Toka, Taç & Saç Bandı

Toka, Taç & Saç Bandı Fiyatları

473 Ürün gösteriliyor.
Toka, Taç & Saç Bandı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Toka, Taç & Saç Bandı modelleri ve Toka, Taç & Saç Bandı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Toka, Taç & Saç Bandı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Koton, Avon. 473 adet Toka, Taç & Saç Bandı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Toka, Taç & Saç Bandı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Toka, Taç & Saç Bandı markası:

En Çok İncelenen Toka, Taç & Saç Bandı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Toka, Taç & Saç Bandı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 472 Toka, Taç & Saç Bandı modeli içerisinde en ucuz Toka, Taç & Saç Bandı fiyatı 0.45 TL iken, en yüksek Toka, Taç & Saç Bandı fiyatı 33749.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Toka, Taç & Saç Bandı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Toka, Taç & Saç Bandı fiyatı ise 28.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Toka, Taç & Saç Bandı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Toka, Taç & Saç Bandı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Toka, Taç & Saç Bandı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Toka, Taç ve Saç Bandı

Gün içerisinde kıyafet kombinlerini tamamlamak amacıyla ve kombinin şıklığını artırmak için birçok aksesuar parçasının kullanımı yapılır. Değişen moda trendlerine göre aksesuar ürünlerinde de değişimler olur. Kullanıcılar kimi zaman kombinin bütünlüğünü sağlamak amacıyla aksesuar kullanımı yaparken kimi zaman da sadece işlevsel olarak kullanımı mevcuttur. Aksesuar ürünlerinin farklı kullanım alanları vardır. Kolye, küpeler, saç aksesuarları, gözlük ya da kemer gibi ürünler aksesuar denildiğinde ilk akla gelenlerin başındadır. Takı aksesuarları, kişinin giyim tarzına ve zevkine hitap eden çeşitliliğe sahiptir. Giyim tarzı ile uyumlu olarak seçilen aksesuar çeşitleri şık ve modern görünüm yakalamada yardımcıdır. Takılarda ürünün kullanım amacına ve yerine göre farklı materyallerden ürün üretimi yapılır. Her yaştan kullanıcıya uygun özelliklerde üretilen ürünler içerisinde yer alan saç aksesuarları, hemen her saç tipinde kullanılabilir. Kız çocuklarında ve kadınlarda toka çeşitleri saçı şekillendirmek için tercih edilir. Günlük yaşantı içerisinde kolaylıkla kullanılabilen ürünler olduğu kadar özel günlerde kullanım yapılacak ürün çeşitlerini de piyasada bulmak mümkündür. 

Toka, Taç ve Saç Bandı Modelleri

Günlük yaşantı içerisinde her alanda ve her mekanda kullanım yapılan çeşitli aksesuar ürünlerinin üretimi mevcuttur. Aksesuarlar, kıyafet seçiminden sonra tarzı tamamlamak için kullanılan en önemli parçalardır. Kullanıcının zevkine uygun seçtiği aksesuar ürünleri ile yaratıcı ve şık görünüm elde etmesi mümkündür. Aksesuar çeşitlerinde sıklıkla tercih edilen ürünlerde takı, toka gibi parçalar başta gelir. Kadın ve erkek kullanıcılar için farklı tasarımlarda ve materyallerden üretilmiş ürün çeşitleri oldukça fazladır. Saç aksesuarları ise gün içerisinde hemen her yaştan kullanıcının kolaylıkla kullanım yaptığı ürünlerdendir. Kısa ya da uzun her saç boyunda farklı özelliklerde ki ürünler kullanılır. Çocuklar için üretilen ürünler daha pratik ve kolay kullanımlı ürünler olup çocuğun saçına zarar vermeyecek şekilde üretilir. Ayrıca çocukların hayal dünyalarına ve enerjik yapılarına uygun tasarımlar bulunur. Saç aksesuarlarından olan toka çeşitleri metal, plastik, kumaş gibi materyallerden üretilir. Saç lastiği, kıskaçlı, taç şeklinde üretilmiş ürünler sadece evlerde ve gündelik yaşantıda kullanıcılar tarafından tercih edilmekle kalmaz güzellik salonları, kuaför gibi sektörlerde de birçoğunun kullanımı görülür. Kuaförlerde tel tokalar, firketeler, topuz yapmaya yarayan birçok ürünün kullanımı vardır. Ayrıca özel günlerde saçlara kıyafetlerle uyumlu şekilde tasarımlar yapmak için toka taç gibi aksesuarlar kullanılabilir. Metal taç toka çeşitleri sade ve gösterişli tasarımları ile günün her saatine uyarlanabilir. Taç tokaların üzerinde yer alan taşlar, boncuklar özel günlerin vazgeçilmez parçaları arasında yerini alır. Saçın tamamını toplamak amacıyla kullanılabildiği gibi sadece bir bölümünü toplayarak şıklığı tamamlamak mümkün olur. Taç modellerinde kumaş malzemelerinde eklenerek üretildiği tasarımlar her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilir. Bandana taç modelleri, çeşitli tasarımları ile son dönemin en fazla tercih edilen ürünlerinden biridir. Kumaş içerisinde telli formda ve taç üzerine farklı kumaş seçenekleri kaplanarak üretilen ürünler ile şık, spor her tarzda görünüme erişilebilir. İçi telli olarak üretilen ürünler bandana taç olarak veya saç bağlama tokası olarak kullanılabilir. Taçlara kumaşlarla bandana görünümü verebilmek için ise kadife, saten, keten gibi birçok kumaş çeşidi kullanılmıştır. Hemen her renkte ve desende oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. 

Toka, Taç ve Saç Bandı Fiyatları

Günlük yaşantı içerisinde hemen her yaştan kullanıcının tercih ettiği aksesuar çeşitleri vardır. İhtiyaç doğrultusunda takı, toka gibi aksesuarlardan biri kullanılabilir. Aksesuar çeşitleri hem işlevsel hem de kombinlerde tamamlayıcı ürünlerdendir. Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş farklı tasarımlarda ürün alternatifleri yer alır. Ürünün markasına ve modeline göre fiyatlar değişkendir. Saç aksesuarlarında taç, toka, saç bandı gibi ürünler sıklıkla tercih edilir. Saç bandı toka fiyatları, ürünün tasarımında kullanılan malzemeler ile doğru orantılıdır ve markaya göre de fiyatlar değişir. Her bütçeden kullanıcının ihtiyacını karşılayacak özelliklerde ve zevkine hitap edebilecek tasarımlarda ürünü bulması mümkündür. Saç bantlarında kullanılan kumaşın özelliği ve üzerinde kullanılan süsleme detayları fiyata etki eder. Toka çeşitlerinde klasik lastik tokalarda tasarıma göre ekonomik ürünler bulunur. Bandana görünümlü taçlar ve taşlı taç modelleri fiyat bakımından yüksek ürünlerdendir. Özel günlerde sıklıkla tercih edilen taşlı taç modelleri metal malzemeden üretilir. Özel tasarımlı metal ve kumaş toka çeşitlerinde yine fiyatlar diğer ürünlere göre yüksektir. 

Toka, Taç ve Saç Bandı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Takı ve saç aksesuarlarında hemen her zevkten kullanıcıya uygun özelliklerde üretilen ürün seçenekleri vardır. Takılar ile kullanıcıların kombinlerini tamamlamaları mümkündür. Aynı zamanda kullanıcının tarzı desteklenerek en sade kıyafetler bile şık görünüme ulaşabilir. Saç aksesuarlarının ise günün her saati kullanımı mevcuttur. Özel günlerde ve gündelik yaşamda kullanım ihtiyacına uygun ürün seçenekleri piyasada yer alır. Saç aksesuarı tercih edilirken saçta nasıl bir görünüm elde etmek istendiğine karar verilmesi gerekir. Saç toplamada ve açık saçlarda kullanılabilecek birçok ürünün üretimi markalarca yapılır. Açık saçta ve  toplu saçta farklı kombinlere uygun ürün aranıyorsa saç bandı toka çeşitlerinden biri tercih edilebilir. Saç bandı çeşitleri farklı tasarımlara sahiptir. Lastikli, telli, taçlı alternatifler ile üretilen ürünlerden biri tercih edilerek kombine uyarlanabilir. Özel günlerde taşlı toka ve taç modelleri ile şık görünümler elde edilebilir. Renk ve tasarım çeşitleri oldukça fazladır. Sade lastik tokalar, tel toka ve firketeler tekli veya çoklu paketler halinde tercih edilebilir. Çocuklar için üretilen saç aksesuarları daha kolay kullanımlıdır. Eğlenceli figürlerin kullanıldığı ürünler çocuklar tarafından severek kullanılabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery