El Feneri

El Feneri Fiyatları

867 Ürün gösteriliyor.
El Feneri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. El Feneri modelleri ve El Feneri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. El Feneri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bosch, Philips, Toshiba, Sea Horse. 867 adet El Feneri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen El Feneri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 El Feneri markası:

2021 yılı El Feneri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 867 El Feneri modeli içerisinde en ucuz El Feneri fiyatı 1.66 TL iken, en yüksek El Feneri fiyatı 8382.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm El Feneri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama El Feneri fiyatı ise 159.21 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan El Feneri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Heider AGX Ultra Power 1000m El Feneri
Heider AGX Ultra Power 1000m El Feneri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Weishi WS-800 Elektrikli El Feneri
Weishi WS-800 Elektrikli El Feneri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Police PS-67 El Feneri
Police PS-67 El Feneri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

El Feneri

El feneri en çok kullanılan küçük el aletleri arasında yerini her zaman korur. Zaman ve mekan fark etmeden icat edildiği dönemden günümüze kadar farklı amaçlar için kullanılan el feneri, her zaman el altından olması gereken küçük el aletleri arasındadır. 1903 yılında alınan patenti sayesinde, 1905 yılında piyasaya sürülen el feneri içinde bulunduğumuz toplumda neredeyse herkesin ihtiyacı olan bir araçtır. Sadece evlerde değil aynı zamanda birçok meslek gruplarının en önemli iş aleti olarak görülür. Polisler ve bekçiler önde olmak üzere daha farklı meslek gruplarının da her zaman yanında bulundurduğu El feneri, günümüzde her çatı altında mutlaka bulundurulur.

Ayrıca el fenerinin meslek grupları ve ev ihtiyaçları dışında sosyal hayatta da sık kullandığı görülür. Örneğin harika bir kamp planınız varsa yanınıza almanız gereken en önemli araçlardan biri el feneri olabilir.  Ufak ve kullanışlı bir el fenerine sahip olmanız kamp tatiliniz sırasında emin olun en çok kullandığınız araçlar arasında olur.

El Feneri Markaları ve Özellikleri

Fiziksel görüntü olarak ve araç özelliği olarak el feneri çeşitleri, her amaca uygun olarak çeşitli şekillerde üretilir. Bazı meslekler için özellikle ufak, portatif ve uzun pil ömürlü olarak üretilen el fenerleri vardır. Bu şekilde üretilen el fenerlerini genel olarak bekçiler ve polisler tercih eder. Uzun görüşe sahip olan bu fenerler site güvenliğini sağlayan çalışanlar görevliler içinde oldukça kullanışlı olur. Uzun görüş mesafelerinde çok iyi olmaları ve selektör yapma özelliklerinin bulunması da görevlilerin işlerini kolaylaştırır.  El feneri pili de bu araç konusunda önemli kriterler arasındadır. Örneğin dalgıçlar özellikle pili uzun süreli dayanan ve su geçirmeyen el fenerlerini tercih eder. Böylelikle mesleklerini icra ederken herhangi bir aksilik ile karşılaşmadan işlerini bitirme fırsatı sunar. Bu şekilde örnek verebileceğimiz birçok meslek grupları işlerini yaparken el fenerinden yardım almaya devam eder. 

El fenerlerinin meslek grupları dışında en çok kullanıldığı yer ise acil durum çantaları olur. Doğal afetler sonrasında oluşan kötü olaylara karşı her zaman hazırlıklı olmamız gerekir. Bu durumlar yaşanmadan önce yanımızda bulunması gereken en önemli şey acil durum çantası olur. Acil durum çantasının olmazsa olmazı tabi ki dayanıklı ve uzun ömürlü bir el feneridir. Özellikle deprem sonrasında en çok ihtiyaç duyulan araçların başında gelen el feneri size bu kötü durumda çok yardımcı olur. Bu tarz durumlar için el feneri şarjlı modelleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle acil bir durumun ortasında kaldığınız zaman tekrardan sarj edebilirsiniz ve uzun süre bu aleti kullanabilirsiniz.

Sosyalleşmek istediğinizde ve hobilerinizi yaparken de her zaman işinizi kolaylaştıran el fenerlerinin kullanım alanlarından diğeri ise dağcılık ve olur. El fenerlerinin en verimli özellikleri arasında bulunan esnek lastikli olması ile başınıza kolayca sabitleniyor oluşu işinizi kolaylaştırır. Böylelikle kazı çalışmaları dahi daha saymakla bitmeyecek birçok yerde el fenerine ihtiyaç duyulur.

Gördüğünüz gibi her alanda kullanılan bir alet olan el fenerleri bu kadar özellikleri arasında geniş bir yelpaze yaratıyor. Durum böyle olunca El feneri markaları da çeşitlilik gösterir. Birden fazla çeşit ve markası olan bu aletin kendin amacınıza uygun her modelini, her rengini, her boyutunu bulmak oldukça kolay.

El Feneri Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde hala kullanım alanını sürdüren el fenerleri, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bize her konuda yardımcı olmaya devam eder. Eğer bir el fenerine ihtiyacınız varsa veya herhangi bir duruma hazırlıklı olmak için bir el fenerine sahip olmak isterseniz araştırmaya başlamanızı öneririz. Oldukça farklı ve az bilinen özelliklere sahip olan bu aracın sizin ihtiyacınıza yönelik olması oldukça önemli olur. Öncelikle neden bir el fenerine ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Sonrasında kullanım amacına göre el fenerinizde olması gereken özellikleri bir liste haline getirebilirsiniz. Daha sonra fiyat araştırmasıyla işiniz çabucak bitmiş olur.

Mesela harika bir orman tatili yapıp biraz şehir hayatından uzaklaşmak istiyorsunuz. Fakat bulunacağınız ortamda elektrik bulunmuyorsa yanınıza alacağınız El feneri güneş enerjili ise işiniz oldukça kolaylaşır. Güneş ile doğal yollu şarj olan bu el fenerleri planınızın aksamadan işlemesini sağlar. Ayrıca yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlara sahip olduğundan dolayı sırt çantanıza dahi kolayca yerleştirebileceğiniz bu güneş enerjili el fenerlerini her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. 

El Feneri Fiyatları

Günümüzde hala devam eden elektrik kesilmeleri yaşanırken evinizde el feneri bulundurmak yapacağınız en pratik işlerden biri olur. Saatler süren elektrik kesilmelerinde sürekli biten ve para harcamak zorunda kaldığınız mumlar yerine pratik bir el fenerine çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Günlük yaşantınızda her alanda lazım olan el feneri fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişim gösterir. Mesela sadece evde veya arabanızda beklenmedik durumlara ve planlara karşı güneş enerjili el feneri yerine daha portatif olan 9 ledli el feneri tercih ederseniz karşılaştığınız fiyat daha düşük olur. Taşıması oldukça kolay bu el fenerleri uzun ömürlü ve sağlam olması sayesinde tekrardan alınması gerekmeyen bir üründür. Böylelikle her sene el fenerine para vermeniz gerekmez. Ama mesleğiniz gereği veya hobi alanınız içinde gerekli 1 km menzilli el feneri ihtiyacınız varsa bulundurduğu bazı özellikleri dolayısıyla fiyat değişiklik gösterebilir. Bu özellikler; uzun süreli bekleme süresi, kaliteli ışık performansı, zoom özelliği ile uzun mesafede görüş olabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery