Kamp & Piknik Masası

Kamp & Piknik Masası Fiyatları

78 Ürün gösteriliyor.
Kamp & Piknik Masası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kamp & Piknik Masası modelleri ve Kamp & Piknik Masası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kamp & Piknik Masası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Emin Home, Doğan, Evolite. 78 adet Kamp & Piknik Masası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kamp & Piknik Masası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kamp & Piknik Masası markası:

2021 yılı Kamp & Piknik Masası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 78 Kamp & Piknik Masası modeli içerisinde en ucuz Kamp & Piknik Masası fiyatı 49.99 TL iken, en yüksek Kamp & Piknik Masası fiyatı 5999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kamp & Piknik Masası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kamp & Piknik Masası fiyatı ise 202.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kamp & Piknik Masası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kamp ve Piknik Masası

Şehir hayatının sunduğu imkanlar ve kolaylıklar yanında zorlayıcı tarafı da vardır. Zor taraflarının başında yoğun iş hayatı, stres, sürekli mücadele ve koşturma isteyen yaşam şeklidir. Özellikle çalışanlar için bu yoğun hayatın aynı zamanda oldukça dakik ve programlı olması gerekir. Her ne kadar dolu dolu programlı bir yaşam şekline alışılsa da zaman zaman bu hayat tarzından biraz uzaklaşmak herkesin hakkıdır. Doğanın sessizliğine ve hoşgörülü ev sahipliğine kendini atmak isteyenler için birçok alternatif vardır. Bunların başında tatil, memleket ziyareti, kamp ve piknik gelir. Bu aktiviteler herkesin bütçesine göre değişiklik gösterir. Bulunduğu şehrin keşmekeşinden sıyrılmak isteyenler kendi imkanları dahilinde farklılıklara başvurur. Her bütçeyi sevindiren ve herkese hitap eden dinlenme yöntemi piknik ve kamplardır. Kısa süreliğine ya da planladığınız sürede yapacağınız piknik ve kamp türü etkinlikler doğayla aranızda açılan kopukluğun giderilmesinde iyi bir fikirdir. Fakat dinlenme, söz konusu olduğunda birçok piknik ya da kamp sever, alıştığı şehir hayatının konforundan da kopmak istemez. Tabiat oldukça serttir. Ve kendi şartlarına alışmamış birine pek ideal dinlenme imkanı sunmaz. Pikniğe ya da kampa niyetlenenlerin yanında bulundurması gereken birtakım gereçler olur. Bunlardan biri de kamp masasıdır.

Kamp ve Piknik Masası Modelleri

Şehir hayatından uzaklaşarak biraz sakinleşmek isteyenler, bulundukları konumun yakınlarındaki ormana, dağa kendileri atarlar. Ailece piknik fikirlerinin yanında ekip olarak arkadaşlar ile kamp fikirleri de oldukça yaygındır. Doğa yürüyüşleri, tırmanmalar, düzenlenen geziler, birkaç günlük ufak kaçamaklar ile kendilerini yenilerler. Ayrıca farklı şehirlerden gelen misafirleri ağırlamanın en renkli ve eğlenceli yollarından biri düzenlenen piknikler ve mangal keyfidir. Doğa ile kucaklaşmak isteyenler bu fikirlerini hayata geçirmek istediklerinde heme hazırlığa başlarlar. Yanlarında bulunması gerekenlerin listesi yapılır. Bu listeyi hazırlayanlar, konforlarına düşkün iseler ve piknik ve kamp yerlerinde dört dörtlük bir dinlenmeyi istiyorlarsa daha donanımlı bir liste hazırlarlar. Bu listenin başında piknik masası seti gelir. Piknik severlerin hayatını renklendiren bu ürün içeriğinde sandalyeler de mevcuttur.  Aynı zamanda piknik masası katlanır modeli ile istenilen şekilde taşınır. Fazla yer kaplamaz. Taşıtlara kolaylıkla sığar. Bu modeller diğer ürünlere bakarak daha hafif ve taşıması daha kolaydır. Portatif piknik masası modelleri de en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Piknik masalarında aranan temel özellik, her yere kolayca yerleştirilebilmesi, kolay katlanması ve rüzgara, doğanın çeşitli olası problemlerine karşı dayanıklı, sağlam olmasıdır. Portatif masalar da bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılar. Kullanıcıyı memnun eder. Piknik masası birçok çeşitlilikte bulunur. Her türlü kullanıma uygun modeller ile kullanıcının beğenisine sunulur. Doğada da konforundan ve şıklıktan vazgeçmeyenler için piknik masası ahşap modeller önerilir. Piknik masası ahşap olan modeller bahçelerde de oldukça şık bir görünüm kazandırırlar. Sandalye ve masaların orta bölümlerinde işlemeli desenlerde otantik bir görünüm sağlarlar. Dayanıklı ve sağlamdırlar. Yaşam alanlarını zenginleştirmek, istenen konforu yakalamak, şık ve güzel modeller ile ortama farklılık katmak herkesin hayalidir. Ufak dokunuşlar ile hem rahat kullanım sağlayan hem de hayatı kolaylaştıran bu ürünler kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Ailelerin, rahatça kullanacağı bu ürünlerin yanında kamp masaları da oldukça revaçtadır. Doğa ile birkaç günlüğüne başbaşa kalmayı sevenler için yanından ayırmayacakları en önemli ürünlerin başında kamp masası katlanır modeller gelir. Kamp yapmayı alışkanlık haline getiren kullanıcılar için taşıması kolay, pratik, ergonomik,portatif ürünler ilk tercihler arasında gelir. Kamp masası modelleri arasında da en çok tercih edilen ürün, katlanır kamp masası çantalı modellerdir. Taşımada kolaylık sağlayan bu ürünler oldukça hafif, kurulumu kolayca yapılan modellerdendir. Hantal olmaması ve her yerde rahatlıkla kullanımı göz önünde bulundurulduğunda en ideal ürünler arasında yerini alır.

