Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları

En Ucuz Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları Fiyatları

350 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    termos
Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları modelleri ve Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Taç, Modatools, IKEA, Euro Flora, Korkmaz. 350 adet Kesme Tahtaları / Kesim Tablaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Mutfakta vakit geçirmek özellikle de yemek yapmak, genellikle dinlendirici ve keyiflidir. Yemek hazırlamayı kolaylaştıran malzemeler de bu keyfi arttırabilirler. Farklı işlevlere özel tasarlanmış bıçaklar, tencereler ya da pişiriciler yemek yapmayı kolay ve eğlenceli kılabilir. Kesme tahtası, limon sıkacağı, patates soyacağı gibi mekanik malzemeler de mutfakta önemli birer yardımcıdır. Ekmek kesmek, salata yapmak, soğan doğramak, meyve hazırlamak gibi farklı amaçlarla kullanabileceğiniz kesme tahtaları, günümüzde bir birinden farklı malzemelerden ve farklı tasarımlarla üretiliyor. Kesme tahtası, son derece basit bir mutfak malzemesi olmasına karşın aile sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Peki, kesme tahtasının sağlıklı bir biçimde kullanılması için nelere dikkat etmek gerekiyor?

Sağlık Açısından Kesme Tablaları Nasıl Kullanılmalıdır?

Kesme tahtası kullanımında ilk dikkat edilmesi gereken detay et ürünleri ile sebze ve diğer malzemelerin kesinlikle aynı tahta üzerinde doğranmaması gerektiğidir. Et, balık ve tavuk gibi ürünler bıraktıkları bakterilerle ekmek ve sebzelere geçerek tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle et ürünleri için farklı, ekmek, börek, poğaça gibi ürünler için farklı ve diğer malzemeler için de farklı bir kesme tahtası kullanmak gerekir. Kesme tahtalarını özellikle de ağaç malzemeden üretilmiş olanları bulaşık makinesinde yıkamak doğru olmaz. deterjanı emen ağaç, zamanla tehlikeli bir hale gelebilir. Ayrıca işiniz bitince kesme tablasını temizleyerek kaldırmaya özen göstermeniz de çok önemlidir.

Uygun Fiyatlı Mutfak Gereçleri Nereden Alınır?

Bambu kesme tahtası, kemik kesme tahtası, cam kesme tahtası, seramik kesme tahtası, ağaç kesme tahtası gibi farklı malzemelerden üretilmiş ürünlere cimri.com mağazalarından kolayca ulaşabilirsiniz. Bambum, Korkmaz, iHouse, Schafer, Koziol, The Mia, Rem, LoveQ, Cooker gibi markaların kesme tablası ürünlerini bulabileceğiniz cimri.com’dan en uygun fiyatlı seçeneğe zahmetsizce erişebilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmayı çok daha cazip kılan fiyat karşılaştırma avantajı ile Cimri, size en uygun sonucu sunar.