track source
track source

Şişme Yatak

Şişme Yatak Fiyatları

128 Ürün gösteriliyor.
Şişme Yatak fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şişme Yatak modelleri ve Şişme Yatak fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şişme Yatak kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Babyjem, Sunman, Bestway, Vardem. 128 adet Şişme Yatak fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şişme Yatak Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şişme Yatak markası:

2021 yılı Şişme Yatak Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 128 Şişme Yatak modeli içerisinde en ucuz Şişme Yatak fiyatı 14.9 TL iken, en yüksek Şişme Yatak fiyatı 1602.06 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şişme Yatak fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Şişme Yatak fiyatı ise 202.16 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şişme Yatak Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şişme Yatak

Bir şişme yatak basit bir mantıkla çalışır ve içinde hava olan rahat yataklardır. Bir şişme yatak genellikle PVC olarak bilinen polivinil klorürden yapılır. Ürün özelliklerini incelerseniz hangi malzemelerden yapıldığına ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda, şişme yataklar aynı zamanda kauçuktan ya da normal plastikten daha elastik bir yapıya sahip olan ve daha dayanıklı olan özel bir üretilen plastiklerden de yapılır. Bütün  şişme yatak modellerinde hava bulunur fakat değişen nokta genellikle bu havanın şişme yataklarda nasıl şişirilme yöntemidir. Farklı yöntemler kullanılır ve bu yöntemler satın alınan şişme yatağın en önemli özelliklerinden biridir. Şişme yatağınızı şişirmek için önce bir hava pompası almak gerekebilir. Fakat bazı modellerde buna gerek kalmaz. Özellikle son yıllarda çıkarılan kolay kullanım sunan şişme yataklar kendi kendilerine şişebilir. Hava kompresörü kullanmanız gereken modeller ise daha klasik modellerdir. Hava kompresörü hortumunu hava yatağının deliğine yerleştirmeniz gerekir ve bundan sonra şişmesini bekleyebilirsiniz. Bu şişirme işlemini kolaylaştırmak için genellikle hava yatağı eklerini de bulunur. Bunlar arasında en çok kullanılan ise elektrikli bir pompalardır.

Şişme Yatak Modelleri

Şişme yatak pompalı modeller hızlı bir şekilde yatağınızı şişirir ve kullanıma hazır hale getirir. Kamp yaparken ve elektriğe erişiminiz yoksa bir elektrikli pompa takıp şişme yataklara bağlayabilirsiniz. Kendi kendine şişirim sağlar. Elektrikli pompaların kullanımı gürültülü olabilir ve bu sizi rahatsız ediyorsa manuel pompalı bir şişme yatak kullanabilirsiniz. Bazı şişme yataklar satın alınırken bu pompaları içinde bulundurur. Bunların kullanımı ise oldukça kolaydır ve sadece bir kapağın açılması ve bunun akabinde  bir “şişir” düğmesine basılması yeterli olur. Bu özelliklerin yanı sıra aynı zamanda farklı modellerde farklı kapasiteye sahip alanlar vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri şişme yatak 2 kişilik olan modellerdir. Aynı zamanda tek kişilik şişme yatakları da tercih edebilirsiniz. 3 kişilik şişme yataklar ise alan olarak daha geniştir ve bu da hacim olarak yatağınızın tam kapasitesi şişince artması anlamına gelir. Evinizde veya kamp alanınıza bu kapasiteye sahip olan bir yatak için gerekli alanın olduğundan emin olmanız gerekir. Birçok marka ve birçok firma bu şişme yatakların üretimini ve dağıtımını üstlenir. Hem ekonomik hem de kaliteli bir yatak için araştırma yapmak gerekebilir. Carrefoursa şişme yataklar bütçenize uygun olan bu şişme yatakları sunar. Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Şişme yatak elektrikli bir model almak isterseniz bunun içinde birçok seçeneğe sahipsiniz. Normal tek kişilik yataklar gibi, çift veya king size yataklar da dahil olmak üzere tüm farklı boyutlarda hava yatakları mevcuttur. Markaya bağlı olarak, şişme yataklar farklı özelliklere sahip olabilir. Bazı şişme yataklar şilte açısından kalın ve yüksek olabilir. 25 cm'ye kadar yüksek şişme yataklar bulunur ve bu yataklar yer ile çok yakın temasta olmakta çekinenler için ideal olabilir. Bazı yataklar, şişme yatağı daha rahat hale getirmek için özel teknolojik özelliklere sahiptir. Bunlar arasında, bir düğmeye basarak, yatağın daha sert veya daha yumuşak hale gelmesini sağlaması sayılabilir. Bunu yapmak için genellikle şişme yataklar hafifçe şişer veya tam tersi biraz hava bırakır. Bazı şişme yataklarda ise yatağın içinde bulunan sabit yerleştirilmiş yastıklar bulunur. 

Şişme Yatak Fiyatları

Şişme yatakların fiyatlarını etkileyen bazı faktörler yer alır ve bunlar arasında yatakların boyutları sayılabilir.Tekli şişme yatak veya çift kişilik yatak olması fiyatı doğrudan etkiler. Bunun yanında daha büyük bir yatak isterseniz king size ya da üç kişilik şişme yataklar arasından seçim yapabilirsiniz. Renk ve teknolojik özellikler ise yataklarda değişir. Bazı şişme yatakların şişme şekilleri diğerlerine göre daha kolaydır ve otomatik olarak şişebilir ve inebilir. Bu şişme yataklarda fiyat artışı görülebilir. Bununla beraber şişme yatakların yapıldıkları malzeme uzun zamanda kullanım oranını etkiler. Kaliteli bir şişme yatak sizlere uzun yıllar hizmet eder. Model ve fiyat karşılaştırması için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Çok fazla seçeneğe sahip olmak satın alırken işinizi zorlaşırabilir bu nedenle şişme yataklar arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar yer alır.

Şişme Yatak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şişme yatak satın almadan önce nasıl bir şişme yatağa sahip olmanız gerektiğine karar vermeniz gerekir. İlk adım yatağın boyutunu seçmektir. Yatağın tek veya çift kişilik mi olduğuna karar verdikten sonra ürünlerin detaylarını incelemeniz gerekir. Kaliteli malzemeden üretilmesi gereklidir. Şişme yatağın yerden yüksekliği ve ayar seçenekleri incelenmelidir. Bununla beraber yatağın şişirim şekli de önemlidir. Pompayla şişen bir yatak elektrik olmasa da kolayca şişebilir. Elektrikli olanlar ise birkaç düğmeye basarak sizin için yatağı hazırlar. Bazı yataklarda yatağın yumuşaklığı da ayarlanabilir. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda seçim yapmanız uzun dönemde severek kullandığınız bir şişme yatağa sahip olmanızı sağlar. Şişme yataklar kolay taşınabilir ve kolayca katlanır. Bu da yer tasarrufu sağlar. Bunun yanında kurulumu kolay olduğu için kamp yapmak için idealdir. Çeşitli boyutlarda olabilir ve böylelikle kamp yaparken çadırınız büyük ya da küçük olsa da uygun bir boyutta şişme yatak bulabilirsiniz demek olur. Her yere sığması nedeniyle de kamp yaparken aynı zamanda rahatlıkla uyuyabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery