track source
track source

Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı

Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı Fiyatları

26 Ürün gösteriliyor.
Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı modelleri ve Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Evolite, Ferrino, Spro, Coghlans, Hannah. 26 adet Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı markası:

En Çok İncelenen Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 26 Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı modeli içerisinde en ucuz Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatı 14.9 TL iken, en yüksek Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatı 494.77 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı fiyatı ise 44.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Çadır Polü, Güneşlik & Aksesuarı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çadır Polü Güneş Aksesuarı

Kamp yapma, outdoor spor yaparken tercih edilen konakmala şeklidir. Bazı doğa severler tatil yaparken de kamp yapmayı tercih eder. Sadece doğa ile iç içe olmak için kamp yapan doğa severler vardır. Kamp yaparak, şehir hayatının yoğun ve sıkıcı temposundan bir süreliğine uzaklaşabilir, huzurlu birkaç gün yaşayabilirsiniz. Kamp yapmak genellikle bahar aylarında tercih edilir. Yaz aylarında da yapanlar olsa da bunaltıcı sıcaklar olumsuz etkiler. Dağcılık, mağaracılık ve havacılık gibi outdoor spor dalları ile ilgilenenler o süre boyunca kamp yaparak zamanını değerlendirir. Psikolojik anlamda dinlenebileceğiniz ve huzur dolu zaman geçirebileceğiniz bir aktivitedir. Kamp yaparken ihtiyacınız olan önemli birkaç araç gereç vardır. Bunlardan en önemlisi çadır malzemeleridir. Çadırı, birtakım araç gereçler yardımı ile üzerine örtü geçirilerek oluşturulan taşınabilir mesken olarak nitelendirebiliriz. Çadır kurmak için gerekli olan alet edavatlar arasında birkaç çadır iğnesi, çadır örtüsü ve çadır iskeleti vardır. Çadır polü, çadırın ayakta durması için kullanılması gereken en önemli aksesuarlardır. Çadır polü çadır iskeleti olarak tanımlanabilir. Çadır pollerinin farklı çeşitleri vardır. Outdoor spor mağazaları tarafından üretimi yapılır. Genellikle çadır ile birlikte satın alabilirsiniz fakat bu gibi küçük aksesuarlar zaman içinde kaybolabilir. Kaybolduğunda yedek parçaları outdoor spor markalarından temin edebilirsiniz. Çadır polü dışında çadır için önemli olan birkaç çadır aksesuarı daha vardır. Gereken aksesuarlar mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir.

Çadır Polü Güneş Aksesuarları Modelleri

Çadır polü, modelden modele değişiklik gösterir. Her ne kadar basit bir model gibi görünsede farklı çeşitleri ve kullanım yerleri vardır. İlk olarak, çadır polü çeşitleri üretildiği malzemeye göre çeşitlere ayrılır. En çok tercih edilen çeşitleri, demir, alüminyum ve karbon fiber gibi seçenekler vardır. Her birinin kullanım yeri farklıdır. Demir poller daha çok büyük çadırlarda kullanılır. 10 veya 20 kişilik büyük çadırlar ayakta tutabilmek için demir pollere ihtiyaç duyulur. Küçük çadırlar için demir pol kullanmaya gerek yoktur. 2-3 kişilik küçük çadırlar için fiberglas poller kullanılabilir. Fiberglas poller demire göre ağırlığı daha düşüktür. Bundan dolayı rüzgarlı havalarda kullanmak için uygun değildir. Rüzgarlı havalar için en uygun çadır polü çeşidi alüminyum pollerdir. Alüminyum poller rüzgara dayanıklı çadırlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. En sağlam çadır polü çeşitlerinden biridir. Rüzgara dayanıklı olması esnekliği ile ilgilidir. Diğer çadır polü çeşitleri yaygın olarak kullanılmaz. En yaygın ve uygun fiyatlı olan modeller bunlardır. Çadır polü modelleri set olarak da satışa sunulur. Çadır polü seti içerisinde gereken sayıda çadır polü bulunur. Çadır polünün yanı sıra çadır kurarken ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra aksesuarlar vardır. Genellikle havanın çok sıcak olduğu günlerde birtakım aksesuarlar takarak bunaltıcı sıcağın etkisini azaltabilirsiniz. Çadır aksesuarları arasında sıcağın etkisini azaltmak için güneş aksesuarları kullanılır. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri çadır ek gölgeliği çeşitleridir. Çadır ek gölgeliği sayesinde güneşin tam tepede olduğu sıcak yaz günlerinde kampınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda çadır ek gölgeliği güneşin çadırınıza çok fazla zarar vermesini engeller. Güneş ışınlarının hem çadırı yakmasını önler hem de serin bir kamp keyfi sunar. Çadır polü ve güneş aksesuarlarını tam ve doğru seçerek kamp deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Çalı Polü ve Güneş Aksesuarları Fiyatları

Çadır fiyatları çadırların kalitesine ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Aynı şekilde çadır polü ve çadır aksesuarları fiyatları da modelden modele değişir. Çadır polü fiyatları üzerin etkili en önemli faktör ürünlerin hammaddesidir. Demir ve alüminyum gibi sağlam malzemelerden yapılan çadır polü çeşitleri daha pahalıdır. Fiberglas çadır polü çeşitleri ise diğerlerine göre çok daha ucuzdur. Çadır pollerini set halinde alırsanız daha ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz. Çadır polü seti içerisinde belli sayıda pol olur. Tane hesabı ile almaktan daha uygundur. Çadır aksesuarlarının fiyatları ise üründen ürüne değişir. Çadır kazığı fiyatı diğer aksesuarlara göre daha uygundur. Çadır güneşliği fiyatları ise güneşliğin kalitesi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Çadır polü ve çadır aksesuarları satın alırken fiyat/performans bakımından değerlendirilmeli ve fiyatının karşılığını veren kaliteli ürünler satın alınmalıdır Böylelikle, kamp alışverişinizi daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz. 

Çadır Polü ve Güneş Aksesuarları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamp malzemeleri ilk alışverişte biraz yüksek fiyatlara mal olabilir. Fkat kamp malzemeleri uzun süreli kullanım için uygun ürünlerdir. Eğer doğru aksesuarları ve araç gereçleri seçerseniz aldığınız ürünleri yıllar boyu kullanabilirsiniz. Çadır kadar önemli olan çadır polü ve çadır aksesuarları satın alırken göz önünde bulundurulması gereken önemli birkaç faktör vardır. Öncelikle, aksesuar satın alırken kendi çadırınızın özelliklerini göz önünde buundurmalı ve kendi çadırınıza uygun ürünler satın almalısınız. Eğer kendi çadırınıza uygun aksesuarlar alazsanız ürünler kaliteli olsa bile etkili sonuçlar alamazsınız. Örnek vermek gerekirse, küçük bir çadıra sahip iseniz demir çadır polleri çok gerekli değildir. Demir çadır polleri 15-20 kişilik çadırlarda kullanılmalıdır. Eğer rüzgarlı havalarda kamp yapmayı tercih ediyorsanız rüzgara dayanıklı çadır polü almalısınız. Alüminyum çadır polü çeşitleri bu anlamda en avantajlı ürünler arasındadır. Çadır güneş aksesuarları satın alırken büyüklüğünü çadırınızın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery