track source
track source

Şemsiyeler

Şemsiyeler Fiyatları

199 Ürün gösteriliyor.
Şemsiyeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şemsiyeler modelleri ve Şemsiyeler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şemsiyeler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Pierre Cardin, Modatools, Victorinox, Sunman. 199 adet Şemsiyeler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şemsiyeler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şemsiyeler markası:

2021 yılı Şemsiyeler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 199 Şemsiyeler modeli içerisinde en ucuz Şemsiyeler fiyatı 20.25 TL iken, en yüksek Şemsiyeler fiyatı 768.64 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şemsiyeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Şemsiyeler fiyatı ise 57.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şemsiyeler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şemsiyeler

Şemsiye, kişiyi güneşten ve yağmurdan ve kardan koruyan bir araçtır. Her evde en az bir tane şemsiye bulunur. Özellikle yağmurdan korunmak için kullanılan şemsiyeler, sizi gideceğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırır. Şemsiye sayesinde yağmurlu havalarda gitmek istediğiniz yere ıslanmadan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte şemsiyeni güneşten rahatsız oluyorsanız da kullanabilirsiniz. Fakat bu kullanım bugün çok yaygın değildir. Daha çok sağlık sıkıntısı olanların tercih ettiği bir durumdur. Yine kar yağdığında da size güvenle eşlik eden şemsiyeler, burada da ıslanmanızı önleyici bir işleve sahiptir. Şemsiyeler özellikle yoğun kar yağışlarında sıklıkla başvuracağınız bir araçtır. Bugün şemsiye pek çok marka tarafından farklı kalitelerde üretilir. Bir köşe başında bile rastlayabileceğiniz şemsiyelerin kalitesi uzun ömürlü olmasını etkiler. Uzun süreli bir kullanım için kaliteli malzemeden yapılmış şemsiyeleri tercih etmek daha uygun olacaktır. Yolda kalmamanız için şemsiyeniz iyi kalitede bir ürün olmalıdır. Bugün farklı markalarda zengin ürün yelpazesine sahip olan şemsiyeler tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Bu nedenle her tarzda ve kalitede şemsiyeye ulaşabilme imkanınız vardır.

Şemsiye Modelleri

Herkes için tercih edilebilir bir ürün olan şemsiyelerin pek çok çeşidi mevcuttur. Çocuklar için dahi üretimi yapılan şemsiyeler vardır. Boyutları birbirinden farklı pek çok şemsiye çeşidi olmasının yanında bu şemsiyelerin malzemelerinin de birbirinden farklı olduğu görülür. Farklı modellerde üretilen bu şemsiyeler, birbirinden ayrı desenlerde tüketicinin beğenisine sunulur. Tek renk olarak karşımıza çıkan şemsiyelerin yanında desenli şemsiye modelleri de vardır. Bu desenler de sizin beğeninize uygun şekilde tasarlanır. Gökkuşağı renkli şemsiye renk sevenler ve enerjisi yüksek kişiler tarafından tercih edilen şemsiye çeşitlerindendir. Bununla birlikte sadece tek renk bir şemsiye de tercih edebilirsiniz. Siyah şemsiye, yek renk şemsiyede sıklıkla tercih edilen renklerden biridir. Bununla birlikte beyaz şemsiye de vardır. Fakat bu ürün de yine tüketicinin beğenisini ile doğru orantılı olarak talep görür. Sadelik bir şıklık arayanlar için şemsiyede beyaz renk son derece zariftir. Son zamanlarda şeffaf şemsiyelerin de kullanıldığı görülür. Fakat bu şemsiyeler çok uzun ömürlü değildir. Kısa vadeli kullanım için uygun ürünlerdir. Gün geçtikçe farklı desenlerde şemsiyelerin üretimi yapılır. Harita şemsiye de bu ürünlerden biridir. Şemsiyenin deseni haritadır. Bu şemsiye ilginç tasarım merakı olanlar için tercih edilebilir bir üründür. Daha klasik tarzda ürünler de mevcuttur. Özellikle kadınların tercih ettiği şemsiye modeli dantelli şemsiye, klasik tarzda üretilmiş şemsiyelerdendir. Bu ürünlerde şemsiyenin kenarlarında işlemeler vardır. Hem korunma hem de zarafet isteyenler için bu şemsiye modelleri oldukça uygundur. Son zamanlarda şemsiyeler dekor olarak da tercih edilir. İşletme sahipleri mekanlarında renkli desenli ürünlerle dekoratif şıklıklar yakalamaya çalışır. Şemsiyeler boyutuna göre de farklılık gösterir. Mini şemsiye, şemsiyenizi muhafaza etmede size kolaylık sağlar. Boyut olarak küçük olan bu şemsiye açıldığında bir şemsiye için uygun ölçülere gelir. Böylece size ihtiyacınız olan korumayı sağlar. Bununla birlikte sapı ahşap olan şemsiyeler de mevcuttur. Bunlar da sıklıkla tercih edilen şemsiyeler arasındadır. Ahşap saplı şemsiye, daha sağlam yapıda olduğu için size uzun ömürlü bir hizmet sunabilir. Elbette bu durum sizin beğeniniz ve kullanımınız ölçeğinde değişir.

Şemsiye Fiyatları

Şemsiye fiyatları oldukça değişkendir. Birçok marka tarafından üretimi gerçekleşen şemsiyeler, pek çok çeşide sahiptir. Bununla birlikte bu çeşitler ve özellikler çoğaldıkça bu durum fiyata da etki eder. Elbette basit plastik ve telden oluşan bir şemsiye ile ahşap saplı, yüksek kalitede üretilmiş bir şemsiyenin fiyatı aynı olmaz. İhtiyaçlarınız dahilinde tercih edeceğiniz şemsiyenin özellikleri arttıkça fiyatı da artar. Şemsiyelerin kalitesi ile doğru orantılı olarak fiyatında da bir artış gözlemlenir. Eğer günü geçirmek için bir şemsiye almıyorsanız tercih edeceğiniz şemsiyenin kalitesini göz önünde bulundurarak tercihte bulunmalısınız. Böylece şemsiyeniz size uzun süreli bir kullanım sağlayarak yağmurdan, güneşten ve kardan güvenle korunmanızı sağlayacaktır. Özellikle yağmurlu havalarda tercih edilen şemsiye bugün her bütçeye uygun ürünlere sahiptir. Fakat kaliteli ve uzun süreli kullanacağınız bir ürün tercih ediyorsanız daha yüksek fiyatlandırmalarla karşılaşırsınız. Ürününüzün kalitesi ve özellikleri arttıkça fiyatı da artar. Şemsiye satın almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Şemsiye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şemsiye alırken dikkat edeceğiniz noktalardan biri şemsiyenizin kalitesidir. Uzun süreli bir kullanım istiyorsanız iyi kalitede bir ürün tercih etmeniz daha uygun olur. Bununla birlikte şemsiyenizin boyutu da önemlidir. Sizi ıslanmaktan koruyacağı için geniş bir ürün tercih etmeniz alacağınız  şemsiyenin ihtiyacınızı karşılaması açısından önemlidir. Tüm bunlardan sonra elbette beğeninize uygun bir model olmasına dikkat edersiniz. Bugün pek çok marka farklı modellerde şemsiyeler üretir. Şemsiye modelleri oldukça fazladır. Tek renk bir ürün tercih edebileceğiniz gibi farklı desenlere sahip bir şemsiye de alabilirsiniz. Şemsiyesinin boyutu ve genişliği elbette tercihinizi belirleyici bir etkiye sahiptir. Uzun süreli bir kullanım istiyorsanız yüksek kalitede ürünler tercih etmenizde fayda vardır. Çünkü böylece hem kullanım açısından rahat edersiniz hem de şemsiyenizi ihtiyaç duyduğunuz havalarda güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle yağmurlu havalarda rüzgara karşı dirençli bir ürün sizi güvenle korur. Bu da ürününüzün kalitesi ile doğru orantılıdır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery