track source
track source

Termoslar

Termoslar Fiyatları

974 Ürün gösteriliyor.
Birim Hacim
Termoslar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Termoslar modelleri ve Termoslar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Termoslar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Hediyedukkani, Korkmaz, Fantom, Modatools. 974 adet Termoslar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Termoslar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Termoslar markası:

2021 yılı Termoslar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 975 Termoslar modeli içerisinde en ucuz Termoslar fiyatı 14.85 TL iken, en yüksek Termoslar fiyatı 1425.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Termoslar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Termoslar fiyatı ise 126.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Termoslar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Cix Nova Home 700 ml Çelik Termos
Cix Nova Home 700 ml Çelik Termos
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Termoslar

İnsan hayatında sıcak ve soğuk suyun yeri önemlidir. Her birimiz güne zinde ve enerjik başlamak için sıcak suya ihtiyaç duyarız. Kimimiz kokusu ile mutfağı mis gibi dolduran kahve ile başlarız güne, kimimiz tavşankanı bir çay, kimimiz de bağışıklığımızı güçlendirecek sağlıklı bir bitki çayı için... Kahvaltının toplumumuz için önemini düşünecek olursak,  sıcak bir çay kahvaltının değişmez öğelerindendir. Bazılarımız kahvaltısını evde değil bir ormanda, kırda, bahçede, dere kenarında yapmak ister, bazılarımız da evde kahvaltı yapacak zaman bulamayıp işyerinde poğaçasını yer. Sıcak suyumuzu yanımızda bulundurmak için gerekli olan ürün termostur. Sabah evimizde sıcak suyu termos kap içerisine koymamız gün boyunca sıcak suya ulaşmamızı sağlar. Termos aynı zamanda soğuk suyu da sıcak suyu muhafaza edebildiği gibi korur. Termos, gitmek istediğimiz her yerde soğuk suya da ulaşabilmemizin en kolay yollarından biridir. Gün ortasında sıcak havalarda serinlemek için soğuk içeceklere ihtiyaç duyarız. Bu içecekleri ilerleyen saatlerde soğuk bir şekilde içebilmek için termos kaplardan faydalanabiliriz.

Termos Modelleri ve Özellikleri

Sağlam bir termos almak istiyorsak dikkatli olmakta fayda vardır. Kaliteli termos çelik bileşenli olandır. Günümüzde termoslar geçmiş yılara oranla daha sağlam yapıdalardır. İlk yıllarda termosun içi camla ve dışı da metalle kaplı olduğundan düştüğünde kırılma olasılığı daha yüksekti ve kolaylıkla kırılırdı. Artık cam kullanılmadığından dolayı kırılmalar oluşmuyor. Modern termoslarda ısı kaybını önlemek için plastik kullanılır. Isı kaybını önlemek için yalıtım şarttır. Modern termoslarda ısıyı içeride tutmak için termos içinde bulunan 2 duvar arasındaki hava vakum yoluyla emilir ve havasız bir ortam oluşturulur. Hava olmayan bir yerde ısı giriş çıkışı olmayacaktır. Bu yalıtım vakum yoluyla ısı transferini azaltmış olur. Bu vakumlu yalıtım hava bulundurmaz ve hava olmayan bir yerde ısı kaybı da olmaz. Yalıtım hem ısıyı dışarıya vermez hem de dışarıdan içeriye ısı girişini engellemiş olur. Bu sayede bazen içeceğimizi sıcak tutarken bazen de meyve suyumuzu soğuk içebiliriz. Kullanıcıların alabileceği kaliteli termosların yanı sıra piyasaya sürülmüş daha az kaliteli termoslar da mevcuttur. Isıyı uzun süre muhafaza etmeyen bu termoslar içinde sıvı bulunan plastik kaplardan başka bir şey değillerdir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte termos modellerinde farklılıklar meydana gelmiştir. Piyasaya ilk çıktığı yıllarda sadece bir kaptan ibaret olan termos artık termos çaydanlık olarak da kullanıcıya sunulmuştur. Termos çaydanlık gün içerisinde gittiğimiz her yere çayımızı yanımızda taşımamızı sağlar. Sıcak bir çay içmek için çalışmaya verdiğimiz kısa molalarda termos çaydanlık bizlere sıcak bir çay keyfi sunar. Üreticilerin kullanıcıya sundukları bir başka termos özelliği de termos bardaktır. Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırmasının bir parçası da bu bardaklardır. Ekstradan bardak taşımaya gerek duymadan kolaylıkla taşınabilen termosun bu özelliği ile birlikte artık cam bardaklarımızın bizlerle birlikte yolcuğuna son vermiş oluruz. Termoslar renk bakımından farklılık gösterebilirler. Önceleri tek marka ve aynı renk olan termoslar artık piyasaya başka üreticilerin girmesiyle ve rekabetin artmasıyla birlikle kendilerini yenilemeye gitmişlerdir. Çeşitli renkteki termoslar kişilerin tercih yelpazesini genişleterek kendileri için özel bir ürüne sahip olmasını mümkün kılıyor.

Termos Fiyatları

Termos fiyatları her bütçeye uygun farklı fiyatlarıyla geniş bir pazara sahiptir. İster hafta sonu düşük bütçeli küçük bir kamp yapacak bir öğrenci olun ister yoğun bir yılın stresini Alplerde kayak yaparak geçirecek bir yönetici olun, ihtiyaç duyduğunuz şey içeceğinizi istediğiniz ısıda tutacak bir termostur. Tek başına çıkılacak bir yolculukta termos matara yeterli olabilir. Termos ürünleri kalitesi arttığında fiyatlarında da artış görünür. Pazara yeni giren bir ürünle eski ürün fiyatı aynı olmayabilir. Yeni ürün daha yüksek fiyattan piyasaya sürülür. Termos fiyatları çeşitli internet sitelerinde karşılaştırılabilir. En iyi termos fiyatları nerede bulabilirim diyen kullanıcı Cimri.com’da  fiyat araştırması yapıp kendine uygun termosu seçebilir. Termos fiyatları rengine, kalitesine, büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir.  Piyasada yer edinmeye çalışan üreticiler bazen kaliteden ödün vererek maliyeti düşürüp ürün fiyatını düşük tutabilirler. Bu ürünü düşük fiyatından dolayı tercih eden kullanıcıları hedef alırlar. Bazı üretici firmalar kalitesi yüksek ürünler satışa sunup, bunlar da kendi pazarlarını kaliteli ve yüksek fiyatlı olarak belirlerler.

Termos Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olacak termosumuzu seçerken dikkat edilmesi gereken kıstas, fiyat / performans orantısıdır. İhtiyaçlarımızı karşılarken bütçemizi de gözetiriz. Bütçemize uygun fiyattaki ürünleri tercih ederken kalitesini de göz ardı edemeyiz. Üreticiler pazara ihtiyaç dâhilinde termoslar sunarlar. Termoslar içinde barındırabilecekleri sıvı bakımından büyük ve küçük olarak da değişkenlik gösterebilir. Bunlara; termos 2lt, termos 1lt güzel örneklerdir. Bu değişkenlik fiyat farklılığı ortaya çıkarır. Ürün hakkında araştırma yapmak kullanıcıya fayda sağlar. Marka ve model seçimi yapmadan ihtiyaç dâhilinde beklentilerimizi belirlememiz bize ürün seçmede kolaylık sağlar. Örneğin; evde bir kişi yaşıyorsa ve termosu sadece bu kişi kullanacaksa küçük bir termos seçilebilir. Ürün aynı boyutta olsa bile farkı üreticilerde farklı fiyatlandırılmış olabilir. Bu üreticilerin kullanmış oldukları ürün parçasına göre şekillenir. Kullanıcı kendine gerekli olan büyüklüğe uygun bir termos seçip fiyat araştırmasını buna göre yapabilir. Ürün satın alırken kararsız kalabiliriz. Bu durumda aynı ürünü kullanmış olan kişilerden fikir desteği alınabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery