track source
track source

Kamp Seti & Festival Paketi

Kamp Seti & Festival Paketi Fiyatları

57 Ürün gösteriliyor.
Kamp Seti & Festival Paketi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kamp Seti & Festival Paketi modelleri ve Kamp Seti & Festival Paketi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kamp Seti & Festival Paketi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Freecamp, Evolite, Ferrino, Andoutdoor. 57 adet Kamp Seti & Festival Paketi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kamp Seti & Festival Paketi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kamp Seti & Festival Paketi markası:

En Çok İncelenen Kamp Seti & Festival Paketi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kamp Seti & Festival Paketi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 57 Kamp Seti & Festival Paketi modeli içerisinde en ucuz Kamp Seti & Festival Paketi fiyatı 63.92 TL iken, en yüksek Kamp Seti & Festival Paketi fiyatı 3204.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kamp Seti & Festival Paketi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kamp Seti & Festival Paketi fiyatı ise 346.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kamp Seti & Festival Paketi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kamp Seti ve Festival Paketi

Kamp seti ve festival paketleri baraka veya çadır gibi araçları içerisinde bulundurduğu için doğa içerisinde konaklama yapmanızı kolaylaştırır. Kamp seti ve festival paketleri sayesinde dünyanın farklı bölgelerinde bulunabilir, ormanlarda veya sahillerde dilediğiniz gibi kamp ateşinizi yakabilir ve konaklayabilirsiniz. Keyifli ve güvenli bir şekilde kamp zamanı yaşayabilmek için kamp seti modelleri ve malzemelerini temin etmeniz gerekir. Gideceğiniz yere göre yanınızda eksik etmemeniz gereken malzemeleri önce bir liste şeklinde hazır ederseniz daha güvenilir bir şekilde hazırlanma sağlayabilirsiniz. Önceden bir liste hazırlamak gereksiz ağırlıklardan kurtulmak için de önemlidir. Kamp setleri işinize yarar malzemeleri bünyesinde bulundurduğu için kampınızı daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kamp seti ve festival paketleri kaç kişi olacağınıza göre değişiklik göstermektedir. Uzun süre ile gidilen kamplarda malzeme sayıları da ona göre daha fazla olur. Kamp seti ve festival paketleri sayesinde bu ihtiyacınızı giderebilir ve uzun süreli kampların keyfini çıkarabilirsiniz. 

Kamp Seti ve Festival Paketi Çeşitleri

Kamp esnasında karşılaşacağınız ufak tefek problemleri  anında karşılayabildiğiniz zaman kampınız daha eğlenceli bir hale gelir. Kamp seti ve festival paketleri bu problemleri en kısa sürede hızlı ve pratik bir şekilde çözebilmeniz için size olanak sağlar. İstek ve ihtiyaca göre birbirinden farklı malzemeleri bünyesinde bulunduran kamp seti birbirinden farklı ürünlerle size yardımcı olur. Bu setler temel kamp malzemelerini kişi adedine göre ayırdığı için hepsini bir arada tutmaya ve kullanıcılara sunmaya hazır bir şekilde bulunur. Kamp seti malzemelerinde çantanızda ekstra ağırlık yapacak herhangi bir gereksiz ürünün bulunmadığı için kolay taşıma imkanı sunar. Bu malzemelerden biri olan yemek pişirme seti doğa koşullarında yemek yapmayı oldukça kolay kılar. Özellikle kolay taşınabilmesi düşünülerek üretilen bu malzemeler yemek pişirmek ve tencere tavadan, çatal bıçak setine kadar birçok farklı ürün de kullanıcılarına hizmet sunar. Aynı zamanda yemek pişirme setleri içerisinde termoslar ve yemek çantaları da bulunur. Kamp yaparken kullanacağınız en temel ihtiyaçların hepsini bir arada bulunduran yemek setleri sırt çantası içerisinde taşımaya uygun yapıda imal edilir. Bu seti satın almadan önce ilk önce belirlemeniz gereken şey kampta kaç kişi olacağınızdır. Kişi sayısına göre pişirilecek yemeği ayarlamak ve ona göre tencere servis tabak sayısına dikkat etmek gerekir. Sırt çantasına kolayca sığabilmesi için iç içe girebilen ve az yer kaplayan  yemek setleri sağlığınız için hiçbir sorun teşkil etmeyecek şekildedir. Eğer sayı olarak azınlık şeklinde kamp yapmaya gidiyorsanız mini pişirme seti de sizin için uygun olacaktır. Kamp için olmazsa olmazlar arasında yer alan masa ve sandalyeli seti, şehir hayatının hareketliliğinden ve kalabalığından kurtulmak isteyenlerin pratik bir şekilde alıp direkt olarak bir sahil kenarına giderken kullanabileceği ya da kamp esnasında yanınızda bulundurabileceğiniz masa ve sandalyeden oluşur. Bazen yemyeşil bir yaylada bazen de tertemiz bir deniz kıyısında kampınızı yaparken aynı zamanda masa sandalye seti sayesinde yemeklerinizi de yiyebilirsiniz. Pek çok farklı marka tarafından üretilen kamp seti ve festival paketleri sayesinde siz de kampa giderken lazım olacak tüm eşyaları yanınızda bulundurabilirsiniz.

Kamp Seti ve Festival Paketi Fiyatları

Kamp seti ve festival paketleri esnasında size yardımcı olacak pek çok ürünü bünyesinde bulundurur. Bu ürünler fonksiyonel olmalarından dolayı birbirinden farklı fiyatlarda ve farklı modellerde kullanıcıların beğenisine sunulur. Genellikle her bütçeye uygun olacak şekilde satışa sunulan kamp seti ve festival paketleri sayı adedine göre de değişiklik gösterebilir. Kamp esnasında daha keyifli bir vakit geçirebilmeniz için özel olarak üretilen bu ürünlerin sırt çantasında taşınabilir boyutlarda olması sayesinde ekstra yükten kurtulursunuz. Bütçeniz için en uygun olacak ve kamp esnasında ihtiyacınız olan tüm eşyaları bulundurabilmenize  olanak sağlayan modeli tercih etmeniz de karlı bir alışveriş deneyim yaşayabilmeniz için önemlidir. Kamp seti fiyatları bakımından birbirinden farklı özelliklerde bulunur. Genel olarak kamp araç gereçlerinde fiyatı etkileyen en önemli unsur ürünün hangi malzemeden üretildiğidir. Dayanıklı malzemelerden üretilen araç gereçler sayesinde kamp etkinliğinden daha fazla keyif alabilirsiniz. Kampçılar için özel olarak üretilen kamp seti ve festival paketlerini görebilmek ve satıcılar arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kamp Seti ve Festival Paketi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kamp esnasında yanınızda bulunduracağınız kamp seti ve festival paketlerine satın almadan önce belli başlı birkaç noktaya dikkat etmeniz önemlidir. Bu noktalardan en önemlisi tercih edeceğiniz kamp seti ve festival paketinin kamp esnasında yanınızda bulunduğu tüm malzemelere sahip olup olmamasıdır. İhtiyacınıza uygun olacak  şekilde tüm malzemeleri bünyesinde bulunduran kamp setleri sayesinde ekstradan alışveriş zahmetinde bulunmanıza da gerek kalmaz. Kamp için seçeceğiniz malzemeleri kampta bulunacak kişi sayısına ve aracınızın bagajına kolaylıkla sığabilecek bir şekilde tercih etmeniz önemlidir. Pek çok farklı ürün alternatifi arasından doğru ürüne ulaşabilmeniz için öncelikle kamp esnasında kalacağınız günlere bağlı olarak ihtiyacınız olan ürünleri liste halinde belirlemeniz gerekir. Eğer aracınızda fazla depolama alanına sahip değilseniz ya da az bir süre kamp geçireceksiniz sadece temel ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz bir seti tercih etmeniz daha doğru olur. Bu sayede kamp sırasında daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğer kalabalık arkadaş grubunuz ile kampa gidecekseniz kamp seti 4 kişilik modelini de tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı çeşit alternatifi arasında bulunan kamp seti ve festival paketlerinden siz de  ihtiyacınız olacak ürünü kolaylıkla tercih ederek uygun fiyatlı bir alışveriş keyfi  yaşayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery