Kamp Seti & Festival Paketi

En Ucuz Kamp Seti & Festival Paketi Fiyatları

12 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Andoutdoor ve PF Concept markalı Kamp Seti & Festival Paketlerini en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Outdoor etkinlikler, festivaller ve piknikleriniz için ihtiyacınız olan bazı malzemeler vardır. Katlanır kamp sandalyesi, katlanır masa, portatif masa ve sandalye takımları, çadır, çakı, el feneri, ışıldak, yere sermek için kamp örtüleri böyle günlerinizin daha keyifli geçmesini sağlayan malzemelerdir. Katlanır portatif ürünleri, arabanızın arkasına atarak yer kaplamadan kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 2 kişilik, tek kişilik, 3 veya 4 kişilik kamp setleri vardır. Tüm bu malzemelerin yanında tek kullanımlık kamp mutfak setleri de sizi kampta bulaşık derdinden kurtaracak ürünlerdir. Konaklamalı müzik festivallerinde kamp ürünlerinizi kullanıp, çadırınızı kurabilir, çadırınızın önünde portatif masanız ve sandalyenizle keyif yapabilirsiniz. Ayrıca, kamp örtülerinizi yere serip, çimlerin üzerinde uzanabilir, güneşlenebilirsiniz.

Kamp seti & festival paketlerinin içinde hangi ürünler vardır?

Tam donanımlı bir outdoor sırt çantası, günlük ihtiyaçlarınız için kamp tek kullanımlık mutfak gereçleri, kamp örtüleri, çadır, el feneri, çakı, portatif katlanır masa ve sandalyeler gibi malzemeler kamp setlerinde bulunabilir. Kişi sayınıza göre kamp gereçlerinizi temin edebilir, gününüzün keyifli ve zahmetsiz geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, şişme koltuklar da kamp kullanımı için uygundur. Küçük bir pompa ile aracınızda hiç yer kaplamadan taşıyabileceğiniz bu koltuklarla göl ve dere kenarlarında harika zaman geçirebilirsiniz. Katlanır masala sandalye takımlarınızı 2-3 dakika içinde rahatlıkla kurabilir, kamp örtünüzü de sererek festivalin tadını çıkarabilirsiniz. Hava karardığında işinize yarayacak bir el fenerini yanınızda bulundurmak da gerekebilir.

Kamp seti & festival paketlerinin fiyatları ne kadardır?

Kamp seti & festival paketlerini en ucuz şekilde temin etmek isterseniz, cimri.com sitesinde, kamp malzemeleri kategorisinde bulunan, kamp malzemeleri & festival paketleri sekmesinde bulunan ürünleri inceleyebilir, en ucuz alternatifleri listeleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Kamp sandalyeleri, kamp masaları, outdoor çantalar, çakı, el feneri, çadır, kamp örtüsü, piknik seti gibi ürünler, site üzerinde mevcuttur. Ayrıca, satın almak istediğiniz ürün üzerindeki fiyat alarmı butonunu aktif konuma getirerek, indirimler, fırsatlar ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.