Sıvı & Yemek Termosu

Sıvı & Yemek Termosu Fiyatları

92 Ürün gösteriliyor.
Sıvı & Yemek Termosu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sıvı & Yemek Termosu modelleri ve Sıvı & Yemek Termosu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sıvı & Yemek Termosu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Arzum, Korkmaz, Karaca, Makita. 92 adet Sıvı & Yemek Termosu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sıvı & Yemek Termosu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sıvı & Yemek Termosu markası:

En Çok İncelenen Sıvı & Yemek Termosu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sıvı & Yemek Termosu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 92 Sıvı & Yemek Termosu modeli içerisinde en ucuz Sıvı & Yemek Termosu fiyatı 19.99 TL iken, en yüksek Sıvı & Yemek Termosu fiyatı 901.44 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sıvı & Yemek Termosu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sıvı & Yemek Termosu fiyatı ise 216.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sıvı & Yemek Termosu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sıvı Yemek Termosu

Bazı kullanıcılar doğa ile iç içe olmayı sever. Bu nedenle çoğu kullanıcı termoslardan yardım alarak doğada zaman kazanır. Uzun yürüyüşlerde ve kamptaki en büyük yardımcınız sıcak su ve yemek termosları olur. Çayını ya da kahvesini her an yanında taşıyan kullanıcılar aynı şeyi yemekler için de yapmayı ister. Bu nedenle birçok marka sıvı  ve yemek termosu çeşitleri ile doğadaki en büyük yardımcınız olur. Bu sayede yemek yapmanın zor olduğu ortamlara kendi yemeğinizi götürebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan termoslar sayesinde gün içinde pratik bir şekilde yemek ve içecek taşıyabilirsiniz. Ürünlerin marka ve modellere sıcaklık süreleri artıp azalabilir.Her marka farklı özellik ve boyuta sahip ürünler tasarlar. Küçük ve büyük boy seçenekleri sayesinde istediğiniz şekilde kullanmanıza olanak sağlar.  Piknik gibi kalabalık alanlarda büyük boy yemek termoslarını tercih ederek bazı yemekleri evden götürebilirisiniz. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar çalışırken de kendi yemeğini götürmeyi tercih eder. Böyle anlar için tasarlanan yemek termosları sayesinde bu işlemi oldukça pratik bir hale getirirsiniz. 

Sıvı Yemek Termosu Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcı günlük hayatta işini kolaylaştıran ürünler kullanmayı tercih eder. Termoslar sıcak su ve sıcak yemek ihtiyacını pratik bir şekilde karşılayarak kullanıcılardan  tam not alır. Sıvı ve yemek termosu modelleri birden fazla marka tarafından hazırlanır. Bu nedenle ürünlerin artıları ve eksileri markalara bağlı olarak değişebilir. Sıvı  ve yemek termosları sayesinde birçok şeyi uzun süre sıcak tutabilirsiniz. Birçok kullanıcı tercih ettiği termos ile uzun yıllar geçirmek ister. Bu nedenle marka ve model seçiminde çoğu kullanıcı uzun araştırmalar yapar. Dayanıklı sıvı ve yemek termosları sayesinde aradığınız kaliteye kolayca ulaşırsınız. Markalara göre termosların dayanıklılık derecesi değişiklik gösterir. Termoslar yemek ve sıvı için olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanır. Çay termosu birçok kullanıcının günlük hayatta ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Birçok termos markası günlük hayatta ve doğa sporlarında kullanılmak üzere farklı modeller tasarlar.  Zorlu şartlara karşı dayanıklı  modeller tercih ederek birçok doğa sporuna termosunuzla eşlik edebilirsiniz. 

Birçok marka istenmeyen kazalara karşı dayanıklı termoslar üreterek her şartta yanınızda olmaya devam eder. Termoslar markalarına göre farklı özellikler sunar.  Ürünlerin  birçoğunda sıcak ve soğuk tutma özelliği bir arada sunulur. Tüm sıvı ve yemek termosları sızdırmaz özelliği ile dikkat çeker. Bu sayede ürünleri düz koymasınız dahi sızma problemlerinin önüne geçersiniz. Termosların ağız kısmı farklı genişliklere sahip olur. Sürahi termos çeşitleri küçük olanlara kıyasla daha geniş bir ağız kısmına sahiptir. Bu modeller ile piknik ve kamp gibi alanlarda pratik bir kullanım sağlarsınız. Yemek termosları yapısı gereği daha geniş ağızlara sahiptir. Marka ve modele göre yemek termoslarının kapasitesi değişiklik gösterir. Ürünler iki ya da 3 katlı yemek termosu şeklinde tasarlanır. Bunun yanı sıra daha fazla kat sunan modeller de vardır. Yemek termosu seçerken kullanım şeklinize  göre kat sayısını artırabilirsiniz. Birçok termos çeşidi kolay taşıma ve kavrama özelliği ile kullanıcılardan tam not alır. Tutma kısmı kolay kavranan modeller sayesinde uzun süre termosunuzu taşıyabilirsiniz.

Sıvı Yemek Termosu Fiyatları

Birçok kullanıcı için geniş seçenekler sunan  termoslar hayat kurtarıcı ürünlerin başında gelir. Bu nedenle kullanıcılar aldıkları termosları uzun yıllar kullanmak isterler. Termoslar marka ve modele göre farklı fiyat seçenekleri sunar. Yemek termosu fiyatları ile sıvı termosları aynı fiyata sahip olmayabilir. Genel olarak aynı amaç için üretilmiş olsalar da özelde farklı artıları bulunur. Ürünler ait olduğu markaya göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Termosların fiyatı belirlenirken birçok faktör etkili olur. Ürünler sıcak tutma süreleri fiyatı artırıp azaltabilir. Bunun yanı sıra termosun türü de fiyatlar üstünde etkin rol oynar. Yemek termosu ile sıvı termosu farklı fiyatlara sahip olur. Termosların modeli  ve kapasitesi fiyatı şekillendiren hususlardan biridir. Daha fazla alan sunan ürünlere yüksek ücret ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha küçük kapasiteli modelleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Aradığınız sıcak yemek termoslarını  bulduktan sonra fiyat kısmına göz atabilirsiniz. Cimri.com’da  fiyat karşılaştırması yapabilir ve en uygun fiyatların nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. 

Sıvı Yemek Termosu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Termos alırken her kullanıcı ihtiyacını ve beklentisini ön planda tutar. Bazı kullanıcılar ise tasarımına ve pratiklik seviyesine dikkat eder. Öncelikle kullanım amacınızı ve bütçenizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Termos tercihinde bulunurken her şeyden önce kullanım alanınızı belirleyebilirsiniz. Yemek taşıma termosu satın alacaksanız öncelikle kullanım seviyenize karar verebilirsiniz. Gün içinde sürekli kullanıyorsanız daha dayanıklı modellere yönelebilirsiniz. Seyrek kullanımlar için birçok markada ideal ürünler bulabilirsiniz. Doğa sporları gibi zorlu alanlar için daha dayanıklı modeller tercih edebilirsiniz. Termoslar sıvı ve yemek olmak üzere farklı şekilde satışa sunulur. İhtiyacınızı belirleyerek modeller ve markalar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Piknik gibi alanlarda sıvı termoslarına  daha fazla ihtiyaç duyarsınız. Bu durumda kapasitesi yüksek modellere yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra yemek termoslarında kat sayısına da önceden karar vermek gerekir. Günlük kullanımlar için 2li yemek termosu ya da üçlü versiyonlar yeterli olabilir. Termos sefer tası şeklinde sunulan modeller de vardır. Kullanım şekline göre sefer tası şeklindeki modellere de yönelebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery