Şezlong

En Ucuz Şezlong Fiyatları

74 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    bahçe mobilyaları
Şezlong fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şezlong modelleri ve Şezlong fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şezlong kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Modatools, Romano Dizayn, Hiper, Siesta. 74 adet Şezlong fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Hiper Atlantic Şezlong
Hiper Atlantic Şezlong
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Şezlong Nedir?

Özellikle yaz ayların deniz ve havuz kenarlarında güneşin ve kumun keyfini çıkarırken üzerinde oturmak veya uzanmak için sık kullanılan bir ürün olan şezlong, ahşap ve plastik gibi malzemelerden üretilen, farklı tasarım ve boyutlarda olabilen bir üründür. Kimi zaman bir deniz kenarında kimi zaman bir havuz başında kimi zamansa bir bahçede şezlonglara rastlayabilirsiniz. Katlanır oluşlarıyla da taşınması kolaylaşan şezlongları tatil amaçlı gittiğiniz yerlere beraberinizde götürebilirsiniz.

Şezlong Çeşitleri Nelerdir?

Şezlonglar üretildikleri malzemelerine, boyutlarına ve tasarımlarına göre çeşitlenmektedir. Genellikle plastikten üretilmiş şezlongların kullanımı yaygın olsa da ahşaptan üretilmiş şezlonglar da bulunmaktadır. Zevke ve ihtiyaca göre seçiminizi yapabilirsiniz. Tasarımlarına göre de farklılık gösteren şezlonglarda kullanım alanınıza ve zevkinize göre bir tasarım seçebilir ya da daha kolay saklanabilir, taşınabilir bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Şezlongların bazılarının üzerinde minder bulunurken bazılarında yoktur. Dilerseniz kendiniz de sonradan bir şezlong minderiyle ürününüzü daha rahat bir hale getirebilirsiniz.

Şezlong Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Deniz alanların da ve bahçelerde kullanılan bu ürünler çok fazla güneş ışığına mağrur kalmaktadır. Bundan kaynaklı kullandığınız ürünü işiniz bittiğinde serin ve kuru yere götürmelisiniz. Deniz suyu bulaşmış şezlonglar ise ıslak bir bezle silinerek temizlenmelidir. Özellikle tahta şezlonglar suya dayanıklı ürünlerdir fakat deniz suyunun içindeki tuz oranından kaynaklı her kullanımdan sonra temizlenmelidir. Plastik ürünler de ise deformasyon daha az olur.

Güneşlenirken Nelere Dikkat Edilir?

Bir şezlong almış ve bahçenize, havuz kenarınıza yerleştirmişseniz, artık güneşin keyfini çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Ancak şezlongunuza uzanmış güneşlenirken, cildinizin güneşten görebileceği zararlar olduğunu unutmamalısınız. Özellikle güneş ışınlarının en yoğun geldiği saatler olan 11.00- 15.00 saatleri arasında güneşlenmek kaçınmanız uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu saatler dışında bile olsa güneşlenmeden önce krem kullanmanız tavsiye edilmektedir. Kreminizi sürdükten sonra yarım saat kadar bekleyip ardından şezlongunuzla birlikte güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şezlong Fiyatları Nasıldır?

Şezlonglar üretildikleri malzeme ve sahip oldukları tasarımlara göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. Kullanıcılar zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bir seçim yaptıktan sonraki aşamada Cimri.com en büyük yardımcıları olacaktır. Ortalama 130 TL gibi bir fiyatla satışa başlayan ve 1.116 TL’ye uzanan geniş bir fiyat aralığındaki ürünleri bir arada inceleyebileceğiniz Cimri.com, Siesta, Sette, Belde gibi markalara ait onlarca ürünü yerel ağ üzerindeki farklı satıcılara ait farklı fiyatları da kıyaslama şansıyla birlikte satın almanızı ve tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda bu ürüne ait şezlong minderi gibi aksesuar ve parçalara da Cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz.