Kamp Aksesuarı

Kamp Aksesuarı Fiyatları

640 Ürün gösteriliyor.
Kamp Aksesuarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kamp Aksesuarı modelleri ve Kamp Aksesuarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kamp Aksesuarı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, İzeltaş, S-Link, Victorinox, Stanley. 640 adet Kamp Aksesuarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kamp Aksesuarı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kamp Aksesuarı markası:

En Çok İncelenen Kamp Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kamp Aksesuarı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 640 Kamp Aksesuarı modeli içerisinde en ucuz Kamp Aksesuarı fiyatı 0.5 TL iken, en yüksek Kamp Aksesuarı fiyatı 7898.32 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kamp Aksesuarı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kamp Aksesuarı fiyatı ise 324.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kamp Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Geologic Club 700 Klasi̇k Dart Tahtasi
Geologic Club 700 Klasi̇k Dart Tahtasi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Decathlon Quechua Nh Fresh Compact Beyaz 26 lt Soğutucu
Decathlon Quechua Nh Fresh Compact Beyaz 26 lt Soğutucu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hultafors OK1-380110 Outdoor Bıçak
Hultafors OK1-380110 Outdoor Bıçak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kamp Aksesuarı

Birçok insanın birbirinden farklı hobileri ve vakit geçirme alışkanlıkları bulunur. Bazıları iş günlerinin olmadığı tatillerde evinde kitap okuyarak kimileri de dışarıda arkadaşlarıyla birlikte bazı aktiviteler yaparak bu zamanı geçirir. Boş zaman faaliyetlerinin birçoğu günlük işlerin stresinden arınmak ve huzurlu bir tatil geçirmek için yapılır. Bu aktivitelerin en iyisi doğa içinde olanlar olabilir. Doğanın ve yeşilin verdiği huzur ruhsal dinginlik için ideal olur. Bu bağlamda doğa sporları ve aktiviteleri ile bu huzura erişebilirsiniz. Kampçılık en popüler outdoor sporları arasında bulunur. Birçok insan kamp yaparak doğa ile iç içe olup rahatlamanın verdiği keyfi başka herhangi bir aktivitede bulamaz. Bu aktiviteyi yapmak için çadır, ayakkabı, yağmurluk, çekiç ve çanta gibi kamp aksesuarına ihtiyaç duyulur. Bu ürünleri toplu halde satın almanız en ideal yol olabilir. Böylece hiçbir eksiğiniz olmadan bu yolculuğa çıkabilirsiniz. Birçok insan bu malzemelerin tümüne cimri.com üzerinden ulaşıp, detaylı özelliklerini de yine site üzerinden inceler.

Kamp Aksesuarı Modelleri ve Özellikleri

Outdoor sporlar deyince akla ilk gelen spor kampçılık olur. Bu sporu yapabilmek hem oldukça cazip hem de bir o kadar meşakkatli olabilir. İyi malzeme tecrübe kadar önemli bir konu olması ile ön plana çıkar. Bu sporda kullanılan, çadır, lamba, çanta ve benzeri malzemelerin kalitesi aktiviteden alacağınız keyfi artırır. Çadır kamp malzemelerinin en bilinenleri arasında başı çeker. Çadırların kullanımı genelde kullanılacağı mevsime ve doğa koşullarına göre değişir. Her ürün aynı özelliklerle üretilmez. Bazı ürünler yaz aylarında ve daha soğuk kış aylarında kullanılmak için üretilir. Yaz ayları için üretilenler daha ince ve güneş ışınlarını içine almayan kumaşlardan imal edilir. Kış ayları için olanlar ise daha kalın ve ısı yalıtımı olan kumaşlardan üretilir. Çadır dışında outdoor sporların en bilinen malzemeleri içinde çanta bulunur. İyi bir çanta içine çadır dahil, lamba, battaniye ve benzeri ürünleri de alır. İdeal bir ürün yaz kış her hava şartlarında içine su almadan kullanabilmeli. Bu tip ürünlerin kumaşları dış koşullardan etkilenmeyecek malzemelerden imal edilir. Büyük ve gösterişli bir dış görünüme sahip olan bu ürünler dayanıklılıkları ile ön plana çıkar. Kamp kapları da olmazsa olmaz eşyalar içinde yer alır. Kapların çoğu yemek yeneceği zaman kullanılır. Bu kaplar taşınabilir ve istendiğinde ateş üzerinde ısıtılarak da kullanılır. Ürünler ısıya dayanıklı malzemeden üretilir. Kamp sandalyesi aksesuarları da olmazsa olmaz ürünler içinde bulunur. Sandalyeler kendi kılıfları içinde omuza asılarak taşınır. Taşınan sandalyeler istenen bir yerde ateş başında açılarak kullanılır. Ürünlerin üretildiği malzeme dayanıklı demir ve kaliteli kumaştan yapılır. Ürünleri sadece outdoor sporlarda değil evde balkonda ya da hafta sonu sahilde otururken de kullanabilirsiniz. Tüm bu ekipmanlar bir sporcunun olmazsa olmaz eşyaları arasında bulunur. Bunların tümünü uygun fiyata ve toplu olarak satın almak isteyen pek çok maceraperest cimri.com’da bulunan tüm ürünleri inceler ve kendisi için en doğru seçimi kolay bir şekilde yapabilir.

Kamp Aksesuarı Fiyatları

Kamp aksesuarı fiyatları genel olarak ürünün niteliğine, teknik özelliklerine, ne olduğuna, büyüklüğüne ve önemine göre değişir. Çadır bir sporcunun olmazsa olmaz ekipmanı olduğu için en yüksek fiyatlı eşyaların içinde bulunur. Bu ürünün yüksek ve düşük fiyatlı pek çok çeşidi bulunabilir. Fakat dayanıklı olan ürünlerin birçoğu yüksek fiyata satılır. Bu noktada ödeme aşamasında fiyat ve verim endeksli düşünülebilir. Ürünün üretildiği kumaş ve hangi mevsimlerde kullanılacağı fiyatı belirleyen en önemli kriterler içinde yer alır. Sandalyeler de bir o kadar önemli olabilir. Hafifi ve dayanıklı materyallerden üretilen ürünler taşıma kolaylığı bakımından ideal olsa da fiyat olarak yüksek olan ürünler içinde bulunur. Kaplar ise her kampçının çantasında bulunur. Bu kapların birçoğu ısıya dayanıklı malzemeden üretilirken bazıları da ısıda kullanılmaz. Isıya dayanıklı olanlar dayanıklı olmayanlara göre daha yüksek fiyata satılır. Bu ürünler sağlık açısından da oldukça ideal olur. Bütçenize en uygun olan ürünü ya da en iyi ürünü uygun fiyata satın almak isterseniz cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kamp Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Outdoor sporlarda kullanılmak için satın alınan ürünlerde dikkat etmeniz gereken birkaç kritik özellik bulunur. Bu tip faaliyetler tehlikeli olur. Bu nedenle güvenli kullanımı olan sağlam ürünlerin tercih edilmesi en önemli husus olur. Çadır, sandalye ve benzeri eşyaların tümünün hangi malzemeden üretildiğini dikkatle inceleyin. Özellikle çadırda kumaşa ve hangi mevsimlerde kullanılmak için üretildiği gibi teknik özellikleri yakından incelenebilir. Kamp eşyalarının kolay taşınabilir olması beklenir. Sandalye gibi yer kaplayan ekipmanların da kolay taşınması en ideal olanı olur. Bu nedenle sandalye satın alırken üretildiği malzemeye ve kendi taşıma çantası olup olmadığına bakılır. Aynı zamanda gıda ihtiyaçlarınızı giderecek ürünleri seçerken de amacının çok iyi belirlenmesi gerekir. Birçok kullanıcı bu ekipmanları toplu halde alır ve diğer kullanıcıların yorumlarını göz önünde bulundurur. Cimri.com bu bağlamda sizin için tüm ekipmanları tek bir çatı altında topla ve ürünü satın alan diğer müşterilerin yorumlarını da sizinle paylaşır. Bu yorumları okuyarak alacağının ekipmanların güvenilirliğinden emin olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery