track source
track source

Emniyet Kemeri (Outdoor)

Emniyet Kemeri (Outdoor) Fiyatları

42 Ürün gösteriliyor.
Emniyet Kemeri (Outdoor) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Emniyet Kemeri (Outdoor) modelleri ve Emniyet Kemeri (Outdoor) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Emniyet Kemeri (Outdoor) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Makita, MF Product, Evolite, Starline. 42 adet Emniyet Kemeri (Outdoor) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Emniyet Kemeri (Outdoor) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Emniyet Kemeri (Outdoor) markası:

En Çok İncelenen Emniyet Kemeri (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Emniyet Kemeri (Outdoor) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 42 Emniyet Kemeri (Outdoor) modeli içerisinde en ucuz Emniyet Kemeri (Outdoor) fiyatı 29.9 TL iken, en yüksek Emniyet Kemeri (Outdoor) fiyatı 2213.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Emniyet Kemeri (Outdoor) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Emniyet Kemeri (Outdoor) fiyatı ise 312.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Emniyet Kemeri (Outdoor) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Emniyet Kemeri

Emniyet kemeri; ani hareketlerde vücudu tutarak kaza olasılıklarının önüne geçmek amacı ile güvenlik için kullanılan bir araçtır. Emniyet kemerleri; genelde bütün taşıtlarda sürücülerin ve yolcuların güvenli sürüş deneyimleri için gerekli bir araçtır. Ayrıca emniyet kemerleri, farklı işlevlere sahip olarak farklı kullanım alanları için tasarlanıp üretilir. Bu çeşitlerdeki emniyet kemerleri; bazı spor dallarında ve iş kollarında, güvenlik gereçleri olarak sıklıkla kullanılır. Bu kullanım alanlarına sahip kemerlere outdoor emniyet kemeri denir. Outdoor emniyet kemeri; belden, bacaklardan, kollardan aynı anda ya da ayrı olarak saran kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde üretilir. Farklı dayanıklı malzeme türleri ile yapılan outdoor emniyet kemerleri, belli ağırlıklardaki yükü taşıyabilme kapasitesine göre çeşitlere ayrılır. Outdoor emniyet kemer çeşitleri, esnek dayanıklı polyester malzeme türlerinden yapılır. Kemerler; toka, kanca gibi metal aksesuarları birbirine ip yardımı ile bağlayıp kilitleyerek güvenlik hattını oluşturur. Outdoor emniyet kemer modellemeleri; insan ergonomisi ile birebir uyumlu ve güvenlik işlevlerini yaparken risk oluşturmayacak özelliklere sahip olacak şekilde üretilir.

Emniyet Kemeri Modelleri

Doğa sporları ile uğraşanların, paraşütçülerin, dağcıların; sporlarını güvenle icra edebilmeleri için en önemli ve gerekli araçlardan biri outdoor emniyet kemerleridir. Bu ekstrem spor dallarında farklı güvenlik önlemleri alınması gerektiği için farklı tasarımlara sahip işlevsel emniyet kemerleri üretilir. Outdoor emniyet kemeri çeşitleri; alt koruma, üst koruma ve bütün vücut koruma olarak üç farklı çeşitte olur. Alt korumaya sahip emniyet kemer modelleri; iki bacak ve bel bölgesinden saran kemer yapıdadır. Bu kemerler arasında; bağlantılı ipleri, tokalar, kilitler gibi ara bağlantı aksesuarlarıyla birlikte tasarlanır. Alt korumalı emniyet kemerleri; herhangi bir kaza sırasında oluşan enerjiyi, bütün bacak bölgesine yayar. Böylece kaza esnasında, bir oturak görevi görerek vücudu koruyan özelliğe sahiptir. Bütün vücut korumalı kemer modelleri ise en güvenli emniyet kemeridir. Tasarımında; kol, bacak ve belde emniyet kemeri bulunur. Ara bağlantıları; ip, toka, kilit gibi aksesuarlar ile yapılır. Bel, omuz ve bacak bölgesini koruyarak, kaza sonucunda oluşacak enerji bütün vücuda yayar. Kaza enerjinin en zararsız şekilde hissetmenizi sağlar. Farklı kullanım alanları için en önerilen ve ideal olan kemer modellerinden biri bütün vücut emniyet kemeridir. Outdoor emniyet kemeri modelleri; kullanılan malzeme türlerine ve tasarım farklılıkları nedeni ile değişiklik gösterir. Bacak, kol ve bel bölgelerinin kullanım esnasında rahat etmesi için outdoor emniyet kemer modelleri üzerine yastıklı yapılara sahiptir. Bu yastık yapılar sayesinde bacak, kol ve bel bölgelerinde; sıkma, kesme ve yaralanma oluşmaz. Kemer yapımında kullanılan malzemelerin esneyebilen yapıları sayesinde, bütün vücut emniyet kemeri kullanıcıların hareketlerini sınırlamadan kullanılmasına yardımcı olur. Outdoor bel kemeri; bel bölgesine sarılan ve bel bölgesini geniş yastıklı yapısı ile destekleyen, tek tip bir kemer modelidir. Kullanım alanlarına göre ihtiyaç duyulması dahilinde kullanılır. Çünkü outdoor bel emniyet kemeri çeşitlerinin koruyuculuk seviyesi, diğer emniyet kemeri modellerinden daha düşüktür. Outdoor emniyet kemeri kullanımı; çeşitli alanlarda farklı ihtiyaçlara ve modellerine göre farklılık gösterir. Bütün emniyet kemeri modelleri; kullanılmadan önce bağlantıları birleştirilip, kontrol edilerek giyilmesi gerekir.

Emniyet Kemeri Fiyatları

Outdoor emniyet kemeri fiyatları; malzeme türüne, tasarımına ve kullanım amaçlarına göre aksesuar gereksinimlerine göre farklı aralıklarında değişiklik gösterir. Her outdoor emniyet kemeri, modeli tasarımı yapımında farklı malzeme gereksinimleri gereği farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Tüm vücut kemerleri; tasarımda malzeme türüne ve miktarına bağlı olarak fiyatlandırılır. Tüm vücut kemerleri, diğer emniyet kemeri modellerinden daha farklı fiyat aralıklarında kullanıcılara sunulur. Outdoor emniyet kemeri modeli, farklı iş kolunda kullanılacak ise işlevsel tasarımlara sahiptir. Ekstrem sporlar için tasarlanan emniyet kemeri modelleri ise daha farklı işlevselliklerde tasarlanıp kullanıcılara sunulur. Bu sebeplerde kullanım alanlarına göre de outdoor kemer model fiyatları değişiklik gösterir. Outdoor emniyet kemer modelleri; yapımında kullanılan malzeme türleri ve yapısal özellikler nedeni ile farklı ağırlıkları taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Bu farklı ağırlık kapasiteleriyle outdoor emniyet kemerleri, aynı model olmasına rağmen fiyatlarının farklı olmasına neden olur. Outdoor emniyet kemer fiyatlarının belirlenmesinde en önemli faktör; ağırlık taşıyabilme kapasiteleri ve model tasarım özellikleri olur. Kemer tasarımlarında kullanılan malzeme türü çeşidi, ağırlık taşıyabilme kapasitesine göre seçilir. Kullanım amaçlarına göre tasarımları değişiklik gösteren emniyet kemeri fiyatları, işlevsel özelliklerine göre değişir.

Emniyet Kemeri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Outdoor emniyet kemeri alırken; kullanım sağlanacak ortamın şartlarına göre olası risklere karşı en güvenli olan modelin tercih edilmesi güvenli olur. Rahat hareket etmek ve kullanım kolaylığı için ayarlanabilir kilitli outdoor emniyet kemer modelleri tercih edilmesi gerekir. Outdoor emniyet kemeri satın alırken; gerekli enstitülerin şartlarına uygun olan modeller tercih edilir. Bu modelleri kullanmak, güvenlik için oldukça büyük önem taşır. Outdoor emniyet kemer modellerinin yapısı; kesme ve yaralanmalara sebep olmamak için esnektir. Outdoor emniyet kemeri özellikleri, esnek yapılı malzeme türü, yumuşak iç yüzey yastıkları nedeniyle güvenli bir kullanım sunar. Outdoor emniyet kemerleri, sahip olması gerekli donanımlara sahip olmasıyla kullanışlıdır. Outdoor emniyet kemer modelleri kullanımı, daha güvenli hale gelmesi için gerekli aksesuarlar ile tam olarak kullanılır. Outdoor emniyet kemer modelleri; kullanım alanlarına ve amaçlarına göre çeşitli koruyucu özelliklerde üretilir. Outdoor emniyet kemer modeli satın alırken; kullanım amacına göre en uygun kemer modelini tercih etmek, güvenliğin üst derece sağlanmasına yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery