track source

Takı Aksesuarları

En Ucuz Takı Aksesuarları Fiyatları

4714 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    casio oceanus
Takı Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Takı Aksesuarları modelleri ve Takı Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Takı Aksesuarları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Anahtarlık, Tesbihler, Şemsiyeler, Takı Kutuları, Çakmak. 4714 adet Takı Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Altınbaş PMZE157-8K Pırlanta Tektaş Yüzük
Altınbaş PMZE157-8K Pırlanta Tektaş Yüzük
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
10 gr 24 Ayar Gram Külçe Altın
10 gr 24 Ayar Gram Külçe Altın
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Altın Kelebek 14 Ayar Bileklik
Altın Kelebek 14 Ayar Bileklik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Takı Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Takı aksesuarları sayesinde kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Giymiş olduğunuz bir kıyafeti tamamlamak için bazen büyük şeyler yapmanızda gerek yoktur. Küçük dokunuşlarla da göz kamaştırabilirsiniz. Tamda bu zamanda devreye takı aksesuarları girmektedir.

Takı Aksesuarları Nelerdir?

Takı aksesuarları sadece kadınlar için değil erkekler içinde kullanılmaktadır. Erkekler tarafından en çok tercih edilen tak aksesuarı ise tesbih ürünleridir. Aynı zamanda tesbihler; kültürümüzde hem aksesuar hem de dini amaçlarla kullanılmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan bir diğer ürün ise şemsiyelerdir. İlk başlarda güneşten korunmak amaçlı kullanılan ürünler, sonralarında özel üretilen, su geçirmez şemsiye bezi denilen ürünle tasarlanarak, yağmurdan korunmak amacıyla da kullanılmıştır. Şemsiyeler, paslanmayan bir materyalden yapılan bir sapa ve bu saptan eşit uzaklıklarla tutturulmuş genelde çelikten yaylara sahip bir mekanizmanın üzerlerine gerilmiş, su geçirmeyen kumaşlardan oluşmuştur. Bunların yanı sıra takılarınızı konumlandırabileceğiniz takı kutuları ile birlikte kaybolmalarının önüne geçebilirsiniz. Aldığınız eviniz ya da arabanızın anahtarı için istediğiniz anahtarlık modellerini alabilirsiniz. Büyük anahtarlıklar ise çantalarında anahtarlarını bir türlü bulamayan kadınlar için idealdir. Böylelikle anahtarlarını çantalarının içinde hemen görebilir ve kolaylıkla bulabilirler. Anahtarlıkların bazı modelleri hayatınızı kolaylaştırmak üzere üretilmiştir. Fenerli ve lazerli anahtarlık çeşitleri bu duruma örnektir. Bu anahtarlıklar işlevsel özellikleri ile öne çıkar ve karanlıkta kapınızdaki anahtar deliğini kolayca bulabilmenizi sağlar. Altın ve gümüş piercing ile birlikte kendinize fark yaratabilirsiniz. Özellikle yaz mevsimlerinde plajlarda kullanılan halhal ürünleriyle birlikte kadınlar zariflik kazanmaktadır. Yine hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılan çakmak, sigara veya bazı model ocakları yakmak için kullanılan, kolay ateş yakmaya yarayan araçlardır. Parmağımızla çevirdiğimizde taş, gaz yardımıyla ateşlenir ve ateş yanar. Bu küçük aletler, ateş yakma aracı olmasının yanı sıra aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Birçok ürün, aksesuar olarak da kullanıldığı için bittiğinde atılmaz ve yeniden doldurularak kullanılır. Bayanlar için taşlı, renkli, süslü modeller olduğu gibi erkekler için de vardır. Saç bantları, daha çok kısa ve uzun saçlı bayanlar tarafından kullanılan, saçların geriye doğru durmasını sağlayan saç aksesuarlarıdır. Değişik tasarım ve renklerde olanları vardır. Spor, abiye ve günlük her modelde tasarlanan saç bantları vardır ve giysilerle kombinlenebilirler. Yaz aylarında çiçekli saç bantları özellikle tatil bölgelerinde sıklıkla takılır. Bunların yanı sıra vücut zinciri, bebek nazar boncukları, rozet ve hızma ürünleri de takı aksesuarları kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız altın, takı ve aksesuar kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Takı Aksesuarları Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Takı aksesuarları ürünlerinin fiyat aralığı marka ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.

track source