track source
track source

Cep Saatleri

Cep Saatleri Fiyatları

70 Ürün gösteriliyor.
Cep Saatleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cep Saatleri modelleri ve Cep Saatleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cep Saatleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Momentus, Nacar, Orient, Vialux, Tissot. 70 adet Cep Saatleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cep Saatleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cep Saatleri markası:

En Çok İncelenen Cep Saatleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Cep Saatleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 70 Cep Saatleri modeli içerisinde en ucuz Cep Saatleri fiyatı 89.9 TL iken, en yüksek Cep Saatleri fiyatı 9299.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cep Saatleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Cep Saatleri fiyatı ise 663.08 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cep Saatleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cep Saatleri

Gün içinde zamanın yönetimi ve planının yapılabilmesi noktasında saatler devreye girer. Günün akış kontrolünü sağlama da önemli bir role sahiptirler. Hayatımız üzerinde saat kavramının etkisi oldukça fazladır. Sabah saatlerinden itibaren göz ucu ile sürekli saat takibi yapılır ve gün bu şekilde devam eder. Saatlerin kullanım yerleri ve modelleri farklı olabilir. Ayrıca kendi içlerinde duvar, masa ve kol saati gibi modellere sahip olmakla birlikte farklı şekillerde de bulunabilirler. Pek çok özelliğinin dışında zaman hatırlatıcı olarak hayatımızın her anında destek sunan bir üründür. Ayrıca geçmişi hatırlamak, aksesuar olarak kullanabilmek isteyen kullanıcılar için ise cep saati ayrı bir noktaya sahiptir. Tercih sonrasında aksesuar olarak kıyafete şık bir hava katılabilir. Kullanım amacı ihtiyacının yanında görsel bir hoşluk katar. Kıyafet üzerine sabitlenebilir ve böylece kullanımının kolay olmasının dışında düşürme riski de ortadan kalkmış olur. Bu saatler gün içinde zaman kontrolünün yanında geçmişi hatırlamak içinde kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Farklı desen ve detaylara sahip modelleri ile alternatifleri mevcuttur.

Cep‌ ‌Saati‌ Modelleri

Cep saatleri modelleri şekilleri, kullanım tarzları ve  yapıldıkları malzemeye göre farklılıklar gösterebilir. Saat kavramı önemli bir yere sahiptir. Bu noktada aslında kişisel bir ihtiyaçtır. İhtiyacın dışında şıklığını korumak isteyenler daha çok desenli yapıya sahip modelleri de tercih edebilir. Bu noktada mevcut ürün özellikleri dışında hoş bir görsellik sunmuş olur. Ayrıca pirinç, altın, çelik ve gümüş gibi farklı materyallerden üretilmiş ürünler ise kişisel kullanım tercihine göre seçilebilir. Aynı ürünü farklı zincir boyutları ile kullanma imkanı da mevcuttur. Bu özelliği ile kıyafete göre farklı uzunlukta zincirler seçilerek kombinleme imkanı sunmuş olur. Örneğin; gömlek cebinde kullanılması durumunda kısa zincirler seçilerek daha rahat taşınmış olur. Gümüş rengi seven kullanıcılar bu durumda aynı renk zincire sahip olan Momentus cep saatini tercih edebilir. Aynı ürünün takvim özelliği ile saat dışında gün ve ay takibi de yapılmış olur. Materyal açısından suya dayanıklı ürünlerin seçimi de yapılabilir. Bu açıdan ürünün temizlenmesi de daha kolay olur. Dayanıklığına göre yumuşak fırça veya temiz bir bez ile temizlenebilir. Gümüş gibi daha metal özelliği olan ürünlerde ise metal cilası da temizleme için ek bir alternatif sunar. Saat kavramı, takvim özelliği ve suya dayanıklılığının dışında kurmalı özellikli modellerde mevcuttur. Kişisel tercih olup, geçmiş zamanı anımsamak ve bu özelliği kullanarak deneyimlemek istenebilir. Teknik açıdan ürünü kullanma zevki sunar. Kullanıcı tek bir ürünü ihtiyacına göre bu yönde seçebilir ve memnuniyeti sonrası uzun süre kullanabilir. Ayrıca günlük kıyafetlerde spor bir görünüm sunması istenir ise metal görünümlü modeller tercih edilebilir. Seçilen zincirde aynı renkte ve kalın olur ise tüm kıyafetlerde ve belli bir yaş aralığına hitap etmeden daha dinamik bir hava yakalanmış olur.  Kişisel ihtiyaç dışında özel günlerde oymalı ve işlemeli modellerin seçilmesi güzel bir seçenek sunar. Bu açıdan hem kişisel beğeni hem günlük zaman kontrolü dışında hediye olarak da alınabilir. Hediye olarak sunulması durumunda ürün görselliği sebebiyle manevi olarak ek bir değer katmış olur. Ayrıca aile yadigarı olarak nesilden nesile de aktarılabilme imkanı sunar.

Cep‌ ‌Saati‌ Fiyatları

Cep saatleri fiyatları suya dayanıklığına, üretim malzemesine, üzerindeki desen ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, suya dayanıklığına önem verilmesi durumunda Tissot cep saati tercih edilebilir. Bu ürünün hem temizlenmesi kolay olur hem de üretim materyalinden kaynaklı dayanıklılığı daha fazladır. Ürünün fiyat aralığı piyasa koşullarının üstünde olduğu söylenebilir. Ancak üretim açısından yüksek kalite standartlarını sağladığı için uzun yıllar aynı ürün kullanılabilir. Nacar cep saat fiyatları ise piyasaya göre orta düzeyde olduğu söylenebilir. Ayrıca ürünün takvim özelliği de bulunur. Bu noktada bütçe zorlanmadan özelliği oldukça yüksek bu ürün tercih edilebilecek saatler arasında yer alır. Son dönemlerde ürüne olan ilgi nedeni ile modellerin artmaya başlandığı söylenebilir. Bu noktada cep saatlerinin farklı kullanım tarzlarına ve hangi materyalden yapıldığına göre oldukça fazla seçeneği mevcuttur. Pirinç, altın ve çelik gibi modelleri de bulmak mümkündür. Özel bir yapım olması sebebiyle, ürünün fonksiyonelliği arttıkça fiyat aralığı da değişkenlik gösterir. Ancak daha günlük yaşamda kullanılabilecek bir ürün düşünülmesi durumunda ise daha sade bir model seçilebilir. Farklı zincir modelleri ile ürüne şıklık katmak mümkündür.

Cep‌ ‌Saatleri‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Zaman kavramının kontrolü ve planlanmasında saatler önemli rol oynar. Gün başlaması ile beraber başlayan bu saat takibi gün tamamlanana kadar devam eder. Bu açıdan saatler günün şekillenmesine yardımcı olur. Tercih yaptığımız saat modelleri de ihtiyacın ötesinde kişisel beğenileri yansıtır. Örneğin, eski zamanlara ilgi duyan ve zamanı da bu yönde bir aksesuar ile tamamlamak isteyenler cep saati antika modelleri tercih edebilir. Böylelikle hem zaman kontrolünü sağlamanın yanında kişisel beğenilerine cevap bulmuş olurlar. Ayrıca suya dayanıklı modellerin tercih edilmesi sonucunda daha rahat kullanım sağlanır. Bu modellerin temizliği de kolay olur. Sabunlu bir su ile yumuşak fırçanın ucu ıslatılarak hafifçe temizlenebilir. Suya dayanıklığı az bir ürün tercih edilir ise sadece yumuşak fırça ile temizlenmesi yeterli olur. Klasik model tercihi yapılmak istenir ise Hislon cep saati seçilebilir. Bu model kendinize özgü bir kişisel aksesuar havası da sunmuş olur. Günlük yaşam içinde mevcut saat takibinin dışında kullanıcılar isterlerse kurmalı modelleri de tercih edebilirler. Böylelikle bu ürün daha farklı bir saat deneyimi sunmuş olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery