track source
track source

Kampçılık Mutfağı

Kampçılık Mutfağı Fiyatları

20 Ürün gösteriliyor.
Kampçılık Mutfağı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kampçılık Mutfağı modelleri ve Kampçılık Mutfağı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kampçılık Mutfağı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Stanley, Biggdesign, Spro, Nurgaz, Esbit. 20 adet Kampçılık Mutfağı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kampçılık Mutfağı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kampçılık Mutfağı markası:

En Çok İncelenen Kampçılık Mutfağı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kampçılık Mutfağı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 20 Kampçılık Mutfağı modeli içerisinde en ucuz Kampçılık Mutfağı fiyatı 56.9 TL iken, en yüksek Kampçılık Mutfağı fiyatı 1138.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kampçılık Mutfağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kampçılık Mutfağı fiyatı ise 446.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kampçılık Mutfağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kampçılık Mutfağı

Doğa ile iç içe olmak adına birçok insanın etkinlik tercihi kamptır. Kamp yaparken belli başlı ekipmanların ve eşyaların yanınızda olması size daha eğlenceli ve kaliteli bir kamp keyfi sunar. Özellikle kamp esnasında yemek malzemelerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak eşyaların da yanınızda bulunması doğanın keyfini doyasıya çıkarmanız için de olanaktır. Kamp yaparken en önemli şeylerden biri de düzenli beslenerek sağlığa dikkat etmektir. Düzenli beslenirseniz gün içinde kamp için ihtiyacınız olan enerjiyi bünyenize sağlayabilirsiniz. Sağlığınızı dinç tutacağınız yemekleri kamp mutfak ürünleri sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kampçılık mutfağı, eski durumlara nazaran günümüzde teknoloji ile buluşması sayesinde kamp severlerin keyifli ve unutulmaz anlar yaşamasına olanak sağlar. Teknoloji ile birlikte gelişen mutfak ürünleri yiyeceklerinizi kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Dilediğiniz zamanda su ısıtmak için kullanabileceğiniz ürünlerden, yemeklerinizi yaparken ihtiyacınız olan ocağa kadar pek çok farklı ürünlerinde bir arada buluşmasıyla kampçılık mutfağı ortaya çıkar. 

Kampçılık Mutfağı Modelleri

Kamp yaparken sizlere birçok ürün eşlik eder ve bu ürünlerden en önemlileri arasında mutfak için olan ürünler gelir. Keyifli bir kamp geçirmeniz için bu ürünler sizlere hem eşlik eder hem de fonksiyonel kullanım yapıları sayesinde daha fazla verim almanıza olanak sağlarlar. Aynı zamanda kampçılık mutfağında bulunan malzemeler dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre boyunca kullanım fırsatı sağlamayı da ihmal etmez.  Kamp esnasında kullanacağınız kamp ocağı çeşitleri ise kolay taşınabilir olması bakımından hem de uzun süre boyunca ihtiyacınızı gidermesi açısından günümüzde her kullanıcının tercihi olur. Kamp severlerin tercihi olan ocaklar farklı kullanım aparatlarına da sahiptirler. Kamp ocağı modellerinden biri olan kartuşlu kamp ocağı modelleri, hafif yapıları sayesinde çok kolay bir kullanım imkanı sunar. Farklı ebatlarda üretilen kamp ocakları sayesinde siz de kamp boyunca eşlik edecek alternatif seçenekleri bulabilirsiniz. Yüksek performans sağlayan ve mükemmel tasarımları ile hiçbir sorun teşkil etmeyen güvenli ürünler kamp esnasında en önemli kurtarıcılarınız arasında yerini alır. Kamp ocakları ile birlikte aynı ebatlarda üretilen tencere modelleri de sevdiğiniz yemekleri daha kolay ve pratik bir şekilde yapabilmeniz için üretilir. Kampseverlerin yanlarında olmazsa olmazlardan biri de şüphesiz ki kamp lambalarıdır. Bu kamp lambası, dayanıklı yapıları ve uzun süre boyunca çalışır olmalarına rağmen ısı geçirmeyen tasarımları sayesinde olası tehlikelerden sizi korur. Kullanım esnası boyunca size yardımcı olan bu modeller konforlu bir kamp vakti geçirmenizi sağlar. Kamplarda kullanabileceğiniz termos seçenekleri ise farklı modellerde üretilmeleri bakımından tasarım olarak da değişiklik gösterebilir. Genellikle çelik yapılarda üretilen termos modelleri kullanıcılara mükemmel bir kolaylık sağlar. Kapaklı modelleri ile termosunuzun içinde bulunan içeceğin uzun zamanlar boyunca sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda termosun uzun kapağını bir bardak gibi kullanarak kamp deneyiminizi ya da açık hava sporlarınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Geliştirilen kamp malzemeleri her mevsim kamp yapmayı sevenler için farklı alternatiflerde bulunur. Siz de dilediğiniz kamp mutfak gereçlerini, kampçılık mutfağı modellerine ve tasarımlarına göz atarak bir arada bulabilirsiniz.

Kampçılık Mutfağı Fiyatları

Kamp yaparken size eşlik edecek ürünler, farklı markaların üretmiş olduğu farklı alternatif tiplerde bulunur. Bu ürünler, fonksiyonel yapıları sayesinde farklı fiyatlarda ve farklı modellerde kullanıcıların beğenisine sunulur. Hemen hemen her bütçeye uygun olacak şekilde satışa sunulur. Kampçılık mutfağı ürünleri arzu ettiğiniz kamp mutfak gereçlerini daha iyi bir kullanım süresi içerisinde geçirebilmeniz için farklı alternatifler de üretilir. Hem bütçenize en uygun olacak hem de en çok işinizi görecek modeli tercih ederek daha karlı bir alışveriş sağlayabilirsiniz. Bütçenize dikkat ederek kamp esnasında olası diğer ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Genellikle dayanıklı ve metal modellerden üretilen setler ve kampçılık mutfağı fiyatları sayesinde kamp etkinliklerinden daha fazla keyif alabilirsiniz. Mutfak ürünleri arasında bulunan tüm ürünler amacına, modeline ve boyutuna göre fiyatlandırılır. Tamamen kampçıların konforlu bir kullanım sağlaması düşünülerek üretilmiş modeller farklı fiyatlarda bulunabilir. Genellikle ürünlerin kalitesi fiyat konusunda etkin rol oynar. Kampçılar için üretilen outdoor tasarımlara göz atmak ve bu tasarımlar arasından kamp boyunca işinizi en iyi görebilecek modelleri seçebilmek ve bu ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Kampçılık Mutfağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kamp yapacaksanız kampçılık mutfağındaki ürünleri satın almadan önce belli birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalardan en önemlisi seçeceğiniz kampçılık mutfağının kamp esnasında gerekli tüm malzemelere sahip olup olmamasıdır.  İhtiyacınız olacak tüm malzemeleri bünyesinde barındıran kampçılık mutfağı çeşitleri sizi ekstradan alışveriş zahmetinden de kurtarır. Kamp için seçeceğiniz mutfakların aracınızın bagajında fazla yer kaplamayacak ve boyutuna da uygun olacak şekilde  bulunmalıdır. Pek çok model arasından doğru ürüne ulaşabilmeniz için öncelikle ihtiyacınız olan malzemeleri belirlemeniz gerekir. Fazla depolama alanına sahip değilseniz temel ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz ürünlerin bulunduğu kampçılık mutfağı malzemelerini satın alabilirsiniz. Kamp zamanlarınızı daha konforlu ve daha  sakin bir şekilde geçirebilmeniz için gün içerisinde vücudunuzun istediği enerjiyi kazanmanız gerekir. Bu sayede kamp esnasında mutfağınıza dikkat ederek sağlığınızı da önemsemiş  olursunuz. Pek çok farklı kamp mutfağı alternatif ürünlerinden siz de işinizi en iyi görecek ürünleri toplayarak uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery