerinin ana kumaşları tabi ki kamp sandalyesi markaları arasında oldukça dikkat edilen bir konudur çünkü bu durum kaliteyi ve dolayısıyla da satışı doğrudan etkilemektir. Bu kumaşların %20’si termo plastik polietilen, %80’i ise polyester kumaş içermektedir. Kamp sandalyelerinin dokuma kısmı ise tamamen polipropilen kumaştan, ayrıca yan parçalar da yine tamamen polipropilen kumaştan üretilmektedir. Katlanır sandalye dayanıklılığını sağlayan en küçük parçalardan olan vidalar da yine tamamen çelik olarak tercih edilirler. 

Ayak uzatmalı kamp sandalyesi çeşitleri kamp sandalyesi modellerinin en sevilenlerinden biridir. Bu sandalyeler görüntü olarak şezlongu anımsatmaktadır. Ayak uzatmalı kamp sandalyeleri alışılana göre biraz daha uzun, büyük ve garip gözükse de kamplarda rahatına düşkün olanların son zamanlarda tavsiye ettiği bir ürün haline gelmiştir.

Bahsedeceğimiz son model olan rejisör tipi ahşap katlanır sandalye çeşitleri ise gerek kapladığı alan ve gerekse de ağırlığı bakımından kamplarda çok fazla tercih edilmese de yine de günlük hayatta oldukça talep gören modellerden biridir. Rejisör koltuklar aslında bildiğimiz katlanır klasik rejisör kamp koltuklarının ahşap gövdeli olanlarıdır. 

Kamp Sandalyesi Fiyatları

İster doğanın tam göbeğinde bir kamp ateşinin başında oturmak isteyen bir insan olun; ister şehrin tam ortasında mola vermek isteyin; isterseniz de serin bir deniz kenarında ya da yemyeşil bir parkta oturmayı seçin. Bunlardan hangisini seçerseniz seçin sizin tercihiniz de kendi içeceğinizle kendi istediğiniz bir noktaya oturmaksa her arazi tipine yerleştirilebilen ve taşıması kolay olan, çok fazla yer kaplamayan katlanır kamp sandalyeleri muhakkak bulundurmanız gereken kamp malzemeleri arasında yer almalı diye düşünüyoruz.

Eğer sizi düşündüren şey kamp sandalyesi fiyatları ise çok da fazla düşünmenize gerek yok. Çünkü her fiyata ve her bütçeye uygun bir kamp sandalyesi bulmak oldukça kolay. Özellikle de artık internette karşımıza çıkan kampanyalar sayesinde oldukça uygun fiyatlara kamp sandalyesi bulunabilmektedir. Birkaç örnek vermek gerekirse en uygun ve en pahalı kamp sandalyesi fiyatları genel olarak şu aralıklarda gezmektedir: 25 TL ile 900 TL gibi oldukça geniş ve çeşitlilik arz eden bir fiyat aralığındadır.

Kamp Sandalyesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kamp sandalyesi tercih ederken dikkat edilmesi gereken birkaç ufak püf nokta vardır. Satın almadan önce iyi bir seçenek olarak mesela öncelikle kullanıcı yorumlarına bakmamız bize daha iyi fikir verecektir. Ayrıca ürünün sadece dış görüntüsüne bakıp karar vermemeli ve ayrıca taşıma kapasitesine de mutlaka bakılmalıdır. Mevsimsel olarak da örneğin kış şartlarında da kullanacaksanız bel kısmı fileli olan modeller tercih edilmemelidir. Çünkü yaza uygun olan bu modelleri kamp akşamlarında sırt bölgesini koruyamadığı için ciddi rüzgâr almaktadır ve kış sezonunda kullanmaya pek de uygun değildir. Ancak yazın terletmemesi açısından çok iyi bir tercih olacaktır. 

Genel özelliklere bakacak olursak tabi ki ürünün kumaş kalitesi çok önemlidir. Her ne kadar bu özellik taşıma kapasitesine bağlı olsa da zemine tam oturmayan ayaklar yüzünden ilerleyen zamanlarda kumaş yırtılmaları gerçekleşiyor. Ağırlık ve boyut özellikleri de özellikle hafif ve taşıması kolay ürün isteyen kişiler için çok önemlidir. Hafif ekipmanlar ve eşyalar ile yolculuk etmeyi seviyorsanız özellikle buna uygun ürünler seçmelisiniz. Özellikle de sırt çantası ve çadır ile kampa gidenler bu duruma dikkat ediyor olsa da araç kullanıcıları için de araçta kaplayacağı yer ve sandalye sayısına bağlı taşıma zorluğu bunları satın almadan önce göz önünde bulundurulmalıdır.

Kullanım aşamasında ise kamp sandalyenizin kurulumu oldukça basit olmalıdır. Özellikle de kendiniz taşıyorsanız sandalyenizin ağır olmamasına dikkat edin. Satın aldığınız sandalyenin hafif olması, bu ürünün dayanıksız olacağı anlamına gelmez. Kamp sandalyenizi satın almadan önce seçerken mutlaka dayanıklı olmasına önem göstermelisiniz. Mesela dayanıklı bir ürün satın alabilmek için alacağınız modelin geçici gündelik modeller gibi olması yerine daha profesyonel ürünler, modeller ve markalar tercih ederseniz uzun vadede daha büyük kar elde etmiş olursunuz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery