• Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
  • Yeni Tarihli Çeyrek Altın
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Yeni Tarihli Çeyrek Altın ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çeyrek Altın Çeyrek Altın fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Yeni Tarihli Çeyrek Altın yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Yorumlar

Yeni Tarihli Çeyrek Altın Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
7 Kişi
İyi
2 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
1 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
06.12.2018 11:11Zaman bulamadığım için internet üzerinden sipariş veriyorum güvenilir olduğunu düşünüyorum hızlıca geliyor özellikle unuttuğum düğün nişan vs olduğunda hemen internete koşuyorum 3 gün içerisinde elimde oluyor.
21.07.2018 15:11Yaz geldi ve düğün sezonu açıldı Ve düğünlerin de olmaz olmazı da tabii ki çeyrek altın oluyor o yüzden internetten yeni tarihli bu çeyrek altınlardani almak mantıklı geliyor bana hediye verilebilir birikim yapılabilir altın kuruna göre paraya dönüştürülebilir işte şekillerde kullanılabilir güvenilir olduğunu düşünüyorum evet alışılmamış bir alışveriş tarzı ama bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum
20.07.2018 14:08internetten altın almak Bence en mantıklı süreçlerden biri bunu özellikle yaygınlaştırılmalı Ve sürekliliği çok önemli Çünkü sürekli olarak kuyumcuya git kuyumcu ile pazarlık yap piyasaları takip et gibi bir durum Ya da acil alındığında altın daha kazıklandığını düşünüyorum bu şekilde kazıklanma ihtimaliniz de yok Sonuçta kimse sizinle acillerin aldığınızı da bilmiyor Ben Bu yöntem ile birçok şey aldım aldığımda Geçen hafta aldım baktığım zaman her şeyi yepyeni şu an at Daha Yükseliş olduğundan dolayı 2-3 lira da kardayım bu şekilde bekleterek senin sonuna kadar üç dört tane altın almayı düşünüyorum hem yatırım aracı olarak yerli malı altına katkı sağlamış oluyorum hem devlet ekonomisine katkı sağlamış oluyorum hem birikim yapmış oluyorum Bence muazzam bir durum.
20.07.2018 08:51birikim adına elime para geçtikçe yapıyorum, ve yakınlarımın düğün töreni olacağı zaman da elimde bulunduğu için rahat ediyorum, ilerde bozdururken de zarara uğratmaması açısından da çok uygun olduğunu düşünüyorum
15.07.2018 15:31tereddüt ederek aldım ama gelir gelmez kuşkularım kayboldu hiçbir sorun yaşamadım gayet normal bir şekilde elime ulaştı ve çok memnunum bundan sonra hep bu şekilde alacağım
15.07.2018 14:43Bu sıralar malum doların yükselişi ile altın fiyatları da bir hayli arttı. İyi ki de daha önceden alıp bir kenara koymuşum. En yakın arkadaşımın bebeği oldu ve çeyrek altını mı da taktım. Daha önceden almasaymışım herhalde takamayacaktım.
15.07.2018 11:31Ben altının internetten alındığını hiç bilmiyordum açıkçası.Zamanı olmayanlar için bence iyi.Güvenip alanda bir sürü insan var.Fiyat açısından aynıdır diye düşünüyorum kuyumcu ile.Kargo parası da ekleniyor mu acaba.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery