track source
track source

Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları

Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları Fiyatları

382 Ürün gösteriliyor.
Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları modelleri ve Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Korkmaz, Karaca, Modatools. 382 adet Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları markası:

En Çok İncelenen Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 382 Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları modeli içerisinde en ucuz Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatı 6.95 TL iken, en yüksek Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatı 1601.91 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatı ise 104.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Tefal Clipso Minut Perfect 6 lt Düdüklü Tencere
Tefal Clipso Minut Perfect 6 lt Düdüklü Tencere
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kesme Tahtası ve Tablası

Kesme tahtaları, genel olarak herkesin kullandığı ve çoğu kişi tarafından farklı model alternatifleri ile tercih edilen mutfakların olmazsa olmazlarındandır. Farklı markaların ürettiği farklı model alternatifleri ile üretilen çeşitlerin amacı mutfakta çalışan kişinin işini kolaylaştırmaktır. Bir şeyin doğranmasını daha kolay hale getirmesi ve aynı zamanda mutfaklarda dekoratif bir görünüm sağlaması açısından her kullanıcının tarzına uygun modeller ile üretilir. Özellikle dekoratif amaçlı olarak çok sık tercih edilen modellerden biri de cam kesme tahtasıdır. Bu modelde üretilen kesme tahtaları, aynı zamanda görüntüleri sayesinde dekoratif amaçlı olarak kullanıldığının en güzel örneklerinden biri olarak gösterilir. Genellikle kolay temizlenebilir yapıları sayesinde kullanım deneyiminizi iyileştirmeyi amaçlar. Mutfakların en pratik çözümleri arasında yer alan kesme tahtaları, pek çok farklı tarz ve modellerde mutfak gereçleri arasında yer alır. Et, sebze ve meyve kesimlerinde kesme tahtalarını kullandığınız zaman tezgahı çizilmelere karşı korumuş olursunuz. Aynı zamanda yiyeceklerinizin istenilen boyutlarda ve simetrik bir biçimde kesilmesine de olanak sağlar.

Kesme Tahtası ve Tablası Modelleri

Kesme tahtası ve tablası modelleri, pek çok farklı marka tarafından farklı modellerde üretilerek kullanıcının beğenisine sunulur. Bu marka ve modeller arasından siz de ihtiyacınıza en uygun olacak seçimi yapabilmeniz için birçok seçeneğe sahip olursunuz. Aynı zamanda farklı renk ve desenlerdeki modeller arasından mutfağınızın genel renk uyumuna ve dekoruna uygun olacak bir kesme tahtasını da seçebilirsiniz. Kesme tahtası cam ve tahta olarak üretilen modellerin yanı sıra meyve desenleri ile üretilen modellerde oldukça sık rağbet görür. İsterseniz bu modelleri tercih ederek mutfağınızda eğlenceli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Pek çok kesme tahtası modelleri aynı zamanda servis amaçlı kullanılarak şık sunumlar oluşturabilmenize olanak sağlar. Büyük kesme tahtaları genellikle bünyesinde bulundurduğu hazne ile mutfakta işinizi daha çok kolaylaştırır. Kestiğiniz et ya da sebze ürünlerini bu haznenin içerisinde biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda kesme işleminde oluşabilecek çöpleri yine bu hazneye biriktirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde mutfağınız dar bile olsa daha pratik bir şekilde yiyecek hazırlayabilirsiniz. Pek çok farklı tarz ve modellerde üretilen kesme tahtaları genellikle her kullanıcının bütçesine uygun olacak şekilde üretilir. Et kesme tahtası aynı zamanda sebze ürünlerinin de kolaylıkla doğranmasında mutfaklara pratiklik çözüm sağlayan en önemli araç gereçlerdendir. Aynı zamanda bu tahta modellerini et servisi yaparken de kullanarak daha şık sunumlar elde edebilirsiniz. Şık tasarımlarla üretilen modeller davetlerde ya da yemek öncelerinde aperatif ürünleri servis etmeniz için tabak şeklinde de kullanılabilir. Bambu, plastik, cam ve silikon gibi malzemelerden üretilen farklı boy ve çeşitlerde bulunan kesme tahtaları kullanım amacınıza göre farklı tercihler yapabilmenize olanak sağlar. İki taraflı olarak kullanılabilen büyük kesme tahtaları mutfakta hem hız kazanabilmenizi hem de pratik açıdan yemek hazırlayabilmenizi sağlar. Bir tarafı ile et ürünleri doğrarken diğer tarafı ile de sebze ürünleri doğrayarak kokuların birbirine karışmamasını da sağlayabilirsiniz. Kesme tahtası ve tablası modellerini her işlemden sonra temizleyerek tahtaların daha uzun süreli olarak evlerinizde bulunmasını mümkün kılabilirsiniz.

Kesme Tahtası ve Tablası Fiyatları

Farklı malzemelerden üretilen ve tasarımları ile çeşitli kullanım amacı sağlayan kesme tahtaları fiyatları alternatifler ile piyasada bulunur. Geniş fiyat aralığına  sahip bu modeller arasından siz de ihtiyacınıza ve mutfağınızın genel dekorasyonuna en uygun olacak çeşitleri belirleyerek fiyat karşılaştırmasında bulunabilirsiniz. Kesme tahtası her bütçeye uygun olarak üretilir. Bu modeller arasından siz de bütçenize en uygun olacak ürün seçimini yapabilirsiniz. Her mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alan bu tahta ve tabla ürünler, üretildikleri malzemeye göre de farklı fiyatlarda kullanıcının beğenisine sunulur. Aynı zamanda tahtaların model ve boyutları gibi durumlarda her bir ürünün kendine özel bir fiyatının olmasını sağlar. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise ürünün kullanıcıya sağladığı özelliklerdir. Haznesi olan ürünler diğer tahta ve tablo ürünlerine göre biraz daha yüksek fiyatlarda bulunabilir. Buna nazaran mermerden üretilmiş kesme tahtaları da tahta modellere göre farklı fiyatlarda kullanıcıya sunulur. Siz de pek çok kesme tahtası modelleri arasından mutfağınıza en uygun ürünü bulmak ve online satıcılar arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kesme Tahtası ve Tablası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kesme tahtası satın almadan önce satın alacağınız ürünün yorumlarına göz atarak olumlu ve olumsuz yönlerini görebilirsiniz. Mutfaklarda genellikle sık bir şekilde tercih edilen kesme tahtası modellerini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan en önemlisi ise seçeceğiniz ürünün kesme esnasında tahtada oluşabilecek çiziklerden dolayı mikrobik üretmeyen bir yapıya sahip olması oldukça önemlidir. Bir diğer özellik ise seçeceğiniz kesme tahtasının bıçağın formunu koruması ve kesme işlemi gerçekleştirilirken kayma yaparak vakit kaybettiren ürünlerden olup olmamasıdır. Mutfağınızın genel görünümüne uygun olarak seçeceğiniz kesme tahtası renkli ürünleri tercih ederek, dekorasyon için bir tahta modeli arıyorsanız daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kesme tahtası ve tabla modellerinden birine karar vermeden önce daha hijyenik bir kullanım açısından bulaşık makinesinde yıkanabilen ürünleri tercih etmek daha doğru olur. Genellikle en sağlıklı kesme tahtası modelinin tahta modelleri olduğunu bilinir. Bu modelleri tercih ederek çizilmelere karşı mikrobik birikimini de engellemiş olursunuz. Pek çok farklı model ve tahta alternatifi arasından siz de kullanımınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery