Tente

Tente Fiyatları

190 Ürün gösteriliyor.
Tente fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tente modelleri ve Tente fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tente kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Freecamp, Andoutdoor, Sislon, N-Rit, Transpaforza. 190 adet Tente fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Transpaforza Tf Prolüx 15.9 Yüksek Taşıma Kapasiteli 630x150 Gri Alüminyum Ayaklı Sundurma

Transpaforza Tf Prolüx 15.9 Yüksek Taşıma Kapasiteli 630x150 Gri Alüminyum Ayaklı Sundurma

Transpaforza Tf Prolüx 15.9 Yüksek Taşıma Kapasiteli 270x150 Gri Alüminyum Ayaklı Sundurma

Transpaforza Tf Prolüx 15.9 Yüksek Taşıma Kapasiteli 270x150 Gri Alüminyum Ayaklı Sundurma

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tente Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tente markası:

2021 yılı Tente Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 190 Tente modeli içerisinde en ucuz Tente fiyatı 100.0 TL iken, en yüksek Tente fiyatı 16990.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tente fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tente fiyatı ise 732.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

TENTE NEDİR?

Tente, güneş, rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerden korunmak amacıyla gerilen branda görevi gören bir çeşit örtüdür. Bu ürünler, uzun ömürlü olmaları için, dış etkenlere dayanıklı malzemelerden üretilirler. Balkon, bahçe ve teraslar için katlanır özellikte ürünler kullanılır. Yatay gelen güneş ışığını engellemek için körüklü modeller kullanılabilir. Diğer ürün çeşitleri, katlanır kollu, motorlu uzaktan kumandalı, sabit veya manuel model, tek veya çift taraflı açılan ürünlerdir. Ayrıca, aydınlatmaya da yardımcı olan spotlu olanları da vardır. Eğim ayarlı olanların eğimi, güneşin rüzgarın veya yağmurun yönüne göre ayarlanabilir. Satın alırken, pistonlu olanları tercih ederseniz, ürününüz daha sessiz ve uzun ömürlü olabilir. Ürün malzemelerinin paslanmaz çelikten olması gerekir. Ürünün kumaşının, rengi solmayan ve hava şartlarına dayanıklı kumaşlardan yapılmış olması tentenin kalitesini artırır. Kaliteli ürünler, uzun süre bozulmadan kullanılabilir.

Tenteler nasıl tamir edilir?

Eşyalar bozulursa, tamir edilmesi veya yenilenmesi gerekir. Ürününüzü yenilemek veya mevcut mekanınız için yeni bir ürün satın almak isterseniz, Andoutdoor, BassPro, EasyCamp, Quechua marka tenteler, en uygun fiyatlı seçeneklerle cimri.com sitesinde satılmaktadır. Özellikle bahçeniz için veya kamp yapmayı sevenler için tasarlanmış bu ürünler, olumsuz hava koşullarının dışarıda yapacağınız aktivitelerinizi etkilemesini engeller. Örneğin, EasyCamp markasının Summer Ocean modeli ürünü, yaz aylarında chill-out festivalleri ve sahil etkinliklerinde kullanım için oldukça ilgi çekici olabilir. BassPro ve Andoutdoor marka ürün modellerini incelerseniz, mangal etkinlikleri için ideal olabileceklerini düşünebilirsiniz. Yaz aylarında dışarıda olmayı, doğa gezileri yapmayı sevenler için bu ürünler oldukça kullanışlıdır.

Tentelerin fiyatları ne kadardır?

Fiyatlar, ürünün modeline, yapıldığı malzemenin cinsine, kullanım özelliklerine, büyüklüğüne, bezinin yapısına, yüksekliğine göre değişkenlik gösterir. Cimri.com sitesine üye olduğunuzda, satın almak istediğiniz tentenin fiyatı düştüğünde haberdar olabilirsiniz. Bunun için ürün üzerinde ‘fiyat alarmı’ özelliğini etkinleştirmeniz yeterlidir. Ayrıca, bir ürün beğendiğinizi ve nerede ‘en uygun fiyatlı’ olarak satıldığını merak ediyorsunuz diyelim. İşte cimri.com bu sorunuzun cevabını sizler için tek tıkla ulaşılabilir hale getirir. Tek yapmanız gereken, siteye üye olmak ve beğendiğiniz ürünün fiyat alarmı özelliğini etkinleştirmektir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery