Şişme Yatak

En Ucuz Şişme Yatak Fiyatları

21 ürün gösteriliyor.
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Yeni bir güne zinde başlamak için uyku oldukça önemlidir. Derin ve deliksiz bir uyku için yattığınız yerin rahatlığı da belirleyicidir. Sağlıklı ve rahat bir uyku için artık geleneksel yatakların yanında şişme yataklar da kullanıcıların seçenekleri arasında yer almaktadır. Kamp malzemeleri arasında görülen ve Geleneksel yataklara göre birçok avantajı bulunan şişme yatakları Cimri.com'da en ucuz fiyat avantajı ile kolayca bulabilirsiniz.

 • Şişme Yatakların Avantajları Nelerdir?

 • Normal ya da altı bazalı üstüne yatağın konulduğu geleneksel yataklar son yıllarda geliştilerse de bazen bel ve eklem ağrılarına sebebiyet vermektedirler. Rahatlık şişme yatakların en büyük tercih sebebidir. Bunun yanı sıra kullanışlı ve ekonomiktirler. Şişme yatakların fiyatları geleneksel yataklara göre daha ucuzdur.

  Bir şişme yatak evinize misafirler geldiği zaman sizi, nerede yatırabilirim sorusundan kurtarabilir. Kolayca pompasından faydalanarak şişirebilir ve misafirlerinizi gönül rahatlığı ile kalmalı olarak ağırlayabilirsiniz. Hem onların da rahatsız çekyatlarda yatmalarına gerek kalmamış olur. Ayrıca gece kurduğunuz yerden gündüz kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Bu sayede yerden tasarruf sağlamanız da mümkün olur. Fiyatları diğer yatak türlerine göre ucuz olduğundan en kalitelisini almak daha olasıdır. Sahip olduğu fiyat ve konfor gibi olumlu özelliklerin yanında çocuklarınız için şişme yatakları kullanmak bir hayli eğlenceli olacaktır.

 • Şişme Yatak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 • Seçeceğiniz tek katlı ve petek dokulu olması avantajlı olacaktır. Bir diğer önemli husus ise şişme yatağın sahip olduğu pompanın özellikleridir. Pompası ne kadar büyük olursa o kadar rahat şişirebilirsiniz. Ayrıca 3 veya 5 siboplu olmasına da dikkat edin.

  Ürünü seçmeden önce nerede kullanacağınızı belirlemek, ürün özelliklerini araştırmak kadar önemli bir noktadır. Alacağınız şişme yatağı nerede kullanacağınıza iyi düşünüp karar vermelisiniz. Çünkü alacağınız modelin kullanacağınız yer iler uyum içerisinde olması sizin için avantaj sağlayacaktır. Örneğin bina içi (indoor) kullanımı için almayı düşünüyorsanız imalat malzemesi PVC olan çeşitlerini tercih etmenizde fayda olacaktır. Ayrıca bina içi (indoor) kullanım için pompa tercihinin de elektrik ile çalışan pompadan yana olması kullanım kolaylığı getirir. Bina dışı (outdoor) kullanımı için el pompası daha uygun bir tercih olacaktır. Ayrıca imalat malzemesinin daha sert olması da bina dışı (outdoor) kullanımı için dikkat edilmesi gereken bir noktadır.