Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı

En Ucuz Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı Fiyatları

20 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    çadır
Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı modelleri ve Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Ferrino, Evolite, Coghlans, Husky, Quechua. 20 adet Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Police PC-816P El Feneri
Police PC-816P El Feneri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Doğa tutkunlarının, kamp yapmayı sevenlerin olmazsa olmaz malzemeleri çadırlardır. Çadırlar kurulum esnasında birkaç ekipmana ihtiyaç duyarlar. Çadır aksesuarları olarak geçen bu ekipmanlar; tamir seti, güneşlik, pol, kazık gibi malzemelerden oluşur. Siz de bir doğa aşığıysanız, kamp yapmak sizin için vazgeçilmezse bütün çadır aksesuarlarını en ucuz fiyat avantajlarıyla ve Igloo, Outwell gibi markaların farkıyla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Çadır Polü Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Çadır iskeleti de denebilecek poller, farklı çelik malzemelerden, bükülebilen yapıda üretilen ve üzerine gerilen kumaşlara sağlamlık, dik duruş vererek uçmasını önleyen kamp malzemeleridir. Yedek çadır polü, pollerin yeterli gelmeyeceği ya da fazla pole ihtiyaç olduğu anlarda kullanılacak malzemelerdir. Farklı madenlerden üretilen ve ağırlığı arttıkça rüzgârda tutunma kapasitesi artan pollerin; fiberglas çadır polü, karbon fiber çadır polü olarak üstün dayanıklılık gücüne sahip çeşitleri vardır. En yaygın kullanılan modeller; alüminyum çadır polü ve demir çadır polü çeşitleridir. Direç çubuğu adı da verilen poller, çadırlara gerginlik ve sağlamlık vermek için üretilirler.

Çadır Güneşlik Nedir?

Güneşin ve yağmurun etkilerinden korunmak için çadırın önüne veya üzerine gerilen, su ve nem geçirmeyen kaliteli kumaşlardan üretilmiş çadır örtülerine; çadır güneşlik denir. Doğa tutkunu kampçıların, arıcıların, kısacası çadır kullanan herkesin kullandığı bir çadır aksesuarıdır. Sağlam kumaş türlerinden yapılan kamp güneşlik çeşitleri özellikle dağcılar ve kampta uzun zaman geçirenler için koruyucu özelliktedir. Çadır iç sıcaklığı yaz günlerinde 55C’ye dek yükselebilmektedir. Bu yüzden metalik renkli güneşlikler ışık yansıtıcı özellikleri ile tercih edilen tiplerdir.

Çadır Aksesuarları Nedir?

Çadır polü ve çadır güneşliği dışında farklı çadır aksesuarları vardır. Çadır direği denilen ve ana iskeletin sağlamlığını pekiştiren ekipman bunlardan biridir. Katlanır çadır direği taşıma kolaylığı ve pratik kurulum fırsatı vermektedir. Çadır kazığı; çadırı zemine sabitlemede kullanılır. Çadır kazığı çeşitleri arasında en çok tercih edilen; çelik çadır kazığıdır. Taş ve çakıl zeminde sağlam bir kazık, rüzgârda uçmaz ve ses çıkarmaz. Çadır aksesuar setleri; olası tamir ihtiyaçlarında gerekli tüm malzemeyi içinde barındırdığı için uzun süre kamp yapmayı sevenlerin kurtarıcısıdır.