Kamp ve Piknik Masası Fiyatları

Kamp yapmayı ve doğayla zaman geçirmeyi sevenlerin en önemli gereci kamp masasıdır. Kamp ve piknik masaları kullanıcıların doğadaki yaşam alanıdır. Hafta sonlarını bol yeşil ile geçirmeyi seven aileler için ise piknik masaları konforlu bir dinlenme keyfi sunar. Kamp masası fiyatları ürünün taşıdığı fonksiyonlara göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun olarak üretilen kamp ve piknik masaları, modeline, çantalı olup olmamasına, portatiflik özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Daha uygun fiyata göre ürünler mevcut olduğu gibi, daha çok fonksiyonu olan ve farklı model seçenekleri sunan firmalar da vardır. Kullanıcı memnuniyetinin ön planda olduğu ürünlerin fiyat aralığı daha yüksektir. Aranan özelliklerdeki kamp ve piknik masası modellerini Cimri.com aracılığı ile en ideal fiyatlar ile temin edersiniz. Her birinin özelliklerini ve kullanım alanlarını inceleyerek bütçenize uygun olan ürünü seçersiniz. Fiyat karşılaştırmaları sayesinde hayatınız kolaylaşır ve zaman kaybetmeden mevsiminde aradığınız ürüne sahip olursunuz.

Kamp ve Piknik Masası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yaz aylarının serinletici aktiviteleri olan piknik ve kamplar, geçiş mevsimlerinin dinlendiricisi olur. Kış mevsiminde ise kamp severlerin ufak kaçamaklar yapması için şartlar elverdiğince doğa tüm imkanlarını zorlar. Her mevsimde tadı başka olan kamp ve piknik maceraları konforsuz düşünülemez. Dinlenmenin, serinlemenin, doyasıya eğlenmenin kusursuz olması için Kamp masası yuvarlak modeller de en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bunun yanında kamp ve piknik masası satın almadan önce tüm özellikler gözden geçirerek sağlam bir araştırma yapmak yerinde olacaktır. Kamp ve piknik masasının doğanın olası sorunlarına, rüzgarına karşı dayanıklı, sağlam olması önemlidir. Aynı zamanda sürekli farklı yerlere taşınacak bir ürün talep ediliyorsa ürünün portatif olması kullanıcıya kolaylık sağlar. Katlanır ve çantalı ürünler hem kirlenmeden saklanmasını sağlar hem de kolayca her yere götürülmesi konusunda yardımcı olur. Doğanın tadını, eşsiz manzaraları, ailenizle, sevdiğiniz arkadaşlarınızla, ekibinizle doyasıya çıkarmanız, her detayı düşünülmüş eksikler listeniz ile mümkündür. Bu listenin başlarında olması gereken en önemli ürün ise kamp ve piknik masaları olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery