track source

Şezlong

Şezlong Fiyatları

103 Ürün gösteriliyor.
Şezlong fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şezlong modelleri ve Şezlong fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şezlong kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Romano Dizayn, Hiper, Star. 103 adet Şezlong fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şezlong Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şezlong markası:

En Çok İncelenen Şezlong Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Şezlong Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
13 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 103 Şezlong modeli içerisinde en ucuz Şezlong fiyatı 49.7 TL iken, en yüksek Şezlong fiyatı 10450.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şezlong fiyatlarının ortalaması alındığında ise 13 Nisan 2021 tarihinde ortalama Şezlong fiyatı ise 233.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şezlong Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Hiper Atlantic Şezlong
Hiper Atlantic Şezlong
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şezlonglar

Şezlonglar bir veranda, bahçe, yüzme havuzu çevresi veya plaj çevresinde kullanılan dış mekan mobilyalarıdır. Genellikle ahşaptan, plastikten veya metal veya hafif kumaşlardan üretilir. Özellikle yaz aylarında rahatlamak için tasarlanan şezlonglar insanların uzanması veya yaslanması için ayarlanabilir kollara sahiptir. Piyasada satın almak için renk, malzeme ve özellik açısından birçok seçeneğe sahipsiniz. Şezlong için hangi malzemenin kullanılmış olduğuna karar vermeden önce daha temel özelliklere dikkat etmelisiniz. Bu temel özellikler arasında sabit veya katlanabilen modeller öne çıkar. Evinizde kış aylarında saklamak için az yer kaplayan katlanabilen modeller daha kompakt bir görünüme sahiptir ve birkaç hareketle kolaylıkla katlanabilir hale gelir. Ürün detayları arasından şezlong modellerini inceleyerek sizlerin kullanımına en uygun ve rahatlık sunan şezlongları inceleyebilirsiniz. Bu modeller şezlongların kullanım alanlarına göre de değişiklik gösterir. Farklı amaçlara hizmet eden ve farklı özellikler sunan bu şezlonglar birçok renk seçeneği de sunar. Deniz kenarında kullanılanlar genellikle su geçirmeyen ya da hafif plastik içeren ve kolay kuruyan kumaşlardan üretilir.

Şezlong Modelleri

Şezlongun iki temel özelliğine dikkat etmek gerekir ve katlanır şezlonglar daha az yer kaplamasıyla bilinir. Şezlong sandalye şeklinde üretilen modeller uzanmaktan çok yaslanmak içindir ve bu nedenle satın almadan önce yastıklamasına ve içerisinde bulunan malzemelere dikkat etmek gerekir. Portatif şezlonglar katlanabilen şezlonglar gibidir ve onlar da aynı şekilde birkaç düğmeye basarak katlanır. Hafif malzemeden üretilir ve bu nedenle bir yerden bir yere taşıması kolaydır. Yarı eğimli veya tam eğimli ayarlara sahip olan şezlong modelleri okumayı ve yaslanmayı kolaylaştırır ve bu nedenle tamamen eğimli bir pozisyonda kullanmak isterseniz bunun da ayarını yapabilirsiniz. Tam olarak düz bir şezlong ise rahatlamak ve güneşlenmek için ideal seçenekler sunar. Ayarları farklı olsa da şezlongunu sık sık hareket ettirilmesi gerekiyor ise tekerlekli olan modellere göz atabilirsiniz. Tekerlekleri sayesinde taşırken veya yer değiştirirken sıkıntı yaşamazsınız. Düz şezlonglarda güneşlenmek yaz aylarında idealdir. Bu modeller birçok farklı malzemelerde üretilen seçeneklere sahiptir. Ayarlanabilir veya çok konumlu uzanma kolları sayesinde istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz şezlonglara sahip olabilirsiniz. Rahatlamak için vücudunuzun kıvrımlarını saran bu şezlonglar ergonomik tasarımları sayesinde rahatlık sunar. Bel ağrıları olan ve ayağa kalkmakta güçlük çekenler için kullanıma uygundur. Bu sandalyeler yaygın olarak alüminyum ve tekstil malzemeden üretilir ve birçok renk seçeneği de bulunur. Bu modellerin sandalye tasarımı, güneşlenmenizi, sahilde veya havuz başında kitap okumanızı ve uyumanız için elverişlidir. Genellikle geniş bir oturma alanı sunan bu şezlonglar kısmen dik durmanız veya tamamen yaslanmanız için de elverişlidir. Şezlong ahşap olan modeller genellikle dekoratiftir ve şık bir tasarıma sahiptir. Ahşabın hafifliği aynı zamanda taşımada kolaylık sunar. Doğa dostu olan bu modeller birçok özelliği de beraberinde getirir. Ahşap şezlonglar en çok egzotik ağaçlardan yapılır ve bunlar arasında en fazla Tik ağaçları kullanılır. Bununla birlikte, akasya, çam gibi ağaç türlerinin kullanıldığı şezlongları da bulma imkanına sahipsiniz. Ahşap kullanılarak yapılan bu modeller, açık havada dekoratif bir ortam sunar. Ne kadar stil kazandıran modeller olsalar da ahşabın rengini korumak ve her yaz yeni gibi görünmesini sağlamak için düzenli bakım gerektirir. Şezlong plastik modeller ise birçok avantaj sunar. Plastikten üretilen modellerin avantajları arasında dayanıklılığı, bakım kolaylığı ve bütçeye uygun fiyatları yer alır. Bu şezlonglar uzun zamanlar kullanılabilir ve genellikle modası geçmez. Bununla beraber, yapılan plastik malzemesi sert olduğu için güneşte ısınma eğilimine sahiptir ve bir minder kullanımı gereklidir.

Şezlong Fiyatları

Şezlong fiyatları şezlongların yapıldıkları malzemelere göre değişiklik gösterir çünkü bu durum ürünün kalitesini etkiler. Bu nedenle kaliteli olan bir şezlong yaz aylarında sıcak havalara dayanıklı olmalıdır. Güneşin zarar verici etkilerine karşı olan bir şezlong sizlere uzun yıllar hizmet verir. Bu da uzun vadede bütçenize bir kazanç olarak geri dönüş sağlar. Genellikle ahşap modeller plastik modellere göre fiyat farklı gösterir. Ahşap modellerde ise yapıldıkları ağaç önem kazanır. Bununla beraber kol ayarları ve yaslanma ayarları da modellerin fiyatlarına artı olarak eklenir. Fiyat ve ürün karşılaştırması yaparak karar vermek için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Çok fazla seçeneğe sahip olmak kafa karışıklığına yol açsa da dikkat etmeniz gereken bazı özellikler sayesinde kolayca karar verebilirsiniz.

Şezlong Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şezlong satın almadan önce dikkate almanız gereken özellikler arasında ürün ağırlığı, rahatlığı, yapıldığı malzeme ve ekstra özellikleri yer alır. Satın almadan önce ürün ağırlığını ürün detaylarından kontrol etmelisiniz. Çok hafif bir malzemelerden yapılan modeller yer alır ve bu ürünler hareket etme ve taşıma kolaylığı sağlar. Birçok şezlong modeli ekstra konfor sunmak amacıyla yastıklara ve minderlere sahiptir ancak sırtınız için daha sağlam bir şezlong tercih ediyorsanız ahşap modellere göz atabilirsiniz. Güneşte terlerken ya da denizden çıkınca yaslanmanız durumunda ıslaklık bir sorunsa kolay kuruyan minderleri ve kumaşları tercih edebilirsiniz. Ekstra özellikler arasında ise bazı modellerde içeceklerinizi, dergi ve kitaplarınızı yerleştirmek için kullanışlı bir ek masa bulunabilir. Bunun yanında genellikle katlanan portatif şezlonglar ekstra rahatlık sunmak için modelin içinde sabit bulunan bir yastıkla birlikte gelir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery