Bebek Nazar Boncukları

Bebek Nazar Boncukları Fiyatları

59 Ürün gösteriliyor.
Bebek Nazar Boncukları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Nazar Boncukları modelleri ve Bebek Nazar Boncukları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Nazar Boncukları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Ejoya, Babyjem, Bilezikhane, Altınbaş. 59 adet Bebek Nazar Boncukları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Nazar Boncukları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Nazar Boncukları markası:

En Çok İncelenen Bebek Nazar Boncukları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Nazar Boncukları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 59 Bebek Nazar Boncukları modeli içerisinde en ucuz Bebek Nazar Boncukları fiyatı 39.9 TL iken, en yüksek Bebek Nazar Boncukları fiyatı 3863.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Nazar Boncukları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bebek Nazar Boncukları fiyatı ise 332.46 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Nazar Boncukları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Nazar Boncuğu

Genellikle yeni doğmuş olan bebeklere hediye niteliğinde alınan bebek nazar boncuğu ürününün birçok farklı çeşidi bulunur. ‘Hoş geldin’ anlamı taşıyan bu hediyeyi alarak yakınınızın yeni doğmuş bebeğini güzel bir şekilde karşılayabilirsiniz. Öte yandan nazar boncuklu bebek iğnesi modelleri ile birlikte nazara inanan kişiler için bebeğe nazar değmemesini sağlayabilir, aynı zamanda hediye bulma işlemini başarı ile yürütebilirsiniz. Bebeklerin yataklarına veya giyecekleri üzerine takılan bu ürünler, çok zariftir ve özel armağan kategorisinde değerlendirilebilir. Aynı zamanda bileklik formatında bebek nazar boncuklu bileklik ürünü ile bahsedilen özelliklere sahip bir hediye bulabilirsiniz. Bebek takıları içerisinde kendine özel bir yer edinen bu ürünler, uygun fiyat yapısıyla da sizlerin cebini yakmaz. Kız ve erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan bu ürünler, tamamen kalitelidir ve sağlık yönünden hiçbir risk içermez. Her ne kadar kız ve erkek çocuklar için ürünler üretilse de her iki cinsiyetin de kullanabileceği unisex ürünler de mevcuttur. Altın, gümüş ya da diğer maddelerden üretilebilen bu ürünler sayesinde hediye arama derdine son verebilirsiniz.

Bebek Nazar Boncuğu Çeşitleri

Birçok bebek nazar boncuğu çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitlilik, üretilen maddeden tasarıma kadar birçok faktör sayesinde gerçekleştirilir. Bu çeşitler arasında maşallah yazılı olanlar, nazar boncuklu modeller, motifli tasarımlar, isim yazılı tasarımlar, sembol içeren ürünler, üzerinde Allah yazısı olanlar ve diğer modeller olmak üzere çeşitlilik çok sayıdadır. Aynı zamanda sade tasarım arayanlar için de özel olarak bu yönde mevcut olan ürünler vardır. Daha karmaşık motifli model arayanlar için de mevcut seçenekler yer alır. Yeni doğan bebekler için hediye formatında olan bebek aksesuarları arasında altın emzik ürünü de yer alır. Öte yandan kehribar kolyesi ile birlikte yine farklı tarzda bir hediyeye imza atabilirsiniz. Altın ya da gümüş fark etmez, tamamen kaliteli bir şekilde üretilen bu ürünler, düşük fiyatlı yapısıyla da göz doldurur. Bebek nazar boncuklu modelleri tercih ederek nazara karşı koruma sağlayabilir, aynı zamanda hediye bakımından rahat hissedebilirsiniz. Fiyat çeşitliliği doğrultusunda yapacağınız tercihte kaliteye de mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Öte yandan üretilen ürünün sağlık açısından hiçbir olumsuz yanı olmaması gerekir. Bununla beraber bebek nazar boncuğu iğnesi alarak yine hediye anlamında bir katkıda bulunabilirsiniz. Kaliteli ürün tercihinde bulunarak hediyeye verdiğiniz önemi de gösterebilirsiniz. En uygun ve ideal ürünü bulmak için araştırma ve karşılaştırma yapabilirsiniz. İlgili faaliyetleri web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilir, bütçenize ek tasarruflarda bulunabilirsiniz. Bebek nazar boncuklu iğne modelleri ile birlikte hediye aramadan kurtulabilir hem zarif hem de hoş bir hediye alabilirsiniz. Bebeği nazara karşı koruyacak olan bu ürünler sayesinde anlamlı bir hediye almış olursunuz. Bunun dışında isim yazılı ürünler tercih ederek yine farklı bir hediye konsepti belirleyebilir, bu yönde bir kullanım sağlayabilirsiniz. Maşallah, Allah yazılı ürünler ile dini anlamda da hediye alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu ürünlere ulaşmak için gerekli aramaları yapıp ürün incelemelerine başlayabilirsiniz.

Bebek Nazar Boncuğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hediye anlamında bir belirleme yaptıysanız tercih etme aşamasına geçebilirsiniz. Bu ürünlerden herhangi birini tercih ederken bakmanız gereken ilk özellik yapıldığı malzemenin çeşididir. Örneğin bebek nazar boncuğu altın ürünü alıyorsanız bu ürünün kalitesine mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Kaliteli olması beraberinde almış olduğunuz hediyeye vermiş olduğunuz önemi de gösterecektir. Bununla beraber kaliteli ürün tercihinde bulunarak aynı zamanda sağlık açısından da belirli riskleri bertaraf edebilirsiniz. Dayanıklılık ve uzun süreli kullanım özelliği, dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik konumunda olsa da bu ürünlerin birçoğu dayanıklıdır ve uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Fiyat unsuruna da dikkat edebilir, bütçeniz açısından ek katkılar sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik, tasarım özellikleridir. Tasarım özelliklerine dikkat ederek başarılı bir hediye seçimi gerçekleştirebilirsiniz. İsim yazılı ya da normal bir yazı içeren ürün alıyorsanız bu yazıların doğru ve düzgün bir şekilde geçtiğine dikkat edin. Bu faktörlerin tamamı önemlidir ve aynı önemde özen göstermeniz gerekir. Böylelikle alışverişiniz açısından en uygun ortamı hazırlamış olacaksınız.

Bebek Nazar Boncuğu Fiyatları

Ürün fiyatları belirlenirken ilk olarak üretilen malzemenin yapısına bakılır. Yani altın ya da gümüş ürünler arasında fiyat farklılığı elbette olacaktır. Bununla beraber bebek nazar boncuğu iğnesi altın ürününün fiyatları, gümüşe göre biraz daha fazla olacaktır. Bunun sebebi, altının gümüşten daha değerli bir maden olmasıdır. Kalite, fiyatları etkileyen ve belirleyen bir diğer faktör olsa da araştırma yaparak çeşitli markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Öte yandan tasarım, işçilik gerektiren bir yapıdaysa fiyatlar biraz daha yüksek olabilecektir. Bütün bu özellikler ürünün kendisi ile alakalı iken bir de marka ile ilgili olan özellikler nedeniyle de fiyatlarda artış yada azalış meydana gelebilir. Örneğin markanın katlandığı maliyetlerde yaşanacak bir artış, direkt olarak satış fiyatını artıracaktır. Bununla beraber bu maliyetlerde yaşanacak bir azalışta fiyatları düşürecektir. Yani maliyetler ile fiyatlar doğru orantılı olarak ilerler diyebiliriz. Diğer yandan rekabet koşulları, fiyat politikası gibi özellikler de fiyatları temelde etkiler ve belirler. Siz de aradığınız ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarına cimri.com ile ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery