Cimri'nin Seçimi
Goldmaster Lam-823 El Feneri
Goldmaster Lam-823 El Feneri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

MATARA NEDİR?

Su, kahve, çay vb. gibi sıvıları taşımak için kullanılan kaplara matara denir. Bilindiği gibi sağlığımız için günde 2,5-3 litre su içmeliyiz. Fakat yoğun hayat temposu, çalışma koşulları ve günlük aktiviteler sayesinde çoğumuz günde yeterli miktarda suyu alamayabiliriz. Ayrıca bulunduğumuz yerde bazen su bulamayabiliriz. Ya da piyasada pet şişe şeklinde satılan sulara güvenmeyebilir, sağlığımızı tehdit ettiğini haklı olarak düşünebiliriz. Ayrıca; sabah işe gitmeden önce evde kahvaltı yapacak zaman bulamayabiliriz. Ya da sabah çayımızı, kahvemizi içecek zaman bulamayabiliriz. Ayrıca, şehirler arası yolculuklara çıktığımız dönemlerde, yanımızda daha güvenli araba kullanabilmek için kahve, çay gibi içeceklerle seyahat etmek isteyebiliriz. Bunlar gibi durumlarda kullanacağımız ürünler yardımımıza koşmaktadır. Okulda, sporda, arabada, yolculuklarda, beslenme çantasında yanımızdan ayırmak istemeyeceğimiz ürünleri en uygun fiyatlarla cimri.com’dan temin edebilirsiniz.

MATARA MODELLERİ NELERDİR ?

Ürün modelleri, kullanacağınız sıvıya göre değişir. Örnek vermek gerekirse; su, meyve suyu gibi genelde soğuk tüketilen sıvıları taşımak için, plastik veya cam ürünler tercih edilirken, kahve, çay, çorba v.b. gibi sıcak tüketilen sıvılar için de çelik ya da metalden yapılmış, içerisindeki sıcaklığı muhafaza edebilen termos şeklinde olan modelleri kullanılır. Matara termos modelleri, mug dediğimiz kupa şeklinde olabildiği gibi, ayrıca klasik görünümlü modelleri de mevcuttur. İçi çelik dışı plastik modeller ise, özellikle sıcak sıvıları taşırken, elinizin yanmasını engelleyecektir.

Matara bisiklet modelleri ise, sadece bisiklet kullanırken değil, spor salonunda spor yaparken ya da dışarıda yürüyüşe çıkarken yanınızda taşıyabilirsiniz. Çantanızda fazla yer kaplamayacak olan bu sıvı kaplarını her daim bizimle olabilecek.

Ayrıca plastik şişelerin sağlıklı olduğuna güvenmeyen kişiler için camdan yapılmış ürünler de mevcuttur. Matara cam maddesinden yapılmış olanların diğer özelliklerinden biri de içerisinde sıcak su taşıyabilme imkânıdır. Bebek sahibi olan ebeveynler cam ürünleri içinde güvenle sıcak su taşıyarak, ihtiyaç duydukları her anda bebekleri için sağlıklı mamalar hazırlayabilirler.

Rengârenk renk seçenekleri ile en uygun matara fiyatları bulabileceğimiz cimri.com’da; Laken, Andoutdoor, Square, Titiz, Yaygan, Bigpoint, iHouse, Free Camp, Sigg, Nike, Mikro, Zefal, Thermos, Aladdin markalı ürünler sizleri bekliyor.

https://www.cimri.com/matara